mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 10.05.2024 : 18:09:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: ZGODBE VZREDITELJEV
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: ZGODBE VZREDITELJEV  (Prebrano 39695 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Chris
gost
« Odgovor #45 : sreda, 17.03.2004 : 02:35:03 »

Ja se super sliši ja, vendar mislim, da ni tako enostavno.  Sem tudi o tem že razmišljal. Samo kaj pa vem…v Anglijo, pomoje še raje na Švedsko! Tudi iz Portugalske pa Španije bi se dalo kaj zelo dobrega dobiti. Ampak si sploh ne predstavljam. Je res dolga pot do gor in bi me blo strah da me 'naplahtajo' pa mi prodajo ne ravno dobrega mladička, že vzreditelji imajo probleme, ko vozijo pse od gor, se sliši marsikaj, in tudi oni najboljše primerke obdržijo zase, normalno. Če prijateljsko ne poznaš vzreditelja, mislim da nimaš šans.

Je pa res, da bi bila tu, predvsem v Sloveniji kaka nova kri oz. linija zelo zelo dobrodošla. Hmmm problem je le ta, da kvalitetnih psičk primanjkuje, vsaj parti barv (dvo-trobarvnih) in tukaj ne bi imel s kom pariti Wink Mogoče bom malo bol drzen in poleti odpotujem v Firence na kakšen izlet, mimogrede pa se oglasim še v najboljši psarni angleških kokrov v Italiji Francini's in kaj pripeljem, bom zelo zadovoljen, če se me bo vzrediteljica usmilila Wink
lp
Logiran
Dunja
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.306


« Odgovor #46 : sreda, 17.03.2004 : 11:36:22 »

ajaa, ti bi bikolorčka rad mel.  Smiley
A Slavico poznas, iz Ankarana. Ona ma tut lepe kokrčke, pa bi ti lahko kaj svetovala.
Logiran
Chris
gost
« Odgovor #47 : sreda, 17.03.2004 : 16:30:50 »

Ja vem zanjo ja, samo jo ne poznam. Mislim, da ima samo enobarvne, rjave, če se ne motim?
Logiran
Dunja
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.306


« Odgovor #48 : sreda, 17.03.2004 : 17:18:22 »

Rjave in črne. vendar je sodnica in že dolgo vzreja, pa bi ti znala svetovati, kam in kako.
http://members.tripod.com/ankaranska/
Logiran
Chris
gost
« Odgovor #49 : sreda, 17.03.2004 : 19:13:21 »

Aha, hvala, telef. je pa v Kinologu sem videl, mogoče še njo malo povprašam, da potem primerjam z nasveti ostalih kam ja in kam ne Wink

lp
Logiran
Larsson
rad pišem
****
Sporočil: 382


« Odgovor #50 : ponedeljek, 22.03.2004 : 14:46:22 »

Eno vprašanje za vzreditelje
Najboljši pes v leglu, z odlišnim razstavnim potencialom, ki ga žal ne mislite obdržati doma ( npr. prostorska stiska)
Pojavita se dva kupca za psa:
1. Priznan rejec, ki vam pove, da bo pes živel v pejaku, kakor tudi petnajst ostalih ki že živijo pri njemu ( vsak v svojem ). Obljubi da bo psa raztavljal  ter "reklamiral" vašo psarno z res vrhunskim psom.

2. Družina z vrtom dva otroka,  vedno je nekdo doma, pes bo živel v hiši, imajo že izkušnje s psi, vendar psa ne bodo nikoli razstavljali, to ni za njih, ne odobravajo razstav. Skratka pes bo šel na "kavč".

Komu boste prodali?


lp Larsson
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #51 : ponedeljek, 22.03.2004 : 14:51:42 »

To je čisto odvisno od pasme.

npr: maltežan ali pa čivava nista za v pesjak, NO pa je...
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #52 : ponedeljek, 22.03.2004 : 15:12:08 »

Larsson: jaz bi izbrala drugo možnost. Ker je psu vsekakor lepše z družino, otroci...kot pa vsak teden biti na razstavah.

Pa ta družina se vedno lahko premisli in psa pelje na razstavo. Ali pa ga vzreditelj sam pelje na razstavo  Grin

Jaz bi vsekakor izbrala drugo možnost.

Lp jana
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #53 : ponedeljek, 22.03.2004 : 15:42:37 »

Se strinjam z Bino  Smiley Važno, da je kužku lepo.

Lp,
Tina
Logiran
Larsson
rad pišem
****
Sporočil: 382


« Odgovor #54 : ponedeljek, 22.03.2004 : 15:45:11 »

Jessy, se razume, da maltežan in njemu podobni psički niso za v pesjak Roll Eyes. Podal sem samo primer vzreditelj z več psi  -   ljubeča družina z veliko pozornosti in časa. Mislim da razumemo kaj je point vprašanja.  

lp Larsson
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #55 : ponedeljek, 22.03.2004 : 15:51:23 »

Tudi jaz se strinjam z Bino in se mi zdi, da bi bil pes ne glede na pasmo bolj srečen, če bi živel v družinskem okolju. Se mi pa zdi, da vsakega, ki ima lepega psa premami, da bi (vsaj) enkrat obiskal razstavo  Smiley
Logiran
mefisto
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 507


« Odgovor #56 : ponedeljek, 22.03.2004 : 16:01:13 »

Citat
Eno vprašanje za vzreditelje
Najboljši pes v leglu, z odlišnim razstavnim potencialom, ki ga žal ne mislite obdržati doma ( npr. prostorska stiska)
Pojavita se dva kupca za psa:
1. Priznan rejec, ki vam pove, da bo pes živel v pejaku,
2. Družina z vrtom dva otroka,  vedno je nekdo doma, pes bo živel v hiši,  Skratka pes bo šel na "kavč".
Komu boste prodali?

Pesjak ali ne pesjak, ni odvisen od pasme, sama bi zagotovo VEDNO prodala psa ZA NA KAVČ. Tudi velike pasme pašejo na kavč Smiley
Logiran
Dunja
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.306


« Odgovor #57 : ponedeljek, 22.03.2004 : 16:10:24 »

Se strinjam!  Grin Vsak pes paše na kavč!

Z malo iniciative, se pa še tako "trde" pripravi do tega, da gredo sem ter tja na kako razstavo.
Logiran
valvasor
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 794


« Odgovor #58 : ponedeljek, 22.03.2004 : 16:26:38 »

  Ojla!

 Se pridružujem vsem ostalim.  Mogoče bodo šli pa tudi oni kdaj na razstavo Wink Wink  Tudi nekaj naših je kupilo psa za na kavč, potem pa so se kar odločili , da gredo na razstavo. Nekateri zdaj skoraj na nobeni ne manjkajo Grin Grin Grin    So pa drugi, ki so rekli, da bodo razstavljali, potem so šli pa samo na eno razstavo in konec.
  Mogoče bi se pa lahko zmenil in psa ti peljal na razstavo???


  Čao-Slavi
Logiran
erika
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 504


« Odgovor #59 : ponedeljek, 22.03.2004 : 19:05:06 »

Sigurno vsak pes paše na višji nivo, ravno tako velike pasme Grin
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: ZGODBE VZREDITELJEV
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines