mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 20.05.2024 : 02:53:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 ... 223 224 225 226 227 [228] 229 230 231 232 233 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 636278 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.322


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3405 : četrtek, 25.02.2010 : 13:24:44 »

Posnetek, kjer sosed 3.2.2010 razlaga, kako je bilo:
Iz 24UR: Raztrgali so ga v garaži
Ljubljana, 03.02.2010, 19:25 | Urša in Špela Zupan

http://24ur.com/novice/crna-kronika/video-psi-so-bili-tempirana-bomba.html#video
Logiran

Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #3406 : četrtek, 25.02.2010 : 13:43:27 »

Špelička je rekla , da ne bodo ničesar prikrili... Ravno tako Kresalaova
Jaz ti dve ne bi metala v isti koš. Si ne morem pomagat... meni je Kresalova simpatična, Špeličeva pa niti najmanj Evil.
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #3407 : četrtek, 25.02.2010 : 13:52:23 »

Kresalova tudi meni antipatiča, dočim mi Špelička je. Evil

Verjamem pa ne eni ne drugi...žal...
Neglede na to ,da mi je Kresalka že po glasu bolj simpatična in tudi gledam jo lahko .. mi je pa njena stranka in njen partner( ta sploh po tonu glasu) totalka antipatična.
To da ne ve kaj se je dogajalo mi je pa zlagano... In ji ne verjamem.
Če bi bile sedaj volitve.... sploh ne vem koga bi volila....
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #3408 : četrtek, 25.02.2010 : 13:53:46 »

Kresalova tudi meni antipatiča, dočim mi Špelička je. Evil


Kresalova tudi meni NI  antipatiča, dočim mi Špelička je. Evil
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.322


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3409 : četrtek, 25.02.2010 : 13:55:47 »

Brez zamere, vendar simpaticnost pri tem, da so zadeve transparentne, nima prav nic opraviti. Sama vidim njen 10-dnevni molk za totalno ignoranco javnosti in za totalno nezavzemanje, da se stvarem pride do dna. Zdaj lahko govori, kar hoce, mene ne bo prepricala. Kaj si osebno o njej in njeni vpletenosti mislim, je povsem moja stvar. Preprica me lahko samo objava dejstev, kaj se je dogajalo (prej, 2.2. in kasneje) in imen vseh, ki so tako ali drugace sodelovali pri kakrsnikoli zadevi v zvezi z bulmastifi (nepravilnosti ob vrnitvi psov, cudni postopki prvih 10 dni preiskave ..., ignoranca odgovornih do javnosti ...). Da tega ne bom dozivela, je tudi ze jasno. Da so zdaj iz naftalina privlekli Skoljca in iz Bruslja Kacina, prej pa ni bilo tri tedne nikogar na spregled, mi je precej cudno. Kot mi je seveda cudno, da so bili tudi vsi ostali tiho. Imena in stranke lahko dodajate poljubno.

Bi pa naftalinskemu Skoljcu zelela povedati, da je nevljudno, oz. celo skrajno neprofesionalno in nekompetentno posplosevati vse, cesar ne poznas. Pravkar sem poslusala njegove veleume o bebcih, ki pisemo po internetu. No, ce si pri katerem od vas s tem pike nabira ali bi jih zelel dodati Kresalovi, je vasa stvar. Zame je tako izvajanje znak, da smo uporabniki interneta zanje manj od smeti in nas v nikakrsnem primeru ni za upostevati, se vec - treba nas je onemogociti.
Logiran

Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #3410 : četrtek, 25.02.2010 : 14:04:25 »

Zakaj je Školjč kot aktualni državni sekretar v kabinetu predsednika vlade zate naftalinski?
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #3411 : četrtek, 25.02.2010 : 14:08:13 »

Meni se zdi Kresalova inteligentna, karizmatična oseba, ki te svoji lastnosti s pridom uporablja za manipuliranje z ljudmi in dirigiranje svoje "čredice". V primeru bulmastifov je pokazala marsikaj ostalega, kar ji ni ravno v ponos, Sama ji tudi ne verjamem NIČ več.
Špelička je zraven veliko laži, nespretnega komuniciranja zraven še totalno nesimpatična oseba, karieristka brez nekih hudih sposobnosti, ima pa očitno dobro politično zaledje in po govoricah tudi vplivnega "pokrovitelja", ki se tu trenutno tudi močno trese stolček. Lažnivka na kvadrat. Direktorica Vurs, zavita v krzno, adijo pamet, no. Angry
Školjč je po mojem videnju bil včeraj ali totalno zadet ali nažgan ali pa je zelo bolan.  
Logiran
katjuska
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 90



« Odgovor #3412 : četrtek, 25.02.2010 : 14:13:58 »

Sama ji tudi ne verjamem NIČ več.

Jaz ji že od začetka ne verjamem, čeprav je res, kot praviš, karizmatična. Ampak se še predobro spomnim nekega soočenja s predvolilne kampanje, kjer se je za neko povsem nepomembno vprašanje, na katerega ni vedela odgovora (nekaj o enem od naših slikarjev, impresionistov, se mi zdi), v trenutku tako zlagala, da to ni bilo res - pred kamerami. Je pa to tako spretno naredila, da veliko ljudi sploh ni opazilo. Od takrat dalje je sicer naredila nekaj všečnih potez, ampak ne vem, če je to dovolj. Skupaj s tem, kar se zdaj dogaja, pa ... no comment. Se strinjam z Jano, da simpatičnost ne sme biti merilo, dodala bi pa še to, lažje je na laži ujeti človeka tipa VČŠ kot človeka tipa KK.
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #3413 : četrtek, 25.02.2010 : 14:16:32 »

Če še kdo napiše kaj takega, ki na 1000 km spominja na nekaj rahlo pozitivnega o Kresalki, ga pridem lastnoročno obiskat  Evil
Se ponižno opravičujem, ampak je res nisem mogla nikoli poslušati, te podpovprečne igralke žnj kategorije. Karizmatična?!   ;bO VČŠ pa se mi itak zdi škoda tipk.
Hmmm, se mi je glihkar popravil pritisk  Cheesy
Logiran
katjuska
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 90



« Odgovor #3414 : četrtek, 25.02.2010 : 14:21:01 »

Če še kdo napiše kaj takega, ki na 1000 km spominja na nekaj rahlo pozitivnega o Kresalki, ga pridem lastnoročno obiskat  Evil
Se ponižno opravičujem, ampak je res nisem mogla nikoli poslušati, te podpovprečne igralke žnj kategorije. Karizmatična?! ;bO VČŠ pa se mi itak zdi škoda tipk.
Hmmm, se mi je glihkar popravil pritisk  Cheesy

Ma dobro, no, nek pridevnik, ki bi opisal to, da je veliko ljudi nasedlo njenemu ... kaj bi človek rekel, da ti ne bo narastel pritisk :-) ... videzu? Na trenutke zares odločnemu in kar precej artikuliranemu govorjenju (čeprav, ko primerjam nastope od nekje 12., 13.2. ko je prišla s "smučanja", pa zdaj, ko se ji je vidno dvignila samozavest Smiley))) ni primerjave)? Kompletni pojavi, za katero se na brzino, na prvo uč, žogo itd., zdi, da "obvlada"? To je bilo po mojem mišljeno s karizmatičnostjo Smiley
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #3415 : četrtek, 25.02.2010 : 14:22:59 »

Meni sta obe totalno mimo, ne verjamem nobeni. Pa če se Kresalova še tako trudi. Lep izgled ji pri meni žal ne pomaga. Poznam jo še iz časov, ko je delala kot pravnica v nekem podjetju in že takrat je bila samovšečna in izredno visoka. In po mojem mnenju še sedaj deluje tako in misli, da ji nihče ne more ničesar.
Vedno se oglaša za vsako zadevo, tule pa ponikne in gre smučati. Ne sprejmem.
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #3416 : četrtek, 25.02.2010 : 14:24:10 »

Uh, sem vam dvignila krvni tlak, hihi... ni bil to moj namen. Še manj, da bi karkoli lobirala pri katerikoli stranki. Toliko kot sedaj spremljam politiko, je nikoli v življenju nisem. V bistvu sem bila v vseh svojih letih samo parkrat na volitvah, pa še to ne na strankarskih. Ja, ja, saj vem, kaj potem gobcam, ne Tongue...
No, Kresalova mi je pa politično simpatična zaradi njenih prejšnjih političnih potez in ne zato, ker je blond, hehe... Lahko pa, da me bo ta primer prepričal v nasprotno. Bomo videli.  Wink
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #3417 : četrtek, 25.02.2010 : 14:25:00 »

Moksa, vsak, ki porabi  toliko denarja za videz kot ona, mora biti vsaj malo karizmatičen. Tongue

Če bi nam dala ves ta denar bi posterilizirali pol Slovenije vsaj.
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #3418 : četrtek, 25.02.2010 : 14:40:31 »

Vezjaka osebno ne poznam, sem pa si ga zapomnila po tem, da je v času pogroma na Strojanove in Janševe vlade branil in zagovarjal pozicije, ki sem jih tudi sama dojemala kot humanistične in zdravorazumske. Mislim celo, da sva bila zadnja leta sopodpisana na več kot eni peticiji.
Če se zdaj usaja nad anonimnim podivjanim bruhanjem po forumih, bi se čisto strinjala z njim in verjamem, da zna razlikovati zrelo debato od verbalnega masturbiranja. Človekove pravice pač ne gre enačiti s "pravico", da svoj Velepomembni Ego ljudje anonimno pucajo na vsakem dostopnem kotičku svetovnega spleta, medtem ko jih v realu ni kaj dosti v hlačah.

Evo - tole tudi jaz podpišem.

In preden bom napaden od  Jane, če je tudi ta forum tak, bom kar odgovoril. Ni, ampak tudi Vezjak ni mislil tega foruma.

Fenomenalen članek na bruhanje po forumih je napisal Štefančič v Mladini.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.322


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3419 : četrtek, 25.02.2010 : 14:58:30 »

Kalsang, ni ga bilo na spregled ohoho casa, zdaj je treba zgati po vseh in vsem, nic pa reci o tem, da je treba zadevam priti do konca in da bo tudi on storil vse, kar je v njegovih moceh, da se zadeve razkrijejo, kriminalci pa postavijo pred sodnike. No, ni samo on, temvec tudi ostali, lahko kar po vrsti nastevamo. Ampak vecina se jih tudi v vseh ostalih temah oglasa in po svoje (prav ali narobe) jajca. Ta je pa kar uletel iz svoje sekretarske pisarne. Bila bi presrecna, ce bi ga slisala reci kaj pozitivnega o drugih in morda za kancek manj samozavesti pri kritju frendov. Tako kot od vseh, da smo si na jasnem. Ratam pa pegasta, ko slisim o butcih na interentu in kljub moji totalni ignoranci do politikov me ob tem vrze s stola.

Zapomnite si, da so bili 10 dni vsi popolnoma tiho. VSI. Tudi policija. Potem so vsi naenkrat zleteli na plano v prvem "sklicu" (1. policijska tiskovka in prvo javljanje Kresalove - brez vprasanj, z v naprej pripravljenim tekstom).

Ko je bila nesreca v Arji vasi in ko je pijanec na nasprotni strani ceste umoril tri mlade ljudi, so leteli vsi na kup in pred kamere TAKOJ. Podatki so bili takoj javno objavljeni. Ko se je ponesrecil smucar, je Kresalova letela propagando za varno smucanje z Zalarjem delat na smucisce. Upam, da tega niste pozabili. Ko je tukaj slo "samo" za pse, je ni bilo 10 dni, ceprav je bil narod v luftu. Ze lahko, da kdo koga oznaci za "anonimnega cepca z interneta", vendar nas ne. Nismo anonimni in nismo cepci. Deseti dan se je odvijala prava drama. Zakaj? Morda zato, ker je ob pol desetih zjutraj nekdo hotel vloziti kazensko ovadbo in je to cez kratek cas tudi v resnici storil? No, takoj za tem so se zbrali vsi slovenski policaji na novinarski in pokazali, kako svinjsko jezni so na "narod" (med drugim tudi na VURS, vendar zagotovo ne samo nanj). Dan za tem se je pokazala Kresalova. Prebrala je tekst in ga se enkrat ponovila v 24ur. Dobesedno, le da je slo za dialog in ne monolog, saj jo je novinar vmes spraseval (z v naprej dolocenimi vprasanji, saj sicer ne bi sel na pamet naucen identicen tekst tako gladko, kot je sel pred ekrani). Informacij se vedno ni bilo nic. Naslednji izpad se je zgodil teden kasneje, ko smo javno postavili vprasanja o postopkih na prizoriscu in so jih novinarji nesli Kresalovi. Spet se je zgodila novinarska in spet se je hitelo pojasnjevati, kako je bilo, kako je utecena praksa in kako bo. Vmes so hoteli kremirati pse, na sploh pa so vmes ze vsi pozabili, da je verjetno slo za zlorabo psov. Se vedno se kregajo, kdo je komu prvi rekel, da je sum na splono zlorabo psov in se vedno pravijo, da bi morali biti "butci z interneta" v zvezi s tem tiho. Mene ne zanima nobena povezava, lahko pa imam mnenje o tem, kar vidim in preberem. Predvsem o tem, kar vidim in kar je vmes manjkalo, pa se pri vseh drugih primerih v veliko vecji meri (predvsem pa prej) kaze po dolgem in pocez. Za njihovo obnasanje nisem jaz kriva in zagotovo jim ni kdo od "butcev z neta" svetoval, da naj bodo 10 dni v ilegali. Zal so vsi po vrsti zamocili, ne glede na stranke, ne glede na polozaje in ne glede na kakrsnekoli usmeritve.

Nisem v nobeni stranki, politika pa me zanima samo v toliko, da sem seznanjena, kaj se pripravlja, oz. kaj mi pripravljajo z novimi zakoni. Tako tudi v tem primeru. Tukaj je dodan se element suma mucenja psov, kjer pac pricakujem enako obravnavo, kot v vseh ostalih postopkih. Tukaj se zagotovo v odnosu do javnosti ni postopalo niti malo tako, kot v ostalih primerih. Zal. Se je pa dogajalo v skladu z vecino primerov, ki jih poznamo s podrocja mucenja zivali.

steva.cenejac, potem pa naj se naucijo, da povedo, katere forume mislijo.
Logiran

Strani: 1 ... 223 224 225 226 227 [228] 229 230 231 232 233 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines