Euro Dog Show, Oslo, 4. - 6. 9. 2015Kot je razvidno iz
statistike, v Oslu ni psov, ki bi zastopali Slovenijo, bo pa vseeno verjetno kdo spremljal dogajanje
Results and galleries - klikVsi
rezultati naj bi bili objavljeni v realnem času na
KLIK.
Fotke naj bi bile na
KLIK.
Live streaming naj bi bil
TUKAJ.
Pa še
program v glavnem ringu:
Petek:11.15 Agria studio
11.30 - 12.00 Agility
12.00 - 12.30 Obedience
12.30 - 13.00 Fashion show World premiere Lanullva dog clothing fashion collection
13.00 - 13.30 Service dogs
13.30 - 13.40 Visitors programme with dogs - The Red Cross & Eukanuba
13.40 - 14.00 Norwegian breeds
14.00 - 14.30 Flyball competition
15.00 Opening ceremony
15.15 Junior handling (Judge: Claudio De Giuliani (IT)
15.30 Best junior of the day (Judge: Dan Ericcson (SE)
15.50 Group 3 (Judge: Hans Lehtinen (FI)
16.05 Group 4 (Judge: Knut Sigurd Wilberg (NO)
16.15 Agria studio
16.20 Group 9 (Judge: Chan Weng Woh (MY)
16.35 Best Breeder’s Group of the day (Judge: Liz Cartledge (GB)
18.10 Best veteran of the day (Judge: Christine Rossier (CH)
Sobota:10.15 Agria studio
10.30 - 12.00 Agility
11.00 - 11.30 Obedience
11.30 - 12.00 Fashion show World premiere Lanullva dog clothing fashion collection
12.00 - 12.10 Freestyle (Marianne Aas)
12.10 - 12.30 Norwegian breeds
12.30 - 13.00 Service dogs
13.00 - 13.15 Visitors programme with dogs - The Red Cross & Eukanuba
13.30 - 14.00 Flyball competition
15.00 Junior handling (Judge: Tiina Taulos (FI)
15.15 Best junior of the day (Judge: Leif Ragnar Hjorth (NO)
15.35 Group 2 (Judge: Rafael Malo Alcrudo (ES)
15.55 Group 6 (Judge: Arne Foss (NO)
16.10 Agria studio
16.15 Group 7 (Judge: Claudio De Giuliani (IT)
16.30 Group 10 (Judge: Göran Bodegård (SE)
16.40 Best Norwegian dog of the day (Judge: Nils Brandstrup (NO)
16.50 Eukanuba World Challenge Qualifying Event (Judge: Knut Sigurd Wilberg)
17.05 Best Breeder’s Group of the day (Judge: Stefan Sinko (SI)
17.25 Best veteran of the day (Judge: Hans Van Den Berg (NL)
Nedelja:10.15 Agria studio
10.30 - 12.00 Agility
11.00 - 11.30 Obedience
11.30 - 12.00 Fashion show World premiere Lanullva dog clothing fashion collection
12.00 - 12.10 Freestyle (Marianne Aas)
12.10 - 12.30 Norwegian breeds
12.30 - 13.00 Service dogs
13.00 - 13.15 Visitors programme with dogs - The Red Cross & Eukanuba
13.30 - 14.00 Flyball competition
14.30 Juniorhandling, finals (Judge: Angela Lloyd (GB)
15.00 Best junior of the day (Judge: Ole Staunskjær (DK)
15.20 Group 1 (Judge: Barbara Müller (CH)
15.40 Group 5 (Judge: Marianne Holmli (NO)
16.00 Agria studio
16.05 Group 8 (Judge: Annika Ulltveit-Moe (SE)
16.20 Best Norwegian dog of the day (Judge: Christen Lang (NO)
16.30 Best Breeder’s Group of the day (Judge: Leif Ragnar Hjorth (NO)
16.50 Best veteran of the day (Judge: Kari Järvinen (FI)
17.10 Flag ceremony
17.20 Best in show (Judge: Rodi Hübenthal (NO)