mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 02.05.2024 : 19:54:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA
Strani: 1 ... 182 183 184 185 186 [187] 188 189 190 191 192 ... 313   Dol
Natisni
Avtor Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA  (Prebrano 820593 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #2790 : torek, 11.10.2011 : 07:46:12 »

Luna7, si ti svojo majčko že krstila? Cool
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2791 : torek, 11.10.2011 : 07:59:43 »

hehe, razkazovala sem jo "na suho", nekako se mi je zdelo, da je premrzlo. So pa vsi nadnavdušeni!  Cheesy Smiley Cool Samo, da dobim slikico načega drugega veterana in veteranke, potem pa pošljem še mejl.  Kiss
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #2792 : torek, 11.10.2011 : 10:44:26 »

SOŠOLCI, VAS ZANIMA PIKNIK?  Cool

Medtem, ko si Fifi ogleduje razne lokalne znamenitosti domačih veljakov kot so kakci in lulanje okoliških psov, ima ata Fifi čas razmišljati, kako bi vam odtegnil nekaj denarja, dragi sošolci. Roll Eyes Evil Smiley

Mogoče sem vas v uvodu rahlo prestrašil, ker sem uporabil premočen izraz. To v bistvu nebi bil odteg denarja, ampak naložba v nekaj, kar vam bi pustilo lepe spomine, Horjulčkom pa pomagalo, da bi lažje pričakali čisto svoje nove domove.  Smiley Ponovno bi poskusili zanje zbrati nekaj denarja, hkrati pa bi popestrili vikend in se nasploh odlično imeli.  super

Kako združiti prijetno s koristnim, ni več vprašanje. »Piknik!« je po dolgem premisleku dognal ata Fifi, in »Sprehod!«, je zalajala Fifi.  Smiley

Torej:
Fifi vas vabi na Fifijin pohod, Fifi pa na piknik s pečenim kostanjem, kuhanim vinom in specialitetami z žara.

Kdaj in kje?
Dobili bi se v nedeljo, 16. 9. 2011 ob 11.00 zjutraj, pred Tuševo trgovino v Šmarci pri Kamniku. V pomoč vam je priložen link, ki kaže pot od vadbišča KD Krim, pa vse do trgovine Tuš (našega zbornega mesta).

Link do zemljevida, ki vas bo pripeljal od vadbišča do zbornega mesta: http://g.co/maps/pxju8
Če vam linka ne odpre, ga prekopirajte v http vrstico.

Parkirate lahko ob trgovini ali pa na parkirišču tovarne Menina, ki je na zemljevidu ne morete zgrešiti (glej spodnjo sliko).





Fifijin pohod:
To je standardni daljši sprehod, ki ga s Fifi opraviva trikrat do štirikrat tedensko. Pot je nezahtevna, položna, pretežno makadamska, vendar kar dolga. V eno smer se prehodi približno šest kilometrov in pol, torej bi skupaj premagali srečnih 13 kilometrov. Cool Priporočam kvalitetno obutev in posodico za vodo, za pse. Med potjo so tri postaje s pitno vodo, tako, da načeloma vode ni potrebno nositi s sabo. Afro V Domžalah pri Lidlu, kjer obrnemo nazaj, se nahaja tudi lokal, kjer si bomo po želji lahko postregli s kavo in osvežilnimi pijačami. Wink S Fifi hodiva v eno smer eno uro in deset minut, vendar bo naš tempo počasnejši. Predvidoma bomo 6,5 kilometra prehodili v uri in pol. Če prištejemo še postanke, bo vse skupaj trajalo štiri ure. Ker bomo hodili po poti, ki jo uporabljajo tudi drugi ljudje, bomo imeli pse na povodcih in za njimi pobirali iztrebke. 

Če kateri od psov ali vodnikov  ni zmožen prehoditi tako dolge poti, lahko pride direktno na piknik. V tem primeru parkirajte na isti lokaciji, torej ob trgovini, ali pa na parkirišču tovarne Menina. Na spodnji sliki je vidna pot od Meninskega parkirišča do prizorišča piknika, ki se nahaja na Pibernikovi 1.  Smiley Piknik se prične ob 15.00.


Slika prikazuje pot našega pohoda.

Fifijev piknik:
Ko bomo prispeli nazaj (predvidoma ob 15.00), nas bo že čakal topel kostanj. Cheesy Potem pa vse ostalo po vrsti (od čevapčičev, safalad, do kuhanega vina...) Cheesy. Vegetarijanci se prosim javite v to temo,  pa brez skrbi, tudi za vas bo poskrbljeno. Wink Psi bodo tudi tukaj na povodcih, ker nočemo kakšnih preveč razvnetih iger. Prosim vas tudi, da žogice pustite doma, ker jih bom tudi sam zaradi Fifi pospravil (glede na to, da bom kuhal in pekel,  je ne bom imel časa prav uspešno miriti, prav tako pa bo na njenem teritoriju ogromno psov in bo v začetku verjetno zmedena). 

Kot že rečeno, bo na pikniku »šparovček«, v katerega bomo po svojih močeh prispevali za zavetišče Horjul. Smiley Kot na prejšnjem pikniku, bo postopek tudi tukaj enak. Jaz založim za hrano in pijačo, vam le to tudi okusno pripravim in povem, kolikšni so bili stroški. Pri tem se sam odpovem povračilu denarja. Nastali stroški se razdelijo glede na število obiskovalcev, če pa boste s piknikom in samo organizacijo še posebej zadovoljni, lahko primaknete še kak evro več. Azn  ['*Ves zbrani denar do zadnjega centa bo romal v zavetišče Horjul, zbrana sredstva pa bomo prešteli skupaj ob zaključku. Stroški na osebo ne bojo preveliki, tako da se vam ni treba bati, da bi vas spravil na "kant", o točni ceni pa za enkrat še ne morem govoriti, ker je do piknika še skoraj cel teden. Na prejšnjem pikniku so bili stroški okoli 15 evrov na osebo in tudi na tem pikniku verjetno cena ne bo bistveno drugačna.  Afro

Prostor na našem vrtu je omejen, zato lahko s Fifi sprejmeva največ 30 vodnikov in njihovih psov.  Cry

V primeru dežja piknik odpade.  Angry

Prosim, če potrdite svojo udeležbo v temi ABECEDA IN POŠTEVANKA ali pa v temi Fifi vas pozdravlja.  Smiley

Za večje zemljevide poglejte tu: http://www.mojalbum.com/fifi1/razno/foto/19117092/povecaj

S Fifi se vas že veseliva!  Cheesy Afro super veselje

Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #2793 : torek, 11.10.2011 : 11:08:19 »

V tekst se je prikradla napaka...  sram Dobili bi se v nedeljo, 16.10.  Roll Eyes
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2794 : torek, 11.10.2011 : 12:39:18 »

Joooj, kakšna fina ideja! Ker še ne vem, kakšno bo gibanje za to nedeljo, raje nič ne rečem. Itak mi ne moremo na sprehod-spljoh ne na tako dolgi. Tako, da svojo prisotnost lahko zagotovim šele v soboto. Na sprehodu pa se lahko pridružimo šele na kakšnem končnem delu...  Wink
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #2795 : torek, 11.10.2011 : 17:26:22 »

Ja Fifi, kok si ti eno zlato dete  Smiley, takih ne delajo več. Jaz se načeloma fočkam, vendar ne moerm reči za ziher ker je bil Čip včeraj urgentno na veterini in je vse odvisno od njegovega počutja. Sem pa vegič  Wink
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #2796 : torek, 11.10.2011 : 19:05:33 »

Pridemo! Cheesy
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #2797 : torek, 11.10.2011 : 20:25:44 »

Jaz upam, da mi bo uspelo prit, ampak bi, če smem, prišla samo na piknik, ker so moje sprehajalne aktivnosti še kak mesec, dva, tri...nekoliko omejene. Wink Bi se pa z veseljem udeležila, ker vem da bo zabavno.
Logiran

Sreda
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 627


« Odgovor #2798 : torek, 11.10.2011 : 20:44:24 »

Midve se tudi samo za piknik fočkava, ker je zjutraj še obvezna tlaka na urniku.
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #2799 : torek, 11.10.2011 : 20:58:15 »

Fru the Great s spremstvom se javljava, samo za piknik (čeprav je tur'ca hudo mamljiva, sam pač...   Cry )
Pa obe sva malček bolj zmrzljive sorte 

Glede na to, da se bo stregel kuhanček tudi skromno drživa palec ven, če bo kdo šel iz Viča ali bližine...  predaja

C'i vediamo!
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #2800 : torek, 11.10.2011 : 21:36:44 »

Ja, če se odločiš za sprehod, te z veseljem poberemo Wink razen, če bi bila rada prva na piknik placu in asistirala pri pripravi kuhančka Evil
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #2801 : sreda, 12.10.2011 : 08:35:31 »

Vesel sem za vse, ki ste se že opogumili, pa četudi samo za piknik. Cheesy Čim več nas bo, lepše se bomo imeli in več denarja bomo zbrali za Horjul.

Binulja, v čast mi bo, če boš prišla! Cool Seveda je vabljena tudi Smetka. Če bi prišla še ona bi me pa kar 2x kap. Cheesy
Samo povejte mi, kdo je vegetarijanec ali pa vegan, da bom pripravil še kaj za vas. Ponavadi je pri meni tako, da vegetarijanci jejo boljše kot mesojedci. Smiley

Sreda, saj nekoč bo zemlja tvoja, pa ti ne bo več treba tlake delat ... Grin Sta se vidve s capko menile za prevoz? Fino bi blo, če bi prišla tudi ona, sta s svojim Jakcom taka pozitivca, se jima vedno nasmejim!  Smiley

In kje ste ostali? Huh Dajmo se no, saj ne grizem.  Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2802 : sreda, 12.10.2011 : 08:37:47 »

A lahko samo na piknik pridemo tudi bivši šolarji Roll Eyes
Kaj bi se človek matral s hojo, če pa lahko samo je Evil Cool Tongue
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #2803 : sreda, 12.10.2011 : 09:19:23 »

A lahko samo na piknik pridemo tudi bivši šolarji Roll Eyes
Kaj bi se človek matral s hojo, če pa lahko samo je Evil Cool Tongue

Seveda lahko. Kot pravim, prostih mest je 30, lepo bi bilo, če bi nas bilo na koncu toliko. Smiley Ja, ampak sprehod je bil mišljen predvsem za to, da ne bomo uživali samo mi, ampak tudi naši psi. Pa še mir bi potem dali. Pred prihodom jih malo zmatrajte, da boste imeli na pikniku več miru.  Wink
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #2804 : sreda, 12.10.2011 : 09:47:55 »

Tale piknik je še kako mikaven Cheesy. Samo žal sprehoda se ne bi mogla udeležiti Undecided, na piknik pa mogoče vseeno bi uspelo priti z rumeno rutkarjem Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 182 183 184 185 186 [187] 188 189 190 191 192 ... 313   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines