mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 14.05.2024 : 11:07:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: 1000 € za Horjulštajn
Strani: 1 ... 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67   Dol
Natisni
Avtor Tema: 1000 € za Horjulštajn  (Prebrano 129368 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
psina
novinec
*
Sporočil: 7


« Odgovor #915 : sobota, 12.07.2008 : 12:27:20 »

Mene pa samo nekaj zanima - ali klikate za Pustovrhe ker se vam DEJANSKO zdi najsimpatičnejša izmed teh družin ali zato ker gre denar tudi v Horjul?

Ker je poanta "simpatičnosti" že davno izgubila svoj pomen.

In Apollo, jaz ti dam prav. Samo prepričanih ne boš premaknil. Oni so vedno kao vse fer (čeprav smo tule lahko brali da temu ni tako).

Sicer pa - kdo pa pravi da Vrečarjevi sami nabijajo glasove? Kaj če se jih je nekdo privoščil, tako kot so si družino Rus Pustovrhi?

Je pa Vrečarjev ata ravno tako sistemc in verjetno dela v podobnih vodah kot Pustovrhov ata. Ali pa Vovčakov. Samo da sta za vas Vovčakov in Vrečarjev ata absolutno goljufivca, Pustovrhov pa niti slučajno ne bi mogel bit. :S

In tukaj smo spetpri vprašanju - so Pustovrhi tolikokrat poklikani zaradi simpatičnosti ali ker obljubljajo del nagrade zavetišču?

Neverending story. Še dobro da se nagradna igra jutri zaključi. Smiley
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #916 : sobota, 12.07.2008 : 12:29:24 »

Mogoče bi lahko kako drugače zbrali 1000€ oziroma 2500 (ali koliko je bilo že govora) za horjulčke?

-> ena ideja: Za vse ki so že tako glasovali za pustovrhe, naj se lepo prosi če nakažejo 1 do 5€ na račun zavetišča, da vsaj zavetišče nekaj dobi, če bodo Pustovrhi res se odjavili od te skrajno ne fer borbe? Sej vem, da se ne sliši nevem kaj, samo če pogledamo kako veliko akcijo smo zaštartali samo z glasovanjem, mogoče pa lahko tudi z prostovoljnimi prispevki.

Se popolnoma strinjam z Bibsy in mislim, da bomo vsi z veseljem nakazali nekaj evrov, če PMaxi ne bo zmagala. (Čeprav jaz še vedno upam, da bo!) Večina nas itak občasno nakaže po svojim močeh, sodelujemo na licitacijah itd., tako da nam to najbrž nebo težko. Nekaj evrov lahko vsak pogreša, ker pa nas je tukaj glasovalo res veliko,  bi bila tudi vsota lahko kar zajetna.
 - Treba bi bilo pa poleg nakazila še bombardirati radio Center z maili in jim dati vedet, da je tole vse skupaj malo mimo. Pa še Mercator bi lahko napadli in jih obvestili, kako smo se trudili za zmago Pustovrhovih in zakaj smo to počeli, hkrati pa prosili za kakšno donacijo Poloni  - recimo v obliki bonov za nakup v njihovih trgovinah. (Pa da ne bo zdaj spet kakšna pametna glava rekla,da bo potem to Polona porabila za špagete.)
Kaj mislite?
Klik, do nezavesti (to pa itak)
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #917 : sobota, 12.07.2008 : 12:39:49 »

Mene pa samo nekaj zanima - ali klikate za Pustovrhe ker se vam DEJANSKO zdi najsimpatičnejša izmed teh družin ali zato ker gre denar tudi v Horjul?

Lahko odgovorim zase:
Klikam prvič zato, ker bo šel del denarja v primeru zmage v Horjul.
Drugič pa zato, ker mi je družina Pustovrh dejansko simpatična, pa osebno ne poznam nikogar od njih. Prebrala sem predstavitev na strani radia Center, spremljam pa tudi prispevke PMaxi na tem forumu. Iz teh je razvidno, da je ljubiteljica živali in da za to tudi marsikaj naredi. Mene je to pač prepričalo - v tem pogledu sem čisti pacient - tak za na intenzivno nego.   Wink (No, pa kaj.)
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Apollo8
novinec
*
Sporočil: 11


« Odgovor #918 : sobota, 12.07.2008 : 12:41:47 »

No jaz mislim da bohorjul nekaj dobil v vsakem primeru. Kaj pa ce bi pustovrhi dobili 200 glasov v eni uri ponoci, a bi se glasovali za njih? Pri tej igri je zarad ohlapnih pravil pac vse relativno. In Pmaxi je omenila kaj namerava z delom nagrade in ne s samo nagrado =)

Ampak prosim ne me narobe razumet, jaz ne poznam teh druzin. Cenim da kdo pomaga horjulu in da so Pustovrhovi obljubili tisočaka za horjul, samo mislit da ste na tem forumu edini postenjaki v sloveniji ker gre tudi v primeru druzine Pustovrh z manipulacijo glasov.
Logiran
bibsy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 142


« Odgovor #919 : sobota, 12.07.2008 : 12:45:34 »

Dodatno bi lahko zaščitili to tekmovanje tako, da bi se moral vsak, ki glasuje registrirat z veljavnim uporabniškim imenom in e-poštnim  računom, potem pa lahko recimo vsak uporabnik odda toliko in toliko glasov na dan. pa  še po možnosti recimo zaklenit IP samo na enega uporabnika. Potem pa tistemu ki se da vsakič na novo iz različnega IP-ja ustvarit nov račun pa še potem posledično nov email, je pa pravi mazohist:) kakšna huda avtomaticaija definitvno potem odapde Smiley še dodatno se da zaščitit s tistim prepisovanje naključnih znakov pri ustvarjanju novega računa, itd... Kakorkoli obrnete, je že sam sistem glasovanja zgrešen na radiu (recimo za zgled jim je lahko Janin sistem glasovanja tukaj na forumu!:) )
Logiran
name_censored
novinec
*
Sporočil: 7


« Odgovor #920 : sobota, 12.07.2008 : 12:49:04 »

Mene pa samo nekaj zanima - ali klikate za Pustovrhe ker se vam DEJANSKO zdi najsimpatičnejša izmed teh družin ali zato ker gre denar tudi v Horjul?

Nobene družine ne poznam osebno, zato se mi zdi najsimpatičnejša družina, ki je pripravljena del nagrade podariti zavetišču.  

Ker je poanta "simpatičnosti" že davno izgubila svoj pomen.
Ne vem, morda sem samo jaz tak cinik, ampak ali resno verjameš, da bi se kdo sploh prijavil za tekmovanje če ne bi bilo nagrade?


Sicer pa - kdo pa pravi da Vrečarjevi sami nabijajo glasove? Kaj če se jih je nekdo privoščil, tako kot so si družino Rus Pustovrhi?
Mislim, da govoriš o tem, ko naj bi nekdo preizkusil nek softvare. Kolikor vem, je šlo za 4 glasove. Če si želi mene privoščit kdo tako, da dobim 10.000 EUR, bom definitivno zelo zadovoljen ;-)

Je pa Vrečarjev ata ravno tako sistemc in verjetno dela v podobnih vodah kot Pustovrhov ata. Ali pa Vovčakov. Samo da sta za vas Vovčakov in Vrečarjev ata absolutno goljufivca, Pustovrhov pa niti slučajno ne bi mogel bit. :S
Good point. Čeprav, kolikor sem dobil občutek o Pmaxi tule, hoče ona zmagat po fair play sistemu, kar bo težko.

In tukaj smo spetpri vprašanju - so Pustovrhi tolikokrat poklikani zaradi simpatičnosti ali ker obljubljajo del nagrade zavetišču?
Glej prvi odgovor ;-)

Neverending story. Še dobro da se nagradna igra jutri zaključi. Smiley
Se strinjam.
Logiran
name_censored
novinec
*
Sporočil: 7


« Odgovor #921 : sobota, 12.07.2008 : 12:51:41 »

@bibsy: mislim, da bi bilo ze dovolj, če bi dodali captcha (tisto varianto, ko so črke deformirane in jih moraš prepoznat). Že to bi precej otežilo kakršnokoli avtomatiko.
Logiran
urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #922 : sobota, 12.07.2008 : 13:01:21 »

Radiu Center se ne da ubadati s tem, ker najverjetneje niso računali, da se bo našlo kje toliko frikov, da bi množično glasovali non stop, ampak žal(ali na srečo) nas je na tem forumu toliko in vsi poznamo toliko ljudi, da se nas je hitro vseh skupaj našlo toliko, da se je razvil pravi boj.

Apollo 8: kakšen človek pa si, če misliš, da ti ne bi hoteli pomagat v drugih temah! Jaz temu pravim tipičen Slovenc, ki druge sodi po sebi!
A spemljaš kako glasovi Pustovrhovih naraščajo? Ne. Jaz pa in ti povem, da kontinuirano rastejo in ne v zagonih po 100 ali ve več glasov naenkrat. Kako pa se razlagaš to, da so Vrečarjevi imeli včeraj 2000 glasov, danes pa jih imajo 15.000?

Že od začetka glasujem pošteno in bom tudi naprej, ker se mi res ne ljubi ugotavljat kako bi prelisičila sistem in ker so Pustovrhovi sami prosili za fair play. Sem pa rekla, da se požvižgam na pošten način, ker več kot očitno se tudi ostali ne držijo poštenega načina glasovanja. Lips Sealed
Logiran
bibsy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 142


« Odgovor #923 : sobota, 12.07.2008 : 13:07:23 »

Radiu Center se ne da ubadati s tem, ker najverjetneje niso računali, da se bo našlo kje toliko frikov, da bi množično glasovali non stop, ampak žal(ali na srečo) nas je na tem forumu toliko in vsi poznamo toliko ljudi, da se nas je hitro vseh skupaj našlo toliko, da se je razvil pravi boj.


Če bi jst poklonila 10.000€, bi se še kako  ubadala s tem da je fair play. Če pa jih briga komu pride denar, samo da se podeli...  potem bodo pa verjetno tudi  kot radio postaja zgubili kaj poslušalcev, kar pa dvomim da jim je v interesu. Če mene uprašate, so samo napačnega študenta zaposlili, da jim naredi za mali denar tako glasovanje...
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #924 : sobota, 12.07.2008 : 13:19:29 »

Jaz poznam samo Katjo. In glasujem, kolikor lahko, ker mi je simpatična in ena redkih oseb, ki jim lahko zaupam. Pika.
Logiran
Apollo8
novinec
*
Sporočil: 11


« Odgovor #925 : sobota, 12.07.2008 : 13:24:01 »

Urmil, to mislim zato ker sem bil takoj napaden ko sem nekaj napisal v to temo. Sicer pa nehajte že govorit o goljufanju. Goljufanje bi bilo če bi nekod vdrl na server in prištel 10000 glasov nekomu. Tu gre za igro po pravilih. Se pa strinjam da so pravila zgrešena. Kar pa je bilo ljudem na radiu center že večkrat predstavljeno če sem prav razumel tole temo.
Logiran
x.Loty.x
novinec
*
Sporočil: 36


WWW
« Odgovor #926 : sobota, 12.07.2008 : 13:41:03 »

BABNIKOVI vodijo  Lips Sealed Baad. Sploh ne vem, če naj še glasujem. Itak ne bomo zmagali.  Bolj, kot bomo vodili, bolj bodo drugi še goljufali in nas bodo zmeraj pehiteli.  Undecided

Še vedno upam, da bi radio Center izključil ti 2 družini... Samo sigurno ne bodo!!!
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #927 : sobota, 12.07.2008 : 13:48:03 »

NE! Kar tako nas ne bodo utišali! Glasujemo, klikamo, do konca! Predaja ni opcija!
Logiran
Dani
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.194


« Odgovor #928 : sobota, 12.07.2008 : 13:52:48 »

Poslala sem spet mail na radio, ampak vem, da mi nanj ne bodo odgovorili Wink. Mogoce se bodo le malo zamislili ob napisanem.
Ce bi bila moja druzina prijavljena, bi takoj po zakljucku zahtevala strokoven pregled in analizo celotnega dogajanja ne glede, ce bi bila v igri za zmago ali ne.
Klikamo pa se vedno in to po pravilih.
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #929 : sobota, 12.07.2008 : 13:59:24 »

Ehh, saj ne vem kaj naj rečem... po razveljavitvi prvih glasov so V. res dobivali po 100 in več glasov v pol ure ampak nekako smo bili ves čas blizu skupaj, enkrat "mi" prvi enkrat oni... ampak tole z Vrečarji je pa že malo preveč  Lips Sealed
Logiran
Strani: 1 ... 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: 1000 € za Horjulštajn
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines