mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 15.05.2024 : 19:06:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sonny in Miži – s kavča na kavč
Strani: 1 ... 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 ... 135   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sonny in Miži – s kavča na kavč  (Prebrano 344474 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #795 : torek, 04.02.2014 : 01:30:54 »

Evo, takole izgleda fotografirana verzija najprivlačnejšega dela slavne objave Smiley

(klik na fotko)

Takole pa skeniran cel članek:


Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #796 : torek, 04.02.2014 : 02:01:07 »

Seveda pa posebna pohvala velja Skuiki Afro Super pametno in poučno zapisano, bravo!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #797 : torek, 04.02.2014 : 08:13:35 »

Seveda pa posebna pohvala velja Skuiki Afro Super pametno in poučno zapisano, bravo!

Res je! Pa vendar, pri nas smo naredili točno to, ker naj ne bi  huh ... posvojili psa - mladiča za družbo problematičnemu psu - mladiču in dejstvo je, da se zgodilo to, kar piše in na kar so me nekateri izmed vas opozarjali  Undecided ... ampak sem morala it z glavo skozi zid, da sem videla, da boli  butnglavc. Še dobro, da imam trdo glavo.  Grin
Lahko pa tudi rečem, ko gledam Sonnyja in Mižija, da je imeti pasja prijatelja, ki se imata povrhu še zelo rada, nekaj zelo lepega in posebnega.  ljubezen
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #798 : torek, 04.02.2014 : 08:26:15 »

jackinmi, pazi na glavo. Jo boš še rabila.  Kiss Kiss

Jest se podpišem pod vse, kar je napisano.

Za drugega pesjana se je treba nujno odločat po pameti (fejst razmislit zakaj, kdaj in kaj mi pričakujemo) in šele takrat, ko imamo s prvim vse pošlihtano. Pa tudi, če najdemo prfect kombinacijo, je treba računat na dodatno individualno delo + hendlat krdelno dinamiko.

Se pa "investicija" v času in vsem ostalem definitivno poplača n-krat. Ga ni čez dva kuŠka (no, Tršica pa še kakšen drug bo verjetno kakšno drugo številko vstavil  ).  ljubezen
Logiran
Samješveš
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 485



« Odgovor #799 : torek, 04.02.2014 : 08:46:50 »

Sonny in Miži - superstars! Cheesy Cheesy Cheesy
Krasna foto modela! Kiss Kiss
Res upam, da honorar pade v vajino skledo! Smiley ljubezen
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #800 : torek, 04.02.2014 : 10:32:41 »

Seveda pa posebna pohvala velja Skuiki Afro Super pametno in poučno zapisano, bravo!

Heh, to pa ni bilo tako težko, sem imela sogovornike, ki so mnogo pametnega povedali Afro
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #801 : torek, 04.02.2014 : 12:05:19 »

Superstars! bravo Cheesy
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #802 : torek, 04.02.2014 : 19:43:56 »

O pa res zdaj sta pa slavna Sonny in Miži.. Kiss Cheesy
A ta članek je Skuiki napisala? Smiley
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #803 : torek, 04.02.2014 : 23:41:51 »

mamaF, najlepša hvala za skeno/foto prispevke Kiss. Sem hotela to narediti danes dopoldan, pa je bilo že ponoči vse postorjeno Cool.

Sem se pa ob branju Skuikinega članka kar nekajkrat zamislila in ugotovila, da sem imela pri posvojitvi teh dveh mrcin pravzaprav res veliko srečo, ker sta bila že prej tako uigran par. Ko sem se odločala za dva psa naenkrat, se mi ni niti sanjalo, da gre lahko toliko stvari narobe Tongue. Saj bi mi verjetno v Horjulu, če bi težila za kombinacijo kakšnih drugih dveh psov, pojasnili, da to ne gre tako zlahka, a kdo ve, če bi jih poslušala Lips Sealed.
Tako da ni vse samo v kilometrini, nekaj je odvisno tudi od sreče Smiley. (Mačja, jaz sem imela res kar nekaj kilometrine, a sem s Sonnyjem in Mižijem začela šteti od začetka in smo zdaj nekje pri decimetrini predaja Grin)

Jackinmi, tudi jaz sem bila prepričana, da se bo Sonny slej ko prej nalezel česa dobrega od Mižija ... pa še vedno čakam, da bo kaj iz tega huh Grin. Moraš včasih še malo drugače pogledat na stvari: tudi Jack in Oto se lepo razumeta - to se meni zdi najpomembnejša osnova za delo naprej Wink. In tako kot pravi S in M 2011, ko enkrat zadeve kolikor toliko zalaufajo, je živeti v družbi (vsaj Roll Eyes) dveh kuŠkov neprecenljiva izkušnja Smiley.

Pa še enkrat bom ponovila to, kar itak ves čas govorim - si ne predstavljam, kako bi mi šlo vse skupaj od rok brez Xenine šole za azilaše in agilityja pri KD Krim objem. Si nisem nikoli prej mislila, da je tovrstna socializacija tako pomembna in učinkovita Afro.
(Bajdvej, tršica, hvala, ker nisi v intervjuju rekla kaj v stilu: "Ženska nima pojma, kako je treba s psi, že tretje leto obiskujejo našo šolo, pa se jim nikjer nič ne pozna butnglavc) Grin


PS
Lynn, ja, članek je napisala Skuiki, pa še cel kup drugih odličnih člankov o živalih bravo. Tole spodaj je povezava na stran, kjer jih lahko prebereš. Toplo priporočam Wink
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,47282.0.html

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #804 : sreda, 05.02.2014 : 01:04:59 »

mamaF, najlepša hvala za skeno/foto prispevke Kiss. Sem hotela to narediti danes dopoldan, pa je bilo že ponoči vse postorjeno Cool.


Malenkost Wink Veš, da me je tolk firbec matral, da sem morala hitro tudi jaz tiskano verzijo najt in prebrat Wink
Aja, za normalne ponoči, je pa moj (in od No Jinx) večer, ja Grin

Skuiki je pa res carica, njeni članki bi kamot izšli v kakšni brošurici, ki bi jo novi/stari lastniki, varuhi, občasni oskrbniki in tisti, ki se za živali šele odločajo, lahko imeli vedno pri roki Afro
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #805 : sreda, 05.02.2014 : 09:14:09 »

(Bajdvej, tršica, hvala, ker nisi v intervjuju rekla kaj v stilu: "Ženska nima pojma, kako je treba s psi, že tretje leto obiskujejo našo šolo, pa se jim nikjer nič ne pozna butnglavc) Grin

Aja? Jaz sem pa mislila, da vam je tolk luštn, da nočte nehat, pa se samo delate, da se "vam nikjer nič ne pozna".... Grin Grin Grin
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #806 : četrtek, 06.02.2014 : 22:42:36 »

Aja? Jaz sem pa mislila, da vam je tolk luštn, da nočte nehat, pa se samo delate, da se "vam nikjer nič ne pozna".... Grin Grin Grin

Ih sram, jaz sem pa mislila, da boš odgovorila: "Ma ne, ful vam gre dobro ... ves čas napredujete ... kaj vse ste že dosegli v tem času ..." ali kaj podobno vzpodbudnega butnglavc
Tale fishing for compliments mi očitno ni ratal predaja  Grin Grin Grin

Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #807 : petek, 07.02.2014 : 09:41:22 »

Tale fishing for compliments mi očitno ni ratal predaja  Grin Grin Grin

Mal heca... drgač pa res je - tolk, kolk ste vi dosegli in se naučili, se zlepa ni noben. Predvsem si pa ob posvojitvi verjetno res nisi predstavljala, kakšen "joy ride" te čaka, a ne? Grin
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #808 : petek, 07.02.2014 : 19:00:48 »

Hehe, bohve, kaj bo meni tršica rekla po treh letih šole?  Evil
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #809 : sobota, 08.02.2014 : 00:39:17 »

Mal heca... drgač pa res je - tolk, kolk ste vi dosegli in se naučili, se zlepa ni noben. Predvsem si pa ob posvojitvi verjetno res nisi predstavljala, kakšen "joy ride" te čaka, a ne? Grin

No, končno pravi odgovor veselje Grin
Ja, "joy ride" je bil rahlo presenečenje Huh, priznam. Ampak če bi lahko še enkrat izbirala, ne bi nič drugega izbrala Smiley

Hehe, bohve, kaj bo meni tršica rekla po treh letih šole?  Evil

Saj vidiš zgoraj - če dovolj dolgo in vztrajno namiguješ, zna marsikaj lepega povedat
Logiran
Strani: 1 ... 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 ... 135   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sonny in Miži – s kavča na kavč
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines