mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 11.05.2024 : 08:49:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Jakob, Neli in Migi
Strani: 1 2 3 [4] 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jakob, Neli in Migi  (Prebrano 21315 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Ursssa
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 162


WWW
« Odgovor #45 : nedelja, 21.06.2009 : 12:55:06 »

 Huh :oDanes smo empirično ugotovili, da mački jedo tudi pravkar pečene česnove ciabatte. Očitno so vsi Helenini mački malo mahnjeni na dobrote iz domače pečice Roll Eyes No, pravijo, da česen odganja zajedavce, naj jim bo  Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #46 : nedelja, 21.06.2009 : 15:15:18 »

Naša dva bi pojedla vse kar bi jima dal, vsaj Muri. Ampak ponavadi samo oči paseta in pristaneta na dobrem piščancu ali ribi  Tongue

Kje je pa klobasa št.3?  Roll Eyes
Logiran
Ursssa
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 162


WWW
« Odgovor #47 : nedelja, 21.06.2009 : 17:17:27 »

Ja, no, saj moji bi tudi marsikaj jedli, ampak tole s kruhom me je pa presenetilo. So si kar z rešetke na pultu še toplega postregli, banda Smiley
Danes, ko sem umila mačji WC, sem praznega pustila v kuhinji in šla na balkon po vrečo peska. Pridem nazaj, pa Neli že veselo lula Smiley Seveda se je polulala po zadnjih tacah, ko se je lužica razlila, tako da sem jo morala malo stuširat. Joj, prejoj! Od silne užaljenosti in prizadetosti se mi ne pusti prijeti, zdaj se pa v položaju fetusa (TRAVMA!!) stiska k Migiju. Takole:



Moonbeam, klobasa (oz. bolje hlebček) št.3 pa trenutno počiva na polički.

Logiran
Ursssa
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 162


WWW
« Odgovor #48 : petek, 31.07.2009 : 15:31:53 »

Po dolgem času se malo oglašamo z novimi slikicami.
Migi in Neli sta čedalje bolj zaljubljena.
Kiss Kiss
Neli ima vsak dan kakšno novo foro, zadnjič mi je pojedla meni zelo ljubo rožo (še dobro da ni strupena), danes se je pa odločila, da do desetih pa že ne bom spala, in je priredila prave operne arije pred vrati spalnice (to ni v njeni navadi). Ja, saj me res preganjajo roki Smiley Treba evrčke služit za nove igračke in briketke.
Migi je v redu, edino danes mu nekaj na bruhanje sili, zdaj pa ne vem, če ga mučijo dlake (trave že dolgo niso dobili, ker sem nazadnje kupila neko zanič travo, ki noče in noče pognati), ali je kaj hujšega. Zaenkrat še ne bom paničarila, ker se sicer obnaša in počuti normalno.
Jakob je tudi v redu, priden in len, kot se zanj spodobi.

Se mi zdi, da se zadnje čase z Migijem fajn razumeta, zadnjič ga je celo lizal po gobčku, pa nekaj sta se mikastila - na prijateljski način. Z Neli je Jakob še vedno na distanci, po mojem bo tako tudi ostalo.
Se opravičujem za same kavčaste fotke, ampak res preživijo ogromno časa na njem, ko pa se igramo, pa ni časa za slikanje.
Lep mačji mrnjav.
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #49 : petek, 31.07.2009 : 22:24:35 »

 Kiss Kiss Kiss
Logiran
Ursssa
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 162


WWW
« Odgovor #50 : torek, 01.09.2009 : 20:40:33 »

Zdaj se že pa res dolgo nismo oglasili. Vmes smo preživeli prvi dopust, pazila jih je moja prijateljica, ki se je za 14 dni preselila k mačkom in jih pedenala 24/7 Smiley Mislim, da sem jih jaz bolj pogrešala kot oni mene, frajerčki so jo vrteli okoli prsta, izsiljevali obroke ob 3h zjutraj in vsi po vrsti pridelali "hlače" Roll Eyes
Imam nekaj cukrastih fotk, ampak jih ne morem spravit na računalnik (skupaj s skoraj 1000 fotkami z dopusta Angry ), tako da mi boste morali zaenkrat verjeti na besedo, da so vsi trije vedno lepši in da sta Migi in Neli zelo zelo zrasla. Migi je skoraj tak velikan kot Jakob, še istega bušija je začel dobivati. Zdravi smo vsi (tok tok tok).
Na potepanju po Bosni sva videla ogromno muckov, ki se jim grozno slabo godi, najraje bi jih vse popokala in peljala domov, pa žal ni šlo. Na morju so nama pa v kampu delali družbo lanski mladički (lani so nama spali na glavi po trije naenkrat, he he). Pa novo leglo petih mladičev so imeli, čisto majcenih. Recite kar hočete, ampak pri nas imamo glede brezdomnih muc krasno urejeno v primerjavi z brati Hrvati, da o Bosni sploh ne govorim (na formalni ravni, pa tudi v glavah - tam jih nihče ne hrani, jedo iz smetnjakov in so večinoma kot sence sami sebe. Več kot leto dni stari mački so malo večji od Nelike pri 4-5 mesecih. Sicer je res možno, da so kakšna manjša pasma, ampak nekako dvomim, da je to razlog.)
Odkar sva prišla domov, so mucki še bolj crkljivi, Neli kar naprej hodi po meni  Cheesy se mi zdi, da jo je vseeno malo stiskalo in je mislila, da sva jo zapustila, revico. Prijateljica pravi, da je bila do nje ves čas nezaupljiva, edino zadnji večer se ji je pustila božati. Migi, veliki osvajalec src, jo je pa že od prvega dne zasledoval po stanovanju Smiley
Zdaj bo pa spet vse po starem.
 Kiss in pozdrav od vseh nas.
Logiran
Ursssa
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 162


WWW
« Odgovor #51 : petek, 18.09.2009 : 23:40:24 »

HeŁou. Pišem jas, Jakob, ker una dva butla ne znata tipkat, človeki so pa leni. Verjetno vas že zanima, kako je pri nas. Vas zanima? Grozn je.

Ob živce me spravljajo. Ampak jih toleriram, čeprav un butelj hoče jest iz treh skled naenkrat in leži na MOJEM fotelju.


Če človeki nimajo cajta, se mulca crkljata med sabo. Men je to čist brezveze. Angry


Mislim, da temu pravijo žličkanje al vilcanje al neki takega. Čudaki.


Migi je "otrujen" fuŁ. Kar pade dol in sploh ne šmirgla, ko ga grdo gledam. Angry


In ta črna afna pravi, da bo bla modelka - manekenka. Pff. Babe zmešane.


Znoru bom.


Še to. Zbiram prostovolne prispevke. Lahko celo kuro ali brikete RC Kitten. Oni lajt so zanič in jih ne bom jedu, pa če mi brke obrijejo. Res.

Pa ne mojim povedat. Lips Sealed
Jakob.
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #52 : sobota, 19.09.2009 : 09:02:17 »

 Grin Grin Grin Do solz.
Logiran
animallover
novinec
*
Sporočil: 22


« Odgovor #53 : sobota, 19.09.2009 : 13:51:11 »

Wau Urša, tale tvoj Jakob ma pa tko velik besedni zaklad... pa kakšen kulski slog pisnja Smiley  Grin Grin Bravo

Zlati so!
Logiran
Ursssa
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 162


WWW
« Odgovor #54 : četrtek, 14.01.2010 : 19:24:15 »

Helow.
Sto let že nismo pokazali nobene slike, zato zdaj sledi malce daljše slikovno poročilo.

Migija je zaskrbelo, ker sem ga nazadnje označil za butlja in se že več mesecev intenzivno poglablja v knjige.


Najzanimivejše so mu tropske ribe. Tudi jaz bi jih, ja.


Zdaj ko se giblje bolj v akademskih krogih, se še manj druživa, saj cele večere preždi med knjigami. Meni je prav  Angry


Človeka sta domov privlekla novo televizijo, tako da zdaj končno lahko gledam Animal planet, kjer kažejo prave rjoveče tigre, kot sem jaz. Žal pa na televiziji še največkrat vidim Migija.  Angry Banda, še na elektriki šparajo.


Najraje vidim, da se stišči v tisto grozno modro škatlo in da mir. Ne razumem, videti je, kot da uživa  Huh


Jaz pa potem vadim svoj govor za čase, ko bodo mački sveta doumeli, da sem jaz najpametnejši in najboljši, in da je treba iztrebiti vse Migije in Micike. Ein Katz, Ein Jakob!


A sem sploh omenil, da je zdaj po novem tale tačrna Micika? Kar naprej poslušam cviljenje: Miiicika naša gor, Miiicika dol.  Huh Na to ime vsaj sliši, Neli je pa mirno preslišala. Ženske, pih.


Jep, še vedno afnasta. Cele dneve vadi manekenske poze:


Poznate kak mačji tabloid? Me zanima, koliko bi mi plačali za tole "pozo"  Evil


Smrkavca sploh nista pridna, poglejte, kakšna razgrajačica je tamala.


Ampak človeki se nič ne jezijo, čeprav jim na vse pretege poskušam dokazat, da sem jaz edini primeren in normalen osebek v tej familiji. Ein Jakob!


No, kdo je najlepši?


Otožno vas pozdravljam še z zadnjo sliko, bridkim spominom na praznični čas, ko nam je kruta človekinja le postregla s pestjo Kitten briketov pod klavrno, neužitno smreko in za novlet z nekaj dekagrami orade.


Zunaj je pokalo, mi smo se pa valjali v mačji meti, ah, zlati časi.

Zdaj pa spet na ušivih lajt briketih, ker imam bojda podbradek. Svojo rit naj pogleda. Lips Sealed Angry.

Veste, kako smo se ji maščevali? Sinoči smo vsi trije spali na njej!  Evil Evil Evil Jaz na nogah, Šašavi na riti, Tamala pa pri vratu. Seveda smo se tudi pomerili v disciplinah "kdo jo bo v pleksus" in "zadetek v poln mehur".
Da bi jo videli zjutraj, bwahahaha. Še šalce za kavo ni našla.

Upam, da vam gre bolje kot meni,
Jakob
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #55 : četrtek, 14.01.2010 : 19:38:07 »

 

Tolk se pa že dolgo nisem prerežala. Kiss Kiss Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #56 : četrtek, 14.01.2010 : 19:46:01 »

Vse mi je jasno, le debelih mačkov ne vidim na teh slikah, sami suhci paradirajo  Huh dejansko mi zgledate upravičeni do kakšne pomoči, ubogi revčki sestradani Kiss Kiss Kiss
Logiran
Ursssa
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 162


WWW
« Odgovor #57 : četrtek, 14.01.2010 : 19:53:36 »

Ja sej! Khm, khm, še vedno velja tisto o prostovolnih prispevkih.
Moja teorija je, da špara za čokolado. Jo hodi ob treh zjutraj glodat, bah, normalno, da pol ni dnarja za tadobre brikete.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #58 : četrtek, 14.01.2010 : 20:00:51 »

Jakob  Afro ti si naš! 100% - pravi za v prvo vrsto Sindikata! Na taprvem zborovanju boš takoj za pozdravom PreCednice glavni govor imel prav TI  Cheesy Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Ursssa
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 162


WWW
« Odgovor #59 : četrtek, 14.01.2010 : 20:09:37 »

V čast mi bo.
Zdaj sem sicer še zaposlen s svojo knjigo Majn Škampf. Ko jo dokončam, pa vsekakor.
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Jakob, Neli in Migi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines