mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 15.05.2024 : 12:12:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Župa
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 37   Dol
Natisni
Avtor Tema: Župa  (Prebrano 98123 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #30 : torek, 29.04.2008 : 18:01:06 »

Ko sem hodila v malo šolo z bernko, ki je stara sedaj že 6 let, je bila ravno to poanta.... Na začetku smo vsi spustili pse, da so se preigrali in prevohali, da potem niso skali drug v drugega med vajami. Hkrati, pa ko jih je bilo potrebno spraviti narazen smo vadili odpoklic Smiley

No naša Lora je imela s tem, da mora SEM, pa LORA probleme  Grin Ker je nora na druge pse. Spominjam se, da jo je spravljalo ob živce, ker je bila počasnejša od drugih psov Grin Cheesy mal je lena po naravi  Grin Grin
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #31 : torek, 29.04.2008 : 18:06:39 »

jaz sem presrečna vsakič, ko se moj Skoki uspe s kom malo poigrati - pasja družba se mi zdi za psa pomembna in zdrava, res pa je, da vedno v igro posežem, ko se še lepo igrajo, ker sem opazila, da je Skokiju hitro dovolj in včasih zarenči, če ga ne pustijo pri miru, ko se zmatra. (zmatra se pa precej hitro in to pokaže tako, da se gre malo stran uležat)

torej sva pri igri zelo previdna - sploh pa mu grejo na živce psi, ki kot rakete priletijo do njega in se igrajo z njim še preden jih opazi! me gleda takrat, kot da se mu godi huda krivica Smiley zdaj mu jih ("raketice") pokažem, če jih opazim in se delam, da je res super, da se nama bliža pes.... pa malo pomaga Smiley
presrečna bom, ko bom našla nek ograjen vrt/travnik/zadevo v Ljubljani kamor bom lahko šla mojega malega spustit s kakim prijateljem, da se naigra Smiley
lp, maja

pa še to - moja prejšnja psica (prava mala vražja baba) ni imela potrebe po igri (predvsem na stara leta ne); psi so ji šli na živce, psice tudi - ljudje smo ji bili pa všeč; nekaj redkih pasjih izjem je prenašala, a jim je še na stara leta, ko je bila že čisto brez zob spulila kak šopek dlake, če ji niso dali miru; razen, kadar so ji odstopili kaj svoje hrane, je pozabila na svojo sitnobo in bila prijazna nekaj minut! (kot mladič je bila veliko v stiku s psi, bila je igriva, slabih izkušenj ni imela...) moj point: vsi so si različni Wink
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #32 : torek, 29.04.2008 : 20:05:26 »

Vixen, mislim, da ne gre za isto šolo (sem iz čisto drugega konca Slo kot je Lj), gre pa verjetno za iste prijeme  Roll Eyes.

Odvisno je tudi od tega, kaj načrtuješ delati s psom.
Tudi meni je socializacija pomembna, ni pa mi pomembno oz. všeč in tudi nočem, da pes "pade dol", ko se zaderem (tudi derem se bolj malo...so mi rekli, da sem prenežna.... se trudim bit bolj ostra Cool, hihi...), ampak, da izpelje vajo/ukaz brez mojega dretja, cukanja in vlečenja. Za enkrat je to najin cilj, ki pa potrebuje še velikooo vaje.

torej sva pri igri zelo previdna - sploh pa mu grejo na živce psi, ki kot rakete priletijo do njega in se igrajo z njim še preden jih opazi!
Moja je taka raketa  sram. Kar pa ne pomeni, da to redno prakticirava Grin.
Se pa moja prejšnja psica tudi ni igrala. Je prišla k nam že kot gospa v zrelih letih in ji je bilo bolj kot igra zanimivo čohanje in čohanje in čohanje ...do nezavesti.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #33 : torek, 29.04.2008 : 20:35:26 »

jaz sem presrečna vsakič, ko se moj Skoki uspe s kom malo poigrati - pasja družba se mi zdi za psa pomembna in zdrava, res pa je, da vedno v igro posežem, ko se še lepo igrajo, ker sem opazila, da je Skokiju hitro dovolj in včasih zarenči, če ga ne pustijo pri miru, ko se zmatra. (zmatra se pa precej hitro in to pokaže tako, da se gre malo stran uležat)

torej sva pri igri zelo previdna - sploh pa mu grejo na živce psi, ki kot rakete priletijo do njega in se igrajo z njim še preden jih opazi! me gleda takrat, kot da se mu godi huda krivica Smiley zdaj mu jih ("raketice") pokažem, če jih opazim in se delam, da je res super, da se nama bliža pes.... pa malo pomaga Smiley
presrečna bom, ko bom našla nek ograjen vrt/travnik/zadevo v Ljubljani kamor bom lahko šla mojega malega spustit s kakim prijateljem, da se naigra Smiley
lp, maja

Ej Glu je čist ista Smiley Bi se lahko mi kdaj dobil, samo nimam nič ograjenega v LJ Smiley Ona se boji večjih psov (razen če jih sreča večkrat in vidi, da so prijazni), Skoki je pa lih njena kategorija Smiley
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #34 : torek, 29.04.2008 : 21:06:37 »

Tudi meni je socializacija pomembna, ni pa mi pomembno oz. všeè in tudi noèem, da pes "pade dol", ko se zaderem (tudi derem se bolj malo...so mi rekli, da sem prenežna.... se trudim bit bolj ostra Cool, hihi...), ampak, da izpelje vajo/ukaz brez mojega dretja, cukanja in vleèenja. Za enkrat je to najin cilj, ki pa potrebuje še velikooo vaje.

jaaaa! tudi jaz sem taka - in se sedaj učim doslednosti, dret se pa tudi nočem Cheesy  in se ne bom, sej dobro slišijo mrcine, kadar hočejo/morajo; če ne imam pa vodno pištolco Wink

pa enega lupčka vaši raketi Kiss

z Glujko se moramo pa nujno dobit, ker si bosta zihr zelooooo všeč! Tongue
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #35 : torek, 29.04.2008 : 21:15:22 »

Cockta bi se tudi dobila z Župo, z Glujko, s Skokijem in vsemi podobnimi norčki Horjulčki! Jih bo zelo vesela in nujno bo hotla tekmovat v hitrosti.
Po mojih izkušnjah med tednom v dopoldanskih urah v Tivoliju ni prav veliko psov, površin za dirkanje pa kar nekaj. Zdajle med prazniki bo sicer bolj gužva, ampak takoj naslednji teden se lahko kaj zmenimo, če je kdo za.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #36 : torek, 29.04.2008 : 21:21:07 »

Cockta bi se tudi dobila z Župo, z Glujko, s Skokijem in vsemi podobnimi norèki Horjulèki! Jih bo zelo vesela in nujno bo hotla tekmovat v hitrosti.
Po mojih izkušnjah med tednom v dopoldanskih urah v Tivoliju ni prav veliko psov, površin za dirkanje pa kar nekaj. Zdajle med prazniki bo sicer bolj gužva, ampak takoj naslednji teden se lahko kaj zmenimo, èe je kdo za.

jaaaaaaaaaa Cheesy
zelo za - midva tako ali tako hodiva v tivoli dopoldne ali pa celo zjutraj in je res super in tudi nabor psov je veliko "boljši" kot popoldne
lp, maja
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #37 : torek, 29.04.2008 : 22:10:05 »

Midve z Župo bi z veseljem prišli, če ne bi bil Tivoli tako daleč. Je pa Župa malo večja kot Skoki in Glu...s Pepsi bi pa z veseljem tekmovala. Je prava laufarca Grin. Mogoče pa kdaj čez poletje, ko bo več časa.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #38 : torek, 29.04.2008 : 22:14:17 »

Iz kod pa sta vedve z Župo? Mogoče se pa najde kaj bližjega Smiley
Logiran

Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #39 : torek, 29.04.2008 : 22:23:14 »

Iz Mb.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #40 : torek, 29.04.2008 : 22:28:22 »

Hm, žal sem na tem koncu mrzla kar se pesjanerjev tiče. Če se bosta pa kdaj po celjskem potepala, pa že imaš kandidata za igro Wink
Logiran

Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #41 : torek, 29.04.2008 : 22:34:46 »

 Smiley
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #42 : torek, 29.04.2008 : 22:39:31 »

Pepsi, sori...sem se v prejšnjem postu zmotla in Cockto poimenovala Pepsi  sram.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #43 : sreda, 30.04.2008 : 04:09:15 »

Nč hudga...mam tudi eno Pepsko doma, samo bolj majhna je (yorkica) in tudi rada teče!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #44 : sreda, 30.04.2008 : 12:14:11 »

Cocta je itak kuža na speedu  Grin sem se prepričala na lastne oči, da je to res....

Pepsi: ne boš vrjela, ampak Čipka jo posnema. Tudi meni je Lj malo od rok, razen vikendi... pa mislim, da bi tudi moja veselo skala okrog...

pa še vedno se smejim, ko preberem ŽUPA  Cheesy
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 37   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Župa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines