mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 20.05.2024 : 03:28:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 ... 143 144 145 146 147 [148] 149 150 151 152 153 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 636282 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #2205 : ponedeljek, 15.02.2010 : 11:37:41 »

jaz ne vidim problema, če sta dve peticiji (pa imam dnevne izkušnje z raznoraznimi peticijami),ki nimata čisto enakega besedila.
Vsak naj podpisše tisto, v katero verjame. Torej, če so nekateri podpisali prvo verzijo, so se z njo popolnoma strinjali.
Kar pomeni,da je to to. Kdor želi lahko podpiš eše drugo pa še tretjo pa katero koli.
Ni bistveno, če je kje točka več ali manj, bistveno pa je, da ni v več peticijah nasprotujočih si zahtev!
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.322


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2206 : ponedeljek, 15.02.2010 : 11:40:43 »

Prosimo VSE, da se polno angazirate pri zbiranju podpisov.

Pricakujemo, da bodo spremno besedilo (brez objave za forume) in peticijo objavila VSA drustva za zascito zivali v tej drzavi, lahko tudi v tujini (ko bo prevod, bo objavljen).
Celotno peticijo s spremnim besedilom ali le povezavo lahko daste na svoje spletne strani VSI, ki jo podpirate!
Organizirajte zbirna mesta, pa ceprav samo za pridobitev podpisov sorodnikov, prijateljev, znancev in sodelavcev.
Podprite nas vsaj nasi poslovni partnerji, pricakujemo pa podporo tudi od vseh ostalih - trgovin za zivali, veterinarskih ambulant, pasjih salonov ..., kot tudi vseh ostalih, ne glede na dejavnost.
Posredujte povezavo vsem, za katere menite, da si zelijo naprej in ne ostati tukaj in zdaj.

Psi so v nasem zivljenju, pa ce je to komu prav ali ne. Tukaj so in tukaj bodo ostali. Za njihove in nase pravice se bomo borili na vse mogoce legalne in legitimne nacine. Eden izmed teh je tudi ta peticija, zato pricakujemo, da vsak med nami prevzame svoj del odgovornosti za naso skupno prihodnost!

Prosim, da na jana@mojpes.net javite, kje ste organizirali zbirni center, kar bom objavljala na http://www.mojpes.net/modules/pomoc/article.php?storyid=215, da bodo vsi vedeli, kam se lahko obrnejo in izrazijo podporo.
Hvala.

Klavdija in ostali, prva peticija se bo dodala, saj gre samo za majhne razlike, ki so prej ovirale popolno podporo drustev in nekaterih posameznikov. Ne zavrzite podpisov, temvec jih posljite na DZZZ Ljubljana (naslov je objavljen ob peticiji) ali kako drugace dostavite do njih.
Hvala za razumevanje.
Logiran

Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #2207 : ponedeljek, 15.02.2010 : 11:42:59 »

Ok super, hvala Jana.

In hvala vsem ostalim, ki jim ni vseeno.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #2208 : ponedeljek, 15.02.2010 : 11:46:58 »

Punce iz DZZŽ Kranj bomo peticijo podprle in zbirale podpise, žal pa smo tako sveže ustanovljene, da še nimamo spletke in torej poziva žal ne moremo objavit.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #2209 : ponedeljek, 15.02.2010 : 11:48:22 »

Punce iz DZZŽ Kranj, ki so bile v Kinoteki ste že podprle Tongue.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #2210 : ponedeljek, 15.02.2010 : 11:50:35 »

No ja, ampak poleg lastnega podpisa je fino tudi zbirat med ljudmi, ki sami od sebe ne bodo prišli do peticije Smiley
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #2211 : ponedeljek, 15.02.2010 : 11:54:27 »

Ja seveda, se popolnoma strinjam. Imate kje še stojnico? Morda na celjski razstavi?
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #2212 : ponedeljek, 15.02.2010 : 11:56:12 »

Jaz danes sprintam in nesem v šolo, bomo zbrali ta teden pred našimi počitnicami. Poskusila se bom dogovoriti, da bi se lahko podpisovalo tudi v Kinoteki. Tam bi pustila 14 dni in potem predala puncam. Bi to šlo skozi? LP Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.322


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2213 : ponedeljek, 15.02.2010 : 11:57:32 »

Vsekakor Neza.
Javljajte v svojih FB profilih.
Javljajte na forumih, kjer sodelujete.
Morda tudi na medijskih portalih, kjer sodelujete.
Logiran

Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #2214 : ponedeljek, 15.02.2010 : 12:00:22 »

Alba, žal do 28.2. ne. Jaz jih zbiram med znanci, kolegi, sorodniki, naslednji teden se začne faks in jih bom še med sošolci.
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2215 : ponedeljek, 15.02.2010 : 12:02:33 »

NI DOVOLJ, DA SMO PSOM VRNILI IMENA!
Za osmislitev njihove tragične usode je potrebno več.


Zato nas zanimajo odgovori na vprašanja odgovornim v "primeru Baričevič" do razjasnitve vseh okoliščin.

Katarina Kesal, ministrica za notranje zadeve, Oddaja 24ur na POP TV, dne 12.02.2010:
"Če kakšna institucija deluje neodvisno in profesionalno, potem je to policija. Ljudje ji lahko popolnoma zaupajo in zagotavljam vam, da – v okviru svojih pristojnosti – ne bom pustila, da se kar koli pomete pod preprogo. Policija je nedvoumno pojasnila, da postopek od prvega dne vodi profesionalno in neodvisno, zato je tudi prva ugotovila možnost zlorabe psov in na to večkrat posebej opozorila veterinarske inšpektorje in patologe," še poudarja Kresalova.
http://24ur.com/novice/slovenija/ne-poznamo-se-vseh-dejstev.html#video 

NI DOVOLJ!

Prosimo novinarje, da povprašajo odgovorne namesto vseh nas:

okoliščina št. 1: Zakaj v preiskavo nista bila vključena preiskovalni sodnik in javno tožilstvo?  

Vprašanja Katarini Kresal, odgovorni za strokovno in pošteno delo policije.

   1. Ali je ob dogodku s smrtnim izidom in sočasnim sumom na kaznivo dejanje potrebno obvestiti javno tožilstvo, kdo mora to storiti in kdaj?
   2. Čemu je namenjeno zavarovanje kraja dogodka?
   3. Kdo lahko vstopa na preiskovano območje?

In konkretno:

   1. Kdo (ime in priimek, položaj) je bil na kraju dogodka dolžan presoditi o obveščanju ali neobveščanju javnega tožilstva?
   2. Kdo, če je do takega obvestila prišlo, (ime in priimek, položaj), je obvestil javno tožilstvo (koga, ime in priimek, položaj) o sumu na kaznivo dejanje in kdaj?
   3. Kdo (ime in priimek, položaj) je dovolil nepooblaščenim osebam (imena in priimki, položaji) vstop v zaprto območje (ulico)?
   4. Kdo (ime in priimek, položaj) je dovolil nepooblaščenim osebam (imena in priimki, položaji) vstop na in v preiskovano območje (stanovanjsko hišo)?
Logiran

Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2216 : ponedeljek, 15.02.2010 : 12:07:02 »

VČŠ v Dnevniku: http://www.dnevnik.si/novice/kronika/1042337725
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #2217 : ponedeljek, 15.02.2010 : 12:12:21 »

Torej izbrišemo iz spletnih strani prvo peticijo? In prva peticija se ne pošlje na "Flipsi" ampak tudi tako kot nova peticija na DZZŽLJ?

Moram točno vedeti, da ne bom narobe objavila. sram
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #2218 : ponedeljek, 15.02.2010 : 12:25:31 »

klavdija, saj piše:

Po želji lahko tudi vpišete svoj naslov za sprejemanje podpisanih listov ter nam jih naknadno posredujete
Logiran
kvisnar
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 392


« Odgovor #2219 : ponedeljek, 15.02.2010 : 12:27:35 »


Če je tako, kot ona pravi, potem sploh ne rabimo države.
Logiran
Strani: 1 ... 143 144 145 146 147 [148] 149 150 151 152 153 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines