mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 07.05.2024 : 05:30:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet tekmovanj  |  Tema: Agility
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 37   Dol
Natisni
Avtor Tema: Agility  (Prebrano 91786 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #45 : četrtek, 07.09.2006 : 10:04:27 »

Lilit - na Hrušici kot predtekmovalka ne boš mogla teči.
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #46 : četrtek, 07.09.2006 : 10:08:37 »

Liiiiiiillllllllllllllllllliiiiiiiiiiiiiiiiiiittttttttttt  Angry Hrušica  Wink !
Lilit - na Hrušici kot predtekmovalka ne boš mogla teči.

No vidis ARIEB... pol pa Kocevje (saj je samo 2 tedna kasneje... bomo se malo trenirali vmes Grin)
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #47 : četrtek, 07.09.2006 : 10:32:50 »

Ja, pa kaj! Jaz ko gledam Grina na treningu lahko samo svetujem: če ne kot predtekmovalec, komot kot tekmovalec Wink Parkur je isti, trema tudi, samičke okrog ravno tako... ampak Grin zna!
Če se samo jaz nase spomnim, ko se še obrni nisem znala Cry
Logiran
myphone
otrok do 14 let
**
Sporočil: 79


« Odgovor #48 : četrtek, 07.09.2006 : 17:33:14 »

agility so moje večne sanje.....ker pa sem kar zaposlena s šolo me zanima kolikokrat na teden se alility vadi(ni važno v keri šoli-na splošno)
Logiran
ModraPanda
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 170


« Odgovor #49 : petek, 08.09.2006 : 14:15:39 »

Agikity ni tako, kot mala šola ali osnovna šola ali podobno, ko so termini določeni in pol če si si, če te ni te pa ni. To so individualni teningi, ki so bol okvirno določeni in se termine po dogovoru da spreminjat in če maš kakšno obveznost lahko brez problema prestaviš, trenira se pa od enkrat do dvakrat, najbrž lahko tudi več, na teden. Tako, da če si to res želiš najdi klub najbližji tvojemu domu, da ti ne bo še pot jemala nepotrebnega časa in pojdi veselo trenirat.
Logiran
myphone
otrok do 14 let
**
Sporočil: 79


« Odgovor #50 : petek, 08.09.2006 : 19:07:33 »

aha sem mislila da je recimo določeno ob ponedeljkih in petkih in takrat prideš...
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #51 : petek, 08.09.2006 : 20:34:37 »

myphone,
Citat
sem mislila da je recimo določeno ob ponedeljkih in petkih in takrat prideš...
tudi tako je, odvisno od kluba ali društva, za katerega se odločiš. In kot je napisano od Pande:
Citat
Tako, da če si to res želiš najdi klub najbližji tvojemu domu, da ti ne bo še pot jemala nepotrebnega časa in pojdi veselo trenirat.


Logiran
myphone
otrok do 14 let
**
Sporočil: 79


« Odgovor #52 : sobota, 09.09.2006 : 10:41:31 »

ja samo malo bo treba še počakati...psičko namreč dobimo čez teden dni in do takrat bom morala potrpet...no seveda bom potem čakala še kar nekaj časa, saj nebi rada z agiltyjem ogrozila rbtenice moje male psičke
Logiran
ModraPanda
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 170


« Odgovor #53 : sobota, 09.09.2006 : 16:43:35 »

Naše inštruktorice trenirajo pse že od mladička dalje. Saj ne preskakuješ takoj visokih ovir. Amapk ok, recimo, da boš vseeno še počakala, da pes zraste, jaz ti vmes svetujem še malo šolo in predvsem nebi bilo slabo, če se misliš ukvarjat z agilityem, da greš z mladičkom vsaj pogledat kakšno tekmo, ker je čist fajn, da se čimpraj navadi na trušč in gužvo. Jaz s svojim nisem tega počela, bom pa definitivno naslednjega že od malih tačk navajala na agility življenje vsaj z socializacijo, če že ne s treningom.
Logiran
myphone
otrok do 14 let
**
Sporočil: 79


« Odgovor #54 : sobota, 09.09.2006 : 19:10:47 »

aha za malo šolo sem že odločena....z agilityjem pa se bom morala tako ali tako tudi sama spoznati...inapsička bo šla seveda z mano
Logiran
Ancyka
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 137


« Odgovor #55 : nedelja, 10.09.2006 : 14:17:19 »

tudi sama mislim svojega kodrčka letos vpisati na agility, star je 8 mesecev, začela bova zdaj, septembra...čakamo na obvestilo našega kinološkega društva, kdaj bo tečaj začel
upam, da nama bo šlo, čeprav je tam večina psov veliko večjih od mojega
Logiran
myphone
otrok do 14 let
**
Sporočil: 79


« Odgovor #56 : nedelja, 10.09.2006 : 15:26:08 »

aha no potem pa vama želim veliko sreče in lepih trenutkov pri treniranju agilityja
Logiran
.polona
novinec
*
Sporočil: 23


« Odgovor #57 : četrtek, 21.09.2006 : 21:02:44 »

Evo, moj prvi post Cool

Kmalu bova s fantom ponosna lastnika landseerja in zanima me kako se pri agilitiyu obnesejo velike pasme? Zdi se mi da psi v tem zelo uživajo, zato bi se s tem ukvarjala predvsem zaradi tega Smiley Poleti sva spremljala tekmovanje v Portorožu in mislim da je bilo velikih psov občutno manj... Zakaj?

Hvala in LP Smiley
Logiran
Mitja
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 93


« Odgovor #58 : petek, 22.09.2006 : 08:40:40 »

Naceloma bi velikim pasmam odsvetoval udejstvovanje v agilityju (zato jih tudi ni videti prav veliko na tekmovanjih). Ce ze, potem samo za rekreacijo in na znizanih ovirah.
Na problematiko je treba gledati seveda zelo individualno, od primera do primera. Kaksen manjsi, lazji in bolj atletski primerek velikih pasem bo lahko tudi cisto brez problemov (za zdravje) za silo funkcioniral. Na splosno pa bi navdusencem za agility svetoval, da si nabavijo psa primernega (telesno in psihicno) za ta sport. Naredili bodo uslugo sebi in psu.
Na voljo je cela paleta kinoloskih sportov (obedience, rally ...) kjer se lahko primerno zaposlite svojega psa in mu pri tem ne skodujete.

Logiran
.polona
novinec
*
Sporočil: 23


« Odgovor #59 : petek, 22.09.2006 : 09:15:00 »

Najlepša hvala za odgovor. Se bom malo pozanimala Smiley
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 37   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet tekmovanj  |  Tema: Agility
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines