mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 14.05.2024 : 18:40:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Zgodba o Vii
Strani: 1 ... 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 62   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zgodba o Vii  (Prebrano 150505 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #825 : sreda, 28.05.2014 : 01:17:26 »

Kako je lepa, ta ušeska, iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ljubezen Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #826 : nedelja, 01.06.2014 : 08:39:23 »

Čudovite slike iz popotovanja in seveda posrečena uhata lepotička za rutko  Cheesy !!! Bravo Via in šefica
Logiran
Casperjanc
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 333


WWW
« Odgovor #827 : ponedeljek, 16.06.2014 : 16:56:01 »

Draga sošolka, ena fotka zate.  ljubezen
Naklonjenost med Vio in Akelo je očitna, najbolj pa sem se nasmejala faci od Bindi, levo od Vie.  Grin

[attachment deleted by admin]
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #828 : ponedeljek, 16.06.2014 : 18:17:01 »

Ta dva se res razumeta  Kiss, na splošno se prav vidi kako so si praviloma bolj naklonjeni sošolci iz istega razreda  Wink. Bindi pa globoko zeha, pa seveda ne od zaspanosti, njej predstavlja vsaka živahnost v neposredni bližini, stres  Undecided
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #829 : ponedeljek, 16.06.2014 : 22:59:02 »

Ne vem, če je isti razred razlog za naklonjenost Huh. Meni se bolj zdi, da se psihiči že na daleč privlačijo Tongue. Sonnyju sta tudi Akela in Via zelo všeč, ampak včeraj je bil pa čist očaran nad Aleksandrino in Željkino Fiby ljubezen. Kako pa ta miniaturica ves čas zobke kaže in renči na vse okoli sebe 
Logiran
Casperjanc
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 333


WWW
« Odgovor #830 : ponedeljek, 16.06.2014 : 23:09:04 »

Ne vem, če je isti razred razlog za naklonjenost Huh. Meni se bolj zdi, da se psihiči že na daleč privlačijo Tongue.
Ha, ha, ha, tole je pa res, verjetno  Tongue Tongue (čeprav je Akela ful navdušen nad Fedro in ji rad govori na uho, pa se mi zdi ona res totalno skuliran pes  Kiss).
In Bindička se je razigrala ob Šnopsi  Cheesy, sicer pa se je odlično držala, glede na obilico psov, znanih in nepoznanih.
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #831 : torek, 17.06.2014 : 06:05:42 »

Via in Akela  Grin, tadva sta res taprava. On je definitivno zaljubljen v njena ušeska  ljubezen Drugače je pa pri Vii formula za všečnost enostavna, vse kaj je iste velikosti ali manjše od nje, da se ne počuti ogroženo. kar je pa večjega mora biti pa res igrivo in prijazno, Maura je ena izmed takšnih ta večjih,ki so ji všeč.
In Bindička se je razigrala ob Šnopsi  Cheesy, sicer pa se je odlično držala, glede na obilico psov, znanih in nepoznanih.
   Grin naspidirana bombica, ta je res taprava tudi za mojega psihiča  Smiley
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #832 : torek, 17.06.2014 : 10:13:08 »

Meni se bolj zdi, da se psihiči že na daleč privlačijo Tongue.

Vidim, da je napočil čas, da še jaz začnem na te žure hodit  Grin
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #833 : torek, 17.06.2014 : 22:06:18 »

 
Nujno. Več nas je psihičev na kupu, bolj je veselo praznovanje
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #834 : nedelja, 03.08.2014 : 20:32:41 »

Dolgo vroče poletje...
Ni ravno vroče, pa mislim da tudi prav dolgo ne bo. Žal. Na ta pravem dolgem dopustu še nismo bili, to nas še čaka  veselje Imeli smo samo enega malega, takega kot mu jaz pravim "prosti program" malo nas je hecalo vremo, saj smo se dvakrat na vse zgodaj zjutraj odpravili v hribe, pa na koncu obrnili. Enkrat k sreči že na sredi poti, drugič na Jesenicah, ker je bilo vse zaprto in je začelo deževati  Angry No, tastara je le malo namočila rit v morje in bazen, tako da sem se malo pomirila Smiley
Nekaj hribčkov smo pa le obiskali...


Na Slivnici, kjer se konji prosto pasejo.  ljubezen

Na Veliki Planini je bilo seveda oblačno...


Pa tudi na Uršlji Gori nič bolje  Angry S to razliko, da je na poti dol začelo grmeti. Via se je vlegla v travo in ni hotela nikamor več, potem sem jo le vlekla in vlekla za sabo, pa je samo počepala in ni hotela hoditi. sem že mislila, da jo bova morala nositi z gore.


Potem smo začeli z "rahlo" prenovo stanovanja in smo se morali izseliti. Vii je pa padla sekirca v med. Pri mojih starših se ji je dogajalo na polno, saj sta jo že zjutraj kmalu potem ko sva odšla v službo vzela iz kletke in so se vsi skupaj potepali naokoli. No včasih sva uslugo vrnila in vzela Kori z nama.


Drugače smo pa večinoma na vrtu delali tole  Cool


Še pomnite tovariši....
KORI Kiss


Še jaz in moj Rambo 4  Grin na vrhu sveta  Wink


Potem smo se vrnili domov, kjer smo večinoma takole ... Cheesy
in

Kori nas je danes obiskala in kot pravi gostitelji smo jo peljali v naš novi pasji park (ful sem vesela da ga imamo  veselje)


ps. Pozabila sem še povedati da sva pesjanarko prvič peljala v ZOO. Nič posebnega ni bilo, sem mislila da bo kaj bolj zainteresirana, le surikate so prišle pogledat kaj je to zaeno bitje prišlo, ter geparda sta se sumljivo oblizovala na pogledu nanjo. Via je pa tudi začela renčati, tako da smo se kar hitro odstranili.

Naj bo vaše poletje dolgo in vroče ter uživajte maksimalno  Smiley


Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #835 : nedelja, 03.08.2014 : 21:05:56 »

Hribolazci, naj vam bo pravi dopust še bolj naklonjen  Afro, čeprav ste že na teh fotkah visoko nad oblaki   Shocked bravo

Me pa zanima, kako si lahko pasjeljubec privošči bleščeče belo sedežno  Shocked A Vio vsakič pred skokom na kavč skopate  predaja

Kori pa je tudi zelo lepa punca  ljubezen, a ji bogi uček služi?
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #836 : nedelja, 03.08.2014 : 21:34:44 »

Krasne slikce, se vidi res da uživate kakor se pač v takem vremenu da.. Uživajte še naprej.. Smiley Kiss
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #837 : ponedeljek, 04.08.2014 : 06:11:59 »

Me pa zanima, kako si lahko pasjeljubec privošči bleščeče belo sedežno  Shocked A Vio vsakič pred skokom na kavč skopate  predaja  Grin Grin
enostavno, pralni stroj vse deke opere tako da imam lahko vedno vse lepo 

Kori pa je tudi zelo lepa punca  ljubezen, a ji bogi uček služi? mislim da neke sence vidi nanj.
Načeloma nima težav, je pa ful nerodna, večkrat se kam zaleti, ampak ima tako trdo betico da to sploh ne opazi  Smiley
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #838 : ponedeljek, 04.08.2014 : 07:22:58 »

Jest vas imam na sumu, da Vio tut v pralni stroj stlačite...  Angry
Kolk se šajna ta-mala.  Cheesy ljubezen
Pa da ne bo fovšarije  Tongue, še  Kiss Kiss za Kori.
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #839 : ponedeljek, 04.08.2014 : 10:13:31 »

O, na Uršlji gori ste bili (to je čisto blizu mene), škoda, da niste javili. Smiley

Uživajte še naprej! Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 62   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Zgodba o Vii
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines