mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 10.05.2024 : 12:58:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Kitajski goli pes - čvek
Strani: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 ... 106   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kitajski goli pes - čvek  (Prebrano 212551 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #600 : sobota, 15.04.2006 : 12:37:37 »

Hojla po dolgem casu...

Ninca10, Gany se je pa zelo "naredil", odkar si poslala njegove zadnje slikce... Cheesy Pravi lepotec. Wink

Javite (ne pozabit na slikce!!!), kako ste se (se boste) danes imeli na sprehodu "nagcev"! Cheesy Mi je zal, da se vam ne morem pridruzit z naso bando... Cry Pa drugic...

Vidim, da Pia ni nic sporocila, kako smo se odrezali s slovenskimi "nagimi" in malo manj nagimi (Grin) v Vrtojbi... Piina Andy je bila PRM, nasa Quincy CAC, CACIB, BOB in med finalisti v IX. grupi, nas najmlajsi predstavnik Bailey (S@S Baccarat) pa ZP in 2. v BIS-u mladickov! Cheesy Cheesy Cheesy

Pia, hvala za pomoc - hendlanje Quincy in Bailey-a v BIS-u! Kiss
Logiran
Ninca10
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 644


« Odgovor #601 : sobota, 15.04.2006 : 14:41:36 »

Ja danes na sprehodu je bilo vec kot pestro...3 kitajci in 2 civavi...lahko si predstavljate poglede ljudi....priblizno takole  Shocked  Shocked  Shocked

Misko in Gany sta si nasla novi ljubici in seveda je bilo potrebno izkoristiti priliko in osvojiti obe dekleti...Smiley
Pa tipicno za kitajce malo po 2 tackah, malo po 4...
Naletali so se, vsaj za Ganya lahko recem, ki trenutno dremlje zraven mene... bomo stvar vsekakor ponovili... Grin
Logiran
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #602 : sobota, 15.04.2006 : 14:48:39 »

Ninca 10,
sem prav prebrala, da Gany dremlje? Shocked Shocked Shocked Se spomnem, da si pisala, da je neumoren... Smiley Ah, kaj lahko naredi "l'amour"...  Grin Grin Grin Wink

Naslednjic se vam definitivno pridruzim na sprehodu!

P.S.
Je kdo kaj slikal? Huh
Logiran
Ninca10
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 644


« Odgovor #603 : sobota, 15.04.2006 : 14:53:06 »

Smeh...samo res ja, sola in ljubezen ocitno pomirjevalno oz utrujajoce vplivata nanj...se potem poglobi v sanje in razmislja o ljubici...smeh...

Ko sva sla domov in je moral pustiti vse punce za sabo je ene parkrat kar zacvilil, ko je ostal sam...ocitno se mu je trgalo srce... Grin

Ja, ja je bila Sara nas fotograf, tako da so bucmani poslikani z vseh strani...spredaj, zadaj, levo desno, zgoraj, spodaj...Smiley

No super, bo se vec kitajcev na enem mestu...Ljudje bodo pa se bolj  Shocked
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #604 : sobota, 15.04.2006 : 19:10:02 »

Torej upamo, da se bo Sara tukaj čimprej javila s fotkami ...
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #605 : sobota, 15.04.2006 : 20:17:58 »

Evo me, mi prej net ni delal Sad
Slik je kar veliko (nekaj cez 1oo Tongue ), jih dam cimprej na net Smiley

Gany je ful lep, pa lepe barve je .. Smiley Coco je pa taka drobna pikica ki je bila Miskotu ful usec Smiley Latino lover hehehe Smiley

Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #606 : sobota, 15.04.2006 : 22:15:47 »

No, slike so na netu Smiley http://pasja-srecanja.moj-album.com/album/2896108/ Jih je samo 54, ker so bile nekatere prezamegljene (so tok hitri da jih komej ulovis), pa se par jih je blo od zadnjic..


Gany:)


Coco, Andy, Nacho, Mishko, Gany


Pa se nagci sami ..
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #607 : sobota, 15.04.2006 : 22:16:19 »

Joj, kako je Gany postal lep kitajček.... Polona, a si mogoče zadnjič spregledala oni moj post ko sem prosila, če lahko malo več napišeš o negi dlake.

Kopiram post od zadnjič:
JOj Polona, kako sta lepa ta dva sulčka. Koliko časa pa moraš nameniti negi dlake? Je potrebno kaj posebej paziti? Se dlaka sprijema v kepe? Če se ti ljubi in če boš imela čas, bom zelo vesela če kaj več napišeš o negi PP.
Meni osebno so PP mnogo lepiš od goličkov, le bojim se, da PP zahteva ogromo časa za nego dlake. Tega pa si pri treh noro razigranih herkulesih ne upam privoščiti  
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #608 : sobota, 15.04.2006 : 22:23:48 »

Sem si ogledala slikice. Kakšen drobiž je Coco
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #609 : sobota, 15.04.2006 : 22:26:41 »

Ooo, super koliko fotk! Zdaj si pa moram vzeti čas, da vse pogledam.  Cheesy
Logiran
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #610 : sobota, 15.04.2006 : 22:52:37 »

Kopiram post od zadnjič:
JOj Polona, kako sta lepa ta dva sulčka. Koliko časa pa moraš nameniti negi dlake? Je potrebno kaj posebej paziti? Se dlaka sprijema v kepe? Če se ti ljubi in če boš imela čas, bom zelo vesela če kaj več napišeš o negi PP.

Hojla Pmaxi,
zgleda da sem res spregledala... sram Pri PP-jih je tako, da imajo nekateri tako dlako, ki je lazja za vzdrzevanje, nekateri pa tezjo. Mojadva "mladicka" spadata (na sreco Cheesy) v prvo kategorijo, saj je dlaka bolj trda z nekaj podlanke in se zato manj vozla. Quincy ima ravno tako dlako, ki je lazja za vzdrzevanje, Cassa pa tezjo vrsto dlake, ki je tanjsa in se ob neredni negi hitreje zavozla v kepe. Ta dlaka (tezja za vzdrzevanje) naj bi bila po standardu bolj "pravilna", saj odtod tudi izvira beseda "powder puff" oz. blazinica za pudranje, ki naj bi bila nezna, puhasta... Vendar na razstavah nihce od sodnikov ne daje vec temu pravega pomena.

Cisto odvisno od dlake je torej, koliko casa se porabi za nego. Quincy za razstavno kondicijo okopam priblizno 1x na teden in jo takrat tudi razcesem, Bailey in Black Jack (slednji se nima klicnega imena Tongue, Pia na pomoooc... Grin) sta bila cesana le takrat, ko sem ju kopala, ker se jima dlaka ne vozla. Naceloma pa bi lahko rekla, da je za trso dlako cisto dovolj 1x tedensko cesanje, oz. na 10 dni, medtem ko je z tanjso dlako potrebno cesati na vsake 3 dni (priblizno) - oz. paziti na morebitne vozlje, ki bi se lahko pojavili in jih pravocasno razcesati, preden nastanejo velike "bunke" dlake...
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #611 : sobota, 15.04.2006 : 23:12:34 »

Black Jack (slednji se nima klicnega imena ....

Čist enostavne variante: Black/Blackie/Blacky (torej Bleki Smiley), Jack/Jackie/Jacky (Džeki Wink)?

Po fotkah sodeč ste se imeli na srečanju super.
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #612 : sobota, 15.04.2006 : 23:18:26 »

Ja, fajn je blo Smiley Sam vroce je blo pa ful .. mormo jit enkrat nekam kjer je kaksna klopca v sencki heh Cheesy
Pa da se vec kitajckov (pa civav Tongue ) pride Smiley
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #613 : sobota, 15.04.2006 : 23:58:02 »

Vidim, da Pia ni nic sporocila, kako smo se odrezali s slovenskimi "nagimi" in malo manj nagimi (Grin) v Vrtojbi... Piina Andy je bila PRM, nasa Quincy CAC, CACIB, BOB in med finalisti v IX. grupi, nas najmlajsi predstavnik Bailey (S@S Baccarat) pa ZP in 2. v BIS-u mladickov! Cheesy Cheesy Cheesy

Pia, hvala za pomoc - hendlanje Quincy in Bailey-a v BIS-u! Kiss

Pia se je cisto pozabila javit na forumu Cheesy Tongue sram Upam, da cimprej dobimo kaksne slikice Wink
Sally, ni problema, se kdaj Wink

Kaj naj recem...na srecanju je bilo "divje" Grin Grin Cheesy Andy je po srecanju celo za kakih 10 minut zadremala Grin Drugace pa se je Misko pogumno spravil osvajati Coco, Gany pa se je "zadovoljil" ( Grin) s tistim kar mu je prislo pod roko(tacke) Tongue Smiley

Upam, da bomo se kdaj organizirali kako srecanje kitajckov Wink

Lp
Logiran
Coco
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 35


« Odgovor #614 : nedelja, 16.04.2006 : 11:00:51 »

Moon slikce so super Wink Wink........drugače pa ...na srečanju je bilo res pestro Smiley.....ko sva prišle domov se je Coco samo "zleknila" na kavč in poležavala cel dan Smiley Smiley........no pa smo ugotovil kako prideš kitajcem do živega  Cheesy.....definitivno se moramo večkrat dobit Wink
Logiran
Strani: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 ... 106   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Kitajski goli pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines