mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 04.05.2024 : 17:09:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 306389 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #300 : nedelja, 19.12.2010 : 22:04:43 »

A ste Vaši tud kaj zaublečt kupili, al bo še naprej Abšlesana? Cheesy

Naša je rekla, da si bo kupila naslednjič, ko gre na jug na tlako. Imajo v izobilju in poceni sve od Guči, Fioruči, Versaći, Šanel, Burberi...vse original, made in Čajna.   Cheesy  Bo še vama z mamoF prinesla, da bosta šik! Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #301 : nedelja, 19.12.2010 : 22:10:57 »

O, prima, meni prosim en Šanel parfum - enkrat mi je stric prinesel enega iz nekega turškega bazarja, tako lepo in nepozabno je po kamelšvicu dišalo, iiiiiiiiiiii Cheesy
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #302 : nedelja, 19.12.2010 : 22:19:09 »

Lepe punce na kupu  Kiss 
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #303 : nedelja, 19.12.2010 : 22:26:11 »

Ampak po Pepsini sliki sodeč ima pa teta cats jako čudne želje.  Undecided
Naslednjič si bo pa zaželela čisto tapravo svileno kombinežo z Božičkovo kapo.
Aja, mogoče ima pa tko daleč svoje zelene štunfe z denarjem, da Meli in Mila ne zlorabita njene ljubeznivosti? Huh
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #304 : nedelja, 19.12.2010 : 23:51:28 »

U marija! Bomo lahko na gradu celo modno pisto priredili Grin Luštne! Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #305 : ponedeljek, 20.12.2010 : 01:55:28 »

Bo še vama z mamoF prinesla, da bosta šik! Cheesy
Uuuu, super, kolk je fajn tale Tvoja! Meni lahko kar eno Šanel torbico, da bom mela nekaj za priboljške noter dat, pa da bo tamali črni lepo poleg hodil (mi je ena teta rekla, da je kupila v Trstu taprav Čajna Šanel, pa je super po prekajenih klobasah dišal Grin - glih nekaj takega bi rabla Tongue )
Logiran

Unikatne tablice in portretki
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #306 : ponedeljek, 20.12.2010 : 09:07:05 »

Lepe moje punce zlate prikupne!  Cheesy Cheesy Cheesy Kiss Kiss Kiss



 
Kje je pa cekarček??? (sem vedela, da mi nekaj manjka na vaših zimskih fotografijah)
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #307 : ponedeljek, 20.12.2010 : 10:17:27 »


Kje je pa cekarček??? (sem vedela, da mi nekaj manjka na vaših zimskih fotografijah)

Ja na sprehod gremo brez cekarčka! Saj sta še zelo fit naši stari dani. Košaro imamo bolj samo za na kavo, obiske in podobno  - ker Ta Stara v naročju nima prostora za vse tri. Še sploh, odkar se v lokalih rada bašem v naročje tudi jaz, Cockta.  Tongue  Sem ugotovila, da je fajn!  Priporočam svojim prijateljem, da poskusijo. Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #308 : ponedeljek, 20.12.2010 : 13:04:45 »

Joj, Cockta, upam da tegale tvojega nasveta naša "mrcina" ne prebere...  Roll Eyes
Ga bom kar k Tvoji (v naročje) pripeljala!  Evil
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #309 : ponedeljek, 20.12.2010 : 13:40:03 »

Joj, Cockta, upam da tegale tvojega nasveta naša "mrcina" ne prebere... Roll Eyes
Ga bom kar k Tvoji (v naročje) pripeljala! Evil
Sam res  Shocked
Donči Kiss Kiss, a bereš?? Evil
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #310 : torek, 21.12.2010 : 12:29:10 »

Jojjj, pa ne v naročje Tongue.
Naša si na trenutke tudi neskončno želi, da bi bila malo manjša in bi se lahko uturila v naročje, morda celo v kako torbo ali žep Grin.
Kolk ste fletni!
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #311 : torek, 21.12.2010 : 16:24:18 »

Cocktini mami se ostržkovi najlepše zahvaljujejo za prekrasno darilo.  Smiley Kompletek znamkic z najlepšimi pasjimi damami bomo dali v steklen okvirček in na poličko, saj je res nekaj posebnega.  Smiley
lp vsem damam od ostrkove bande  Smiley
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #312 : nedelja, 30.01.2011 : 16:37:28 »

Živjo! Smiley

Tukaj dr. Cockta. Zadnje tri dni intenzivno pomagam pri zdravljenju svoje šefice in to tako, da vtikam svoj nos povsod. Tja, kamor je treba in tja, kamor ni. Za svoje osnovno poslanstvo smatram to, da mora biti skoz pokrita z deko. To najlažje kontroliram tako, da sem zraven pokrita še jaz in ji ležim na nogah, da ne mrda.  Cool
Ja kaj - zdravnik je reku počivat, a ne? Jaz samo ubogam navodila, ker ona bi drugače kar bluzila po stanovanju in verjetno bi se ji zdelo, da mora nujno prav zdaj takoj tamle na polički prah pobrisat.  Roll Eyes

Če ležanje na nogah ne pomaga, se premaknem malo višje in poslušam, če ji kaj kruli po želodcu.  pevka



V primeru, da ja, izkoristim gužvo, se napotim v kuhinjo in jo od tam kličem z raznimi prefriganimi zvoki. Potem misli, da sem jaz uboga reva lačna, pa pride in mi da kakšno malenkost. Če imam srečo, se spomni še zase kaj vzet. Ampak ne vedno - dost je zabita na tem področju. Kar vam pove že dejstvo, da ne je Mesa.  Roll Eyes Pa kje sem jaz najdla šefico, ki ne je Mesa? A bi še nas pse kdo kaj vprašal, preden nas oddajo v takle? Tu mač, res... Angry

Mal me pa skrbi, ker ji tud čokolada ne paše. Da ne bo konec sveta mogoče? To se pa še ni zgodilo, odkar tukaj stanujem. Na čokolado je trzala tud sredi noči, zdaj pa nič. Hmmm?   Huh To bom še spremljala in vam poročala, da mi boste kaj svetovali.

No, pa gremo nazaj na trebuh ležat in počivat. Na nogah me tačas nadomestita Sherry in Pepsi, da nam kam ne pobegne. Ja kaj ste pa mislili, ta stara je z vsemi žavbami namazana in vse tri smo ji komaj kos!  Tongue







Nisem vedla, kako ta malima dvema znese jo imet pod kontrolo, ko grem jaz na mojo dnevno dozo dirkanja s Čopi. Zato sem  danes naštimala skrito kamero, preden me je prišla iskat gospa sprehajalka in z olajšanjem ugotovila, da je bilo tudi brez moje prisotnosti vse v stilu "ležimo kot krave". Tako da bom šla jutri z malo lažjim srcem na ta dolg sprehod.  Smiley





Vsak večer tudi preverim, če ima še vročino in v ta namen strokovno uporabim svoj nos čisto od blizu.  Takole:




Je boljše kot vsak termometer, vam rečem.   Cool Danes sem z olajšanjem ugotovila, da ji gre na bolje, ker je že cele pol ure skovikala po telefonu, da nisem mogla spat po kosilu. butnglavc

Takle 'mamo. Lep pozdrav iz bolnišnice na sredi mesta!

dr. Cockta, horjulska terapevtka  Cheesy

Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #313 : nedelja, 30.01.2011 : 16:54:15 »

Jaz pri psih še vedno nisem prepričana, ali ta klopna prisesanost na bolnika pomeni privrženost do groba in vanj, če bo treba, ali čakanje na priložnost, kdaj bo šefe stegnil šapke in bo končno prišla enkratna priložnost za krasno dediščino - posteljo.  Cheesy
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #314 : nedelja, 30.01.2011 : 16:59:17 »

Hehe, super napisano  Smiley pridna Cocta  Kiss da tako lepo čuvaš svojo šefico  Smiley

Pepsi, ti se pa hitro pozdravi  Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines