mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 10.05.2024 : 22:11:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 237 238 239 240 241 [242] 243 244 245 246 247 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 766191 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3615 : ponedeljek, 15.04.2013 : 13:19:37 »

Itak, Ščurk bo 1-2-3 znala prav vse pasje trikce (česejobomenidaloučit press), ampak trika mojega hladilnika pa ne zmore nič in nihče kar tako - čez noč je v izklopljenem hladilniku ratalo tole  Shocked :









Pa še tole - Samo je očitno pogrešal g. Psa, danes zjutraj ni namreč niti glaska spustil ...  Smiley
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #3616 : ponedeljek, 15.04.2013 : 13:39:32 »


to je zato, ker maš not preveč alkota  Angry Angry

tvoja banda NE KONZUMIRA alkohola ampak kakšno dobro papico. in ker ti jih hraniš ob sobotah (pa še te špricaš zelo pogosto) ti že hladilnik poskuša dopovedat, da to ni OK  butnglavc
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3617 : ponedeljek, 15.04.2013 : 13:40:27 »

Iiiiiii, kaka faca je ta maček Cheesy Itak, to se tudi meni zdi taman za Ščurko Wink Ali pa da bi Samo takole njo "na sprehod" peljal Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3618 : ponedeljek, 15.04.2013 : 13:43:02 »

Če se pa bojiš, da se ti bo alkohol pokvaril brez hladilnika teh par dni, le pokliči  Cool
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3619 : ponedeljek, 15.04.2013 : 13:50:47 »

Jaz bi tudi imela tak čudežni hladilnik, ki v njemu čez noč polno flašk alkohola zraste Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #3620 : ponedeljek, 15.04.2013 : 14:05:57 »

Hja, očitno ima NoJinx "pameten" frižider, ki je predvsem pogruntal, da je zunaj vroče!!!

Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3621 : ponedeljek, 15.04.2013 : 17:20:13 »

Najboljše, da vas vse povabim na kozarček ali dva alkohola, da mi pomagate v njem utopit obup zaradi finančnega udarca zaradi potrebe po novem hadilniku.  Cry Cry Cry

Sem klicala majstra. Pride majster in mene skor fršlog, ker je to isti šalabajzer, ki mi je klimo kao popravil za 80€, delala pa še vedno ni, se je očitno preselil k drugi firmi.  butnglavc butnglavc butnglavc vrže en uč, in res samo en uč, na hladilnik in reče ja, elektronika je šla, bo treba naročit novo za ene 130€ plus delo. Ga vprašam kako to misli je šla elektronika, glede na to, da hladilnik se je izklopil in lučka ugasnila, not pa še kar zmrzuje in on skomigne z rameni, ja, tko pač je. Mu rečem, da to se mi pa verjetno ne splača popravljat, on pa "ja, ja, se vam, plačali boste manj kot 200€, nov je pa okoli 500€" Sem se pozanimala, če mi lahko garantira, da potem bo pa delal, ampak mi seveda ne more ... Sem se mu prijazno zahvalila in ga vrgla ven.

Kličem jaz en drug servis. Vse lepo razložim in najprej dobim odgovor v stilu: "Baba zmešana, valda ni mogl zmrzvt, če je hladilnik izklopljen in itak se še ni stalil, to v hladilniku neki časa traja". Jim počasi in razločno razložim, da poslušte vi mene, čez noč je bil hladilnik izklopljen in je kljub temu čaj zmrznil. Mal tišine (po mojem je premišljeval, če ni mogoče skriti mikrofon  trmoglavka ) in potem sva se uspela stvarno pogovorit. Glede na to, da odkar je hladilnik izklopljen zmrzuje samo na spodnji polici v vratih in v predalih za zelenjavo je šla izolacija med skrinjo in hladilnikom in ga baje lahko vržem samo še stran. Seveda sem jaz, skeptik, poklicala še tretji servis, ki me ni imel za zmešamo babo ali skrit mikrofon, pa mi je povedal isto kot tisti, ki me je za oboje imel.

Zdaj razmišljam, da sej to ni tako bed, če ti hladilnik spodej zmrzuje stvari, zdej bo poletje, mela bom ledeni čaj v pravem pomenu besede in še manj štroma bo šlo, ker bo delala samo skrinja, hladilnik pa ne, a ne? Win - win situacija al kako?  Azn
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #3622 : ponedeljek, 15.04.2013 : 18:45:38 »

se pred mnogimi leti vseliva z mamo v nov blok.
kliče majstre ... zaradi reklamacije, garancije, odprave napak pa ta jajca.
majstr po telefonu pokroviteljsko: "gospa, a vi sploh veste, kaj je ventilator? iz ventilatorja ne more voda tečt".
mat vztraja in posluša take pripombe kot ti.
ko majstr končno pride pa: "u pi***a, pa res teče"
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3623 : ponedeljek, 15.04.2013 : 21:28:38 »

Ja, glih tolk, da me ni vprašal, če jaz vem kaj je to hladilnik. Mam mal alergije na majstre vseh vrst, ki se kr odločijo, da nimam pojma o ničemer samo zato ker sem ženska.  Angry Angry Angry
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #3624 : ponedeljek, 15.04.2013 : 21:38:39 »

Jaz jih pa obožujem Evil.
Ker jim vse teorije potem na glavo obrneš Evil Evil Evil.
Ma, kaj bodo dedci!
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3625 : ponedeljek, 15.04.2013 : 23:46:51 »

Medtem, ko s Ščurko "čardžava" kliker, s Samotom ponavljava enostavne trikce.  Cool

http://www.youtube.com/watch?v=qYyxspNUFbI&feature=youtu.be
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #3626 : ponedeljek, 15.04.2013 : 23:50:29 »

Pred leti sem dala plin odklopit. In pride čovečuljak, meter in žilet - kao majster od plinarne, da bo števec odmontiral.
(a ste že kdaj videli plinski števec montiran nižje kot pod stropom???)
In gleda majster mene, pa gor u števec, pa mene, pa gor....pa gledam jaz njega dol, pa števec..., nakar reče:"ja, gospa, a lojtrce, lojtrce kšne pa nimate?"
"ne", sem rekla, "tega pa res nimam, je ne rabim"  Evil Evil Evil
In je šel majstrček dol, pa v avto, pa nazaj v firmo, pa vzel lojtro trikrat večjo od sebe, pa spet nazaj in je odmontiral  Roll Eyes Roll Eyes

Še danes mi je smešno, čeprav ni  Grin Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3627 : torek, 16.04.2013 : 00:39:59 »

Ja, glih tolk, da me ni vprašal, če jaz vem kaj je to hladilnik. Mam mal alergije na majstre vseh vrst, ki se kr odločijo, da nimam pojma o ničemer samo zato ker sem ženska.  Angry Angry Angry
Jaoooo Angry A si mu vsaj štartno pištolco pokazala, junaku Evil jaooo, da k meni (in Rokotu) pride kak takšen pametnjakovič! Kako bi bil vesel, da sem ženska, ki zna hlače pokrpat Evil Cool če bi lepo prosil, seveda Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #3628 : torek, 16.04.2013 : 00:49:54 »

Medtem, ko s Ščurko "čardžava" kliker, s Samotom ponavljava enostavne trikce.  Cool

http://www.youtube.com/watch?v=qYyxspNUFbI&feature=youtu.be

jutjuba je rekla, da se lahko slikam, ker je posnetek zaseben.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3629 : torek, 16.04.2013 : 01:03:34 »

Trapasta jutjuba!  Angry Sva se pogovorila in bi moral zdej delat.  http://www.youtube.com/edit?video_id=qYyxspNUFbI&feature=vm-privacy&ns=1

Pred leti sem dala plin odklopit. In pride čovečuljak, meter in žilet - kao majster od plinarne, da bo števec odmontiral.
(a ste že kdaj videli plinski števec montiran nižje kot pod stropom???)
In gleda majster mene, pa gor u števec, pa mene, pa gor....pa gledam jaz njega dol, pa števec..., nakar reče:"ja, gospa, a lojtrce, lojtrce kšne pa nimate?"
"ne", sem rekla, "tega pa res nimam, je ne rabim"  Evil Evil Evil
In je šel majstrček dol, pa v avto, pa nazaj v firmo, pa vzel lojtro trikrat večjo od sebe, pa spet nazaj in je odmontiral  Roll Eyes Roll Eyes

Še danes mi je smešno, čeprav ni  Grin Grin


Jaoooo Angry A si mu vsaj štartno pištolco pokazala, junaku Evil jaooo, da k meni (in Rokotu) pride kak takšen pametnjakovič! Kako bi bil vesel, da sem ženska, ki zna hlače pokrpat Evil Cool če bi lepo prosil, seveda Wink
Sem prepričana, da bi ga vidva v red spravla.  Grin
Logiran
Strani: 1 ... 237 238 239 240 241 [242] 243 244 245 246 247 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines