mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 04.05.2024 : 10:31:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 306380 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #465 : torek, 21.06.2011 : 16:21:07 »

Pri nas pa dobiš tulečega zajca za preganjat pa še frizuro ti zrihtamo  Evil
Pri nas tudi, samo ne tulečega in za pregnjat  Evil
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #466 : sreda, 06.07.2011 : 12:49:55 »

Bo Vaša delila torto z ubogimi sestradanimi psi ali bo vse sama požrla? No, glede na to, da se z Mojo druži, vas ne bom zavajala z nerealno tolažbo

M.  Cool
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #467 : sreda, 06.07.2011 : 17:29:00 »

Cats, izdajalka!  Cheesy 
 
Naša sporoča, da v teh letih nič več ne praznuje; to ja samo za nas pasje otroke. Na licitacijah si je pred kratkim privoščila bakljave, ampak jih ne bo mogla sama požret. Bom jest Milo poklicala pa ji bom sporočila, kdaj bojo, aj prou. Boš prišla probat - pa še Melija pripelji na štriku, da se midva mal spoznava. Bova dirkala po atriju. Wink

Itak sem pa čist užaljena, ker tale Moja skooooz dela in se čist n-č z mano ne ukvarja. Na sprehod grem z babico, pa s teto,  pa z Ledo - njej je treba še plačat, a si morte mislt. Rajš plača, kokr da sama ne bi šla v službo in bi bla npr. z mano.   Da je "sezona", je rekla. Kakšna sezona?! Angry Tu mač, res!
Cele dneve sem v vrtcu, Ona pa leta naokrog kokr ena vešča: podnevi, ponoči, nobenega reda. Mi psi moramo baje imet red, pri nas je pa ena sama zmešnjava. Še dobro, da sem jaz visoko inteligentna in se dobro prilagajam. Lahko bi bila prov  fejst motena pr taki  zmešani lastnici. Tongue

Če sem v teh dneh slučajno  lahko kakšne tri urce doma, potem zavzamem posteljo in se ne pustim motit spljoh:



Poskušam delovat žalostna, da bi me kdaj s sabo vzela, pa ne pali... Roll Eyes




Še dobro, da me vsaj Sherry razume in takoj pride zraven preverjat kvaliteto posteljnine  Tongue Cool



A me pride kdo čohat?  Teta Cats?  Anyone? Sad





Od Pepske pa tokrat nobene slike. Saj je itak najbolj scrkljana, kaj jo je pol še fotkat treba. Roll Eyes

-Sam baklave bom pa probala, vam rečem. Čeprav baje niso za pse.  Ampak saj znam z mize krast, kadar noben ne gleda.  Evil

Čau
Cockta,
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #468 : sreda, 06.07.2011 : 17:55:52 »

Joj, Kokica, tisti bušček je pa direkt za prečohat, božica rožica samorastniška.
Svoji vsaj posteljo fajn pospravi za RD in in kos bakljave ji položi na povšter, ko bo spala. Da si radnička klasa malo opomore.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #469 : ponedeljek, 11.07.2011 : 17:19:18 »

Mislim, po 14 dneh čekiram mal forum za nazaj in za sproti in v skoraj vseh temah se neke bakljave valjajo Angry Angry vegi
In če prav zastopim, še ni konec dogovarjanja...
Eh ja, Koktica zlata, krasen buši imaš, upam, da ti bakljave ne bo treba krast, ampak ti jo bo tvoja, zaradi slabe vesti zaradi zanemarjanja, kar sama privoščila en pošten kos Afro Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #470 : torek, 12.07.2011 : 08:55:26 »

Pladenj bo res tisti tavelik... tako, da.... Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #471 : petek, 22.07.2011 : 10:27:56 »

Draga Cockta,

hvala Ti za pošiljko Kiss Je zelo fajn, kr meglica se mi je naredila pred očmi  sram Hvala Ti tudi za priložnost, da sem spoznala mladega postavnega poštarja, ki je mogel pritečt iz druge ulice in rešit blondinko v nevolji, ker je tko nabasal Tvojo kuverto v kastlc, da jo nisem mogla ven spravit in je mal manjkalo, da sem se še jaz not zagozdila  sram kar ne bi bilo fajn, ker bi pol bili moji Mački lačni, pa še lulat me je tiščalo  sram

No, skratka, hvala in razdeli Kiss KissKiss Kiss med punce!
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #472 : petek, 22.07.2011 : 10:42:17 »

pa še lulat me je tiščalo  sram
To je najhujš od vsega Lips Sealed Angry

Kar tako, na lepe oči, tudi mi pošiljamo pozdrave Cockti&co Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #473 : petek, 22.07.2011 : 11:08:12 »

Cockta, dej, proooosim, pošlji še kaj tetici Cats, ko je tako fajn brat njene poštarske prigode  Evil Grin
Hvala Ti tudi za priložnost, da sem spoznala mladega postavnega poštarja, ki je mogel pritečt iz druge ulice in rešit blondinko v nevolji, ker je tko nabasal Tvojo kuverto v kastlc, da jo nisem mogla ven spravit in je mal manjkalo, da sem se še jaz not zagozdila  sram


Tebi in Tvojima sotrpinkama pa  Kiss Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #474 : nedelja, 24.07.2011 : 09:52:15 »

Mislim, po 14 dneh èekiram mal forum za nazaj in za sproti in v skoraj vseh temah se neke bakljave valjajo Angry Angry vegi
In èe prav zastopim, še ni konec dogovarjanja...
Eh ja, Koktica zlata, krasen buši imaš, upam, da ti bakljave ne bo treba krast, ampak ti jo bo tvoja, zaradi slabe vesti zaradi zanemarjanja, kar sama privošèila en pošten kos Afro Kiss

Kakšne baklave, kakšne baklave?  Shocked
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #475 : nedelja, 24.07.2011 : 17:47:04 »

Kakšne baklave, kakšne baklave?  Shocked
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #476 : nedelja, 24.07.2011 : 17:50:21 »

Moja spet prehitro pritiska na "sporočilo" , ni ji pomoči  Roll Eyes

- Tiste baklave, ki jih je kupila na prejšnjih licitacijah in jih dobi jutri  veselje Cheesy    - Bom pridno stražila, jih sigurno probala in potem sporočim vsem svojim prijateljem, če so tudi nam horjulskim vsejedom všeč. Da se boste lahko grebli - mislim, da so na zdajšnjih licitacijah za muce spet na voljo!

Cockta
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #477 : ponedeljek, 25.07.2011 : 07:53:13 »

Uaaaaaaaa, le sporoči! (kje je oblizujoči se smeško, ko ga rabiš!?)
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #478 : ponedeljek, 25.07.2011 : 11:46:55 »

Mmmmm, baklave. Cheesy  Azn
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #479 : ponedeljek, 25.07.2011 : 12:08:20 »

Orehi so že narezani, vse ostalo pa bo skočilo skupaj danes popoldan...  Wink Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines