mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 16.05.2024 : 14:29:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Druge pasme  |  Tema: American Pitbull terier
Strani: 1 ... 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 ... 64   Dol
Natisni
Avtor Tema: American Pitbull terier  (Prebrano 159166 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
vojc
novinec
*
Sporočil: 31


WWW
« Odgovor #825 : četrtek, 09.04.2009 : 12:05:20 »

Crtovo slikco sem poslal na fotonatečaj "pedigree kosmati izziv",glede nato da je zaenkrat edini predstavnik apbt in vsi ostali udeleženci precej lobirajo za glasove se jim pridružujem tudi jaz.zatorej če vas je volja in če vam je crt všeč lahko zanj glasujetena linku:

http://izziv.pedigree.si/slika/5983

hvala vsem za glasove Cheesy Cheesy
Logiran
simi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.225


« Odgovor #826 : četrtek, 28.05.2009 : 13:45:02 »

Malo prej sem dobila tole po mailu in upostevam zeljo po objavi:

Spoštovani

Danes sem dobila informacijo, da se na Vašem forumu govori o meni in moji posvojitvi psa.

Da Vam razložim to s psom:

Psa smo MORALI oddat, ker je uničil celotno stanovanje, ki ga imava s partnerjem v najemu. Uničil je predsobo, parket je zgrizel, vrata, pohištvo, tudi okvire oken ipd. Lastnik je zahteval, da gre pes TAKOJ ven in ker je po pogodbi z zavetiščem tako, da morava to javit oz. pripeljat nazaj, če ga želiš dati drugam, ga je moj partner odpeljal nazaj, medtem ko sem bila jaz v Makedoniji, poleg tega sva MIDVA našla Hugotu novega lastnika, v Ribnici(je na kmetiji in ima ogromno prostora za gibanje, predvsem pa čudovite nove lastnike), medtem ko je bil v zavetišču, le-to zavetišče pa ni bilo toliko fair, da bi dalo celotno njegovo opremo(igrače, hrano in vse, kar sva nakupila psu in kar je pes poznal, da bi bilo kar se da manj stresno zanj) s psom vred novemu lastniku zraven, kljub najini izrecni želji.

Psu sva pa tudi midva rešila življenje, ko so ga v zavetišču napačno cepili in ga s tem skoraj umorili. V zavetišču Dramlje so psa, ki je bolehal za kužnim kašljem, cepili proti kužnim boleznim, kar ga je skoraj umorilo. Cepi se samo popolnoma zdravega psa. Bila sva cele noči na kliniki, dobil je nešeto infuzij, da je preživel, pa tudi kasneje smo bili vsak teden pri veterinarju, da je ozdravel. Ni naju zanimal denar, temveč samo in izključno kuža in to, da ga rešiva. In sva ga. Žal sva dobila ultimat, da kuža mora stran, in ker mene ni bilo v Sloveniji, je Jure Stopar(moj partner) ravnal po svoji vesti in psa odpeljal v zavetišče nazaj. Jaz mi najveretneje reagirala drugače, pa žal nisem bila v Sloveniji in sem za situacio zvedela potem, ko je Jure psa že oddal v zavetišču.. Pes je bil tam 2 dni, ker sva mu MIDVA vmes našla nove lastnike. Sedaj je preverjeno v dobrih rokah: z novimi lastniki smo v kontaktu.
To je bilo maksimum, kar sva lahko naredila. Bila sva pa resnično žalostna, ker je Hugo prekrasen pes z veliko energije, ki jo je žal, kljub 5 sprehodom na dan, ob najini prisotnosti uporabil za preureditev stanovanja.

Upam, da boste ta prispevek v celoti objavili, če ste že objavili tudi ta grdo stran o meni in mojem partnerju.

Hvala za razumevanje, verjemite, da imava nadvse rada živali in če je komu hudo zaradi tega kužka, je to predvsem nama.

LP

Alenka Gotar


V današnji Lei piše, čisto drugače, kot pravi v tem pismu. Pej je izgubil življenje, ker je prišel v stik z električnimi kabli.


Tile zvezdniki res mislijo, da si lahko privoščijo vse za svojo promocijo?Huh

Zanima me samo kaj je res s tem psom.
Logiran
simi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.225


« Odgovor #827 : četrtek, 28.05.2009 : 13:53:07 »

V današnji Lei piše, čisto drugače, kot pravi v tem pismu. Pej je izgubil življenje, ker je prišel v stik z električnimi kabli.


Tile zvezdniki res mislijo, da si lahko privoščijo vse za svojo promocijo?Huh

Zanima me samo kaj je res s tem psom.

Pej = pes
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #828 : četrtek, 28.05.2009 : 13:53:47 »

Simi lahko prosim skeniraš članek in mi ga pošlješ na mail: ****?
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #829 : četrtek, 28.05.2009 : 13:58:40 »

 Undecided Shocked Shocked Shocked
Sem že mislila, da je zgodba končana Lips Sealed
Logiran
simi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.225


« Odgovor #830 : četrtek, 28.05.2009 : 13:59:58 »

Na žalost je bila Lea sposojena.
Logiran
simi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.225


« Odgovor #831 : četrtek, 28.05.2009 : 14:12:12 »

Je bila sodelovka še v službi - dobiš na mail.
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #832 : četrtek, 28.05.2009 : 14:14:12 »

Hvala! Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.316


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #833 : četrtek, 28.05.2009 : 14:40:55 »

Glede na vso pisarijo, ki sva jo imeli z Gotarjevo po frki tukaj, bi rekla, da se norca dela tako iz ljudi kot iz zivali. Vse nas ima za tazadnje luknje v sviralu.
Le zakaj mi je bila zoprna ze od prvega trenutka, ko sem jo zagledala na TV?
Logiran

zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #834 : četrtek, 28.05.2009 : 14:49:16 »

Sem si prebrala  Shocked Sej ne morem verjet! Članek cel napisan v tonu, da se naj bi nam ženska zasmilila. Že naslov je tak: Solz ne more ustaviti. Jokca za svojim psom. Pes naj bi bil mrtev, preko maila je napisala, da je na kmetiji v Ribnici in kako se ima tam super+da imajo stike z novimi lastniki. Kako se lahko laže iz česa takega?! Kje ima srce? Ljudje bodo z njo sočustvovali, ja uboga reva, ji je pes umrl, pes pa naj bi bil živ! Kaj je zdaj res in kaj ne?
Sram jo je lahko, pošteno sram!!!  Angry
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #835 : četrtek, 28.05.2009 : 14:58:10 »

Jaz bi tudi scan, prosim.
Logiran
simi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.225


« Odgovor #836 : četrtek, 28.05.2009 : 15:01:09 »

tako iz ljudi kot iz zivali. Vse nas ima za tazadnje luknje v sviralu.
Le zakaj mi je bila zoprna ze od prvega trenutka, ko sem jo zagledala na TV?


hahahaha tudi ti si že čisto preveč pasja, ker si jo takoj "zavohala".
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.316


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #837 : četrtek, 28.05.2009 : 15:15:45 »

Ej, sam res prepoznam seratorje ze ob prvem "stiku", al kaj Angry, ker ni edina, za katero sem takoj imela obcutek, da je mutna, pa se je to izkazalo za tapravo.
Logiran

zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #838 : četrtek, 28.05.2009 : 15:31:40 »

Ej, sam res prepoznam seratorje ze ob prvem "stiku", al kaj Angry, ker ni edina, za katero sem takoj imela obcutek, da je mutna, pa se je to izkazalo za tapravo.
Imaš pa tak občutek za ljudi kot moj najboljša prijateljica! Takoj pogrunta človeka! Fant ji pravi kar čarovnica, ker ji gre to tako dobro! Grin Jaz pa vem komu zaupat, če bo treba s kom kaj sodelovat Wink Samo njej ga predstavim pa je, hehe.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.316


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #839 : četrtek, 28.05.2009 : 15:44:28 »

****

Sicer pa, v cajtngah med drugim pise:

"Hitro se je navezala nanj, zivel je pri njej v stanovanju in sosedje niso imeli nobenih pripomb na to. Bil je zelo prijeten kuza, sploh ni bil glasen in tako sosedje sprva niti niso vedeli, da so dobili novega sostanovalca." in
"Zgodila se je namrec velika nesreca. Psicek je prisel v stik z elektricnimi kabli, ki so bili pod veliko napetostjo, stresla ga je elektrika in tega soka zal ni prezivel. Alenka od nesrece se vedno ni prisla k sebi. Solze kar vrejo iz nje in tako je tudi prav."
Logiran

Strani: 1 ... 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 ... 64   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Druge pasme  |  Tema: American Pitbull terier
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines