mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 21.05.2024 : 20:46:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Petarde so prepovedane!
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 36   Dol
Natisni
Avtor Tema: Petarde so prepovedane!  (Prebrano 130242 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
rožica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 420


« Odgovor #120 : ponedeljek, 03.10.2005 : 07:45:56 »

Tudi meni petarde niso ravno prijetne. Za novo leto Ronija vedno damo v garažo, ker drugače ves čas živčno laja. Atos bo pa verjetno kar gor pri nas spal. Sicer se grmenja ne boji, petard pa verjetno ne bo maral. Angry
Logiran
spuppisf
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 237


« Odgovor #121 : ponedeljek, 03.10.2005 : 21:57:20 »

Tudi meni petarde niso ravno prijetne. Za novo leto Ronija vedno damo v garažo, ker drugače ves čas živčno laja. Atos bo pa verjetno kar gor pri nas spal. Sicer se grmenja ne boji, petard pa verjetno ne bo maral. Angry

Moje macke pa niti vloviti ne morem - se skriva pod kaksno mizo in se ne pusti prijeti
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #122 : ponedeljek, 05.12.2005 : 20:56:08 »

Pri nas se je že začelo Undecided Rina takoj panika,in ne v pesjak,ni šans.Niti za priboljškom,niti za mesom NE in NE.Trenutno je tukaj zraven,sicer meni je ušeč....samo kako bo čez dopoldneve ko bo morala it v pesjak,ker doma ni nobenega...zunaj pa je trenutno dež.Mogoče kdo kakšen predlog,poleg tega da jo imamo noter? Kako naj jo navadimo da to ni nič hudega,da gre vsaj čez dopoldne v pesjak?
Se je pa popoldne(okrog 5)spomnila,da bi malo po oknih skakala....da pritegne pozornost,oz kot da bi nas klicala "pridite pome".(prej ni nikoli skakala po oknih)

Hvala za naprej!

Nina
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #123 : ponedeljek, 05.12.2005 : 20:58:17 »

Mi pa imamo povsem neubcutljivega psa, poci, ona sicer malo pogleda kaj je zdaj to blo in to je vse.
Logiran
Zoia
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 717


« Odgovor #124 : ponedeljek, 05.12.2005 : 21:11:19 »

Rincy saj dopoldne je mularija v soli Wink No, ne vem kak je to v kaksnih vecjih mestih, pri nas poka sele, ko je tema.

Nasa je pa cisto flegma, dokler sem jaz flegma. ko pa zacnem panicarit, pa ona rep med noge pa "mene je straaah". Obvladava polozaj Cool
Logiran
LuncaPunca
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 203


« Odgovor #125 : ponedeljek, 05.12.2005 : 21:24:36 »

Hm nas zaenkrat se tudi ni pokazal strahu pred pokanjem. Imamo sreco Tongue
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #126 : ponedeljek, 05.12.2005 : 21:29:52 »

Zoia,ja res da je v šoli.Samo Rina si je "vbila" v glavo,če je zunaj poka.Sploh danes dopoldne,je grmelo...in je čist presrana(po domače povedano) Undecided .Nevem kako bo,mogoče bo res ta mesec bolj notri,na sprehodu pa na povodcu.

Lp,Nina
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #127 : ponedeljek, 05.12.2005 : 22:18:56 »

Nevem kako bo,mogoče bo res ta mesec bolj notri,na sprehodu pa na povodcu.

Pri nama pa je ravno v takih kriznih časih, ko povsod poka, poslušnost na višku, pravilen "poleg" skoraj ves čas in se nimam za kaj sekirat Grin.
Logiran
lejca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 599


« Odgovor #128 : ponedeljek, 05.12.2005 : 22:22:57 »

Pri nama pa je ravno v takih kriznih časih, ko povsod poka, poslušnost na višku, pravilen "poleg" skoraj ves čas in se nimam za kaj sekirat Grin.
Zanimivo, pri nama je ravno obratno. Če na sprehodu zasliši kakšen pok petarde ali rakete, začne tako vleči proti domu in se vleče skoraj po trebuhu. Potem ga pa ponavadi povlečem k sebi in odvežem, da steče domov.
Logiran
WildAngel
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 754


« Odgovor #129 : torek, 06.12.2005 : 11:12:14 »

Fabija tudi ne porajta pokanja. Petarda lahko poči zraven nje, pa je ne pretrese kaj preveč. mačka sta se pa lani za novo leto skrivala pod posteljo...
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #130 : torek, 06.12.2005 : 11:31:58 »

Moja ptiča zaenkrat dobro prenašata petarde, bomo pa letos videli, ker se je prav ponoči izvalil prvi mladiček, če ju bo pokanje kaj zmedlo. Upam, da ne, drugače bo potreben ročen futr in gretje Smiley.
Tudi Alba se ne zmeni za petarde, na srečo.
Želim si pa, da bo letos čim manj petard vsepovsod, ampak na žalost so pri nas že začeli.
Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #131 : torek, 06.12.2005 : 11:41:47 »

Moji psi tudi nimajo nič proti petradam  Cool , razen enega, ki jih je v mladih leti napadal-napadel bi tudi tistega ,ki je vrgel, če je pogruntal kdo je  Roll Eyes.
Ampak jaz pa sem čisto nasprotje.
Sovražm petarde, rakete, ognjemete in cel novoletni cirkus, z rjovečimi pijanci  vred  Angry.
Bil abi najbolj zadovoljno bitje n asvetu, če bi lahko vs eljubitelje pokanj aposlal akam na frontao, panaj jim granate počasi trgajo meso s telesa ob tako oboževanjem hrupu  Angry.
Logiran
tina82
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 127


« Odgovor #132 : torek, 06.12.2005 : 11:53:49 »

Deteljica, se pridružujem tvojem mnenju glede ljubiteljev pokanja...
Za našo še ne vem, če se boji petard, je še premala, da bi jih doživela. Upam, da se jih ne bo bala, ker bova trenirali reševanje - zaenkrat se pokov na izpitih za reševalce ni bala in upam, da bo tako tudi ostalo.

Lp,
Tina
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #133 : torek, 06.12.2005 : 11:59:54 »

[Sovražm petarde, rakete, ognjemete in cel novoletni cirkus, z rjovečimi pijanci  vred  .]

Se ne bi mogla bolj strinjati s tabo Smiley.
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #134 : torek, 06.12.2005 : 12:44:16 »

Hehe, deteljica, dobro napisano. Se povsem strinjam. Zaradi vsega trusca okrog novega leta, je zame december nabolj depresiven mesec. Angry Komaj cakam januar! Wink lp
Logiran

Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 36   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Petarde so prepovedane!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines