mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 20.05.2024 : 18:19:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: Irski seter - čvek
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 60   Dol
Natisni
Avtor Tema: Irski seter - čvek  (Prebrano 188562 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #165 : sobota, 21.01.2006 : 09:55:46 »

Res  lepe  slikce,  ne morem verjet  kako je  Essa  že  zrastla, nazadnje, ko sem jo videla  je  bila  še  tako majhna Cheesy 
http://pticarji.net/foto/razs_trom_ljub_06/IMG_4498.JPG
Takega  sem pa jaz  hotela... pa je potem  Dina  uletela Smiley
http://pticarji.net/foto/razs_ljub_06/IMG_4305.JPG

Neža  kje  se da  pa  rezultate  videt?
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #166 : sobota, 21.01.2006 : 17:43:31 »

Res  lepe  slikce,  ne morem verjet  kako je  Essa  že  zrastla, nazadnje, ko sem jo videla  je  bila  še  tako majhna Cheesy 

Essa odrasca v eno orenk babnico (in prav je tako). Prav lepa je.

Neža, kje  se da  pa  rezultate  videt?

V tej temi imas eno stran nazaj linke do rezultatov.

Pa se en komentar: odlicna stran z rezultati evropskih razstav je Seterkowo. Lp Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #167 : sobota, 28.01.2006 : 09:55:29 »

Da ne bom smetila teme o jetrih, tudi obmorci stiskamo sapke in pesti za Redika in njegovo scitnico.
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #168 : sobota, 28.01.2006 : 16:07:14 »

Da ne bom smetila teme o jetrih, tudi obmorci stiskamo sapke in pesti za Redika in njegovo scitnico.

Hvala Smiley. Zdaj bo gotovo kul, ker mr. Kakec navija za nas. Vec bom vedela v ponedeljek, ko bom prisla s seanse pri veterinarki. Ker verjamem, da bo navijanje za nas in drzanje sapk pomagalo, sem prerpicana, da bo terapija hitra in ucinkovita, okrevanje pa uspesno. Sporocim v ponedeljek takoj, ko kaj izvem. Lp Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #169 : ponedeljek, 30.01.2006 : 15:49:46 »

Posledice Redikovega zura ua rojstni dan

Pa lep dan, Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #170 : ponedeljek, 30.01.2006 : 20:18:56 »

Zivjo,

ste ze prebrali zgodbico o moji mali spakici Darkobarkotu?

Lp Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #171 : ponedeljek, 30.01.2006 : 20:20:23 »

Pa se porocilo o njegovem veličanstvu Rediku I. Prulskem. Vesela bom vsakega nasveta, komentarja ... Lp Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #172 : ponedeljek, 30.01.2006 : 22:22:45 »

Kolikor se spomnem, ima ena od psic od Lanabele tezave s scitnico. Ker ne vem, koliko ona se sodeluje na tem forumu, jo poskusi kontaktirat drugje...

Kaj pa ima Redik? Hipotiroidizem ali hipertiroidizem?
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #173 : torek, 31.01.2006 : 17:30:30 »

žKaj pa ima Redik? Hipotiroidizem ali hipertiroidizem?

Obkrozam prvo moznost Smiley. Pa hvala za info o Lanabeli, jo bom poskusala ujagat. Sicer zaenkrat hormoncke dobro prenasa. Zaenkrat (kuc kuc po moji leseni buci). Lp Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #174 : torek, 31.01.2006 : 18:34:14 »

Hormoncki bodo samo pripomogli, da bo se v starosti ostajal pravi irski dedec Cool

Sicer pa so sapke se vedno stisnjene Smiley
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #175 : petek, 10.02.2006 : 20:08:15 »

Kaj se zgodi, če Neža pospravlja računalnik? Najde sebe in radička pri dveh letih in pol.


Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #176 : nedelja, 26.02.2006 : 13:42:09 »

Po naročilu nj. v. Redika I. Prulskega sporočam, da se njegova visokost počuti bolje. Izvidi so ugodni, količina zdravil ostane enaka, kri spet puščamo čez dva meseca. Zahvaljuje se za držanje šapk in pesti ter obljublja, da bodo novice objavljanje ažurno Smiley. Lp Neža in irski pošastki
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #177 : ponedeljek, 27.02.2006 : 12:46:00 »

Juhej! Smiley
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #178 : ponedeljek, 27.02.2006 : 18:53:30 »

Martina, zgodbica o moji mlajši pošasti je tule. Glasovi, komentarji in pohvale so zelo zaželene  Wink Wink.

Ari pa zelo dobro zgleda, ogromno dlake ima. Postaja pa že malo šarmanten  Smiley Smiley. Lp N.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #179 : ponedeljek, 27.02.2006 : 18:58:44 »

Da ne bo tema o setrih tako mrtva, predlagam, da malo opišete svoje pesjankote, nalepite kakšne slikice ... Pripravljam že opis mojega Radička. Samo še nekaj slikic poskeniram, pa bo. Naslednji vikend gotovo.

Obenem pa prosim tudi vse lastnike setrov, da mi pošljejo slike svojih psov, saj pripravljam opis pasme in bi rada kakšne slike vaših kužkov: tako take razstavne kot tiste bolj domače in smešne. Pripišite tisto, kar bi radi, da piše pod sliko (zaželeno je ime psa) in ime avtorja (seveda se s tem strinjate, da bo slika objavljena v predstavitvi).

Lp Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 60   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: Irski seter - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines