mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 10.05.2024 : 05:47:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 134 135 136 137 138 [139] 140 141 142 143 144 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 766075 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2070 : nedelja, 16.09.2012 : 09:40:43 »

Najprej hvala vsem, da ste z nama Kiss Midva zdaj cakava na veterini in nisva sama. Caka tudi 7 mack in 3 psi, seveda vsi s svojimi ljudmi. G. Pes se ni povsem ok, se vidi, da ga se boli, ampak on se ne pusti motit in se bi igral in letal. Jaz se kar nisem ok. Ne vem zakaj, se ne morem sestavit nazaj, slabo mi je, tezko diham in me dusi. Strah me je, ceprav vem, da je strah znotraj votel, okrog ga pa nic ni.
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #2071 : nedelja, 16.09.2012 : 09:47:11 »

No Jinx in G.Pes, mi smo z vama in stiskamo pesti in tačke, da ni nič hujšega Kiss
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #2072 : nedelja, 16.09.2012 : 09:55:18 »

Joj držita se  objem objem , pošiljamo pozitivno energijo in močno stiskamo pesti in tačke  Kiss
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #2073 : nedelja, 16.09.2012 : 10:02:28 »

Držimo pesti, da bo težavo g.Psa odpihnilo, enako kot tvoj strah  objem
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2074 : nedelja, 16.09.2012 : 12:07:10 »

Moj kolega je vedno govoril Ne se bat, ne ga sr** - in imel je prav  Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2075 : nedelja, 16.09.2012 : 12:28:26 »

Ne vem zakaj, se ne morem sestavit nazaj, slabo mi je, tezko diham in me dusi. Strah me je, ceprav vem, da je strah znotraj votel, okrog ga pa nic ni.
Te čisto razumem. Strah je že lahko votel, vendar pa ljudje nismo in ko znotraj sebe čutiš, da si "napolnjen" s samo tesnobo, ni nič lepo Sad
NoJinx, stisni ga k sebi in v oči ga poglej, pa njegov rep poglej. Trenutno bo to najbolj pomagalo pregnati to zoprnijo, ki te duši od znotraj. Se spomniš, kako si G. Psu dovolila, da me "išče", ko sta bila prvič na obisku?
Se spomniš, kako smo bili vsi srečni takrat? ljubezen No, čimprej bomo to ponovili. Vse BO dobro! Misli na to Kiss
Vaju objemam Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2076 : nedelja, 16.09.2012 : 14:32:16 »

Ne vem, zakaj imam občutek, da je z No Jinx slabše kot s Psom Wink Kiss Kiss
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2077 : nedelja, 16.09.2012 : 19:31:29 »

halo, kako je z G. Psom?
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2078 : nedelja, 16.09.2012 : 19:33:30 »

G. Pes, mi smo v mislih s s tabo.  Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2079 : nedelja, 16.09.2012 : 19:37:19 »

Hvala vsem!  Kiss Kiss Kiss

Ne vem, zakaj imam občutek, da je z No Jinx slabše kot s Psom Wink Kiss Kiss
Občutek te ne vara, jaz sem bila v končni fazi slabše kot pes in mislim, da bom zdaj ubrala tvojo pot, takoj, ko bo možno (beri tako leglo kot ga želim). Saj vem, da ne bo nič manj hudo, ko enkrat mojega zlatega psa ne bo več, ampak bom pa vesela, da ga bo mali poznal in se od njega še kakšne oslarije naučil. Na, zdaj pa spet jočem.  Cry

Torej, g. Pes je ok, teži, da bi jedel, ko smo imeli obiske se je hotel igrati. Sem mu potipala zadnje prste, pa ne trza več tako hudo.  Kiss Spet se obnaša, kot bi imel tri leta, samo ne ratuje mu še čisto. Menda mu bo jutri, ne? Tudi jazsem zato spet boljše in bom tudi spet kaj v usta dala, saj od sobote zjutraj delujem samo na neznanske količine kave.

Te čisto razumem. Strah je že lahko votel, vendar pa ljudje nismo in ko znotraj sebe čutiš, da si "napolnjen" s samo tesnobo, ni nič lepo Sad
NoJinx, stisni ga k sebi in v oči ga poglej, pa njegov rep poglej. Trenutno bo to najbolj pomagalo pregnati to zoprnijo, ki te duši od znotraj. Se spomniš, kako si G. Psu dovolila, da me "išče", ko sta bila prvič na obisku?
Se spomniš, kako smo bili vsi srečni takrat? ljubezen No, čimprej bomo to ponovili. Vse BO dobro! Misli na to Kiss
Vaju objemam Kiss
MamaF BO, mora biti in BO!  Kiss
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #2080 : nedelja, 16.09.2012 : 19:51:17 »

No, a bi se lahko tale Svet začel spet v pravo smer vrtet, lepo prosim!? Za oba  Kiss, pol pa še  objem !
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2081 : nedelja, 16.09.2012 : 19:58:37 »

No, a bi se lahko tale Svet začel spet v pravo smer vrtet, lepo prosim!?
Jaz se bi s tem zelo, zelo strinjala!!!
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2082 : nedelja, 16.09.2012 : 20:01:25 »

Drži se in vse bo vredi Wink
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2083 : nedelja, 16.09.2012 : 20:02:06 »

No Jinx, a ti povem, kako je: ni ga čez starega psa, ima vse najboljše lastnosti brez mladostniških muh in blesavih prebliskov. Najboljši možni spremljevalec in družabnik v sobivanju, ki te pozna do kosti in ti rentgenizira možgane. Vsak mladič je samo njegova slabotna senca, bled odsev.  Morda hudo krivično do tamalega, morda ok, ker ga vzgajaš ustrezneje, iz čustvene distance.  In hudo ti je, ko gledaš edini minus pri tastarem, še bolj izrazit ob primerjavi: počasno, a neizbežno ugašanje. Sančota daje hrbtenica, očitno gre za kakšen prešipnjen živec, ki se zgodi ob zanj prehudih naporih. Njegova sprehajalna pot je vedno krajša, 14 dni je hodil kot starec, ker sem ga verjetno pretirala zaradi tamale. Danes je prvič po dolgem času spet hodil hitro in brez bolečin in jaz sem bila bolj vesela, kot če bi dobila novega.
Nič manj hudo ni, samo zmanjka ti časa, da bi se ukvarjal samo s starim in opazoval vsak njegov gib in vsak krempelj, in to je dobro.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2084 : nedelja, 16.09.2012 : 20:22:45 »

No Jinx, a ti povem, kako je: ni ga čez starega psa, ima vse najboljše lastnosti brez mladostniških muh in blesavih prebliskov. Najboljši možni spremljevalec in družabnik v sobivanju, ki te pozna do kosti in ti rentgenizira možgane. Vsak mladič je samo njegova slabotna senca, bled odsev.  Morda hudo krivično do tamalega, morda ok, ker ga vzgajaš ustrezneje, iz čustvene distance.  In hudo ti je, ko gledaš edini minus pri tastarem, še bolj izrazit ob primerjavi: počasno, a neizbežno ugašanje. Sančota daje hrbtenica, očitno gre za kakšen prešipnjen živec, ki se zgodi ob zanj prehudih naporih. Njegova sprehajalna pot je vedno krajša, 14 dni je hodil kot starec, ker sem ga verjetno pretirala zaradi tamale. Danes je prvič po dolgem času spet hodil hitro in brez bolečin in jaz sem bila bolj vesela, kot če bi dobila novega.
Nič manj hudo ni, samo zmanjka ti časa, da bi se ukvarjal samo s starim in opazoval vsak njegov gib in vsak krempelj, in to je dobro.
Ta edini minus (pa sploh še ni tako hudo izrazit običajno) g. Psa spremljam vsakič, ko je zraven NVMP, tako mlad in poln energije in blesav. In res je dobro, tako zame, kot za g. Psa, da se takrat ne ukvarjam z vsakim njegovim gibom. Oba sva bolj sproščena. Fora je v tem, da sploh ni imel kakšneih resnih težav do gastroentritisa prejšnji mesec in zdaj tole. Vse je tako blizu skupaj, da je mene še bolj vrglo. Upam, da se bo zdaj sestavil in bo doooolgoooo ok in da bo zmano še nekaj lepih let. Pač, delila jih bova še z eno pasjo zverjo in upam, da bom imela oba enako močno rada, pa čeprav vsakega na svoj način. Saj starši z več otroki imajo tudi vse radi, ne? Pa Samota imam tudi tako zelo rada kot g. Psa.

Sanco1a, saj te prav razumem, da ti ni žal, da si se odločila, da vzameš še Dito, ne?
Logiran
Strani: 1 ... 134 135 136 137 138 [139] 140 141 142 143 144 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines