mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 19.05.2024 : 06:08:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Goli pes
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17   Dol
Natisni
Avtor Tema: Goli pes  (Prebrano 68244 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #165 : četrtek, 29.09.2005 : 19:24:22 »

A se ti hecaš Shocked Shocked Shocked Shocked A ti poiščem eno staro temo, kjer sem te spraševala (gleda na to, da so oči odprli pri sedmih dneh), če bodo taco dvigovali pri dveh mesecih, pa ti skopiram, kaj si mi takrat odgovorila Roll Eyes Grin Grin Grin Grin Tongue

Nič se ne hecam. Pri 6-ih dneh so odprli oči, pri 10-ih pobegnili iz kotilnice in sem jih iskala po celem stanovanju, pri manj kot 2-eh tednih lajali, renčali, piskali in pri 5-ih tednih sta dva dvignila nogo in prescala vogal od omare.
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #166 : četrtek, 29.09.2005 : 19:36:14 »

Našla, našla Cheesy

Jaz sem napisala:

"Samo oči so pa res hitro odprli. A to pomeni, da bodo samčki pri dveh mesecih že dvigovali tačko  Grin Wink"

Ti pa potem:
Jana, naj te ne mece prevec  Grin Grin Grin

No, a vidiš, da sem imela prav Tongue Tongue Tongue
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #167 : četrtek, 29.09.2005 : 19:48:17 »

Ja, in? Jana, mislim, da sva imeli izkušnjo s povsem različnimi pasmami, ki se povsem različno tudi razvijajo  Wink
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #168 : četrtek, 29.09.2005 : 20:17:40 »

Ja, in Tongue Saj jaz nisem govorila za svojo pasmo. Sploh ne primerjam teh dveh pasem med sabo Angry  JTi si že ob odprtju oči napisala, da se bodo full hitro razvili. In zato sem te vprašala, če bodo tako hitro dvigovali taco. Pa si mislila, da se norca delam.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #169 : četrtek, 29.09.2005 : 20:32:56 »

Ja, in Tongue Saj jaz nisem govorila za svojo pasmo. Sploh ne primerjam teh dveh pasem med sabo Angry JTi si že ob odprtju oči napisala, da se bodo full hitro razvili. In zato sem te vprašala, če bodo tako hitro dvigovali taco. Pa si mislila, da se norca delam.

Kaj se pa zdaj razburjaš? Vsakemu laiku je jasno, da se različne pasme med sabo različno razvijajo.
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #170 : četrtek, 29.09.2005 : 20:47:05 »

Yo, amm ...  Sicer ne rada posegam v tale prepirček, ampak jaz sem te po mailu nekaj vprašala ... Prosim, če odgovoriš, lahko tudi na ZS. Če pa ne moreš, pa prosim to obrazloži. Seveda ne na javnem.
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #171 : četrtek, 29.09.2005 : 21:03:22 »

Yo, pozabi Roll Eyes sama si začela mešati pasme, ne jaz. Pa sploh ne vem zakaj. Očitno je bila moja pripomba preveč enostavna zate...
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #172 : četrtek, 29.09.2005 : 21:04:28 »

Yo, amm ...  Sicer ne rada posegam v tale prepirček, ampak jaz sem te po mailu nekaj vprašala ... Prosim, če odgovoriš, lahko tudi na ZS. Če pa ne moreš, pa prosim to obrazloži. Seveda ne na javnem.

Sammy  Shocked Shocked Shocked odgovor boš dobila kar tukaj, ker si me ravno javno pozvala, čeprav mi tvoj poziv ni najbolj jasen, glede na to, da gre za moje povsem intimne zadeve  Huh Ker pa imam dovolj namigovanj v javnosti, da nekaj skrivam, sem se odločila, da ti odgovorim tukaj;

Moj mož, s katerim ne živiva več skupaj, je iz Peruja. Huarmi in Supaya sve pripeljala iz Peruja.

Lp, Yo
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #173 : četrtek, 29.09.2005 : 21:08:45 »

Yo, pozabi Roll Eyes sama si začela mešati pasme, ne jaz. Pa sploh ne vem zakaj. Očitno je bila moja pripomba preveč enostavna zate...

Oprosti, Jana, ampak ne razumem te pripombe. Smo v temi "goli pes", trenutno se pogovarjamo o perujskih golih psih, mladičih te pasme in o njihovem razvoju. In odgovarjam na to temo. In sproti še na vse ostalo, od kje prihaja Jose, če sav skupaj, a res nisva skupaj, zakaj nisva skupaj ipd. Malo se držite teme, pa bo vse dobro.
Za vse firbce pa tole: moje zasebno življenje s temi mladiči nima nobene veze. Vsa podtikanja (ki mimogrede, pridejo tudi do mene) tudi ne. Jaz sem imela pri sebi psico med kotitvijo, mladiče še 6 tednov, za to sem dobila pravično plačilo, prvo izbiro iz legla. To je vse. Vsa ostala ugibanja in namigovanja lahko naslovite na vzreditelja, tlf je ***

Lp, Yo
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #174 : četrtek, 29.09.2005 : 21:13:11 »

oprosti, ampak tega, kar se dogaja v zvezi s tabo in tvojim osebnim življenjem nisem vedela, nisem vedela, da "javnost nekaj namiguje", v bistvo sploh ne vem, koga/kaj imaš za javnost. vprašala sem pač zato, ker se mi zdi priimek zanimiv, to, kdo je "tisti človek" me sploh ni zanimalo, od kod imaš pse (spet nisem bla na tekočem - sem mislila, da imaš samo psičko), pa mislim, da ni "nič takega".
in v bistvu mi sedaj več sploh ni jasno, kaj se dogaja in kaj sem čisto nehote sprožila. in še enkrat, se opravičujem.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #175 : četrtek, 29.09.2005 : 21:19:00 »

Oprosti, ampak tokrat bom mail kopirala tudi sem, ker mi je dovolj igric. Od tebe sem dobila mail, v katerem je fotka članka, s pripisom:

Citat
Posiljam ti dogovorjeni clanek. Sem pa malo firbcna, ce ne zameris, bi te rada vprasala od kod je tvoj moz (ce prav sklepam)? Kje pa si (sta) kupila Huarmi?

Lp,

sAmMy&iRiS

Nato si na forum napisala tole:

Yo, amm ...  Sicer ne rada posegam v tale prepirček, ampak jaz sem te po mailu nekaj vprašala ... Prosim, če odgovoriš, lahko tudi na ZS. Če pa ne moreš, pa prosim to obrazloži. Seveda ne na javnem.

...in potem tole:

oprosti, ampak tega, kar se dogaja v zvezi s tabo in tvojim osebnim življenjem nisem vedela, nisem vedela, da "javnost nekaj namiguje", v bistvo sploh ne vem, koga/kaj imaš za javnost. vprašala sem pač zato, ker se mi zdi priimek zanimiv, to, kdo je "tisti človek" me sploh ni zanimalo, od kod imaš pse (spet nisem bla na tekočem - sem mislila, da imaš samo psičko), pa mislim, da ni "nič takega".
in v bistvu mi sedaj več sploh ni jasno, kaj se dogaja in kaj sem čisto nehote sprožila. in še enkrat, se opravičujem.

Kaj naj komu obrazložim zdaj?
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #176 : četrtek, 29.09.2005 : 21:33:01 »

Prosim, če odgovoriš, lahko tudi na ZS. Če pa ne moreš, pa prosim to obrazloži.

Če te nekdo nekaj vpraša, se spodobi odgovoriti, pa čeprav v smislu "tega ti pa ne morem napisati/povedati". Tisto "če ne moreš..." leti na to, da če pač ne moreš/ne želiš odgovoriti, te prosim, da mi to napišeš, ne pa da ignoriraš.

Kaj naj komu obrazložim zdaj?

zdaj se pa jaz, ki nimam pojma, kaj se dogaja, s tabo igram?

Yo, nikoli me ni zanimalo, (se očitno moram ponavljat) kdo je "tisti človek", kaj (n)imaš z njim, samo od kod prihaja. Ne vem, kdo je kaj namigoval, ne vem nič. In po pravici povedano, me niti ne zanima.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #177 : četrtek, 29.09.2005 : 21:35:54 »

No, fino, da smo to razčistili  Cool
Odgovor na vprašanje si dobila. "Tisti človek" je vzreditelj legla, njegova št. GSM-ja je napisana, vse ostalo pa je domena mene in nekaj ljudi, ki nimajo s forumom nobene zb+veze. In ja, tudi na vsa vprašanja o zasebnem življenju mi niti iz vljudnosti ni treba odgovarjati.  Wink
Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #178 : četrtek, 29.09.2005 : 21:40:58 »

Ej YO a je tvoj bivši mož Slovenec, ki živi v Peruju ali samo Perujec ?

LP , radovednež  Tongue
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #179 : četrtek, 29.09.2005 : 21:43:05 »

In ja, tudi na vsa vprašanja o zasebnem življenju mi niti iz vljudnosti ni treba odgovarjati. Wink

se strinjam, vendar se lahko tako tudi izraziš (da pač ne boš odgovorila - ali je to tako težko?). potem oseba, ki je kaj vprašala, enostavno ne ve, kaj se dogaja in kaj naj si misli.
res mi je žal, da je do tega prišlo.

torej slonček že pridno raste? Grin Wink

joj TSA Roll Eyes ...
Logiran
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Goli pes
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines