mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 04.05.2024 : 16:38:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 70 71 72 73 74 [75] 76 77 78 79 80 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 306388 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1110 : torek, 15.04.2014 : 00:21:17 »

 plesalec Saj smo vedli, saj smo vedli... plesalec  bravo

Kokti, ljubezen, ne se prevec sekirat, ti kar pridi k nam na velneswohenende, ko se ti zahoce... Pri nas so samo flegmaticni senijorcki na kavcu, kot tvoja Sherry, ki ti ne bodo nic tezili.  Kiss

Glej na zadevo s pozitivne strani - kaj mislis, kdo bo zdaj dezurni krivec za vse - pubertetnica seveda... In mogoce bo še kak dodaten obrok padel, sarma ne bi bila švoh... Grin ... pa vcasih kar tisti pogled Srne proti Tvoji vrzi, mucenica ti s to mlado crno zelenjavo v paketu... In ti boš lahko seveda po Rangordnung Šnopso vzgajala (beri komandirala).

...
TaStara jo sicer ne šljivi - Use dobi TaZadna, hehe.... Prau ji je. Baje se mora naučit Ordnung Und Disciplin, karkol že to je. Bom uprašala teto aleksandro aus Dojčland če mi preVede.
...

Ja, tocno, Tvoja TaStara jo bo ze Nemske sole naucila, da bodo pri vas vladali Zucht und Ordnung, to ti je kao stroga autoriteta in disciplina... Ce pravilno berem med vrsticami, vam jo je Smet zaupala tudi zato, ker Tvoja nemsko zna... Naj se mladenka kar pripravi - ne na neki kuschelschmusekurs, ampak na odsekane zariple tulece "KOMM!", "SITZ!", "PLATZ!", "FUSS!" (posnemajoc enega megaidiota pred mnogimi leti za govorniskim pultom)...

Smiley Ti si pa nam le porocaj, kako se zadeva razvija... da je toliko forumašic v mislih s teboj, da imas zdaj socustvovanja na zalogo, ne more biti tako sehr falsch...  Wink  Azn
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1111 : torek, 15.04.2014 : 01:17:42 »

Sem vam lepo povedala, da mejte Pepsi radi. Jst težko čestitam, k vem, da se je praktično ne da izklopit, hehehehe.
Kot bi Ma Čko rekel: "Ko jo bo Tas tara u Roza mantelček oblekla bo tut Uboga Šnopska čist pr mir stala pa si nebo upala Premikat" Tongue Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1112 : torek, 15.04.2014 : 06:50:40 »

Pol pa kr hit montl kupit Evil
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1113 : torek, 15.04.2014 : 07:10:22 »

 Cheesy Cheesy Cheesy Čestitke tudi od nas! Lepa Šnopska! bravo
Koktica, ti pa lahko prideš tudi k nam na dopust in oddih, če misliš, da boš imela z dvema "bratoma" kej manj sitnosti ... Vsaj jedla boš vsak dan in počivala na sončni terasici. Edino reklamacij na povečano kilažo v Izoli ne sprejemamo  Roll Eyes
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1114 : torek, 15.04.2014 : 07:15:17 »

Iiiiiiii, ja čestitke! Kakšno veselje! Mi zelooooooooo in komaj čakamo, da se znorimo s črnuhinjo.  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Kiss Kiss
Cockta, Boni ti pošilja poljubčke na tvojo žalost in pravi,da bo kmalu minila in bo vse ok.  Kiss Kiss
Logiran
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #1115 : torek, 15.04.2014 : 08:11:17 »

Čestitke!  Cheesy Kaaakšen cukrček  ljubezen
Zdej vam pa samo še Pir manjka do popolne sreče  Grin
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1116 : torek, 15.04.2014 : 11:06:05 »

Danes si bo Cocktino in Šnopskino temo malo sposodila novopečena Mama od Dojenčka  - ki pa žal kljub temu statusu ne more na porodniško. Kar je čista krivica, je tako?  Huh

- Tole vam moram povedal, da poskrbim za današnjo dozo forumskega smeha.

Tamau štepsel Šnopsast je od hudiča. OD HUDIČA, vam rečem!  To, da ne zna bit 5 sekund pri miru,   Evil  je še najmanj.   Danes ponoči je povzročila cel incident, in sicer je bilo takole:

Okrog štirih mene kot starejšo gospo prime sc**.   (Kako je s starostjo, pač vemo - ni lepa.)  Tongue

Tamala spi in se sploh ne premakne. Aja kje spi? Z glavo na povštru, zraven moje - itak.

In potem se jaz odločim, da bo šla tudi ona lulat za dve minuti na travo pred blok. V atriju pri nas namreč načeloma ne lulamo, razen če je čist urgentno in ne gre drugač. Pri vratih je  vse pripravljeno za  nočne variante, ko ima človek mladiča doma, se pravi:  ovratnica že priklopljena na povodec, moji "tašlampasti" čevlji, ki jih samo nataknem in prav tako šlampasta jakna.

Primem psa, da jo bom odnesla in takoj pohvalila, ker bo lužica itak čistkujprec - in pes se je očitno na smrt ustrašu al kaj - se obrne naokrog v mojem naročju z vso silo kot vrtavka (ful je močna, hudič mali) - in zgrmi iz dobrega metra na ploščice  - PLJONK. 

 wtf
Mene kap, če sem jo slučajno ubila al pa kej tacga - no seveda psu ni nič, istočasno pa začutim kri na svoji goflji.  :-))     Cool  - Se nadaljuje.

Greva lulat  (ostali psi iz našega gospodinjstva seveda med tem špilajo trupla in jih niti v sanjah ne zanima, da bi šli zraven). Lužica se takoj naredi, vse OK, tamala šiba nazaj v postlo, jaz pa se pogledam u špegu in vidim:

1. PREBITO USTNICO;   Shocked in

2. zilo elegantno (not so much)  široko prasko čez celo brado.

Mislim, da so mi v  Horjulu podtaknili eno šolano wrestlerko, pa mi je Smetka to modro zamolčala.  Angry

Ni sicer nič tragičnega. Na urgenco ni blo treba, ampak prav lepa pa danes nisem. Nekaj časa ne bom primerna za na kakšno nobel prireditev in za televizijske intervjuje.   Tongue   Ampak selfija pa tud ne bom objavljala! 

Ko me bo naslednjič pretepla, se spet javim   Tongue- do takrat bo pa Cockta sigurno imela še kakšno pripombo za povedat.

dolgčas nam ni press
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1117 : torek, 15.04.2014 : 11:17:00 »

Dujenči ti je hotel samo povedat, da zna on tut že sam scat hodit, čeprav po štirih, a veš. Roll Eyes Roll Eyes
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1118 : torek, 15.04.2014 : 11:18:15 »

Ja, sej.  Roll Eyes Zdej bodo vsi drugi krivi.
Najprej Smet (tisto o podtikanju ne bom komentirala sploh, je dvakrat črno na zelenem, a veš  Angry), pol pa še ta-mala 0,3.  wtf

Ženska, ponoči se s-p-i, ne pa okrog vandra in budi nič-hudega-slutečo-žvau.  Angry

Tatuji so pa že nekaj časa in, tko da ne vem kaj se sploh pritožuješ. Roll Eyes Cool
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1119 : torek, 15.04.2014 : 12:56:29 »

 Grin Grin Grin
Pod tole pa še podpis:  Grin Grin Grin
Ženska, ponoči se s-p-i, ne pa okrog vandra in budi nič-hudega-slutečo-žvau.  Angry
Dujenči ti je hotel samo povedat, da zna on tut že sam scat hodit, čeprav po štirih, a veš. Roll Eyes Roll Eyes
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1120 : torek, 15.04.2014 : 13:03:00 »

 Grin Grin Grin Polna luna ima močan vpliv  Tongue
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1121 : torek, 15.04.2014 : 13:03:43 »

A kričat kar tako pa še ni začela? No, počak. Sam da nau koga kap takrat, ko bo to demonstrirala. K če se samo ustraši kar tako malo pa ustnico prebije... ni omembe vredno  Tongue
Logiran

mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1122 : torek, 15.04.2014 : 13:26:55 »


Ženska, ponoči se s-p-i, ne pa okrog vandra in budi nič-hudega-slutečo-žvau.  Angry

Tatuji so pa že nekaj časa in, tko da ne vem kaj se sploh pritožuješ. Roll Eyes Cool

PoTpis pod boldano črno na zelenem Evil

Druga točka: Tatuji so uiber in, pirsingi na žnablih pa tudi že kar nekaj časa Wink



Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1123 : torek, 15.04.2014 : 13:27:47 »

Če te je pa sram hodit v službo tkole polepšana, se dobi tudi asesoar za take primere: klik   
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #1124 : torek, 15.04.2014 : 13:31:53 »

Čestitke Cheesy!
Logiran
Strani: 1 ... 70 71 72 73 74 [75] 76 77 78 79 80 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines