mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 28.05.2024 : 05:21:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nejka
Strani: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 65   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nejka  (Prebrano 173774 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #465 : ponedeljek, 22.08.2011 : 13:58:35 »

Upam da si sosedo razveselila z novico, da razmišljaš o odprtju pasjega hotela, šole in/ali zavetišča.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #466 : ponedeljek, 22.08.2011 : 14:01:18 »

Aha, to je bilo doma?! Sem mislila, da je bilo tu v LJ.

Si pa naivna, miskica, če misliš, da gre samo za blokovske .... Grin

Sančulja, od kar sem se odselila iz bloka, ni več možnosti za direktna srečanja s sosedi Tongue Sem sicer prepričana, da nas imajo preštete južno, severno, zahodno in kar je še strani neba. Ampak ne srečujem jih na stopnišču, ne hodijo mimo mojih vrat in jaz ne mimo njihovih, ne hodijo mi po glavi, ne beležijo, kdaj grem na wc... etc etc. Ko pa kateri stoji na ulici na preži za čvekami, samo malo hitreje odpeljem mimo z avtom  Cool
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #467 : ponedeljek, 22.08.2011 : 14:07:23 »

Ej, a ni čudno, jaz sem se z enim ful čudnim  tipom po nekajkratnih "napadih" spičila in od takrat ga vidim enkrat na pol leta, včasih je še ta frekvenca redkejša in po osem, devet mesecev ne. Aja, stanuje nad mojo glavo.  ???Tako da  ta nepojasnjena naključja srečevanja morda tudi niso tako naključna. Tongue
Od Lanabele predlog je pa za shranit Afro Afro
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #468 : ponedeljek, 22.08.2011 : 14:09:34 »

Upam da si sosedo razveselila z novico, da razmišljaš o odprtju pasjega hotela, šole in/ali zavetišča.
Miskica, a si predstavljaš? Da daš tako novico ven v vaši ulici... To bi po mojem odmevalo do našega bloka  Evil Azn

Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #469 : ponedeljek, 22.08.2011 : 14:20:10 »

Mah, js si moram (spet Roll Eyes Tongue) sam malo dušo spihat. Ne morem namreč mimo tega, kako prijazno me je zadnjič soseda že navsezgodaj pozdravila: "A Vi mate pa zdaj kar zbirališče ščenetov?? Shocked" Ker se ji nisem pustila (karkoli že pač), me je (spet prijazno Roll Eyes) povabila na kavo in jaz sem povabilo sprejela, ker sem mislila, da se bova pomenili kaj pametnega (vem, Naivčič sem).
Kapo dol za toleranco , mene po takem vprašanju (kaj šele po deviantnem predavanju Shocked Lips Sealed) verjetno ne bi never ever spravila na kavo khm, čeprav je bil tvoj namen več kot dober ...  Kiss Eh, ljudje ... Več vas je, raje zbiram ščeneta.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #470 : ponedeljek, 22.08.2011 : 14:21:06 »

Miskica, a si predstavljaš? Da daš tako novico ven v vaši ulici... To bi po mojem odmevalo do našega bloka  Evil Azn


  po mojem, da bi naša KS hitro sklicala sestanek, na katerem bi vsi soglasno ugotovili, da nas bodo deložirali, pa če majo za plačat iz lastnega žepa  Evil Že za začasnike in občasnike jih kar vidim, kako radarji in sonarji začnejo delat. Takrat VEDNO koga srečam na ulici, ko gremo na sprehod. In seveda edino vprašanje je vedno "A imate novega kuška?".

Eh, ljudje ... Več vas je, raje zbiram ščeneta.

Jap, jap.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #471 : ponedeljek, 22.08.2011 : 14:47:28 »

blok/neblok - drekače, ki se pucajo skozi teror nad soljudmi, najdeš povsod. porazdelitev je po moje pravična in enaka ne glede na podeželje oz. urbano okolje, samo v urbanem okolju je koncentracija ljudi večja in zato je logično, da pride več drekačev na kvadratni kilometer.
tudi na podeželju se dogaja, da se mora kdo odseliti, ker si je kak odbitek za življenjski smisel izbral grenjenje življenja svojemu sosedu. ko se take stvari začnejo dogajati, zna biti na podeželju veliko huje kot v mestu - hlodi čez cesto, zaplužen oz. preoran makadamski dostop, neskončna tožarjenja zaradi meja itd. - domišljija pri takih nima nobenih ovir.

moj kolega ima enkrat na leto piknik za par prijateljev na SVOJEM vrtu - to so umirjeni odrasli ljudje, ki posedijo zunaj, spijejo dva deci in se zafrkavajo in smejijo. soseda ni mogla prenesti, da se ima kdo fajn in mu je leta in leta obvezno priklicala policaje - kao hrup pa to, čeprav sploh ni bilo nobene muske ali česa podobnega), ki so vedno znova ugotavljali, da čarovnica serje brezveze.

dokler ni šel enkrat na en razgovor z njo in ji obljubil, da če mu samo še enkrat pokliče kapse, bo hišo takoj prodal neki etnični skupini, katere se zaradi zbujanja nestrpnosti na forumih ne omenja, tisti, ki pa njihove sosede  obtožujejo nestrpnosti pa seveda živijo vsaj 100km stran.

Sonce rumeno, obljubi ji nekaj takega in ženska bo zagotovo kar naenkrat navdušena nad tvojima kosmatinkama.

pri neznancih, ki bi radi svojo superiornost dokazovali nad ženskami, pa izredno koristi bogat nabor južnoslovanskih kletvic v tistem delu, ki se nanaša na logistiko (pošiljanje pa to ...). meni se je že precejkrat zgodilo, da mi je kdo težil zaradi parkiranja (ki resnici na ljubo res ni moja močnejša plat, hehe), pa so po zelo kratkih ekspozejih na temo logistike vsi odnehali. razen enega, ki je rekel, da si bo zapisal številko, pa sem mu rekla, naj si jo raje vtetovira, da bo ziher. no, pol je tudi un odnehal.   
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #472 : ponedeljek, 22.08.2011 : 14:52:33 »

 Grin  rava, za tole zadnje  Afro
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #473 : ponedeljek, 22.08.2011 : 15:22:06 »

joj, rava, kako realistično opisano in še kako res, kar praviš.  Undecided

Ampak rešitev takega problema si bom pa zapomnila! Svetovna.  Afro
Škoda, da to nekako ne deluje v bloku... smo imeli en par: sine in mati, oba hudo "bolna" in sta težila kar vsepovprek, zraven pa take počela, da ti slabo pride... bruham sta se k sreči odselila in zdaj slišimo iz sosednjega bloka, da so morali z njima kakšno konkretno rečt na hodniku, pa je zdej mir. Samo za to moraš imet jaj**. Seveda, imela sem tudi jaz z njima "kratek stik" zaradi psa. Za mačke očitno nista vedela....  Tongue

južnoslovanska logistika.... 

Nejka, glavno, da se imate pri vas fajn! Šefica je pa tudi najboljša daleč naokrog, in to brez naštetega v enem od njenih postov!  ljubezen ljubezen



Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #474 : ponedeljek, 22.08.2011 : 15:37:27 »

Ampak rešitev takega problema si bom pa zapomnila! Svetovna.  Afro
Cheesy meni je bila tudi všeč. še nisem uporabila, je pa na lagerju  Cool

južnoslovanska logistika.... 

 Evil Evil
je pa trajalo desetletja, preden sem prišla do tega.
najprej vsa paf, kot naše Sonce.
pol sem se poskušala prijazno pogovarjati in recimo človeka pomiriti in razčistiti zadevo v tem smislu, da se zaradi malce postrani parkiranega avtomobila morda pa le ne bodo zamenjali zemeljski poli.
pol mi je pa končno upalilo, da ni hakeljc v avtu - človek se ima slabo in je zanj izgubljen dan, če še drugemu ne zagreni življenja.
zdaj pri takih samo še logistika laufa in zadeva je zrihtana hitro in učinkovito Wink
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #475 : ponedeljek, 22.08.2011 : 15:47:01 »

aja, pomaga tudi to, da se več ali manj gibljem v moški družbi in imam s tega področja tako bogato izrazje, da bi mi ga zavidali na marsikaterem gradbišču Evil Evil
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #476 : ponedeljek, 22.08.2011 : 15:51:09 »

Ej, jaz imam na zalogi marsikaj, ampak do južnoslovanske logistike za javno uporabo sem pa še zadržano sramežljiva kot devička sram
Logiran
Sreda
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 627


« Odgovor #477 : ponedeljek, 22.08.2011 : 16:40:29 »

Ko smo se mi preselili na "selo", je prišel sosed in rekel, da rottweiler pa ni za to ulico. Sem mu povedala, da kaj imam jaz na vrtu je moja stvar, kaj ima on pa njegova. Noben drug sosed ni imel nič proti moji psici, samo on. Je potem še eno leto nagajal na vse možne načine, ampak smo ga postavili na realna tla. Od takrat imamo mir pred njim.
sonce rumeno, če potrebuješ nekoga, da jih bo grdo gledal, se javim Smiley
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #478 : ponedeljek, 22.08.2011 : 16:49:00 »

Aha, to je bilo doma?! Sem mislila, da je bilo tu v LJ.

Hehe, to "razsvetljenje" se mi je zgodilo v Ljubljani, vendar ne dvomim, da bi mi tudi marsikateri sovaščan z veseljem pripravil takšno pridigo. Zdaj se je gotovo že razvedelo po naši vasi, da imam dva (dva! o ti groza!) psa, in verjetno se marsikomu prav smilim, ker sem tako zavozila življenje. Roll Eyes khm Cool Imam pa v naši prelestni vasi to srečo, da veljam za izredno konfliktno in se me zato raje izogibajo.

(So enkrat prišli k bratu na obisk njegovi vrli vaški kolegi, Nejka je pa bila ravno v pesjaku. Seveda jih je ornk oblajala; v bistvu sploh ni nehala lajat dokler nisem jaz prišla do nje. Pa je eden izustil: "Se vidi, da je Jernejina." predaja)

Kapo dol za toleranco

Me jezik tako srbi, da se mi bodo še kakšni izpuščaji naredili, ker se ne smem popraskati. Namreč... Lastnici stanovanja (ki je najboljša najemodajalka ever; tak pravi biserček je) sem obljubila, da se ne bom zapletala v prepir s to sosedo. In obljuba dela dolg. Sad

Bo pa za uporabiti tale nasvet: Evil

Upam da si sosedo razveselila z novico, da razmišljaš o odprtju pasjega hotela, šole in/ali zavetišča.


dokler ni šel enkrat na en razgovor z njo in ji obljubil, da če mu samo še enkrat pokliče kapse, bo hišo takoj prodal neki etnični skupini, katere se zaradi zbujanja nestrpnosti na forumih ne omenja

Sonce rumeno, obljubi ji nekaj takega in ženska bo zagotovo kar naenkrat navdušena nad tvojima kosmatinkama.

Bi z veseljem in že zdavnaj, če bi bilo stanovanje moje. sram

aja, pomaga tudi to, da se več ali manj gibljem v moški družbi in imam s tega področja tako bogato izrazje, da bi mi ga zavidali na marsikaterem gradbišču Evil Evil

Ej, jaz imam na zalogi marsikaj, ampak do južnoslovanske logistike za javno uporabo sem pa še zadržano sramežljiva kot devička sram

  Vidve bi me morali vzeti v šolo... predaja

Eh, ljudje ... Več vas je, raje zbiram ščeneta.

 Afro ljubezen ljubezen


sonce rumeno, če potrebuješ nekoga, da jih bo grdo gledal, se javim Smiley

Jur velkom. Pridi kdaj na kak kafe. Z Angelčko, seveda. Evil
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #479 : ponedeljek, 22.08.2011 : 22:42:34 »

Mi imamo eno v vasi, ki ne more, da nas ne bi malo "rihtala" Angry. Pa mi je rekla, da smo kot cigani Shocked, vrt neoplet, hiša pa polna mačkov. Sem samo skomignila z rameni in rekla, da potem bomo pa mogli priimek zamenjat, živjenja namreč ne bomo Evil. In sem šla naprej. Je kar nekaj časa stala in premišljevala butnglavc.
Logiran
Strani: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 65   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nejka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines