mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 20.05.2024 : 22:34:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 205 206 207 208 209 [210] 211 212 213 214 215 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 768502 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3135 : nedelja, 24.02.2013 : 00:37:27 »

Dolg spisek?
A ni edini pogoj ta, da kuŠku ne bo treba ven lulat in kakat? Tongue
To je pa tudi Smetka že zrihtala, kolikor sem videla v eni drugi temi Azn
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3136 : nedelja, 24.02.2013 : 00:39:50 »

O kako lepo je pa tole prebrati!  Cheesy Cheesy Cheesy

P.S.: Mimo teme: Ščurk ima po novem fetiš na palčke za ušesa. Eno mi je uspela ukrast in dol vato potegnit. Sem ji srečno vse odstranila iz gobca in zdaj kot sokol pazim, da ni slučajno kje kašne palčke za ušesa brez nadzora ...  Angry Angry Angry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3137 : nedelja, 24.02.2013 : 00:41:29 »

A nima tudi ena mačka od Lune7 enakega fetiša? Ali gre tam za slamice za pitje, se ne spomnim prav dobro? Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #3138 : nedelja, 24.02.2013 : 00:43:11 »

O kako lepo je pa tole prebrati!  Cheesy Cheesy Cheesy

P.S.: Mimo teme: Ščurk ima po novem fetiš na palčke za ušesa. Eno mi je uspela ukrast in dol vato potegnit. Sem ji srečno vse odstranila iz gobca in zdaj kot sokol pazim, da ni slučajno kje kašne palčke za ušesa brez nadzora ...  Angry Angry Angry

You should be so lucky!
Mucko jo potegne VEN iz koška za smeti v kopalnici in potem mu ga jaz vlečem iz gobčka.
Ali pa si jo postreže IZ škatlice za palčke. Vrže na tla in hop!
Nike ga pa gleda: kera b***la Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3139 : nedelja, 24.02.2013 : 00:43:24 »

Slamce so Ščurki tud všeč. Se igra z njimi kot ščuRknjena. Sam tale vata na palčkah za ušesa se mi zdi pa nevarna.  sram

Pa telo lepo si zignorirala kost o nepopolnih mačkah, ki sem jo vrgla. Wink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3140 : nedelja, 24.02.2013 : 00:44:51 »

You should be so lucky!
Mucko jo potegne VEN iz koška za smeti v kopalnici in potem mu ga jaz vlečem iz gobčka.
Ali pa si jo postreže IZ škatlice za palčke. Vrže na tla in hop!
Nike ga pa gleda: kera b***la Smiley
A pol samo jaz delam paniko in ni nevarno, če uno vato ponesreč požre?  Smiley Nike je pametna punca.  Wink
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #3141 : nedelja, 24.02.2013 : 00:50:27 »

Še nobene ni požrl. Včasih kako mokro prežvečeno najdem na tleh. Pomoje bi jo pokakal.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3142 : nedelja, 24.02.2013 : 00:53:50 »

Bom pol tvegala eno opazovanje kaj bi ona pravzaprav s tem nardila. Hvala za info!  Kiss Kiss
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #3143 : nedelja, 24.02.2013 : 00:58:08 »

Dudarji so mal drugačni mački.
Mucko zna vreč škatlo piškotov na tla, da se odpre in jih je!  Roll Eyes
Nike pa stoji pred njuno omaro s priboljški in čaka... Undecided
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3144 : nedelja, 24.02.2013 : 01:03:11 »

Dudarji so mal drugačni mački.
Mucko zna vreč škatlo piškotov na tla, da se odpre in jih je!  Roll Eyes
Nike pa stoji pred njuno omaro s priboljški in čaka... Undecided
Khm, Samo zna škatle z mačjimi priboljški odpirat. Pol sem pa uvedla takšne, pri katerih to ne gre.  Evil Ampak kar vidim Ščurko, kako vrže po tleh škatlo bilo česa in je. Danes bi celo skledo od solate prelizala, če bi ji pustila. Dudarka smotana!  Kiss
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #3145 : nedelja, 24.02.2013 : 01:16:29 »

Ful enih problemov ste navlekle na kup.
Obsojat vse kastrirance, kaj delajo, ni prav. Naš Jos je prekratke pameti, da bi znal kaj takega.
Palčke za ušesa so pa zelo koristna igrača. Frcajo jih po stanovanju, dokler ne pristane nekje pod hladilnikom ali omaro. Še dobro, da je Ščurkla snela vato. A ti sploh veš, koliko prahu se prime nanjo?
Ja, dudlarji so zakon. Prav posebna vrsta Kiss

Mačji pa čestitke za financministra!
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3146 : nedelja, 24.02.2013 : 11:32:32 »

Jaz bi samo dodala, da Pravi Hardkor Mačji Lastniki vedo, zakaj nimajo košev za odpadke v kopalnicah. Ali pa tudi v kuhinjah, če smo že pri tem  Cool
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3147 : nedelja, 24.02.2013 : 14:24:27 »

Mene grabi panika. Snega je toliko, da nimam g. Psa kam ven peljat, ker on po globokem snegu ne sme, moj poskodovan hrbet me opozarja, da se nisva tako zmenila in da naj ga nemudoma neham matrat s kidanjem, ker mi drugace ne bo pustil ustati, za povrh vsega pa se nujno moram jutri v trgovino po zivez, ker sem pac na vikendu, kjer ni zalog hrane.

Upam, da se danes en frend do mene prebije, da mi bo pomagal kidat in da bom jutri imela toliko moci v hrbtu, da bom lahko skidala tisto, kar bo se novega nametalo in odkidala avto. Pol si pa kupim za tri tedne zaloge, da mi sploh vec ne bo treba nikamor z avtom do nadaljnjega!

Samo se kar obcoduje kako se mu je svet prilagodil, Scurk je cist iz sebe, ker ne more cez sipp ujet snezink, g. Pes me malo zalostno gleda, ko grem z NVMP-jem ven, njega pa doma pustim, ta malmu juncu se zdi pa cel zur ko je tolk snega. Ne spomnim se kdaj ga je bilo nazadnje toliko.

Kaksna fotka bo verjetno zvecer.  Smiley
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #3148 : nedelja, 24.02.2013 : 14:26:17 »

Bodite malo previdne s temi palckami za usesa ... Vata naceloma ni problem (razen, ce bi olupil vec palck in pozrl vso vato), precej hujsi problem znajo bit palcke. Se zna zgodit, da med vso vnemo pogoltnejo kar celo (ali en kos).
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #3149 : nedelja, 24.02.2013 : 14:39:26 »

Jaz vsako jutro po zgodnjem sprehodu s 3 velikimi psi, naredim svežo koržno in še malo vijugasto gaz po domačem teritoriju za oba miniča, da lahko vsaj malo skakljata in naredita pi-ka. Je res katastrofa, ker se lahko z velikimi sprehajamo samo po koliko toliko spluženih cestah  Huh. O kidanju pa raje ne bi  jezen, pa ko misliš, da si že zmagal na domačem ozemlju, se pripelje mimo plug in narije svežega betona s ceste jezen, takega v ogromnih skalah, ki ga tudi premakniti ne moreš  sram
Logiran
Strani: 1 ... 205 206 207 208 209 [210] 211 212 213 214 215 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines