mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 22.05.2024 : 05:26:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: BASSET
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 49   Dol
Natisni
Avtor Tema: BASSET  (Prebrano 130417 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #90 : petek, 21.05.2004 : 13:03:16 »

Eka,ravnokar so mi sporočili,da je avto zrihtan, tako da smo spet mobilni.
LP
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #91 : petek, 21.05.2004 : 14:54:22 »

Lunca!
Me veseli,da ste mobilni.Lahko testirate,če so vam dobro popravili in se pripeljete v Selca,Kika je že prav lepo okrogla.Kaj je z Midijem da se nič ne javi.A pride na hrušico z Tončko?
LP Neva
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #92 : ponedeljek, 24.05.2004 : 12:25:31 »

Hoj, eka med tednom bi zelo težko prišli,zna pa se zgoditi, da pridemo v soboto popoldne.Kar se midija tiče še vedno kot koklja skrbi za mladičke, tako da ga v Hrušico ne bo.
LP
Logiran
midi
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #93 : torek, 25.05.2004 : 12:25:23 »

Eka,LUnca,in vsi ostali živijo!Do zdaj sem bil polno zaseden z mojimi puncami.DO SEPTEMBRA RAZSTAVE ODPADEJO saj veste kako so buldogi občutljivi na vročino,tončka pa je še premajhna.Hvala za vselepe želje.                 tone
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #94 : torek, 25.05.2004 : 12:50:19 »

Hojla midi dobrodošel nazaj iz dežele zombijev.Me veseli da tvoje punce veselo rastejo.Pozdravček tudi  tvoji pasji familiji.
LP
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #95 : torek, 25.05.2004 : 21:56:36 »

Pozdrav iz Selške doline!
Pri nas je bilo te dni kar hladno in smo se veselo kurili,tudi pasja druščina vsak sončen dan izkorist za poležavanje in nabiranje barve,posebno Kika,ki bo letos prikrajšana za dopust,po njeni zaslugi pa tudi mi.No saj za Soro je tudi lepo.
Miko se je začel ukvarjati z novim športom-veselo išče in nabira polže,pa tudi slepci so mu zelo všeč.Upam,da ga na Hrušici ne bo preveč biksal.
Lunca,jaz nič ne vem kdaj pridemo iz Udin,se bomo slišali.
Midi,ko oddaš tvoje mulce,te pričakujemo na našem ranču,do takrat bo pa tudi tisti čunek ki ga obljublja Matjaž že goden za zakol vsaj upam.
SE VIDMO!   Neva
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #96 : petek, 28.05.2004 : 13:06:30 »

Halo,Busy Bee ali te je Bertel popolnoma okupiral, da se ne oglasiš nič več.Sedaj bo že dober teden pri vas, pa me malo zanima kako se kaj imate?
LP
Logiran
matejo
novinec
*
Sporočil: 0


« Odgovor #97 : sobota, 29.05.2004 : 23:00:17 »

Ojla!

Evo po dolgem času sem se znašel na temle foromu... Tudi jaz sem lastnik basseta, in sicer eno letne basetke... Cool
Kaj če bi se mi, seveda skupaj z našimi štirinožnimi prijateljčki kaj dobili?
Prav rad bi videl gručo basetov, ki se zberejo skupaj in počnejo marsikaj. Bilo bi res zanimivo, kaj mislite?



LP

Matej
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #98 : ponedeljek, 31.05.2004 : 14:21:11 »

Lunca!
še enkrat čestitke za včerajšno uspešno raztavljanje .Naš novopečeni šampijon je bil tako utrujen od vseh včerajsnjih dogodkov,da je zaspal kot klada in do jutra ni mrdnil.Držim pesti glede bajte

SE VIDMO!   Neva
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #99 : torek, 01.06.2004 : 13:30:23 »

Hojla eka,tudi pri nas je bilo v nedeljo podobno.Lojze je sicer še zahteval večerjo, v ponedeljek zjutraj pa nas niti pospremit ni prišel, ko smo šli v službo-je komaj čakal,da se skipava od doma da bo imel mir.
Matejo dobrodošel na forumu.Eno vprašanje-je vaši punci slučajno ime AJA?
LP
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #100 : torek, 01.06.2004 : 13:38:53 »

Lunca!
Katera je tista enoletna psička,a jo poznamo?
Midi se nič ne javi kako je z njegovimi puncami?Kako kaj Tončka.Če bo vse prav bodo danes tri tedne privekali na svet naši mulčki.

LP Neva
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #101 : sreda, 02.06.2004 : 12:04:28 »

Lunca!
Ponoči smo pretrpeli toliko strahu kot še nikoli.Sinoči je Kika popihala skozi spodnja vrata,seveda neopazno in se potepla po dolini.Mi smo presvetili vse možne ceste,klicali ko nori,ona pa nič.Gospodočna nosečnica se je sredi noči vsa potuljena in priliznjena odločila priti v svojo posteljo.mi pa smo vsi trije danes skoraj brez glasu in posivelih las.Kaj bi ,gonič je pač gonič,v gozdu pa tako lepo diši...
LP   Neva
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #102 : četrtek, 03.06.2004 : 13:31:48 »

Hojla eka,še dobro da so se gospodična res odločili in prišli domov.Sicer pa ta vaša Kika postaja vsako leto bolj naspidirana.
Za to enoletno bassetko nisem sicer prepričana, mislim pa da je Aja iz Kranja(Sana x Lojze).Sicer pa ne vem če sem ti že povedala,v nedeljo sem zvedela kje je še en mladič iz prvega legla.Tako da ga bomo šli definitivno pogledat.
Sicer pa se pri nas počasi pripravljamo(jaz in Lojze) na izpit.Ni dovolj da ima B izpit že narejen,sedaj morava delati še po novih programih.
LP
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #103 : petek, 04.06.2004 : 09:24:54 »

Lunca!
Veliko uspeha pri izpitu,kje je tista punca?Drugi teden vas definitivno pricakujemo.Danes pride Sasa.
ČAO   Neva
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #104 : petek, 04.06.2004 : 12:34:48 »

Eka, mislim da se pred izpitom še vidimo, čene bo tisti odojk že bekon ratal preden ga bomo obrnili na ražnju.Pozdravčke vsem članom družine(človeškim in živalskim) od nas.
LP
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 49   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: BASSET
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines