mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 22.05.2024 : 01:07:32

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 51   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina  (Prebrano 129757 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #375 : sreda, 05.09.2012 : 18:55:33 »

Sej to vsi pasji počnemo Wink Jst sem tako Pepsi, ko smo se prvič srečali na gradu, zasliševala, če je tapata s foruma Cheesy
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #376 : petek, 07.09.2012 : 13:37:41 »

Dita se lepo zahvaljuje krasni netopirki Lexici Kiss za družbo in za šolo, kako se iščejo crkjene gliste za valjanje.  Cheesy

 
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #377 : petek, 07.09.2012 : 13:55:45 »

in za šolo, kako se iščejo crkjene gliste za valjanje.  Cheesy

Uf, ja tle bi pa kako lekcijo lahko podala tudi moja supergranny! Je ni čez crknjeno glisto, pa fajn je, če to kje sredi ceste, ker je treba pol pač tja letet! Če ne druzga(ker valjanja pač ne dovolim) pa vsaj pocahnat. Roll Eyes
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #378 : petek, 07.09.2012 : 13:57:56 »

Čakte, čakte, da vas Jagi v šolo vzeme, ona namreč vidi/voha tudi vse sorte nevidnih crknjenih miniatur! In natančno na vrat nacilja ... nimam pojma, kje je vidla, da si je treba parfum na vrat našpricat Roll Eyes.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #379 : petek, 07.09.2012 : 14:41:23 »

Micula je tudi profesorca za gnile gliste. Isto kot Jagi - direkt na vrat bruham butnglavc
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #380 : petek, 07.09.2012 : 14:58:44 »

 Smiley Čeprav nisem ziher, da so skozi gliste oz. speštani deževniki...ali je možno, da so kake koreninice tako ultra dišeče in psom zanimive? Ker so prav dotične točke, kamor se grejo očitno vsi psi valjat (se vidi, ker je že vse fajn zlizano Grin) in ko preverim teren ni videt nič - razen seveda če je glista že davno nehala fizično obstajat od premnogega valjanja po njej in je ostal tam zgolj vonj? Huh

Ma to veselje ji pustim, ker jo je prav luštno gledat kako se razmetava...če je pa v igri kaka crkovina pa hitro zaključimo pasje radosti Evil. Se pa potem tisti dan, v kolikor se res navzame kakega čudnega vonja, malo manj stiskamo in ljubčkamo Tongue.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #381 : petek, 07.09.2012 : 15:09:24 »

No, saj to govorim - o NEVIDNI crkovini. Problematična je samo gnojnica in tudi ta je, žal, tako rekoč nevidna Lips Sealed (ampak zeloooooooo smrdeča bruham).
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #382 : petek, 07.09.2012 : 15:20:39 »

No, sicer pa.... Grin .... z lepim se hvalimo. Namesto, da bi tekmovale, katere ima daljše trepalnice in bolj dišeče blazinice, pa svilnato dlako Roll Eyes, se gremo pa, katera se bolj natačno po crkovini valja. Grin Grin
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #383 : petek, 07.09.2012 : 16:02:00 »

Ne, pač pa, katera ima kateri parfum Roll Eyes
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #384 : petek, 07.09.2012 : 16:48:36 »

Micula je tudi profesorca za gnile gliste. Isto kot Jagi - direkt na vrat bruham butnglavc
Tudi fantje se radi tako parfumirajo - Roko si točno na vrat "nanese" vse sorte porkarije, od crknjenih glist, kobilic, pa tudi kak na pol suh divjačinski drek se najde vmes. Tisto je pa sploh fino, ko se ravno na zaponko na obratnici vse sprime jezen vegi
Logiran

Unikatne tablice in portretki
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #385 : petek, 07.09.2012 : 17:16:11 »

No, saj to govorim - o NEVIDNI crkovini. Problematična je samo gnojnica in tudi ta je, žal, tako rekoč nevidna Lips Sealed (ampak zeloooooooo smrdeča bruham).

Hehe, mi na srečo nimamo njivc tle okoli, tko da naša "nevidna crkovina" definitivno ni gnojnica, na srečo Grin. Je pa zato pri teti, kjer so njivice, na štriku dokler ne gremo mimo kritične cone, hehe Smiley

Je pa enkrat izrazito smrdela po nečem, kar je bilo med pokošeno travo in crkovino, tak nedefiniran vonj, sicer ni bilo še taaaako kritično, ampak se je je kr držalo....no, nakar mi ljubi moški pri hiši pove, da  so v bistvu tam, kjer se valja, taki debeli črvi na tleh bruham, tako da ja, tud če mi ne bi povedal Roll Eyes...smrdula mala, bljak Grin
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #386 : sobota, 08.09.2012 : 08:40:17 »

Nehajte prosim.  Grin

Dobro, da je moj bolj fin in teh smrdečih zadev že NE BO nosil okoli vratu ali kje drugje na lepem kožuščku! Mar ne razumete, da je to ZA POJEST?!  Grin Cheesy Kakšen gnoj iz travnika je sploh super.... predaja
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #387 : četrtek, 27.09.2012 : 05:49:04 »

Jacko Pritlehni se zahvaljuje Lexi za prijetno druzbo na sprehodu in pravi, da ga šape niso tako hudo bolele po misiji nemogoče: ujeti Lexi v vinogradu Kiss Cheesy! Res je bilo fajn riry!!!  objem
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #388 : petek, 19.10.2012 : 15:53:26 »

Da se malo odprašimo Tongue

Danes sem odkrila, da se da z mobijem naredit tudi "leteče" slike, dokaz:









Sicer pa nič ekstra novega, na srečo smo čili in zdravi (tok, tok), prihod novega družinskega člana je ni kaj posebej ganil, razen da mora sedaj še bolj deliti okensko polico


in kavč  Roll Eyes


Celo je razmišljala, da bi se v dobrobit odličnih pasje-mačjih odnosov vrgla v kuharske vode...za danes je predlagala tak bolj eksotičen menu Roll Eyes Evil


Hec, hec Grin. Zofka je prava popestritev zanjo, ker se lahko še bolj kvalitetno špila Kursink - Švejk je ponavadi v ležečem položaju, pa s tačkami mahlja, Zofka je pa pravi rokoborec, moram kar malo pazit nanjo, ko se Lexi malo preveč vživi, da je s šapo res ne mahne kam trmoglavka sicer pa je 1:0 za Zofi - jo je zadnjič v uhelj šavsnla (si mislim), je bil tak jok Roll Eyes...

Naslednjič pa kake bolj "počlovečene" slikce Tongue Wink
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #389 : petek, 19.10.2012 : 16:05:23 »

O, kakšne fajn slikice! Kiss Tiste ta leteče so super. Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 51   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines