mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 10.05.2024 : 03:41:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 348320 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #165 : torek, 09.11.2004 : 17:21:19 »

Ja, bina brez skrbi! V Tuln gremo sigurno, ze zato, ker je evropska, pa ker je blizu, pa ker bo polno stantov, pa.....ce bodo vmes se bagi ocenili pa tudi OK! Grin
Bi sla pa se na kaksno spomladi, ce bo cas! Se bova zmenili anede? lp
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #166 : torek, 09.11.2004 : 17:41:00 »

Bisko, a nisi prebral poročila
Citat
Dva dni, dva obiska, dva Irina otročiča, dvojna igra… Super je bilo! Neutruden Bisko: lahko ti zagotovim, da imaš zelo, zelo dobro, neutrudljivo, konkurenco, z imenom Bagi. Drugič naredimo tekmovanje – kdo pade prej dol! Bis ali Bagi.
(no, tudi Bonči se je kljub prehladu kar dobro držal; če že ne drugega, da je pariral dvema »tiranoma«)

Citat
Jaz grem zagotovo v Graz marca in v Tulln junija  in ... mogoče.... še ....
tj. severno, malo zahodno - Italija bo gotovo tudi naša... in mogoče, mogoče Belgija.... hi,hi, hi - se vidimo Grin

Bagi & Bis; moj zet, vajin tata vaju pozdravlja!
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #167 : torek, 09.11.2004 : 17:49:09 »

Arieb,jaz sem poslala sporočilo samo kaj je bila Bagi samo en dan za nami?? Grin
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #168 : torek, 09.11.2004 : 19:25:58 »

Ja,ja, Bisko, Bagi je bila samo en dan, in še to ne cel ("sama sreča, bi Bon spuslil dušo, ali pa Ira živce"). A jo drugo leto povabimo na praznovanje rojstnega dne? Wink

Ory, komaj čakam tvojega ponedeljkovega poročila! A mi boš vse zaupala, kar si boš mislila ob črni zverini, pardon, črni liziki  Kiss
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #169 : torek, 09.11.2004 : 20:51:08 »

Ja,dejmo jo povabit Grin,upamo samo da bo prišla Cheesy!!

Ory,tudi jaz se že veselim poročila Cheesy
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #170 : torek, 09.11.2004 : 22:13:01 »

Arieb, ne liziki, griziki!  Grin

Ce nas ne boste povabili, se bomo sami! Grin lp
Logiran

Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #171 : sreda, 10.11.2004 : 11:44:24 »

Kaja: prijatelj je imel bežen vpogled v katalog....ravno toliko, da je zame preveril, če se bo kakšna Schipperkica rastavljala  Smiley  ....tako, da nimam informacij kdo bo kdaj na vrsti. Žal....

V ponedeljek seveda sledi poročilo o mojih vtisih. Komi že čakam nedeljo!!

lp
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #172 : sreda, 10.11.2004 : 16:58:16 »

Aja,Kaja vi se boste kr sami povabli!!! Zanimivo!!! Grin
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #173 : četrtek, 11.11.2004 : 21:03:30 »

Biscuit, seveda! Dvomim, da nas Arieb ne bi bila vesela. Grin No, vsaj Bagi je vedno dobrodosla! Wink lp
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #174 : četrtek, 11.11.2004 : 21:37:52 »

Bagi,je 100% dobrodošla Grin,ti pa najverjetneje tudi Grin!!
Kajne Arieb??
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #175 : ponedeljek, 15.11.2004 : 11:32:59 »

Vtisi s rastave...... Bagi je tudi v živo srčkan črni vragec!!!  Smiley
Bila je izredno živahna, kar mi zelo, zelo všeč. Mislim, pa da njej ni bilo všeč vse tisto "šlatanje" in pregledovanje njenega hiperaktivnega telesca  Wink . No jaz jo popolnoma razumem. Ampak v vsakem primeru je lepo predstavila svojo pasmo in name naredila velik vtis!  Grin

Na sploh sem imela ene par favoritov (moji neprofesionalni kriteriji), negativno so me presenetili samo pasji kakci, za kar pa grajam nevestne lastnike ki bi pač lahko sproti pospravili za sabo.....
No tolko pasjih poljubčkov že dolgo nisem dobila......od velikih in majhnih kosmatincev...

lp vsem
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #176 : ponedeljek, 15.11.2004 : 15:59:57 »

Lepo,da je Bagi naredila dober vtis nate Grin,taka kot je Bagi je tudi moj Bis. Samo da Bis ima par klic več Grin,drugače pa karakter in vse ostalo enako kot Bagi Grin
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #177 : torek, 16.11.2004 : 00:01:34 »

Kako se pa vaši črnuhci kaj razumejo z drugimi psi? Samozavesti jim po moje ne manjka.... Pri moji kuži je namreč zelo odvisno. Kakšni so ji izredno simpatični, drugih pa ne prenese že od začetka.

Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #178 : torek, 16.11.2004 : 15:42:50 »

Ory, me veseli, da ti je bila Bagi vsec, kljub njenim muham, ki jih je pokazala v ringu. Res je polna presenecenj. Do sedaj se namrec se ni nikogar ustrasila, kvecjemu je komu pokazala zobe. Je pa res, da jaz nisem pricakovala njene reakcije, zato je tudi nisem mogla pomiriti. Pa nic hudega! Bi jo morala videt par sekund po odhodu iz ringa, ko je vsa srecna zacela skakati po Ariju, kokrcku, ki je bil z nami.  Grin Ce njo vprasas so razstave zato, da se ona lahko igra in spravlja v obup lastnike lepo urejenih sfriziranih pesjanckov. Wink

Na splosno bi rekla, da je ena od karakteristik siperk tudi ta, da ne marajo tujih psov (in ljudi). Vendar je to povsem odvisno od primera do primera. Recimo Giove, samcek iz Izole, je povsem sproscen med drugimi psi, prijazno jih povoha in podobno, vendar sem ga tudi ze videla pokazati zobe, prav tako mamico Iro. Bagi recimo z majhnimi do srednje velikimi psi nima tezav. Do sedaj se je se z vsakim zacela igrati par sekund po srecanju. V pasji soli imamo basenjija s katerim sta se postekala ze prvi dan! Veliki psi pa so ze druga zgodba. Kar nekajkrat se je ze zgodilo, da jo je kaksen velikan med igro pohodil ali grdo povaljal in ljubezni je bilo konec. Me je pa zadnjic na razstavi lepo presenetila, ker je z migajocim repkom pozdravila bokserko Sally, ki jo je prej vedno nadrla.
V glavnem, Ory, ce imas siperko, moras imeti oci tudi na hrbtu. Njen cilj je narediti cimvec neumnosti v enem dnevu, potem pa priteci k lastniku in pricakovati priboljsek. Grin Tudi jaz se cisto na frisno ucim pasjih zadev, ki jih prej nisem poznala. Moja Kaja je namrec precej manj komplicirano bitje, ki ni nikoli povzrocala nobenih tezav. Bagi pa... Grin
No, zdaj ko sem jo cisto skritizirala, pa naj te povabim enkrat na poligon, da bos videla kako siperka dela poslusnost in kako se ji zmesa ko vidi agility ovire! Ne vem, ce sem ze kdaj videla kaksnega borderja, ki bi v tako kratkem casu kot Bagi stokrat zdirjal skozi tunel! Roll Eyes lp
Logiran

Chris
gost
« Odgovor #179 : torek, 16.11.2004 : 17:58:17 »

Ah pretiravaš  Grin , saj Bagi je ja čisto OK, le bolj žvercast značaj ima in se ne pusti šlatat. Potem pa 'neznan človek' alias sodnik direkt skoči k njej in začne ravno to..... na koncu je pa pes kriv in dobi zaradi tega slabo oceno. Ja bolj umirjen in počasen pristop sodnika, malo pomoči lastnika in mali priboljšek, pa bi bilo veliko boljše. Kakšnega kraškega ovčarja ali pa šar planinca ne bo šel sodnik ravno direkt navali  narod šlatat, ker ga bo šavsnil po rokici Grin Za takšne male pse pa mislijo, da je pa to sedaj kar OK in da se jih lahko šlata prosto po prešernu.
Logiran
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines