mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 10.05.2024 : 22:20:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 85 86 87 88 89 [90] 91 92 93 94 95 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 766191 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1335 : četrtek, 12.04.2012 : 19:59:59 »

Hvala aleksandrak in mamaF za tolažbo. Ne bom več imela slabe vesti - upam!  Smiley

Ja, prav v Pivki in Postojni sem bila, kako si uganila mamaF?  Wink Upam (in malo tudi mislim), da sem se v redu odrezala.  Smiley
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1336 : četrtek, 12.04.2012 : 20:04:13 »

gdaj bopa inšrukorca skaš lala izvid? kolk cajta mo ramo pesti intač ke držat?
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1337 : četrtek, 12.04.2012 : 20:45:49 »

Jah, to je pa takole - načeloma bom drug teden dobila delne neuradne interneerne podatke o svoji uspešnosti ta vikend, dokončno uradno oceno pa naj bi dobila decembra, po še dveh takihle podvigih in testu, ki ga moram rešiti 90% pravilno ...  Lips Sealed
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1338 : četrtek, 12.04.2012 : 23:04:35 »



Ja, prav v Pivki in Postojni sem bila, kako si uganila mamaF?  Wink Upam (in malo tudi mislim), da sem se v redu odrezala.  Smiley
Jah, Primorske novice sem prelistala Smiley Pa sem povezala 1+1 Wink

Ampak čakanje na tele "izvide" je pa hudir, če se tako vleče Shocked Mirne živce želim, pa pejt mal z NVMP-jem pohajat, boš prec nehala misit samo na Ispit Tongue (je reku Roko)

ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1339 : petek, 13.04.2012 : 08:30:27 »

tojpa zop rno ker hudič bopa čakal dode cembra nambodo tačke stran pa dle čejih bomo tolk cajta skp tišal paše ulekl sebo kčre va tijim kar povej dasmo mirekl damajo da splunejo izvide PREC
GMT
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1340 : petek, 13.04.2012 : 20:40:13 »

Se moram skašljat!  Angry

En prijatelj me je klical, če bi g. Pse dal v ponedeljek kri, ker se je psička njegove svakinje zastrupila in bodo mogoče v ponedeljek rabili kri. Ker ima g. Pes erlihijo, krvi seveda ne more dati, sem pa rekla, da lahko vprašam fotra. Foter je sicer rekel, da ja, lahko, ko pa sem mu omenila, da bo pes pobrit po vratu, pa je rekel, da potem pa ne, da če bi šlo za življenje rešit, potem ja, ampak ker očitno lahko počaka do ponedeljka in ni življenjsko ogrožena, pa ne, ker noče, da je NVMP pobrit.  butnglavc trmoglavka

Ok, vmes smo našli eno psičko, ki bo dala kri, ampak mene še vedno neskončno iritira fotrova moška nečimrnost!!!  butnglavc butnglavc butnglavc

Saj rekla mu nisem nič, ker ima seveda pravico reči ne, pa čeprav iz tako glupega razloga (ki zame to sploh ni), ampak sem se pa mogla vam skašljat!
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1341 : petek, 13.04.2012 : 20:54:07 »

naš najlepši fantek Ma Čko je tudi pobrit pod vratom od krvodajalske akcije  ljubezen ljubezen ljubezen
pa bi bilo fajn, če bi bil še povsod drugje v primeru, ko greva kam na obisk Smiley
v pol ure je zadnjič neverjetne količine dlake stran vrgel. jaz kaj takega še nisem vidla, sploh ne vem kako je to možno tako na hitro.
če bi bil ovca, ga sploh strišt ne bi bilo treba, samo malo bi okol hodila, pa bi bil nag Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1342 : sobota, 14.04.2012 : 02:22:18 »

Aaaaaaaaaaaaaa ... povej Strogemu Ateku, da ga je lahko kr sram Angry če pride na Obisk nebo dobil nč več kot pou deci Terana ker je škrtica za Kri. Moja je rekla da kozmetika ni za Moške in najse grejo solit nečimrneži Angry
Kdo je pa NVMP.ja kej uprašu? Noben! On je dobr po srcu pa glih en mišji kakec ga briga za dlako po vratu. On bi dau zihr pou litra ker bi pol Meso za Jest dobiu. Solit naj se Grejo Moški Usi sploh pa Neprijatelji! Strogi Fotri pa sploh, bom mu Jast že pokazau kako ma premajhne Hlače!

Samooklicana, potolaš se, Moja je Rekla da je še sreča da je Psička dala kri in daje Una boga Psička na dobri Poti. Pa date ma rada pa dabi ti pomagala Z veseljem se Kregat s Fotrom za Inat! Kiss Roko


PS: Ma Čko, ti si pa itak bol pogumen kt Čak Noris Osebno! Rispekt brader!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1343 : sobota, 14.04.2012 : 08:37:34 »

naš najlepši fantek Ma Čko je tudi pobrit pod vratom od krvodajalske akcije  ljubezen ljubezen ljubezen
pa bi bilo fajn, če bi bil še povsod drugje v primeru, ko greva kam na obisk Smiley
v pol ure je zadnjič neverjetne količine dlake stran vrgel. jaz kaj takega še nisem vidla, sploh ne vem kako je to možno tako na hitro.
če bi bil ovca, ga sploh strišt ne bi bilo treba, samo malo bi okol hodila, pa bi bil nag Smiley
ljubezen objem
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1344 : petek, 20.04.2012 : 18:34:10 »

Ena politično nekorektna, a zame trenutno zelo na mestu ...  Lips Sealed
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #1345 : petek, 20.04.2012 : 18:47:03 »

Ena politično nekorektna, a zame trenutno zelo na mestu ...  Lips Sealed
Meni ne odpre strani.. 
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1346 : petek, 20.04.2012 : 18:51:36 »

A zdaj sodeluje?

http://www.youtube.com/watch?v=AWHBrlcjX-A
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #1347 : petek, 20.04.2012 : 18:54:38 »

hihi, zdaj pa deluje. upam, da boš čimprej iz gužve  Smiley (čeprav, glede na situacijo glede dela danes, je pa prav fajn, če imaš veliko za delat. sej mogoče sem zdaj čisto mimo užgala.. )
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1348 : petek, 20.04.2012 : 18:55:02 »

Deluje!

Sočustvujem Kiss   torej nič štrajka, nič uživancije? Upam, da imaš dovolj veliko zalogo kave Wink ... pa da bo kmalu končana tlaka Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1349 : petek, 20.04.2012 : 19:00:09 »

hihi, zdaj pa deluje. upam, da boš čimprej iz gužve  Smiley (čeprav, glede na situacijo glede dela danes, je pa prav fajn, če imaš veliko za delat. sej mogoče sem zdaj čisto mimo užgala.. )
Je kar cela pesem primerna, trenutno še imam delo, ampak zdaj je vlada prepovedala nove avtorske, tako da bomo videli za koga in kaj bom po tejle knjigi uspela dobit za prevajat ...  Sad Moram se malo pozanimat, če so podjemne tudi prepovedali.

Deluje!

Sočustvujem Kiss   torej nič štrajka, nič uživancije? Upam, da imaš dovolj veliko zalogo kave Wink ... pa da bo kmalu končana tlaka Smiley
Nema štrajka in uživancije, še to, da danes težim po mojpes.net je kršitev lastnih pravil. Ampak kava pa je nazalogi, pravzaprav si grem kar takoj eno narest.  Wink Še do konca meseca, pa bo (ampak delam na tem, da bo že prej fretig!).  Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 85 86 87 88 89 [90] 91 92 93 94 95 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines