mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 18.05.2024 : 04:24:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 188 189 190 191 192 [193] 194 195 196 197 198 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1750888 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #2880 : sreda, 23.07.2008 : 22:39:23 »

In to samo zato pišem, ker bo napisala prijavo.
Žalostno, res, da ljudje pišejo razne prijave, ker je njihov ego užaljen.
In to nad zavetiščem, ki dela presneto dobro delo.
Bilo bi dobro, če bi se pisale prijave nad tistimi, ki delajo slabo...
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #2881 : sreda, 23.07.2008 : 22:47:12 »

Kdo pa je odšel žalosten? Prijateljica ali starša?

Prišli so starši, drlo se je pa na prijatejico?

Pa kje vas najdejo... Lips Sealed
Logiran
tramontana
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 82


« Odgovor #2882 : sreda, 23.07.2008 : 22:50:39 »

Bili so njeni starši povedala mi je pa ona.
 

Užaljena je bila njena mama katera bo tudi napisala prijavo.
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #2883 : sreda, 23.07.2008 : 22:55:21 »

Bilo bi dobro, če bi se pisale prijave nad tistimi, ki delajo slabo...

Se podpišem. Kakršnakoli prijava se mi zdi popolnoma nepotrebna. Žalostno, da bi zaradi nekaterih ljudi, ki se ne znajo držati uradnih ur, nasrkalo zavetišče.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #2884 : sreda, 23.07.2008 : 23:01:53 »

xena kaksen fotoaparat pa uporabljas? Smiley

Nikon D40 ... ampak se še učim, aparat je predober za moje znanje. Tongue Cool. Imam pa na srečo dobre modele, take ki jih ima "kamera rada". Smiley Smiley

Katarina
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2885 : sreda, 23.07.2008 : 23:08:27 »

Smiley se mi je zdelo da ne slikas s telefonom Cheesy
mogla bi videt mene ko se spravim slikat s Canon 350D... Ko skoraj obupam se spravim se s telefonom... Smiley Super ti gre. tvoje slikce vedno obcudujem... Smiley 
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2886 : sreda, 23.07.2008 : 23:16:53 »

 Aja, Horjulcki so pa tako najlepsi fotomodeli Smiley  Slika ogromno pove in tako nam prikazejo, kako lepo je za njih poskrbljeno. Za tiste ki nismo vsak teden tam Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2887 : sreda, 23.07.2008 : 23:31:22 »

Užaljena je bila njena mama katera bo tudi napisala prijavo.

Ni v našem stilu dreti se kadarkoli na kogarkoli. Se mi zdi, da vem, za koga gre. Za enega od tistih, ki pridejo v nedeljo po kosilu in motijo ljudi na njihovem lastnem domu, ki tisti hip pač ni zavetišče - brez da bi se kakorkoli najavili, potem pa stojijo ob ograji še tudi po tem, ko se jim pove, da uradnih ur ni in da bodo morali priti drugič.
Prijavo je potrebno poslati na VURS, OU Postojna, Kolodvorska 5a, Postojna. Upam, da so eni od tistih prijaviteljev, ki jim ni odveč pod prijavo podpisati se in ki jim ni odveč, da prijavljeni ve, kdo so. Žal se le redkokdaj v takšni situaciji uradni veterinar odloči za izdajo kazni zaradi lažne prijave, jaz pa rade volje ukrepam. Kradli čas, se obnašali do nas, kot da smo živalski vrt in motili ljudi, ki delajo, boste pač kje drugje.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2888 : sreda, 23.07.2008 : 23:38:07 »

Se podpišem. Kakršnakoli prijava se mi zdi popolnoma nepotrebna. Žalostno, da bi zaradi nekaterih ljudi, ki se ne znajo držati uradnih ur, nasrkalo zavetišče.

Ne bo. Delamo v skladu z zakonom, za živali skrbimo, kolikor sploh lahko. Z užaljenim egom se ukvarjajo drugačne službe.
Logiran

Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #2889 : sreda, 23.07.2008 : 23:56:50 »

In to samo zato pišem, ker bo napisala prijavo.

Mimogrede, proti čemu naj bi sploh napisala prijavo?
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #2890 : četrtek, 24.07.2008 : 08:10:54 »

Vsepovsod piše, da se je potrebno ali - najaviti in se dogovoriti ali priti v času uradnih ur. Užaljenost zaradi tega, ker te ne sprejmejo, kadar se je nekomu zazdelo, da bi prišel, je problem tistega, ki se ni znal držati pravil.
Če vzpodbujate ljudi, da bi posvojili koga, ji ne pozabite tudi opozoriti na to, da morajo spoštovati uradne ure oz. poklicati Polono v zvezi s kužkom ali muco, ki jih zanima.
T
Logiran
tajci
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 70


« Odgovor #2891 : četrtek, 24.07.2008 : 08:49:44 »

Ni v našem stilu dreti se kadarkoli na kogarkoli. Se mi zdi, da vem, za koga gre. Za enega od tistih, ki pridejo v nedeljo po kosilu in motijo ljudi na njihovem lastnem domu, ki tisti hip pač ni zavetišče - brez da bi se kakorkoli najavili, potem pa stojijo ob ograji še tudi po tem, ko se jim pove, da uradnih ur ni in da bodo morali priti drugič.
Prijavo je potrebno poslati na VURS, OU Postojna, Kolodvorska 5a, Postojna. Upam, da so eni od tistih prijaviteljev, ki jim ni odveč pod prijavo podpisati se in ki jim ni odveč, da prijavljeni ve, kdo so. Žal se le redkokdaj v takšni situaciji uradni veterinar odloči za izdajo kazni zaradi lažne prijave, jaz pa rade volje ukrepam. Kradli čas, se obnašali do nas, kot da smo živalski vrt in motili ljudi, ki delajo, boste pač kje drugje.

pa še v živalskem vrtu je potrebno spoštovat določena pravila in ima svoj čas odprtja. Pa ljudem res marsikaj ni jasno no
Logiran
bodesce
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 70


« Odgovor #2892 : četrtek, 24.07.2008 : 08:53:43 »

Dobro jutro,

najlepša hvala za odgovor.

Lep pozdrav in lep dan vam želim!

Polona
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #2893 : četrtek, 24.07.2008 : 08:59:50 »

Dragi vsi skupaj,

Se bom vmešala, ker slučajno vem, kako je izgledal zgoraj omenjeni dogodek. Imam namreč malenkost dovolj takih zgodb, ko "Francka sliši, da je strela treščla v transformator, Lojzka pa izve, da je treščilo v Francko pa v mater." Iz pokvarjenega transformatorja tako nastaneta dva mrtva, pa še pol vasi ni slišalo zgodbe. Kar se tiče uradnih ur, jih v nedeljo pač ni! Tudi na občini jih ni, ampak je zaklenjeno, zato nimate na koga lajat pred zaprtimi vrati, zakaj jih ni in kako to da jih ni, pa zakaj ravno takrat ne, pa da ste prišli vendar z namenom tem in tem. Jih NI! Komu bi stresali podobno, če bi na vratih zavetišča Horjul izven uradnih ur stal varnostnik, ali sploh nihče?
Kar se tiče pa prijave, pa imam močno mešane občutke...Ne vem namreč, ali naj se smejem ali jokam. Kako vestni so ljudje pri prijavljanju tega in onega, ko se njim zgodi "krivica". V naši državi imamo kar nekaj primerov, ko bi bila prijava več kot na mestu, saj ni niti v osnovi poskrbljeno za živali. Dajte prijavljat lastnike nesteriliziranih mačk, pa ofucanih, bolhastih, shiranih mačk, pa psov brez vode na soncu, pa psov na prekratki ketni, pa... dajte, no. Zavetišče, kjer živali živijo kakovostno, je za njih maksimalno poskrbljeno, imajo najboljšo veterinarsko oskrbo in najkvalitetnejšo možno hrano ter zagotovo daleč najbolj predano, skrbno in strokovno podkovano vodjo zavetišča v bližnji in daljnji okolici, pa za božjo voljo pustite s takimi nepotrebnimi izpadi pri miru. Vsaj v nedeljo po kosilu!
Logiran

helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #2894 : četrtek, 24.07.2008 : 09:24:20 »

Bi se razpisala,pa se mi niti ne ljubi.
Ljudje božji,valjda nimate pravice težiti v nedeljo popoldan komurkoli,pa četudi je to "samo" zavetišče za živali.
Vaš naval dobrote,ki vas je slučajno prijel v nedeljo po kosilu nima nič z dobrimi nameni,pa tudi če ste v prtljažniku imeli eno vrečo hrane za 3,99 eur.
In bi seveda morala vodja zavetišča kar dol past,ker ste vi tako fajn.
Logiran
Strani: 1 ... 188 189 190 191 192 [193] 194 195 196 197 198 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines