mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 10.05.2024 : 23:40:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: Irski seter - čvek
Strani: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 ... 60   Dol
Natisni
Avtor Tema: Irski seter - čvek  (Prebrano 188369 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #435 : ponedeljek, 25.08.2008 : 23:06:19 »

Ampak tale T-Rex je pa prav po minisetrsko simpatičen. Wink
Logiran
pinkpanter
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 175


« Odgovor #436 : ponedeljek, 01.09.2008 : 13:27:53 »

Jaz sem pa mojega malce zaslišala (ker je dobil Mikija, preden sem prišla k njemu), pa me zanima, če je kdo poznal irskega setra s Predoselj, ki se je imenoval Ross? Na žalost ne vem rodovniškega imena...  Roll Eyes
Skušam pogruntati čigav (očeta in mamico) je Miki. Rodovnika nimava, pa me je vedno zanimalo ali zato, ker je pač mešanec z neko drugo pasmo (videt mu ni), ali zato ker ni uradno leglo ali zato, ker ga moj ni šel nikoli iskat ali kaj tretjega...  Smiley
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #437 : ponedeljek, 01.09.2008 : 14:52:51 »

Kalsang, hvala  Kiss. Komaj že čakamo, da prelupčkamo šicujsko bando Wink.

Pinkpanter, sina našega Lopa (in Redikovega očeta) so klicali Ros, ampak ta je bil iz Novega mesta. Kasneje so ga prodali nekam, samo ne vem kam. Samo ta je gotovo prestar za to, da bi lahko bil Mikijev oče (Redik ima že skoraj 12 let, Orfej aka Ros je pa še nekaj let starejši). Torej - nimam pojma. Mogoče bo Alenka vedela več.

Sicer sem pa v soboto čohala Arsa. Dobro, da je imel s seboj toliko ljudi, sicer bi ga kar domov odnesla, ker je tako priden pa luškan. Po karakterju je res Mincoid, neproblematičen do amena. Pa imata skupno lastnost: gurata se v naročje (jaz mam pa ful proti  Wink). Upam, da se bomo kdaj videli z Minčkom in razdrli kakšno neumnost. Alenka, vsekakor jih lepo pozdravi, polupčkaj malega in predlagaj norenje Wink. Arsek ni samo priden, je tudi lep, tretji je bil med mladinci micenimi SmileyKiss

LP Neža

Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Pikica06
novinec
*
Sporočil: 28


« Odgovor #438 : ponedeljek, 01.09.2008 : 15:02:50 »

Jaz sem pa mojega malce zaslišala (ker je dobil Mikija, preden sem prišla k njemu), pa me zanima, če je kdo poznal irskega setra s Predoselj, ki se je imenoval Ross? Na žalost ne vem rodovniškega imena... Roll Eyes
Skušam pogruntati čigav (očeta in mamico) je Miki. Rodovnika nimava, pa me je vedno zanimalo ali zato, ker je pač mešanec z neko drugo pasmo (videt mu ni), ali zato ker ni uradno leglo ali zato, ker ga moj ni šel nikoli iskat ali kaj tretjega... Smiley

Ross iz Predoselj (ob zadnjem štetju še živ in popolnoma pri sebi) je pes od prijateljice moje mame ge. Judite. Je pa pravi bratec od Nežinega Radička. Ali je on očka ne bi vedela??? Nikdar niso reklil, da so ga parili.

Alenka
Logiran
Pikica06
novinec
*
Sporočil: 28


« Odgovor #439 : ponedeljek, 01.09.2008 : 15:07:26 »

Kalsang, hvala Kiss. Komaj že čakamo, da prelupčkamo šicujsko bando Wink.

Pinkpanter, sina našega Lopa (in Redikovega očeta) so klicali Ros, ampak ta je bil iz Novega mesta. Kasneje so ga prodali nekam, samo ne vem kam. Samo ta je gotovo prestar za to, da bi lahko bil Mikijev oče (Redik ima že skoraj 12 let, Orfej aka Ros je pa še nekaj let starejši). Torej - nimam pojma. Mogoče bo Alenka vedela več.

Sicer sem pa v soboto čohala Arsa. Dobro, da je imel s seboj toliko ljudi, sicer bi ga kar domov odnesla, ker je tako priden pa luškan. Po karakterju je res Mincoid, neproblematičen do amena. Pa imata skupno lastnost: gurata se v naročje (jaz mam pa ful proti Wink). Upam, da se bomo kdaj videli z Minčkom in razdrli kakšno neumnost. Alenka, vsekakor jih lepo pozdravi, polupčkaj malega in predlagaj norenje Wink. Arsek ni samo priden, je tudi lep, tretji je bil med mladinci micenimi Smiley. Kiss

LP Neža



Ja Ars je res zelo zelo priden. Me je presenetil, ker sem pričakovala vsaj malo metanja na hrbet in grizenja vrvice - kdor je imel priliko videti njegovo babico Piko v razredu najmlajših bo vedel kako to izgleda. Sicer bo pa lahko zdaj dokazal kako in kaj, ker danes začne hoditi v šolo. In to skupaj z bratcem in sestrico ter drugimi ptičarskimi razgrajači. Bo prav zabavno jih kaj it pogledat.

Alenka
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #440 : ponedeljek, 01.09.2008 : 15:08:19 »

Ajaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, viš, tegale sem pa čisto pozabila. To je ta brat, ki se oglasi pri tebi kdaj pa kdaj? Ta je menda čisto prismojen, a ne? Kaj veš, kaj je z ostalo Zagajsko bando? LP Neža

 
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Pikica06
novinec
*
Sporočil: 28


« Odgovor #441 : ponedeljek, 01.09.2008 : 15:54:13 »

Ajaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, viš, tegale sem pa čisto pozabila. To je ta brat, ki se oglasi pri tebi kdaj pa kdaj? Ta je menda čisto prismojen, a ne? Kaj veš, kaj je z ostalo Zagajsko bando? LP Neža

 

Ne bi vedela, so pa vzreditelji že nekaj časa brez psa. So želeli imeti iz našega T legla punčko, pa so bile že vse prodane.
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #442 : ponedeljek, 01.09.2008 : 16:04:11 »

Aha, škoda.

Za vzreditelje sem pa slišala, ja, da iščejo novo setrišče  Kiss Kiss
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
pinkpanter
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 175


« Odgovor #443 : ponedeljek, 01.09.2008 : 20:41:59 »

Miki je star 8 let, ati naj bi bil Ross, mamica pa Kaja. Mislim, da sta bila soseda. Pa sej sploh ne vem zakaj sprašujem. Verjetno ženska radovednost, ko moram zmerej nekaj raziskovati.  sram In po pravici povedano, če bi res hotla vedeti, saj ve moj kje hiša stoji, pa bi šla vprašat (če sem čist poštena sama s sabo). sram sram Ali vem ali ne vem je čisto isto.  Roll Eyes
Logiran
Pikica06
novinec
*
Sporočil: 28


« Odgovor #444 : torek, 02.09.2008 : 11:37:05 »

Miki je star 8 let, ati naj bi bil Ross, mamica pa Kaja. Mislim, da sta bila soseda. Pa sej sploh ne vem zakaj sprašujem. Verjetno ženska radovednost, ko moram zmerej nekaj raziskovati.  sram In po pravici povedano, če bi res hotla vedeti, saj ve moj kje hiša stoji, pa bi šla vprašat (če sem čist poštena sama s sabo). sram sram Ali vem ali ne vem je čisto isto. Roll Eyes

Torej glede na to, da Ross nima vzrejnega dovoljenja potem sigurno niso bili rodovniški mladiči. Pa me tudi malo čudi, da se njegova lastnica ne bi pohvalila, da so ga parili. Bom malo povprašala.

Alenka
Logiran
pinkpanter
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 175


« Odgovor #445 : sreda, 17.09.2008 : 19:43:20 »

Pogled, ki ga poznajo vsi lastniki setrov: "Prosim, daj še meni. Lej kolk sem bogi bogi..."


Pa še ena pozerska: kaj neki premišljuje...
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #446 : sreda, 17.09.2008 : 20:01:23 »

Lepa bučka. Ja,res, pogled je res tipičen. Odgovor na drugo slikco je pa itak jasen. NIČ.

Minček je pa car. Enkrat bova lahko šla v službo na pesjanarski krožek Smiley. JUPI.

LP Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
pinkpanter
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 175


« Odgovor #447 : sreda, 17.09.2008 : 20:47:14 »

Pesjanarski krožek? Kaj je pesjanarski krožek? Ne mi rečt, da lahko psa pripelješ v službo???
Jaz jih pri meni že nekaj časa hecam, da bom pripeljala našo tamalo maco, pa šefi ne zvenijo ravno zadovoljno... Sad
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #448 : sreda, 17.09.2008 : 21:10:45 »

V šoli imajo nek krožek, kjer spoznavajo problematiko zavrženih živali, jim pomagajo in spoznavajo tudi pasme psov in njihove značilnosti. Midva predstavljava rdečkote in terapijo s pesjani. Sicer pa kadar grem v Kinoteko, kjer tudi delam, je Minček z mano. Brez njega skoraj nimam vstopa tja  Roll Eyes Roll Eyes, je Mince bolj pomembno kot šefe prevajalcev, haha.

LP N
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
pinkpanter
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 175


« Odgovor #449 : sreda, 17.09.2008 : 21:18:52 »

hahaha. Kako je to lepo slišat. Brez Minčka te ne prepoznajo, pa te ne spustijo v službo. Wink
Logiran
Strani: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 ... 60   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: Irski seter - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines