mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 19.05.2024 : 18:42:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 ... 194 195 196 197 198 [199] 200 201 202 203 204 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 636252 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.322


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2970 : petek, 19.02.2010 : 21:22:38 »

http://24ur.com/novice/slovenija/so-baricevica-umorili.html#video
Logiran

delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #2971 : petek, 19.02.2010 : 21:32:31 »

Iz minute v minuto so izrečeni vedno večji nesmisli. Vsi skupaj se tako zapletajo, da jih nihče več ne odplete, bodo morali sestopit , ker bodo morali odgovarjati za vsa grozodejstva. Tale gospa sestra od B. naj pojasni zakaj ni prijavila zlorabljanja. Ob vsem druženju, da ni opazila, pravljica za budale, vendar mi nismo budale, če tega še ni ugotovila.
Detektor laži zanje takoj, seveda bi cagarje pometalo iz ohišja.
Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #2972 : petek, 19.02.2010 : 21:39:45 »

Angel,da je bil?Čudno,da se prej ni nikoli omenjal učinek hormonskih tablet,zdaj se,trenutno pa da so ga umorili?HuhHuh?Kalvarija....sama kalvarija
Logiran
tarcika
novinec
*
Sporočil: 29


WWW
« Odgovor #2973 : petek, 19.02.2010 : 21:40:50 »

Poslušam njegovo sestro, bil je angel... Ne glede na to, kaj je ali ni Baričevič delal, znani so primeri, ko je imel mož po 2, celo 3 žene in družine na različnih lokacijah in druga za drugo niso vedele... In pa pedofile naknadno opišejo kot mirnega, prijaznega soseda...
Logiran
FiMi
novinec
*
Sporočil: 5


« Odgovor #2974 : petek, 19.02.2010 : 21:42:34 »

hahaha... ja, psi so se med sabo naskakovali Wink
že od nekdaj je jasno da so pasji 40+ cm dolgi, pa da majo psi posebna nagnjenja Wink
Potem ko so se psi med sabo naskakovali, je pa prišel mister x baričeviča umoril ga slekel,  poleg njega položil vse pripomočke ki naj bi jih s.b. uporabljal in poklical 113

morda pa gospa razmišlja o menjavi svojega bleščečega poklica, zaenkrat ji kar dobro kaže, samo da ji nebo prehitro zmanjkalo snovi za pisanje!!!

Neverjetni so resnično
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.322


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2975 : petek, 19.02.2010 : 21:45:57 »

Upam, da se oglasi kaksen strokovnjak in demantira tole o naskakovanju, ker sicer lahko v javnosti obvelja, da si lahko trije psi (dva samca in ena samica), ki so skupaj, povzrocijo taksno skodo. In histerija se bo spet zacela.
Logiran

pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #2976 : petek, 19.02.2010 : 21:49:49 »

Gospod Senica, ali je smrt S.B. (če spustimo njegove tri pse in kakšne poškodbe so imeli) tudi samo vihar v kozarcu = nič vredna?

Kako lahko nekdo tako zmanjšuje pomen smrti? In to smrti nekoga, ki ga je poznal 30 (?) let? Če pustimo vse druge okoliščine.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2977 : petek, 19.02.2010 : 21:55:37 »

V kamero tale gospa sestra skoraj ni gledala, ves čas nekam stran. Nisem kakšen strokovnjak za te reči, ampak kdor nima kaj skrivat, govori veliko bolj sproščeno in ga kamere ni strah.

O dejstvu, da kljub "30-letnem prijateljstvu"  ne prideš na pogreb, pa itak sploh ni kaj dodati.   bruham  Upam samo, da tudi za samozvano elito velja tisto "vse se vrača, vse se plača".
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #2978 : petek, 19.02.2010 : 21:56:36 »

Oh ja, so se naskakovali med sabo in ker bi bila psica prikrajšana, so ji za igračko kupili tisto reč na d.... In mirno so to prenašali in se nič pogrizli med sabo, kljub kroničnim spremembam na ranjenih zadkih. Saj so bili itak eni taki mucki...
 Evil
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #2979 : petek, 19.02.2010 : 22:10:30 »

Jaz sicer nisem nikakršen ekspert, živim pa že precej časa z več psi različnih spolov, pa še nisem doživela, da bi se med sabo posiljevali in si povzročili takšne poškodbe. Ah ja, samo jaz ne vem, ker sem itak "navaden" skrbnik psov...
Mene osebno bi bilo sram take neumnosti kvasiti kjerkoli in kadarkoli.
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #2980 : petek, 19.02.2010 : 22:10:48 »

Nisem kakšen strokovnjak za te reči, ampak kdor nima kaj skrivat, govori veliko bolj sproščeno in ga kamere ni strah.

Tukaj bi pa jst malo protestirala - imam namreč grozen strah/tremo/travmo pred nastopi v javnosti, kar vključuje tudi kamere. Zato se običajno v takih primerih osredotočim na sogovornika - ga gledam v oči, ne glede na to, kje je kamera. Vsekakor pa se kamer izogibam v velikem loku. Ne pravim, da to velja za dotično gospo, ampak ni čist tako - če nimaš nič za skrivat, te kamere ni strah.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #2981 : petek, 19.02.2010 : 22:11:55 »

Jaz sicer nisem nikakršen ekspert, živim pa že precej časa z več psi različnih spolov, pa še nisem doživela, da bi se med sabo posiljevali in si povzročili takšne poškodbe. Ah ja, samo jaz ne vem, ker sem itak "navaden" skrbnik psov...
Mene osebno bi bilo sram take neumnosti kvasiti kjerkoli in kadarkoli.

Ja, sej, kmalu bodo trdili, da so ga psi ubili zato, ker je hotel preprečit orgije, ki so jih imeli med sabo. Mislim, za kozlat.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
saba
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 153


« Odgovor #2982 : petek, 19.02.2010 : 22:17:38 »

Če bi bil vzrok smrti kaj drugega kot izkrvavitev zaradi ugrizov, bi to pokazala obdukcija umrlega. Saj je bila narejena, a ne?

Ali se jim je tako mudilo s kremiranjem in pokopom, da so tudi na to pozabili?

Odločitev o kremiranju pa verjetno sprejmejo sorodniki, ne policija, vurs ali kdo drug...?!
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #2983 : petek, 19.02.2010 : 22:17:55 »

Tukaj bi pa jst malo protestirala - imam namreč grozen strah/tremo/travmo pred nastopi v javnosti, kar vključuje tudi kamere. Zato se običajno v takih primerih osredotočim na sogovornika - ga gledam v oči, ne glede na to, kje je kamera. Vsekakor pa se kamer izogibam v velikem loku. Ne pravim, da to velja za dotično gospo, ampak ni čist tako - če nimaš nič za skrivat, te kamere ni strah.
Si me prehitela Smiley
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #2984 : petek, 19.02.2010 : 22:20:49 »

No, tukaj moram vzeti sestro pod okrilje. Saj razumljivo, da še ne more sprejeti resnice...Popolnoma jo razumem. Dovolj je za enkrat samo sprejetje, da nima več sestre... Tudi za sprejetje resnice bo še čas.
Logiran
Strani: 1 ... 194 195 196 197 198 [199] 200 201 202 203 204 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines