mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 17.05.2024 : 00:38:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 307 308 309 310 311 [312] 313 314 315 316 317 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 788481 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4665 : petek, 04.04.2014 : 14:59:22 »

Sej tole pa res ugleda pot po ravnem in celo prevozna je. Odlicno!  Cheesy

Evo, take optimiste imamo najrajši Cheesy

Babe, tisto teranovo je PEŠpot (zato je imel pa tudi trikolesnik, torej vozilo od AngSeter prestolonaslednika manjše težave ... pa ne zaradi višine in previsov Tongue )

Za 4 tace in čevlje, ki niso ravno štikle ali balerinke pa res ni težav Smiley Meni trentno večje tuhtanje povzroča iskanje piknik placa, ker mi v teh dneh, ko se je bilo treba ubadati z drugimi rečmi, ni ratalo dobiti predsednika TD Dutovlje, da bi vprašala, če bi smeli izkoristiti super točko v gozdičku, ki pa je za ograjo in se  ne da "kr tako" parkirat oz. brez dovoljenja tam bit.
Saj bo sram
Logiran

Unikatne tablice in portretki
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #4666 : torek, 08.04.2014 : 13:43:12 »



Tale mi je zmagovalna:

Za LoUca najlepši RazgleT je trava Zelena!
Tam najdeš drek ot Zajca in ot Jelena!




Meni tudi  Grin, super si tole spesnil, hvala ti, si mi polepšal grd dan  Smiley Kiss
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #4667 : torek, 08.04.2014 : 21:44:48 »

Ma kaj Kosovel, še Šejkspir  se skrije!   bravo

Tale mi je zmagovalna:

Za LoUca najlepši RazgleT je trava Zelena!
Tam najdeš drek ot Zajca in ot Jelena!


Moj Karlito je tudi te verze od Rokota bral, ker ni našel drek ne ot Zajca, ne ot Jelena, se je pa kar v gnojnico šel namakat.. Cheesy Grin Grin

 

Dragi Roko, res si mi polepšal  en usr** začetek dneva. Mogoče bo pa le še vse dobr....hvala ti!  Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #4668 : torek, 08.04.2014 : 21:52:17 »

Moj Karlito je tudi te verze od Rokota bral in ker ni našel drek ne ot Zajca, ne ot Jelena, se je šel pa kar v gnojnico namakat.. Cheesy Grin Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4669 : sreda, 09.04.2014 : 01:00:03 »

hahaha, me veseli da je KuŠke moja PoJezija inspErirala!
Kylie, bravo, sem veseU Tvojih Uspehov!

Lynn, mamaF ti pa pošilja sožalje zaradi Gnojnice, ne štekam tega zakaj sožalje in ne Čestitke  Shocked Tongue LP Roko
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #4670 : sreda, 09.04.2014 : 10:11:45 »

Haha, Roko moja dva ne bosta smela več tvoje poezije brat. Ker ju preveč navdahne za razne vragolije.  Tongue
To še nisem napisala, ampak Poppy mi je pa zadnjič v blato skočil in po njem gazil. Ne dam roke v ogenj, da se tudi on nebi v gnojnici povaljal. Grin

MamaF hvala za sožalje, čeprav najbolj pretresena je bila moja mami. Ni mogla verjet kakega psa sem domov pripeljla.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4671 : četrtek, 10.04.2014 : 02:19:41 »

Novo začasno posvojenko imam, tralala!


Tole bubo sem našla danes in "moja" FB biologinja mi je spet pomagala ter potrdila, da gre za bubo "Škrlatnega tigra" oziroma "Cimetastega pestrina" po naše, torej vešče, ki sem jo (pravzaprav ju) zadnjič zalezovala ponoči Smiley


A ni super! Cheesy Tole je fotka z ene metuljevske spletne strani, ki kaže na to, da imam verjetno še enkrat škrlatno srečo Cheesy
Zdaj bom pa čakala, kdaj in kako bo nova vešča ven zlezla, imam bubo "shranjeno" pod eno rožo, kjer sem jo našla Smiley

Sicer pa vas pesnik Roko lepo pozdravlja in zadnjič je svoje že ponarodele verze
"Za LoUca najlepši RazgleT je trava Zelena!
Tam najdeš drek ot Zajca in ot Jelena!
"
ne samo recitiral, temveč tudi v maniri vrhunskega dramskega umetnika interpretiral z dušo in telesom Evil



Seveda je našel "drek ot Zajca in ot Jelena!", zato sem ga zvlekla do napajalnika za DiUjaT in mu zalimano bogastvo kar tam umila s kožuha Angry Z eno roko ... seveda ni hotel v vodo pod nobenim pogojem Angry



Nato ga je obsijala mistična svetloba! Kdo ve, kakšno inspiracijo mu je prinesla Upam, da je vsaj malo osvetlila tudi njegove možgane črne Tongue



Za konec pa nekaj bolj poetičnega od LoUske PoJezije.
Jablane cvetijo in to zelo lepo, pa polne čebelic so! ljubezen


Logiran

Unikatne tablice in portretki
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #4672 : četrtek, 10.04.2014 : 10:28:42 »

Meni je pa ta buba malo spooky... Grin Ampak Roko je taka faca, in všeč mi je njegova ovratnica.. Cheesy
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #4673 : četrtek, 10.04.2014 : 11:56:15 »

Kako pa naj piše vrhunsko poezijo, če je ne doživi  Evil  Kiss
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #4674 : četrtek, 10.04.2014 : 19:28:25 »

MamaF veš, mi je veliko bolj všeč in domače Rokovo mljackanje drekcev pekcev oT zajca in oT jelena, kot pa tvoja posvojenka  bruham, ampak, če si Ti navdušena nad njo, pa je tudi fajn  Wink Tongue
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #4675 : petek, 11.04.2014 : 23:49:51 »

Oh, kako pa Roko uziva v valjanju v dreku ot Zajca in ot Jelena, kar z ocmi koluta, da se mu belo vidi...  Grin Bravo Roko!  Afro
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #4676 : nedelja, 13.04.2014 : 00:27:00 »

Iiii, nova buba in misticna svetloba, ki je naredila Rokota se modrejsega kot je itak ze!  Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4677 : nedelja, 20.04.2014 : 20:48:33 »

Baje so U Modi Selfiji pa tut fotke is Narave. Moja se drži Mode in nas Matra is Fotkanjem! Sobota je šla mimo, mogoče bo tut Danes in Jutri kerje PraSnik kaj za jest!

Lepo se Mejte in Šunko nažicajte!
Roko Kiss







Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4678 : nedelja, 20.04.2014 : 20:56:53 »

Pa še malo Selfijou - NVMM:


Dva črna Louca - Jast in ot Bliska pes Blacky veteran ljubezen




moj Selfi!


pa še Bliskou Selfi na katirega se je Ona uturila!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #4679 : nedelja, 20.04.2014 : 21:04:02 »

Lepe slikice Roko, lušno se imata s tvojo šefico in simpatične prijatelje imaš... Cheesy Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 307 308 309 310 311 [312] 313 314 315 316 317 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines