mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 19.05.2024 : 14:14:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nejka
Strani: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 ... 65   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nejka  (Prebrano 173330 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #390 : ponedeljek, 18.04.2011 : 16:19:56 »

Pa ne samo čudna. Sem tudi nezrela, ker mi grejo baje samo psi po glavi. butnglavc butnglavc butnglavc khm
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #391 : ponedeljek, 18.04.2011 : 16:22:35 »

(Aja, tale ta zadnji ni bil tebi namenjen. Tongue)
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #392 : ponedeljek, 18.04.2011 : 18:58:53 »

Nejka rabi novo igračo. Nama je prišlo nekaj na uho, da jih imajo letos v ZH na zalogi. Saj bo samo brez repka ostal; ostalih členov posvojitvene pogodbe se bove dosledno držali... Evil pevka

[slika je izbrisana]
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #393 : ponedeljek, 18.04.2011 : 19:01:16 »

se bova Angry dosledno držali...
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #394 : ponedeljek, 18.04.2011 : 19:21:48 »

Brez repka? Tale bi ostal brez črev, če bi jih kaj imel...
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #395 : ponedeljek, 18.04.2011 : 21:22:17 »

Moja mama tudi čaka, da bom odrasla in ne bom več imela toliko živali in mi ne bodo več živali po glavi hodile, v prenesenem in dejanskem pomenu. Se bojim, da ne bo dočakala, da odrastem ...  Roll Eyes

Igrače iz Horjula ti pa jaz Nejki ne bi dala, ker tole ne izgleda, kot da ji bo pojedla samo rep.  Angry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #396 : ponedeljek, 18.04.2011 : 21:37:16 »


Čakaj malo, tale dvojina me malo bega ... a to pomeni, da tudi TI grizeš nedolžne zajčke za r*t? Evil Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
elina
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


WWW
« Odgovor #397 : ponedeljek, 18.04.2011 : 22:29:29 »

Ma veš kaj, meni si pa prava carica, da si povedla stricu vse kar mu gre.  bravo
Ko sem jaz sosedovega "medota" vjagala med sprehodom in sem pri okoliških hišah iskala njegove lastnike (ta frajer je bil celo brez ovratnice), me je teta pri prvi hiši nakurla z "kaj sem ji tega cucka privlekla", ko se je njen višavc zapodil v njega, in tu se je moja dobra volja končala in sem samo še Gmajnice poklicala.  predaja


drugače pa - letos je po kitajskem horoskopu pač leto zajca, in je očitno skladno s tem tudi stanje v Horjulu. Mene malo bolj skrbi kaj bo 2012 prineslo, ker je leto zmaja... Grin


ps: Ela bi bila zeloooo hvaležna Nejkini šefici, če jo še kaj pripelje v šolo, njena ta stara pa tudi. Ne morem verjet, naš avtističen pes je za trenutek postal kuža, ko sta šli prvič mimo in se je med pavzo celo igral s palco (kar je pri nas ekvivalent božiču) in skakljal kot nafedriran zajček ko sta se oglasli.  Evil sicer ga je potem tud malo srala v šoli in je blo vse bolj zanimovo kot tist smrdljiv sirček, ampak podpisa nismo dobile, hehehehe  Roll Eyes
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #398 : torek, 19.04.2011 : 09:03:33 »

drugače pa - letos je po kitajskem horoskopu pač leto zajca, in je očitno skladno s tem tudi stanje v Horjulu. Mene malo bolj skrbi kaj bo 2012 prineslo, ker je leto zmaja... Grin

ps: Ela bi bila zeloooo hvaležna Nejkini šefici, če jo še kaj pripelje v šolo, njena ta stara pa tudi. Ne morem verjet, naš avtističen pes je za trenutek postal kuža, ko sta šli prvič mimo in se je med pavzo celo igral s palco (kar je pri nas ekvivalent božiču) in skakljal kot nafedriran zajček ko sta se oglasli.  Evil sicer ga je potem tud malo srala v šoli in je blo vse bolj zanimovo kot tist smrdljiv sirček, ampak podpisa nismo dobile, hehehehe  Roll Eyes
Naslednjega leta zmaja se tudi jaz rahlo bojim...upam, da to v ZH upoštevajo...

Kar se tiče avtističnega psa...naša je bila ista, tam nekje okoli 3. leta pa je prav lepo nabildala svojo psiho in terorizirala po dalmatinsko prav vse, ki ji niso bili všeč....Zato samo malo potrpljenja, pa boste zmagali!  Kiss Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #399 : torek, 19.04.2011 : 09:18:50 »

Aja, soncerumeno, da ne boš mislila, da si čudna...
Meni se je enkrat isto zgodilo, le, da je bila lastnica pristna štajerka, ki na smrt sovraži ljubljančane (a v lj pa lahko služi dnear, al kako... bruham).
Sem ji ujela nafedrano mlado JR terierko, seveda brez ovratnice. Z njo počakala 45 minut, da so prišli z Gmajnic (zamudila vse pametne vlake domov), ko se je v istem trenutku prikazala kokoška lastnica, ki me je napizd***la, kaj se gremo tu v ljubljani, da kar pse pobiramo, da zdaj ga mora pa it v gmajnice iskat...pa kakšni da smo tu v ljubljani... nisem mogla verjet, da je toliko kratka v svoji pameti,... še posebej, ko mi je povedala, da je skočila na pošto in pustila psa zunaj neprivezanega.... Jack Russell TERIERJA! Men se je že mešalo tistih 45 minut, ker tako naspidiranega psa pa še nisem imela v bližini! Potegnila pa sem ji ga s ceste, ker bi drugače imela palačinko, ne pa psa! butnglavc jezen
Ampak, ljubljančani so pa res zaendrek!  jezen jezen
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #400 : torek, 19.04.2011 : 09:49:27 »

Letos je leto razčiščevanja vsega mogočega tekočega za nazaj, tako da bo leto zmaja pomojem po čiščenju kar okej Wink
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #401 : torek, 19.04.2011 : 14:33:32 »

Igrače iz Horjula ti pa jaz Nejki ne bi dala, ker tole ne izgleda, kot da ji bo pojedla samo rep. Angry

Čakaj malo, tale dvojina me malo bega ... a to pomeni, da tudi TI grizeš nedolžne zajčke za r*t? Evil Grin

Se ni nič za bat. Ne glodava pravih zajcev/kuncev. Jaz kvečjemu kakšnega čokoladnega, Nejkička se bo pa morala doživljenjsko ukvarjati s plastičnimi. Tongue

Ela bi bila zeloooo hvaležna Nejkini šefici, èe jo še kaj pripelje v šolo, njena ta stara pa tudi. Ne morem verjet, naš avtistièen pes je za trenutek postal kuža, ko sta šli prviè mimo in se je med pavzo celo igral s palco (kar je pri nas ekvivalent božièu) in skakljal kot nafedriran zajèek ko sta se oglasli.  Evil sicer ga je potem tud malo srala v šoli in je blo vse bolj zanimovo kot tist smrdljiv sirèek, ampak podpisa nismo dobile, hehehehe  Roll Eyes

Prideva v soboto. In verjetno bova zdaj do konca sezone kar redni. Cheesy veselje
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #402 : nedelja, 29.05.2011 : 14:21:28 »

Nova budilka - krokodilček Šnapi Roll Eyes (trpežen ko Evil Angry)

Good morning sunshine
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #403 : ponedeljek, 30.05.2011 : 09:18:51 »

 Grin
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #404 : ponedeljek, 30.05.2011 : 10:22:46 »

 Grin Grin Sladkorček!
Logiran
Strani: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 ... 65   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nejka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines