mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 19.05.2024 : 06:06:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 179 180 181 182 183 [184] 185 186 187 188 189 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1751226 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #2745 : sreda, 09.07.2008 : 23:40:29 »

Veliko preveč skrbi si delaš! Tvoj Roki je enako zadovoljen v stanovanju, kot bi bil pred hišo. Mogoče še bolj, ker ga vsaj muhe ne obletavajo! Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2746 : sreda, 09.07.2008 : 23:53:23 »

Veliko preveč skrbi si delaš! Tvoj Roki je enako zadovoljen v stanovanju, kot bi bil pred hišo. Mogoče še bolj, ker ga vsaj muhe ne obletavajo! Grin

 Grin   Wink
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #2747 : četrtek, 10.07.2008 : 12:51:05 »

Se pa strinjam, da so pogoji za dobrobit Horjulčkov. Smiley  Tako je prav!

Heleno sem podkupila  Wink Ampak ona tega ne ve  Grin   Pri smetki bo trd oreh  Roll Eyes 
Sprašujem pa za kvadratne metre, ker mi toliko ljudi oporeka, kako moj pes trpi, ker ga imam v stanovanju, da je to mučenje in potem se znajdeš med dvema ognjema. Sem pa vesela, da vas je veliko več, ki mislite, da ni nič narobe, če je pes v stanovanju in tako si nekako olajšam vest. Ampak, ko vidim kako Roki divja po kakšni jasi in kako se mu oči iskrijo, ker je zunaj, se malce zamislim, ali mu res nisem prikrajšala življenja zunaj, pred kakšno hišo. Seveda, potem hitro priletim sem gor in berem o Vis in Nox in njeni kompaniji, pa o marsikomu drugemu in mi je lažje. Aja, Roki dobi več kot dovolj gibanja, sprehodov, izletov v naravo in sploh ne dvomim, da mu ne dam dovolj tega. Ampak pred hišo bi pa kot starček tako užival, ko bi poležaval v senčki čez dan, kar v stanovanju ne dobi...
No kakorkoli, verjetno me to zanima, da si malce olajšam vest, od vseh teh očitkov in zato sem spraševala Smetko kaj ona misli o tem, glede na to, da ima zavetišče...

Pa dovolj o tem. Ste me prepričale...če bo spet kdo pikal po moji vesti, jih kar sem gor pošljem  Cool


Ja, ja... taki zagovorniki vsega dobrega živali so mi najljubši..... Po njihovo pes v stanovanju trpi. "Ubogi revež, kako ga lahko tako maltretiraš, da ga maš u stanovanju. Pa pes mora bit zunaj, na fajn dolgi ketni/zajli/špagi, ker rabi veliko gibanja in svežega zraka...." in podobna modrovanja poslušam tudi jaz.
Japajade, moja Pegica je zelo nesrečna, če jo zaprem v atrij že samo za tisti čas, ko brišem po tleh. Kaj šele, da bi bila "na frišnem zraku" trajno.
Tudi največji ljubitelji kampiranja in življenja v naravi se zelo radi zvalijo na svoj kavč, pa se z dekco pokrijejo, ko je mraz. In pes, ki sproba udobno življenje, nisem sigurna, da se bo nad takim lajfom pritoževal in pogrešal tisti "frišen zrak".
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #2748 : četrtek, 10.07.2008 : 13:19:28 »

Moje dva pesjana pa ravnokar trpita zraven mene, skupaj na pol kvadratna metra Grin
Ful sta reveža, pa še moje crkljanje in čohanje morata prenašat.  Roll Eyes
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #2749 : četrtek, 10.07.2008 : 13:33:28 »

ja, to so znamenja hujše zlorabe - dobesedno ste jim možgane oprali, da jim paše biti noter! Groza! Cheesy
Logiran
smilja
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 60


« Odgovor #2750 : četrtek, 10.07.2008 : 13:46:22 »

Ljudje to tooooook govorijo, da, priznam, sem tudi sam to prej verjel, dokler me niste tule zmedle Roll Eyes. Mi je ravno ena sodelavka včer govorila, da so živali za ven, njena mačka ne sme notri. Posebej to verjamejo na kmetih. Žival ni za not. Se še spomnim kužka svoje prababice, bognedaj, da bi ga v hišo spustil.
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #2751 : četrtek, 10.07.2008 : 13:48:51 »

Kopiram Sleepy še sem:

     HELP - prevoz iz Ljubljane do Kranja?
« : Danes ob 20:23:27 »
   Odgovori s citatom
Pa smo spet pri ptičih 
Neurje ki je te dni oklestilo drevesa po naših koncih je očitno sklestilo tudi dve mladi vrani (al nekaj takega). So se stvari zgodile tako, da imam jutri popoldan opravek v Ljubljani. Ker pa sem zjutraj v službi ju ne morem zategnit do azila za divje živali. Če ju uspemo preživet do jutri in se pripeljeta z mano do Ljubljane - ima kdo slučajno voljo in čas ju prevzet in odpeljat do Kranja?


 Smiley hvala  Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2752 : četrtek, 10.07.2008 : 14:22:45 »

Posebej to verjamejo na kmetih. Žival ni za not.

Izjava tedna! Wink

-(Sam kaj, ko je res še preveč ljudi, ki dejansko tako mislijo...)
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
smilja
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 60


« Odgovor #2753 : četrtek, 10.07.2008 : 15:06:37 »

Ja, sej, ko še nisem niti vedel, kaj je prav in kaj ne, sem vedno še kot otrok ful težil pri prababici in pri teti na kmetih poleti za počitnice, da gre pes ali mačka, vsaj čez noč v hišo. Pa kaj še! "Kaka traparija!" Večen boj je bil to. Smiley)
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #2754 : petek, 11.07.2008 : 23:27:35 »

Polona minulo noč na Nočnem programu RaSlo1
http://www.rtvslo.si/play/nocni-obisk/ava2.17110709/
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #2755 : petek, 11.07.2008 : 23:42:15 »

Smetka, se opravičujem za današnjo "motnjo"... Sva se potem poslovili, ne da bi te vprašala, če rabiš kako pomoč - buča jaz, imam ornk slabo vest...
Izgovor za obisk tako pakiram v kuverto in ga dobiš po pošti, tebi pa želim, da vročina čimprej popusti!

P.s.: bom oddala šele doma, od nas malo traja, pride pa le...
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2756 : sobota, 12.07.2008 : 05:29:43 »

Sem malo bolje danes, do 40 ravno ne kuham  Wink. Mi je prav žal, ker se nisva videli, ampak sem komaj gledala, res. Sem šla spat nekaj čez devet in vstajala samo za tamala dva.
Logiran

sirena
midi
**
Sporočil: 59


« Odgovor #2757 : sobota, 12.07.2008 : 10:16:51 »



Sprašujem pa za kvadratne metre, ker mi toliko ljudi oporeka, kako moj pes trpi, ker ga imam v stanovanju, da je to mučenje in potem se znajdeš med dvema ognjema. Sem pa vesela, da vas je veliko več, ki mislite, da ni nič narobe, če je pes v stanovanju in tako si nekako olajšam vest. Ampak, ko vidim kako Roki divja po kakšni jasi in kako se mu oči iskrijo, ker je zunaj, se malce zamislim, ali mu res nisem prikrajšala življenja zunaj, pred kakšno hišo.


Naša Horjulčica ima krasen, ograjen, velik in ravno dovolj "divji" vrt, da bi lahko večino dneva preživela na njem. Pa ji to niti na misel ne pride. Ves čas se kot klop drži svoje lastnice in jo spremlja, kamorkoli pač gre. Na vrtu je prostovoljno samo takrat, ko so zunaj tudi moji starši - no, pa seveda, kadar jo ekstra peljemo lulat in letat:) Zato pa na sprehodih seveda vedno skače kot kozliček in daje vtis zelo v naravo zaljubljenega psa. Ampak ji je družba očitno mnogo bolj pomembna kot kakršnakoli travca ali senčka:)
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2758 : sobota, 12.07.2008 : 13:12:41 »

Sem ravnokar poslušala celo uro prispevka z Radia Slovenija 1 danes ponoči (link v sporočilu Miškice).
Lepo. Upam, da je prispevek dosegel tudi koga, ki mu je bilo to vse bolj novo in ga malo zadel na pravo mesto - npr. vsaj blizu srca!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
spuppisf
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 237


« Odgovor #2759 : sobota, 12.07.2008 : 16:53:14 »

Sem malo bolje danes, do 40 ravno ne kuham Wink. Mi je prav žal, ker se nisva videli, ampak sem komaj gledala, res. Sem šla spat nekaj čez devet in vstajala samo za tamala dva.

Pozdravi se. Lps
Logiran
Strani: 1 ... 179 180 181 182 183 [184] 185 186 187 188 189 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines