mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 04.05.2024 : 10:06:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 306380 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1020 : torek, 11.03.2014 : 09:00:44 »

Koktica,
Čara in Bindi pa ti sporočata, da do zdaj še čisto nikoli nista uspeli reciklirati tistih redkih dobrot v obliki omesenelih kosti in da se je tudi pri njiju fešta vedno končala z bruhico in/ali sračkico  huh, v veliko veselje Šefice, ponoči 

Zato sta zelooo fauš vsem, ki se lahko zadovoljno mastijo in glodajo tisto, kar velike žvale pokonc drži  Shocked  Undecided
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1021 : sreda, 12.03.2014 : 11:14:01 »

Tkolele.


Jazd sm precej boljŠe, Takorekoč čist Uredu.  plesalec Bi že spet kej jedla pa bom morala očitno do Sobote poČakat.  butnglavc


Usem se Lepo zahvalJujem za lepe Želje po hitrem okRevanju in za Use nasVete. ZnaBit da je blo res PrevečMesa gor na tistem Repu   Shocked  kokr je stroKovno ugotovila Guspa S in M.  In Čeprau se Meni Zdi da PrevečMesa neMore bit Nikol, bomo zdej mi upoŠteval to njeno Idejo.


Sem pa srečala Učeraj Popudne na Gradu tut Zarjo pa Bineta in njuno šefico Žuželko   - al Žužko - al karkol pač že ta Teta je. Z Mojo sta udarle eno deBato. Morm povedat da mam jst tole teto Žužko Zilo Rada.   Ker sm z enim Ušesom ujela kako je Moji svetovala da naj mi kup eno Posebno Kost u eni Trgovini kamor tud mi dost Krat gremo. Baje da je Vaku.....  vakuuuuu ....neMorm se spomt koko je rekla da je Kost zapaKirana  - upam da se Moja spomne čeprou Možganskih Celic ima bolj mal   Roll Eyes - in da tko zapaKirana Kostka bi pa mogoče bla zame Uredu.  Cheesy


Zdej pa držte Tačke močnoooooo, da mi bo ŠeTo kupila za Probat!  Sej če bom pol spet bruhala se bo Tepla po Glavi, ampak jst bi to reeeees rada Probala.... A mi lahko še kakšen KuŠek pove če je tako Kost že Jedu?


Nasmrt hvaLežna in danes že Zilo Navihana Cocktica 
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1022 : sreda, 12.03.2014 : 13:38:16 »

Jazd sm precej boljŠe, Takorekoč čist Uredu.  plesalec Bi že spet kej jedla pa bom morala očitno do Sobote poČakat.  butnglavc
Koki, ful fajn slišat, da je mizerija že mimo.  Afro Kiss

Pepsi, mi Žužkine zapakirane dobrote nismo probali. Upam, da ima pa kdo drug pozitivne izkušnje in bo Koktič še kdaj v življenju prišla do kakšne dobrote.  Wink  Cheesy
Bi ti pa vsekakor priporočala (Koki, soooorrryyyy  sram), da tole soboto preskočite s kakršnimkoli eksperimintiranjem. Pa, če ji paše in rada poje, ji kupi kakšen probiotičen jogurt za nahtiš (kakšno tretjino na dan). Da se črevesna flora spet vzpostavi.  Afro

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1023 : sreda, 12.03.2014 : 23:57:28 »

Ja, če je teta Žužka mislila na takole vakuumsko kost, potem je Roko tole že jedu. Na svoj prvi rojstni dan.
Ampak ... on ni glih merodajna Oseba za presojo, če je za vse kuŠke to OK ali ne, ker pač nima težav tako ali tako.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1024 : četrtek, 13.03.2014 : 10:27:16 »

Tole bo, ja  Cheesy  - ampak bom morala še mal poČakat, pravi Moja. Čez kašnih 14 dni bom lahko spet Poskusla.


do takrat pa suh kruh in peške od limon press   trmoglavka
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1025 : četrtek, 13.03.2014 : 10:30:01 »

Mi smo dalo eno tako vakum kost sosedovemu psu za Božička in je še živ. Smiley. Pa tudi drugače jo je menda čist brez težav prebavil. Je pa nemc. Cool
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1026 : četrtek, 13.03.2014 : 11:02:20 »

Eno opozorilo še iz naše strani - naj se ne overdozira z njo, ker zna potem fejst trdo kakat, kar zna bolet (vsaj pri Lexi je blo enkrat tako-je pa res bila kost fejst velika in psica se je res fajn naglodala Grin).
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1027 : četrtek, 13.03.2014 : 23:08:13 »

Kaj pa tiste dobrote, ki jih teta NoJinx kupuje v francoski štacuni, mogoče bi pa tisto bilo za Cocktico? Tiste so menda tudi pakirane, ampak niso take kot tele, ki ste jih prej pokazali. Moramo njo vprašat. NoJinxooooovaaaaa!!  objem
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1028 : petek, 14.03.2014 : 00:32:53 »

No Jinxova kupuje pri Francoskih šarmantnih mesarjih točno tisto, kar je Cocktici malo preveč škodilo. Oziroma, verjetno je bila za Cockto količina dobrote prevelika, ker ipak grejo v enega Črnega Regrata ene 4 Cockte, po moje.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1029 : petek, 14.03.2014 : 08:30:18 »

Oziroma, verjetno je bila za Cockto količina dobrote prevelika, ker ipak grejo v enega Črnega Regrata ene 4 Cockte, po moje.
Tole sem si zdejle prov v živo vizualizirala in  ...
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1030 : petek, 14.03.2014 : 15:23:55 »

Pa neee, nooo Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1031 : nedelja, 16.03.2014 : 22:13:16 »

Koktic, dej povej svoji, da ti mora kupit un del repa, ki je dalec stran od riti rasel in ima skupaj z mesom na njem premera dva, maksimalno tri centimetre. Zakaj je razlozila ze mamaF  Wink
ker ipak grejo v enega Črnega Regrata ene 4 Cockte, po moje.
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #1032 : ponedeljek, 17.03.2014 : 09:39:18 »

Cockta, se opravičujem za smetenje, ampak tole se je zelo obneslo: Tongue



Ravno prava dimenzija kajne? Grin V glavnem, še tisto malenkost mesa in masti, ki je bila gor, sem obrezala (tukaj se vidi še malo kit, ki pa jih še nista uspela pojest). Drug dan je bil kakec vzoren.  Cool Verjetno zato, ker ji težko prideta do živega in v resnici malo pojesta.
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1033 : ponedeljek, 17.03.2014 : 22:49:34 »

Žužka, vidim, da si ti dimenzije precej bolje ocenila Shocked. Bom vzela tole sliko naslednjič sabo k mesarju Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1034 : torek, 18.03.2014 : 02:12:30 »

Po mojem je še najboljše, da Mižija vzameš s sabo, sigurno bo sam izbral največjo možno kost Grin Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines