mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 04.05.2024 : 11:57:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 99 100 101 102 103 [104] 105 106 107 108 109 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 306381 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1545 : sreda, 14.01.2015 : 22:18:21 »

Evo. Še naš poUzetek dogoTka Grin: kave je škoda huh, Cocktica Kiss je dokazala, da biti pod Dekco ni samo udobno, ampak tudi sila varno Azn, Šnops Kiss je baksuz Tongue, ampak zna in vsake situacije potegniti kaj dobrega Afro (beri: kavo kafetek), Šefici pa predlagana imena zilo pašejo Evil.
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #1546 : petek, 20.02.2015 : 22:03:09 »

Cockta, mene pa zelooo ampak zeloooo skrbi zate  Shocked Shocked Te je tvoja kam zaprla  Angry Sad Nič nam ne poročaš  wtf
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1547 : ponedeljek, 23.02.2015 : 17:44:45 »

Cockta, mene pa zelooo ampak zeloooo skrbi zate  Shocked Shocked Te je tvoja kam zaprla  Angry Sad Nič nam ne poročaš  wtf

Ooooo, kako lepo, da se Gdo še spomni na Mene in na moje Trplenje!  Wink

Sem Zilo vesela in bom takoj napisala en Raport.

Pri nas ni nič novega, torej beri: še Zmiraj sem Lačna, Skuštrana, Zapostaulena in nesmem jest Drekou.   Angry  Polek tega si moram Usak dan prat Noge. Tud po več Krat na dan, ker nesmem z blatnimi u Kućo.   trmoglavka  A veste kaj, sem Jazd brskala mal po inter Netu in tampiše da to ni dobr, se preveč prat. Ker oT preveč Umivanja lahko Človk dobi Glivice! In če jih lahko Člouk potem jih lahko tud Pes! Je tako?

Če mene Prašate, itak u tem vremenu ni za ven hodit. Potem tud Tačk nebi blo treba brisat spljoh. Ampak!!!!  Ker pri nas stanuje ena Črna Šnopsasta Pošast ki misli da slapš kot je vreme večja je odzuni Žurka, pol ga pač še Jast Na*ebem in moram Ven na Pašo.  Roll Eyes

Baba Kojn ni nič boljša, da ne boste mislili.  butnglavc Tud ona Skos rine Ven pa tud čeje Bolana. Danes recimo kašla kot star Pepelnik in Ujutro ni šla na Šiht. Ampak da bi pa Ceu Dan Ležala in nas spustila samo u Atrij - neeeee, to pa že ne! Ker ima neko Fiksno Idejo, da se moramo mi kuŠki zlaufat. Oprostite ampak Jast čist rada tud mal na toplem Poležim. Npr. tkolele - na grelni blazinici je še sploh dobr:



Al pa takolele:



Podnapis:  Osebek na zgornji polovici slike je ob fotkanju seveda takoj dvigniu Glavo in že sprašuje : "A bo akcija? Da slučajno česa ne zamudim?"  huh

- Ker se naša TaČrna do danes še ni naučila, kaj se to pravi "pr mir bod", med mojim počitkom ona asistira Babi Kojnu in ji recimo prnese Daljinca za TV. In pol je usa Važna:



Z mano pa seveda Zmiraj potegne Sherry, naša Oldie-but-Goldie,   ljubezen  ki si o naspidirani Turbo Mladini misli svoje. Samo poglejte ta Moder PogleT! Upam da bom tudi Jazd tako Pametna ko bom u Penziji.




Ker sem se na Začetku nekaj razBurjala zarat umivanja Nog, vam zdej še povem Zakaj.

Zato, ker Jast pridem is Sprehoda takale - čedna kot Princesa (OK, tačke imam mal blatne, ampak to ne moti velikega duha):



....medtem ko nekateri izgledajo pa takole:    huh


- če je ne spoznate: to je Šnops, dipl. Rovokopač.

Baba Kojn nas pa Use meče u Isti Koš. Ozeroma u Isto Banjo.  trmoglavka  Kje je kle Pravica, vas Prašam!

In potem je teta Cats malo prej poslala Babi Kojn en članek iz leta en tisoč Šecto (to je že zilo dalečnazaj); kjer piše da opstaja en Schnappskönig - to je kralj šnopsa, in to bi po Catsinem mnenju lahko biu mož za Šnopso.

Kakšne seka tale teta Cats.... Shocked  Samo pretstavlejte si, prosm lepo,  da bi Šnops dobila naziv Kraljicahuh  Kolk bi blo to enih diplomatskih Spoderslajev!!!  Mamma mia! Ta bi jih tolk Pihala, da  PopTeve nebi mogu sledit spljoh!  Shocked


Govorila sem, howk. Zdej pa vam želim da usi Skos počnete to kar sami hočte!

Cockta, zilo pliden kuŠek Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1548 : ponedeljek, 23.02.2015 : 19:55:19 »

U isto banjo!  predaja Afro
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1549 : ponedeljek, 23.02.2015 : 20:24:54 »

Cockta Kiss

Sama sreča, da se vsaj ti kaj javiš, če je že vaša Šefica čist onesposobljena od bolezni! Undecided
Ampak - ker se imamo Babe Kojni med sabo rade kot sestre po dlaki, ji povej, da mislm nanjo in ji želim vse najboljše, naj čimprej ozdravi, da bo lahko šla pohajat na lepše, pa na kufe pa tudi v  štacuno po Priboljške, recimo Cheesy

Ampak to, da vsa vse u isto banjo meče, to je pa ... na pol kriminal!
Pa kako ji kaj takega sploh na misel pade Shocked Ti si vsa lepa in zglancana, Sherry niti ena dlaka postrani ne stoji, tamali Šnopci pa še avtopralnica težko pomaga, če takole blatna okoli hodi, če mene vprašaš Wink

Roko ti mora nekaj povedat, nujno, je rekel:

Draga Moja Lubica!

Jast sene morem nagledat Tvoje lepe slike!  Kiss Kiss
In sploh ne morem Verjet kaj ti Tvoja počne. Res je kar si preČitala - kuŠkov se nesme preveč kopat in Umivat ker potem se lahko Prehladijo in Zbolijo in še hujše: usa barva is Dlake jim gre dol in še, koD si že sama pogruntaka ker si Pametna Blondinka so največja Nevarnost glJivice na nogah!!!
U alternatiUni Medecini velja za Najbolj naraUno zdravilo in tudi Preventivo DREK!
Ti povem daje to res!!!
Jast otkar se usakih nekaj Dni alu tednoU namažem is Drekom nisem nikoli Bolan pa tudi glJivic nimam.
Enkrat sem imeu Uneto UHO!!! Zilo me je bolelo in srbelo in meje moja B.K. (baba kojn) zvlekla K doktarju. On mi je gledau u uho in meje bilo zilo strah!
Potem je rekeu daje Uneto UHO in da so že glJivice!!! In potem me je Matrau in se moja doma še dosti dni.

No - zdaj pa se redno povaljam po Dreku in to še najbol po Ušesih in okoli vratu.
In od kar počnem to Tirapijo nisem imeu še nikoli več u Ušesu GlJivice ali Bolezni!!
To je dokaz kako je Drek najbolše zdravilo in PreventiUno streTstvo za Use Težave!!!

Roko! Kiss Kiss

Upam da Tvoja B.K. kmalu ozdravi da ne bo sitna in date bo peljala kupit hrenoFke za nagrado ker si najbol Pridna!O0


Logiran

Unikatne tablice in portretki
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1550 : torek, 24.02.2015 : 10:43:50 »

Koki - mogoče bi tale Rokotova alternativa tut tvoji pomagala, da bi se nehala v pepelnik maškerat, ha?  Evil
Pa mogoče ima pozitiven vpliv tudi na del možganov, da bi vsaj mal empatije občutila do ubogih, ubogih kuŠkov, to se pravi tebe in Sherry...
Črno-terjersko-zmešano je kvečejmu krt, kuŠek ziher ni.  predaja

B.K. - čimprejšnje okrevanje želimo vsi iz našega brloga.  Kiss
 
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1551 : sreda, 25.02.2015 : 01:06:06 »

Usak dan prat noge ? Shocked Shocked
Svašta!  Roll Eyes

A ti pomagamo napisat prijavo?  Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1552 : nedelja, 01.03.2015 : 19:05:12 »

Torej.  Koko b' rekla.  Za nami je Zilo Zanimiva Nedejla.   Cool

Ta najprvo moram čestitat Guspe SiM, ki je pravilno ugotovila da horjulsko Črn pes sploh ni pes ampak je Krt:

Črno-terjersko-zmešano je kvečejmu krt, kuŠek ziher nipredaja

 Afro

Danes se je namreč ponovno iSkazalo, kako sem Jast pridna, drugi pa ne tako zelo. Krt je namreč prilikom  svojega standardnega kopanja lukenj na polju in d middl of nou-where naenkrat dobiu pospešek v rit in je kopau še hitrejše in še globokejšeShocked  Jazd sem medtem pridno sedela in si manikirala nohte, Sherry se je pa kar ulegla in se sončila na travi.  Skratka, Usi smo mislili, da Šnops pač po uspešno opravljeni diplomi iz Rovokopaštva zdaj trenira še za Magisterij.  Tongue


Ma jok brate. Ona je lovila miš!  Roll Eyes  Ki jo je tudi ujela!  Shocked  In nosila v goPcu!  Shocked Eeeeek!    huh huh


K sreči lahko potrdim da uboga Miš ni storila smrti, topa samo zato ker je baba Kojn začela toooolk vpit da so jo slišal do Kranja. Gdor živi u Krajnu sigurno lahko to potrdi.

Vpitje je povzročilo, da Šnops ni vedla, kaj ga je (spet) usrala in je Miš spustila. Le-ta jo je jadrno ucvrla po Polju nekam v tri krasne. Šnops pa za njo!  Roll Eyes   - Ampak ne daleč, ker je spet vreščala Baba Kojn.  Samo upamo lahko, da uboge miši  ni kljuP uspešnemu pobegu kasneje zadel fršlok.


Baba Kojn pa se zdaj sprašuje, če Šnops lahko dobi kaŠno mišjo Bolezen?  Lips Sealed  Čeprau je dobila Ritopike proti usem Boleznim, ampak nikol se ne  ne ve. Sem rekla, da bom pa Jazd na forumu prašala svoje Perjatle: Rokota, Micke,  pa vse  ostale frajerje in bejbe: a ste vi že Gdaj držali u goPcu kašno Miš in a vam je potem kaj bilo?


Mislm, s kakšnimi Pošastmi moram Jast skupaj stanovat, pa sej to je za znoret.  butnglavc Je tako?


Lepo vas poZdraulam Cockta

jaz pa že ne bom miši jedla press
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1553 : nedelja, 01.03.2015 : 19:08:09 »

Sit pes ne lovi miši  Cool

Lp, M.  Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1554 : nedelja, 01.03.2015 : 19:49:31 »

Ot Nepožtre Miši ne Moreš fasat Bolezni ot Kričanja KoJn Babe pa lahko fašeš Ušesno bolezen!!  Angry Roko!

Moja je sicer rekla: ja, v miljontavžent promilu Rovokopačev lahko Učasih kak kuŠek faše kakšne GlJivice na nos. In potem ga srbi in se še praska in si nardi sr*** in umazanijo notr nafila in ima ranco. To ni fajn.
Ampak! To je potem tako, da mora imet Res Nesrečo da ujaga miš is Mikrosporijo ali kako drugo -rijo in da se ot tega naleze.

Use sorte je na tem svetu, ampak upajmo da je Miš živa in zdrava in da tudi Šnops - Krt ostane zdrava. objem
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1555 : nedelja, 01.03.2015 : 19:56:31 »

Sam tole bom še rekla: Koktin perjatu Poper je tako fasal neko bakterijo, ki se jo bojda dobi med kopanjem po zemlji in jo imajo le divje živali. Jedel je antibiotike, ki so zadevo pobili. To so mu ugotovili, ko so pogledali kri in vodo, preden so šla jajčka šnip šnip. No, pa je zavoljo tega jajčkal še kak mesec pa pol. Sem pa pozabila, kako se je zoprniji reklo, je pa bilo eno čudaško ime.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1556 : nedelja, 01.03.2015 : 20:02:31 »

Sit pes ne lovi miši  Cool

Lp, M.  Evil

Mila, to menda velja za mucice  Tongue, za nas, pasje dame, s po moško urejenimi brki pa velja, da ga ni travnika, sploh spomladi ali po poletni košnji, kjer se ne najde vsaj ena TROFEJA na sprehod  Evil Evil Bliže ko je nosu, bolj dela rep (pasji)  Wink, pa če miška ob kriku Babe Kojna odteče še ne pomeni, da bo preživela, žal. Zato moja BK zdaj pusti, da jo fentam, ker je samo prvič naredila enako kot  tvoja, pa jo je potem še nekaj dni tlačila mora, ko je vidla v kakšnem stanju sem spustila iz gobca TROFEJO, ampak Ona je pa ni hotla pojest niti fentat do konca  sram Cry Saj požreti je še tudi zdaj ne smem  butnglavc
Možno je sicer, dobiš kakšne gljivice, ki so menda kar zoprna reč in proti katerim nisi cepljena, ampak jaz imam zaenkrat srečo  Wink

Do naslednjega uspešnega lova, te lepo pozdravlja Bindi , ki je tudi danes 2x intenzivno delala na TROFEJI  Cool
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1557 : nedelja, 01.03.2015 : 20:06:39 »

Sej to. Eni fašejo kako grdobijo, ja  Lips Sealed

Še posebi inTerijerji je rekla moja ki dost na FB visi pa je tam vidla pr Človekih oz. njihovih kuŠkih kej takiga. Neka-teri ki radi izigravajo Krta in imajo Nos dosti pot Zemlo!

Če-prav od požrte Miši pabi lahko dobiu usak že Gliste in še kaj ker Miši pač nimajo Sreče dabi jih razglistli in zdrauli proti Boleznim.
Ampak ot Lanabele kuški tut Miši lovijo, sploh Silverca čese prau spomnem in na srečo jim ni blo še nič.

Jast tut učasih zavoham u Gozdu Miš in koplem čeme Moja KoJn ne vidi ampak nikoli nisem še nič ujeu Undecided Potem se pa is Drekcom potolažim. Sam tut s tem KoJn ni zadovolna.

TeŠko je Pasje žiUlenje! Roko!

Cocktica veliko poljuPčkov ti pošilam ker si najbol pridna in najLepša!!! Kiss Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1558 : nedelja, 01.03.2015 : 20:35:28 »

za nas, pasje dame, s po moško urejenimi brki pa velja, da ga ni travnika, sploh spomladi ali po poletni košnji, kjer se ne najde vsaj ena TROFEJA na sprehod  Evil

No, sej sm Jst rekla. S Pošastmi živim! huh Dame z brki ... kje ste še to vidl?  trmoglavka  Saj ni čudno, da potem Miši lovi, če pa niti tega ne ve, a bi bla Punca al Fant. Nje.  butnglavc

Baba Kojn se Usem lepo zahvaljuje za nasvete! In bo zdaj nekaj dni bol Natančno pregledovala od Šnopse Nos. Kar nebo preveš teŠko ker ga je itak treba usak dan Prat.  Roll Eyes  Tko kot Noge.

In potem bomo upali na najBolše. Da je bila Miš zdrava in breS Gljist pa drugih gnusob ki se jih Jast Cockta ne dotaknem spljoh.  Ker Jast pa sem Dama, pa čeprau originalnih Terijerskih Korenin.  Tongue

Mimogrede,  Črna Pošast je Gotofa. Že dve uri se ni premaknila Spljoh. Ja, tudi Lou na Miši zna bit naporen, hehe ...  Evil

Usem želim prijeten Nedejlski Večer. Topomeni, da ne zvečet Nič Delat.  Cool

Cockta
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1559 : nedelja, 01.03.2015 : 22:39:33 »

... topa samo zato ker je baba Kojn začela toooolk vpit da so jo slišal do Kranja. Gdor živi u Krajnu sigurno lahko to potrdi.

Mi ne živimo u Kranju, pa smo jo slišali, ker se je krik odbil ot Karavank in priletel za Bežigrad Tongue. Najina BK se zahvaljuje tvoji BK, ker je krik prišel u pravem trenutku in sva se tudi midva ustrašila in nehala kopat luknje od mišk in si je ona lahko za nekaj časa malo glas otpočila Evil. Midva še nimava trofeje Sad, ker naju vedno ustavi, ko postane zanimivo Angry.
Tudi tebi lep večer Kiss, midva Nič ne Delava in se imava fajn Smiley
Sonny & Miži
Logiran
Strani: 1 ... 99 100 101 102 103 [104] 105 106 107 108 109 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines