mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 14.05.2024 : 03:17:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Bači in druščina + Iskra
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bači in druščina + Iskra  (Prebrano 19804 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
terant
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 309


« Odgovor #60 : nedelja, 01.04.2012 : 15:47:30 »

kdo je kdo?
Don tisti, ki je po videzu malce z Iskro v žlahti, Boni pa temnolasa gospa, ki ima malce teriersko ščetinaste obrvi?
Don pazi na širšo okolico, ko Bači pije vodo, potem pa so po vrsti na slikah navzdol Iskra, Boni, Don, Bači in za njimi mrest mladih žabic ter skupna slika. Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #61 : nedelja, 01.04.2012 : 16:04:07 »

Iskra, zdaj si pa kar cela v med padla. Tooooo! veselje Kiss   Čestitke celi družinici, ful ste face vsi po vrsti!
Se absolutno strinjam! Jaoooo, super! Vesela do konca!  bravo veselje veselje  ISkra, uživaj in nujno se javi, kaj počnete! Super! Super!  Cheesy Cheesy Cheesy Kiss
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #62 : nedelja, 01.04.2012 : 21:33:30 »

 veselje Lepa Iskra je nasla lepo druzinico Afro bravo Cheesy 
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #63 : nedelja, 01.04.2012 : 21:48:11 »

 ljubezen
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #64 : nedelja, 01.04.2012 : 22:07:49 »

O Iskra ljubezen srečno tebi in tvojm, super ste! Cheesy
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #65 : nedelja, 01.04.2012 : 23:03:56 »

Čestitke za razširjeno familijo  Smiley
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #66 : ponedeljek, 02.04.2012 : 20:44:54 »

Vau, kako lepa familija, super ste  ljubezen
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #67 : torek, 03.04.2012 : 04:26:12 »

Čestitke za novo pasjo članico Cheesy
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #68 : torek, 03.04.2012 : 12:35:35 »

Čestitke za Iskro, v luštno druščino je prišla. Cheesy
Logiran
terant
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 309


« Odgovor #69 : nedelja, 08.04.2012 : 18:41:14 »

Danes smo spet bili na Kalu, ampak od tam ni slik zaradi nevihte in malo pozneje snežnega meteža z močnim vetrom. Po poti so bili skupaj tamladi in starčica  posebej v ženski družbi 2nožca.
Ampak  je bilo po poti kar nekaj snega od 800 n/m naprej in se je bilo potrebno povaljati po njem, in to večkrat in seveda zaplesti štrike, da imajo tudi 2nožci malo veselja ali pa jeze. Samo da so 4nožci zadovoljni, jaz tako ne štejem. In je bilo potrebno malo vleči na vse strani, ampak na žalost nisem imel še stračice, da bi vlekla nazaj. Todas z brega dol mi je pomagali Bači krotiti Dona in Iskro. Ko pa se je malo zravnalo, pa se je uveljavljal rek kušketirjev "Vsi za enega, eden za vse" in imel sem veliko dela, predvsem na ravnini z mački, ki so nas zajebavali iz zased in tekli pred nami, se ustavili, da vidijo rezultate izzivanja in potem tekli v hrib.
No, slike so od doma, kjer so potem imeli tamladi bojni posvet, kaj imeti za večerjo in ali je pasja radost res zadovoljivo dobra za skrit noter tablet zab starčico.
Nekaj slik pa je od nekaj dni prej, ko je Iskra ugotovila, da imamo tri fotelje in da jhe Bači nekj številk prevelika za fotelj.






 Smiley za pse, zame pa  Angry in  jezen
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #70 : nedelja, 08.04.2012 : 19:42:56 »

Pasji uživači!  Kiss Kiss Vedno kakšen člen manjka...  Grin Grin Iskra pa je padla v čisti med... Grin Grin
Logiran
terant
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 309


« Odgovor #71 : ponedeljek, 09.04.2012 : 09:35:15 »

Ker včeraj zaradi snežnega meteža ni bilo slik s pohoda, pa so tukaj današnje:





Današnje slike so nastajale ob zasledovanju srnjaka, ki se je potikal okrog nas in se kar naenkrat (predvidoma, ko je zbral svojo družinico in ss odšli na varno), pojavil pred nami in nas kakor speljal proč od njih. Pri tem, ob vnetosti Iskre - ki je hitela na vseh strani, Dona - ki je vlekel malo levo in malo desno, Bači - ki je po pameti hodila v glavnem naravnost, dokler ni bila prepričana o mestu srnaka; poptem pa je bil strašen direndaj, kajti nisem jih pustil za njim. Ugotovil sem, da bonm moral olajšati slona za oklje, s katerimi se bom ugnezdil in lažje zadržal pse s preveč energije. Toda zmagal sem vseeno jest, pse ukanil in jih varno pripeljal domov. Tudi starčica Boni je bila mal v luftu zaradi vonjav.
No, na slikah se ne vidi kako jest stiskam zobe in si stem pomagam pri zaviranju (plomb mi je že zmankalo).

Lepo se imejte in ne jejte preveč pirhov! Wink Cheesy
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #72 : ponedeljek, 09.04.2012 : 10:34:53 »

cel žur  Cheesy Cheesy
a sta vidva mogoče nadpovprečno spretna pri razpletanju in razvozlavanju vozlov?  Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #73 : ponedeljek, 09.04.2012 : 20:43:58 »

Tole bi pa bil puloverček! Pa take lepe štrikce imate!  Grin
Res je bil cel žur! Bravo tisti na drugi strani psov!  Afro Cool
Logiran
terant
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 309


« Odgovor #74 : ponedeljek, 09.04.2012 : 20:59:23 »

 Wink
Hvala, hvala Luna7, saj se bom še prevzel.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Bači in druščina + Iskra
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines