mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 04.05.2024 : 11:53:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 306381 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #360 : nedelja, 27.03.2011 : 20:24:06 »

Ti bom jaz Melkota na obisk pripeljala, da se malo navadijo, da je miru konec  Evil
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #361 : nedelja, 27.03.2011 : 20:29:49 »

Prav fajn zgleda vaš novi dom.  Cheesy Te pa kar malo občudujem, ker si sama ne znam predstavljati, da bi se še kdaj selila iz Centra ...  sram
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #362 : nedelja, 27.03.2011 : 21:35:19 »

Uuuu jaz bi se pa takoj! Čestitke in verjamem, da boste uživale!  Cheesy
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #363 : nedelja, 27.03.2011 : 21:59:36 »

Te pa kar malo občudujem, ker si sama ne znam predstavljati, da bi se še kdaj selila iz Centra ...  sram

Enega ptičarja si nabavi, pa boš kmalu začela razmišljati o selitvi bližje gmajni.  Wink

Mene skrbi ravno obratno, kako se bo Roy znašel, če se bomo res selili.  Undecided
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #364 : nedelja, 27.03.2011 : 22:15:29 »


Mene skrbi ravno obratno, kako se bo Roy znašel, če se bomo res selili.  Undecided

Misliš, da bi res travmiral? Ne bi imel preveč opravkov?
Lahko pa izvedeš tako, da za čas selitve pošlješ njega in Carolino v varstvo/na počitnice in ko ste fertik s selitvijo, jih pripelješ direkt na novo lokacijo v njegovo staro postljo Smiley
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #365 : nedelja, 27.03.2011 : 22:19:13 »

Lahko pa izvedeš tako, da za čas selitve pošlješ njega in Carolino v varstvo/na počitnice in ko ste fertik s selitvijo, jih pripelješ direkt na novo lokacijo v njegovo staro postljo Smiley

Tako sem tudi jaz naredila z mojimi in se je izšlo brez problemov. Malo so počakale v vrtcu in so se potem že takoj prvi dan  udomačile - prej kot jaz.  Roll Eyes  Je pa res, da je pri meni selitev trajala samo en dan. Stare deke in postelje so v tem primeru zlata vredne!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #366 : nedelja, 27.03.2011 : 22:20:33 »

Misliš, da bi res travmiral? Ne bi imel preveč opravkov?
Lahko pa izvedeš tako, da za čas selitve pošlješ njega in Carolino v varstvo/na počitnice in ko ste fertik s selitvijo, jih pripelješ direkt na novo lokacijo v njegovo staro postljo Smiley

Bomo šli verjetno v večje mesto in me skrbi, kako bomo s sprehodi. Roy je vajen dirkat prosto po gmajni, ne pa na štrikcu šetat po mestu. Se bojim, da bo hitro začel komplicirat z lulanjem in kakanjem.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #367 : nedelja, 27.03.2011 : 22:22:09 »

Grin Grin Grin To pa razumem, smo dali glih skozi na dopustu. Sigurno ima tut večje mesto zelene površine. Pa Carolina bi znala bit trigger, da se bo prej navadil, če bo ona povsod taka kot vedno.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #368 : nedelja, 27.03.2011 : 22:25:14 »

Stare deke in postelje so v tem primeru zlata vredne!

Brez tega nikamor.
On je zelo navezan na stanovanje, tudi za varstvo bi bilo meni najlažje,če bi kdo prišel k nam živet za čas, ko sva odsotna. Drugje ne najde miru. Carolino pa boli.....samo da je za papat in da se izdatno čoha, ni važno kje.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #369 : nedelja, 27.03.2011 : 22:27:07 »

Pa Carolina bi znala bit trigger, da se bo prej navadil, če bo ona povsod taka kot vedno.

Računam na to.
Imam pa še več kot dovolj časa, da se pripravim in izdelam migracijski načrt  Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #370 : nedelja, 27.03.2011 : 22:31:12 »

Jaz to, da sem v centru Lj, rešujem tako, da greva zjutraj in zvečer na sprehod po okolici (ob Ljubljanici, na grad, redko tudi Tivoli, ... ), enkrat na dan pa psa popokam v avto in greva v naravo na obrobju Ljubljane. Pa moj pes niti ne rabi malo gibanja (gladkodlaki prinašalec, prej sem imela pa gordon setra), ampak mu ni nič hudega. Je pa treba vzeti v zakup vsakodnevno vožnjo z avtom, da se pes lahko pošteno zleta. Ponoči je dobrodošlo "sprehajališče" tudi kakšno prazno parkirišče, kjer sredi noči ni avtov in je mir.  Wink Upam, da se bo Roy hitro navadil, če se boste res selili!
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #371 : nedelja, 27.03.2011 : 22:38:46 »

Jaz to, da sem v centru Lj, rešujem tako, da greva zjutraj in zvečer na sprehod po okolici (ob Ljubljanici, na grad, redko tudi Tivoli, ... ), enkrat na dan pa psa popokam v avto in greva v naravo na obrobju Ljubljane.

Če imaš avto ni panike, tudi zdaj gremo na glavni sprehod večinoma z avtom, tako da imamo res mir.
Se bomo že znašli, drugega nam ne bo preostalo  Smiley

Cockta nas bo za ušesa, ker ji temo smetimo.Sorry, Cockta 
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #372 : nedelja, 27.03.2011 : 22:47:38 »

Je pa treba vzeti v zakup vsakodnevno vožnjo z avtom, da se pes lahko pošteno zleta.

Mi imamo zdaj to vožnjo v obratni smeri - ker je treba vsak dan pogledat, če mama kaj rabi, pa Čopko hkrati pobasat in jo z nami na ta dolg sprehod peljat.  V Tivoli, čez Rožnik, na Golovec, v gmajno itd. Tako da bencina porabimo več kot prej, ko smo bili za vogalom. Ampak "šta se mora, nije teško", z avtom se pa itak radi vozimo. Wink

Cockta nas bo za ušesa, ker ji temo smetimo.Sorry, Cockta 

Nič bat, Cockta je firbec po naravi in zelo rada sodeluje v debatah. Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #373 : ponedeljek, 28.03.2011 : 09:21:40 »

Punce, tole ste pa noro dobro ubodle  Cheesy
Ravno prav vrta, da ni dela z njim in da lahko stopiš na SVOJO travco Kiss
Fino se mejte vsa prihodnja leta na svojem sončku, Cockta, ti pa ne preveč kopat lukenj, ker boste sicer imeli jeseni, pozimi in spomladi blatne kopeli namesto travce  Angry in verjemi, tvoja bo besna k' ris.
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #374 : ponedeljek, 28.03.2011 : 10:03:17 »

Cheesy Cheesy Čestitke za selitev! Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines