mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 15.05.2024 : 22:58:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci
Strani: 1 ... 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 ... 63   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zlati prinasalci  (Prebrano 199345 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #510 : četrtek, 15.04.2004 : 15:37:35 »

Hja,no samo sem sedaj prvič zmagala odkar  sem v starejši starostni skupini,razen enkrat na hrvaškem Cool

Ja prepričevanje mi ga pa kar dobro od rok Grin Wink

Lizika vas pa vse lepo pozdravlja in bo kmalu postala "zvezda" ker gre jutri skupaj z mano na zagovor raziskovalne naloge Grin Cool
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #511 : četrtek, 15.04.2004 : 16:12:02 »

Koda:
Lizika vas pa vse lepo pozdravlja in bo kmalu postala "zvezda" ker gre jutri skupaj z mano na zagovor raziskovalne naloge

o zlomka, ta tvoja Lizika pa ni od muh Grin, celo raziskovane naloge zagovarja Wink... drzim pesti, itak vem, da bosta d best Grin Grin ...jaz bi si jo sposodila za kak izpit Wink

Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #512 : četrtek, 15.04.2004 : 17:42:51 »

Ja,sem tudi jaz prav ponosna na Lizo Cool Grin
Ni problema,ti jo posodim za izpit.Samo še račko se mora naučit prinašat tako,da bo 100% zanesljiva,potem pa kar Grin Wink
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #513 : četrtek, 15.04.2004 : 17:55:58 »

drugace pa sem prej pozabla povedat, da sva z Agnes vceraj ze skoraj razmisljali, da bi ustvarili novo, slovensko avtohtono vrsto lovskega psa, grajskega retrieveraskga pticarja... no, ideja je padla v vodo, ker z dvema samcema pac ne mores kaj prida vzrejat  GrinTongue
irski posastki sta namrec na sprehod na grad za druzbo dobili stajerskega prasicka in darkobarko in kimislav sta se ob slovesu komaj locila Grin Grin... darkobarko je lizal kimov jezik, kimo je lezal na tleh in jaz sem ze razmisljala, da bo sel z mano domov pac redik Huh
..no, ker Agnes ni zelela cez noc stanovanja z rusenjem prekategorizirati v enosobno, je kimi se vedno z mano Wink

Hehe, Kk, imam jaz en predlog za vzrejo zlatih irskih prasickov: najdi eno postavno Kimovo sestrico (ce je vsaj pol tako cedna kot champi, bo Darcku gotovo vsec), ki mora biti ravno prav bistra (za ucenje vescin, ki jih potrebujes za pridobitev naziva prasicek: skok v Ljubljanico, valjanje po pesku in dricanje po travi). Z Darckom bosta perfektna kombinacija. V drugem kolenu vkljucimo Kima, da izpopolnimo prasickanje, v naslednjem pa Redika, da dodamo malo dlake, ki jo je treba zapackati in zavozlati. Mislim, da imamo perfektno bazo za novo pasmo.

Lizika, mi drzimo pesti zate na zagovoru. Prepricana sem, da jih bos prepricala, Lizika pa ocarala. Potem pa takoj poklici, kako je bilo. Lp N.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #514 : četrtek, 15.04.2004 : 17:57:46 »

Hehe, Kk, imam jaz en predlog za vzrejo zlatih irskih prasickov: najdi eno postavno Kimovo sestrico (ce je vsaj pol tako cedna kot champi, bo Darcku gotovo vsec), ki mora biti ravno prav bistra (za ucenje vescin, ki jih potrebujes za pridobitev naziva prasicek: skok v Ljubljanico, valjanje po pesku in dricanje po travi). Z Darckom bosta perfektna kombinacija. V drugem kolenu vkljucimo Kima, da izpopolnimo prasickanje, v naslednjem pa Redika, da dodamo malo dlake, ki jo je treba zapackati in zavozlati. Mislim, da imamo perfektno bazo za novo pasmo.

Lizika, mi drzimo pesti zate na zagovoru. Prepricana sem, da jih bos prepricala, Lizika pa ocarala. Potem pa takoj poklici, kako je bilo. Lp N.

 Grin Grin Grin Grin Grin
To bo pa super pasma Grin

Pa hvala za držanje pesti,se slišimo Wink
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #515 : četrtek, 15.04.2004 : 21:24:32 »

 Grin Grin Grin Grin Grin
Citat
najdi eno postavno Kimovo sestrico (ce je vsaj pol tako cedna kot champi, bo Darcku gotovo vsec), ki mora biti ravno prav bistra (za ucenje vescin, ki jih potrebujes za pridobitev naziva prasicek: skok v Ljubljanico, valjanje po pesku in dricanje po travi).
...ce vzamemo sestrico mojega pujsija, ne bomo mogli umetnika pujsanja ze v drugem kolenu not dat Tongue, ampak resitev se ponuja kar sama - Lanina Liza Wink Shocked, lepa je, Daretu bo ziher vsec, bistra tudi... Lana, a posodiš?!?! Tongue  Grin... Lana dobi eksluzivno pravico hendlanja prvih 70 vzrejenih psov Cool Smiley Grin
Pol postopoma vkrižamo še Kimota, Redika, Erčija...
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #516 : petek, 16.04.2004 : 17:03:55 »

Grin Grin Grin Grin Grin...ce vzamemo sestrico mojega pujsija, ne bomo mogli umetnika pujsanja ze v drugem kolenu not dat Tongue, ampak resitev se ponuja kar sama - Lanina Liza Wink Shocked, lepa je, Daretu bo ziher vsec, bistra tudi... Lana, a posodiš?!?! Tongue  Grin... Lana dobi eksluzivno pravico hendlanja prvih 70 vzrejenih psov Cool Smiley Grin
Pol postopoma vkrižamo še Kimota, Redika, Erčija...

 Grin Grin ;DJa če bo Lizika za,potem posodim Grin Tongue
U to pa bo fino,da bom imela 70 psov za hendlat Shocked Grin Tongue

Drugače sva pa z Lizo uspešno opravili zagovor tako da hvala vsem,ki ste držali pesti :-*pa upam,da niste dobili kakšnih prehudih krčev Grin Tongue
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #517 : petek, 16.04.2004 : 17:08:39 »

Drugače sva pa z Lizo uspešno opravili zagovor tako da hvala vsem,ki ste držali pesti :-*pa upam,da niste dobili kakšnih prehudih krčev Grin Tongue

Ne, ne, krčev ne, izza nohtov nam je špricala kri. Končno lahko gremo jest!!!
Seveda v uspeh nismo dvomili, ane? Lp N.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #518 : petek, 16.04.2004 : 17:13:04 »

Ne, ne, krčev ne, izza nohtov nam je špricala kri. Končno lahko gremo jest!!!
Seveda v uspeh nismo dvomili, ane? Lp N.

 sram sram sramTega pa nisem vedela,da ste TAAAKOOO močno stiskali pesti.Drugič jih lahko pa malo manj :PAmpak je pa pomagalo Grin Cool Kiss
Jah,jaz sem malo dvomila,tako kot vedno,je bila pa moja učiteljica še bolj živčna kot jaz Grin
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #519 : petek, 16.04.2004 : 18:31:00 »

moj pujsislav je spet presegel samega sebe Shocked Shocked... ravno sva se vrnila s sprehoda, med katerim si je za trebuh omislil blatno oblogo Tongue (hm, ne vem, mogoče pa hujša Grin)...
na stajereskem mamo ze krasno pomlad, trava zelena, drevesa cvetijo, ampak sredi te trave pa je mojster pujsislav našel blatno lužo, v katero je najprej zabrisal igračo, potem pa se še sam vrgel na nanjo Lips Sealed, k sreči je luža premajhna, da bi se obrnil se na hrbet..

drugače pa, v galeriji so ful ful ful ful lepe nove fotke Erčija, šampiona iz Zg... splača se videt, res je pravi maneken Cheesy
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #520 : sobota, 17.04.2004 : 08:30:58 »

Lanina Liza Wink Shocked, lepa je, Daretu bo ziher vsec, bistra tudi... Lana, a posodiš?!?! Tongue  Grin... L

To je vse res, te pogoje izpolnjuje vec kot odlicno. Samo kako pa kaj njene naravne zasnove za pujsa, ki so vec kot nujno potrebne za zlatega irskega prasicka? Meni se Lizika zdi taka dama. Mislis, da bi prestala PNZ, ki vkljucuje valjanje po najbolj umazani luzi, takoj nato peskanje in hip zatem dricanje po travi? Bi slo?

Kk, tvoj pesjancek pa dviguje standarde pujsanja. Mislim, da je presegel svoja irska sorodnika  Cheesy Cheesy. Lp Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #521 : sobota, 17.04.2004 : 11:01:17 »

Jah,če Liza hoče,je lahko velika pujsa ;Dampak to ponavadi samo takrat,kadar ima dobro pasjo družbo.Sama od sebe se začne samo valjat po travi pa po kakšnem klancu dol zgrmi,luže pa pridejo v poštev,če je kakšen pujsek zraven Grin
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #522 : sobota, 17.04.2004 : 16:04:34 »

liza:
Citat
luže pa pridejo v poštev,če je kakšen pujsek zraven
no, pol bodo za zacetek darko, redik in kimo cist dovolj Roll Eyes

agnes:
Citat
PNZ, ki vkljucuje valjanje po najbolj umazani luzi, takoj nato peskanje in hip zatem dricanje po travi
Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
bo pa lovska tekma hudicevo zagamana, pa ne bo se je smelo delat drugje kot v sloveniji Cool Cool

...nekaj bolj resnega... a je vasim pesjanom tut ze tako vroce?!?! Huh... dopoldan je soncek cist rahlo prodrl med oblaki, ozracje je blo pa cist mrzlo, pa je bil kimo ze cist hin in rine na ploscice ko sredi najvecje vrocine, ko je 36 stopinj...
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #523 : sobota, 17.04.2004 : 17:21:48 »

kk,Lizika tudi kdaj pa kdaj že malo sope,ampak ni nič hujšega.
Jaz imam pa tudi eno vprašanje:kdaj in koliko časa približno vaši zlatkoti menjajo dlako?
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #524 : sobota, 17.04.2004 : 19:15:40 »

Koda:
kdaj in koliko časa približno vaši zlatkoti menjajo dlako?
kimo se že guli, stanovanje je polno dlak... več izkušenj z njim še nimam, ker je premlad in se bo letos pravzaprav prvič gulil "kot se šika", lani je menjaval šele bejbi dlako in ni štelo Grin

macho (moj prvi golden) ni imel izrazitega menjavanja dlake, je pa seveda odpadala spomladi, kake 3 tedne... je pa imel drugacno dlako kot jo mam kimo, tako da tezko primerjam ali posplosujem...

se nekaj!... letosnjo specialko v Beogradu sodi menda Heather Morss, psarna Xanthos... to je vse, kar vem, zdi se mi, da bo jeseni... ve kdo kaj vec-kdaj, kje se bi dalo prijavnico dobiti (jo kdo ma Huh), do kdaj je treba prijaviti???... kar koli, na netu ne najdem nicesar Undecided

lpk
Logiran
Strani: 1 ... 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 ... 63   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines