mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 13.05.2024 : 04:32:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Ljubljana - aktualno
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 87   Dol
Natisni
Avtor Tema: Društvo za zaščito živali Ljubljana - aktualno  (Prebrano 290150 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #285 : petek, 02.10.2009 : 20:37:52 »

PRAZNOVANJE SVETOVNEGA DNEVA ŽIVALI - Bodimo odgovorni!

SOBOTA, 3.10.2009, AKCIJA POMAGAJMO NARAVI IN OSREČIMO ŽIVALI (8h-13h)

Bliža se konec naše društvene akcije zbiranja starega papirja z naslovom "Pomagajmo naravi in osrečimo živali". Zaključek akcije bo v jutri (sobota), 3.10.2009, med 8 in 13 uro pred centrom Interspar Vič.



NEDELJA, 4.10.2009, SVETOVNI DAN ŽIVALI V PARKU TIVOLI LJUBLJANA (10-14h)

Letos bo na ta dan v mestnem parku Tivoli, kjer se bo predstavilo tudi naše društvo, ob podpori MOL, različnih kinoloških društev, podjetja Mars in Zveze paraplegikov Slovenije med 10. in 14. uro potekala prireditev v znamenju živali.

Stojnica Društva za zaščito živali bo namenjena predvsem informiranju o zaščiti živali, predstavitvi naših varovancev, ki iščejo dom, delili bomo naše zloženke in zbirali hrano za živali, pesek za muce in ostal pripomočke za živali.

Več si lahko preberete tukaj in tukaj.


Vabljeni!

LP, Maja Kos

Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #286 : petek, 02.10.2009 : 21:04:11 »

Pričetek živalskih matinej v Slovenski kinoteki!

Slovenska kinoteka bo v sodelovanju z Mladim kinologom (Komisija otrok in pes, KZS) in portalom mojpes.net v mesecu oktobru pričela z Živalskimi matinejami, ki se bodo odvijale enkrat mesečno in sicer na sobotnih dopoldanskih matinejah, namenjenim (naj)mlajšim ter seveda mladim po srcu!


Na Živalskih matinejah si boste tako lahko ogledali projekcijo, v katerem glavno vlogo igra pes ali maček in se nato (ali pred tem) pogovorili o pasji ali mačji temi, ki jo narekuje film. Prisotni bodo seveda tudi štirinožci, vedno pa vas bo pričakala tudi skrinjica, namenjena prostovoljnim prispevkom (denarnim in materialnim), ki bodo namenjeni živalim, ki nimajo toliko sreče kot naši štirinožni prijatelji.

Obiščete nas lahko že 10. oktobra - PROJEKCIJA FILMA »BENJI« (ZDA, 1974)

Prva Živalska Matineja se bo pričela v soboto, 10. oktobra, ko si bomo lahko ogledali film Benji (ZDA, 1974). Pričetek projekcije je ob 11. uri dopoldne, ob 10. uri do projekcije filma pa bodo na voljo stojnice Zavetišča Horjul, DZZŽ Ljubljana ter Društva za pomoč živalim Škofja Loka-Kranj »Žverca«.

Na stojnicah boste lahko pobližje spoznali delovanje društev, se seznanili z vedno perečo problematiko zapuščenih živali ter odgovornega skrbništva živali, na voljo bodo razni izdelki kakor tudi koristne informacije, zbirali pa bomo tudi denarne in materialne donacije in sicer mačjo in pasjo hrano, povodce, mačje transportne bokse ter druge potrebščine.

Vsebina programa

kraj: Slovenska kinoteka, Miklošičeva 38, Ljubljana
datum, ura: 10.10.2009 ob 10.00 (projekcija filma ob 11.00)
rubrika: ŽIVALSKA MATINEJA
slo naslov, org naslov: Benji (Benji)
država produkcije, leto produkcije: ZDA, 1974
minutaža in podnapisi: 86 minut SVP
režiser: Joe Camp

Zlatorjavi mešanček Benji je potepuški kuža, ki se je vtisnil v srce številnih meščanov, ki mu dajejo hrano in naklanjajo pozornost, kadarkoli pride mimo. Najljubša sta mu otroka, ki se z njim igrata, čeprav starši niso naklonjeni temu. Neznanci otroka ugrabijo, policija pa tava v temi in ju ne najde. Izsledi ju lahko samo Benji, ampak ali mu bo uspelo najti otroka pravočasno? Če mu uspe, lahko najde dom, ki si ga tako želi.

OPIS DOGODKA
Ob desetih se bodo v preddverju Slovenske kinoteke predstavila društva za zaščito živali. Sodelovali boste lahko v srečelovu in kupili društvene majice in druge izdelke, s čimer boste pomagali živalim, ki se trenutno nahajajo v zavetiščih.


VABLJENI!

Vir: DZZZ LJ, Pričetek živalskih matinej v Slovenski kinoteki

LP, Maja
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #287 : sobota, 03.10.2009 : 11:05:34 »

Ravno izvedela, da je Celjska primopredaja papirja na polno uspela Cheesy

Hvala vsem, posebej pridni pridni Kiss
Logiran

dasika
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


« Odgovor #288 : sobota, 03.10.2009 : 12:34:20 »

Je uspelo ja, je imela Oxer veeeelik avto  Cheesy , stojnica Mačje hiše je pa tudi čudovita ( oz. izdelki na njej ). Upam da bo na koncu zbranega  veliko papirja.
lp
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #289 : sobota, 03.10.2009 : 15:31:44 »

Je imela pridna še veeeeečji avto Cheesy Grin

Upam, da se je splačalo, hvala za čoko, ampak kavica ti ne uide!!!
Komaj čakam poročilo Cheesy
Logiran

zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #290 : sobota, 03.10.2009 : 19:06:42 »

Jaz sem pa uro spregledala in prišla okrog 15-ih Sad
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #291 : sobota, 03.10.2009 : 20:11:20 »

Okrog pol enih je v kontejnerju bilo veliko papirja Cheesy

Še povem, da so nove majčke krasne, ampak torbe so totalen iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Cheesy Cheesy
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #292 : nedelja, 04.10.2009 : 16:57:18 »

Jaz sem pa uro spregledala in prišla okrog 15-ih Sad

Smo vaju pogresali  Sad Saj se bomo kmalu kje videli, ce ne prej pa na bozicni stojnici  Wink

V nadaljevanju prihaja neuradno foto porocilo....
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #293 : nedelja, 04.10.2009 : 17:07:57 »

Tapridni so prinesli 1. posiljko papirja ze kmalu po 8.uri zjutraj  Smiley


Na stojnici je bila snapka ze v nizkem startu


Pridni zbiratelji (in Selenka, ki je najvec casa prezivela v zabojniku  Smiley)



Surovina d.d. nam je spet priskrbela veeeeelik zabojnik Smiley Smiley Smiley


Tudi nasa Mel (z novo drustveno majcko) je priskocila na pomoc


Obiskal nas je tudi Jos Zalokar&sinova, ki je zbran papir pripeljal kar na priklopniku





Selenka si je takoj priskrbela novo drustveno eko vrecko "Ljubezen ne pozna meja"  Cool



(se nadaljuje...)
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #294 : nedelja, 04.10.2009 : 17:23:34 »

Obiskali so nas tudi iz Drustva prijateljev zivali Severne Primorske skupaj z simpaticnim Šonom (in nam poleg drugega prinesli tudi čokolado  Smiley)


prišla je tudi Jagoda in njen "Sunnyday"Tomaž, ampak je nismo uspeli prepričati, da je ne bomo pojedli  Wink


Šon se je zato kar sam povabil na obisk Smiley


pozdavil nas je tudi Rudi


papir pa se je vmes pridno nabiral


ponovno nas je obiskala tudi Panaja (ki ni hotela pogledat v fotoaparat  Smiley) in njena skrbnica


Nadzornika akcije: nasa pridna Pridna in drustvena Čara  Cool


da je vsak list papirja na svojem mestu, pa je skrbel pridni Gaj Smiley



Na koncu pa je na pomoc priskocila tudi 8letna pesjanka Ema Smiley



Pridne babe Cool



in na koncu se prijazni prevoznik, ki je zbran papir odpeljal Smiley




Koliko se je nabralo, pa seveda se sporocimo.

Iskrena hvala vsem!
Lp, Maja
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #295 : nedelja, 04.10.2009 : 17:36:02 »

Garga! Tole ti gre v minus  Angry

Drugače pa - res ste bili pridni! Hvala tudi vsem iz Celjskega konca, res ste zbrali veliiiiiko papirja. In tudi jst komaj čakam, da nam sporočijo, koliko smo zbrali.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #296 : nedelja, 04.10.2009 : 17:40:25 »

Garga! Tole ti gre v minus  Angry

sem vedela, da fotka ne bo prisla na spletko, pa sem jo hiter sem dala Roll Eyes  Tongue Smiley Smiley Smiley Smiley

ka ty a, tebe sem ziher sfalila...da znam dat obraz z nick-om  Smiley Tako da dajte se predstavljat naslednjic z nicki Smiley Spet nas je obiskala Mateja4, ticka&Zivc pa seveda Cats...super ste  Kiss
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #297 : nedelja, 04.10.2009 : 23:24:30 »

Pridne, punce Smiley Te akcije zbiranja papirja so res super!
Logiran
*marjetka*
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 80


WWW
« Odgovor #298 : ponedeljek, 05.10.2009 : 12:09:02 »

Po opisu in slikah sodeč ste se imeli super!

Me pa zanima, če se ta nove majčke že da naročiti oz. če jih  boste prodajali v soboto v Kinoteki? Pa še, če so ženski model in kakšna je najmanjša velikost? Na spletki še nimate podatkov, mene pa majčka zelo mika Wink
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #299 : ponedeljek, 05.10.2009 : 12:15:57 »

Si bom dovolila en majhen popravek Gargamelca, Jos namreč nima sinov, ima dve hčeri. Fanta sta bila le pridna pomagača. Le toliko, da ne bi hčerama na uho prišlo, da imata menda dva brata  Grin

Pa še off the record  Wink enemu od teh dveh fantov je bila menda strašno všeč ena od vas, punc. Pojma nimam kateremu in katera, ampak prav nič čudnega, ker ste same fejst babe  Cool
Logiran

Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 87   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Ljubljana - aktualno
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines