mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 10.05.2024 : 18:09:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 83 84 85 86 87 [88] 89 90 91 92 93 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 766174 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #1305 : nedelja, 01.04.2012 : 15:25:58 »

Danes pa vsi praznujete  Smiley
Dragi Samo, mi ti želimo vse najboljše, da bi te še naprej na vso moč razvajali.  Kiss
Logiran
Samješveš
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 485



« Odgovor #1306 : nedelja, 01.04.2012 : 17:35:22 »

Samo, vse najboljše ! Kiss ljubezen
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1307 : nedelja, 01.04.2012 : 18:04:08 »

Dragi Samo, upam, da ti je tvoja dala kake darile, ker drugače ne vem, kam ta svet pelje... Predvsem ti bi lahko dala tako tapravo darilo-živo igračo. Ampak... boš moral še malo navijat! Držimo s tabo, ne daj se!  Kiss Kiss Pa vseeee najboljšeeeee!
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #1308 : nedelja, 01.04.2012 : 18:25:17 »

Vse najboljše Samo Kiss!
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1309 : nedelja, 01.04.2012 : 21:10:46 »

Dragi Samo,
vse najboljše želje so bile že izrečene, razen ene – da bi ti Tvoja čim prej zrihtala tisti ribje/polžji cirkus  Shocked
Naj se zabava končno začne! Cheesy
 ljubezen
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1310 : nedelja, 01.04.2012 : 23:04:50 »

Vse najboljše gasilec Samo  Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1311 : nedelja, 01.04.2012 : 23:29:13 »

Samo se vam vsem zahvaljuje za čestitke in upa, da bodo vaše želje zanj zlato postale!  Kiss

Seveda tudi jaz nisem pozabila na tortico in darile za Samota.  Cool

Medtem, ko se je g. Pes sladkal z bikovko ...


... so se na mizi na verandi čudežno pojavili tortica in darile za Samota.  Cheesy


Pod mojim stalnim budnim nadzorom je Samo najprej preveril kvaliteto torte.  Roll Eyes




Ko se je o kvaliteti dokončno prepričal, pa se je je z veseljem lotil.  Cheesy




Kar se darilov tiče, pa Samo pravi, da je palčka od repa na vrvici zakon  Afro , miš na fedru gre pa mirno lahko na licitacije.  Angry Sicer pa on še vedno prisega na pokalice in vrečke.  Grin

In tako je za rojstni dan dobil tudi vrečko z vozlom s katero je ves navdušen letal po celi hiši. Kdo bi ga razumel.  Roll Eyes


Poročilo o obiskih, ki jih je imel g. Pes v soboto še sledi, za danes le še fotka azeleje.  Smiley
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1312 : nedelja, 01.04.2012 : 23:54:09 »

No, Samo, pa te le ni pustila na cedilu tale Tvoja Smiley
Zelo lepa fotka azaleje
G. Pes pa zgleda kot kak stric s cigaro v ustih  Grin
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1313 : ponedeljek, 02.04.2012 : 08:47:50 »

Oooo, kakšna lepa rožica, v sončku je še lepša!
Samo, vidim, da so poskrbeli zate!  objem Sem se že ustrašila, da te bo teta šefla še naprej hujšala...  Tongue Wink
Črnemu stricu s cigaro pa  Kiss Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1314 : ponedeljek, 02.04.2012 : 08:51:05 »

Tisto igračo pa kar na licitacije-mi bi jo rabili!  Wink
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1315 : ponedeljek, 02.04.2012 : 09:41:05 »

Samo vse naj naj tudi od nas ( z rahlo zamudo), šefici pa reci, da se za rojstni dan spodobi dobiti lososa  Tongue Kiss Kiss Kiss Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1316 : ponedeljek, 02.04.2012 : 10:50:53 »

Samo vse naj naj tudi od nas ( z rahlo zamudo), šefici pa reci, da se za rojstni dan spodobi dobiti lososa  Tongue Kiss Kiss Kiss Kiss
Samo se ti zahvaljuje za čestitke in pravi, da upa, da bo čez eno leto dobil lososa, da bo lahko nos vihal nad njim.  Grin

Oooo, kakšna lepa rožica, v sončku je še lepša! Samo, vidim, da so poskrbeli zate!  objem Sem se že ustrašila, da te bo teta šefla še naprej hujšala...  Tongue Wink
In kaj se je Samotu zdelo najbolj fajn od tortice? Palčke in briketi. Saj pašteta je bila tudi ok, samo on ima rajši tiste konzerve v katerih so kosi mesa ali rib notri ...  Roll Eyes
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #1317 : ponedeljek, 02.04.2012 : 19:20:48 »

Samo lepotec, tudi mi ti želimo vseee naajbooljše  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1318 : ponedeljek, 02.04.2012 : 23:08:43 »

Samo, komplimetnti, tale Tvoja počas k Pameti prhaja karse Mačk tiče, joje treba Pohvalt! Lepo Torto tije naštimala, ni kej. Tut čebi une palčke mal majn po Gurensk skrajšala nebi blo N-Č slabga, ampak še dobr je karje. Sam da je za Jest Cheesy
Aveškaj! Spomni Jo da mora obvezno nardit še En Brzdej parti s Tvojim NVMP kursink partnerjem. Valda morta vidva skupi zapit Uspeh na Fotonatečaju! Smiley
A da ti n-č ni povedla ... Shocked

Ja, sej spet je hotla pršparat na Teb Angry
No, tipa Jast povem: Vidva sta dobila Tretje mesto za Vajino fotko ot Kursinka, Tisto k si Ti tolk dobr NVMP-ja Nokautirau Grin
Rispekt, brader! Svaka čast, ej, dobr si naštudiru  Afro

No, u glaunem, za tisto Fotko Vama Apsolutno pripada Nagrada! In to po Mojem najmanj ene 10 Palč zate pa en losos za NVMP-ja. Ker bres Vaju ona nebi mogla Fotke nardit ane! Valda si zaslužta honorar! super

Torej Vama je doužna: Še eno torto, da jo Vidva skup pojesta + nagradno pojedino Za fotko Cheesy

Evo, Jast sem svoje povedu! Pis braders! NVMM
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1319 : torek, 03.04.2012 : 21:12:51 »

NVMM, ne samo, da nisva dobila odstotkov, še povedala nama ni, da sva bronasta!  Angry Bova naredila vse kar je v najini moči, da bova ustrezno nagrajena za najino poziranje!  Evil

Sicer mi pa prosim povej (pa ostali mačji sotrpini tudi) kako prepričaš Tvojo, da ti nakloni malo pozornosti in čohanja.  Undecided Moja danes že cel dan nekaj tipka in bulji v ekran. Jaz vsake toliko splezam nanjo, se ji nastavljam za čohat, talam najnežnejše in najbolj sladke buce, tacam po tipkovnici, se nastavljam pred monitor, mečem stvari po tleh in se tako in drugače trudim pridobiti njeno pozornost, ona pa samo računalnik šlata - mene pa n-č!  Angry Jaz bi se pa danes taaaakooo čohal!  Ona pa kvečjemu zavpije "Samo, ne!" ali pa "Samo, baraba!" ali pa me prav grdo zabriše s tipkovnice!  jezen

Kaj naj še naredim, da se me bo končno usmilila in me dodobra prečohala?  Huh

Obupani Samo  Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 83 84 85 86 87 [88] 89 90 91 92 93 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines