mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 13.05.2024 : 02:46:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 83 84 85 86 87 [88] 89 90 91 92 93 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 348475 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #1305 : ponedeljek, 26.09.2005 : 22:12:14 »

ARIEB upajmo, da bo vreme držalo. Jaz bi prav z veseljem preživela lep popoldan na obali  Smiley...... pa prav rada bi že končno videla Schipperke v akciji!

lp
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1306 : ponedeljek, 26.09.2005 : 23:01:36 »

Ojoj, Ory, danes smo bili na treningu, a nam je "tršica" čisto odpovedala, sploh ne vem kdaj smo bili na tapravem terningu... Bila sem sama z Bay, saj sva lepo vadila... a kaj ko ne vem, kje delam prav, kje napake, kdaj grajati in kdaj pohvaliti, kdaj z leve in kdaj z desne, in kako.....
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #1307 : ponedeljek, 26.09.2005 : 23:14:50 »

Hmmm  Huh, je veliko bolje delati pod okriljem nekoga, ki ima izkušnje. Kdo pa vas trenira? Jaz imam sicer nekaj izkušenj in če imate kakšno (ne preveč zapleteno vprašanje), lahko pomagam. Bi bilo pa lažje, če bi živeli kje bliže in bi se na kakšnem treningu oglasila  Smiley......

Biscuit, res škoda, da se bomo videli.....

lp
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1308 : sreda, 28.09.2005 : 07:10:34 »

Arieb,kako lepo ste obrezovala trto,mene pa še videla niste Undecided Wink

Ory,tudi meni je žal....samo kaj morem! Obveznosti pač Wink Tongue
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1309 : sreda, 28.09.2005 : 09:21:07 »

Ory, hvl za pripravljenost pomagati... a bom najprej morala očitno kar sama kaj rešit... Trenira nas tovršica, a ona nima izkušenj (tako je povedala). Te bom pa res kaj vprašala, ko bo bolj konkretno vpr. (saj veš, težko je besedno).

Bis, trte nismo porezali ("bog ne daj"), smo pa trgali grozdje, ali bi se reklo: smo imeli trgatev Grin
Logiran
klovn
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.994


« Odgovor #1310 : sreda, 28.09.2005 : 09:29:32 »

Šiperk v Aradu ni bilo.
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1311 : sreda, 28.09.2005 : 11:04:10 »

Citat
Šiperk v Aradu ni bilo.
Ojoj, klovn, verjetno je bilo zaradi tega prav dolgočasno dol Grin Grin Grin, a ne? Torej za drugo leto velja? Saj bom šla s svojim prevozom, tebe rabim samo za moralno pomoč, pa da ti že enkrat plačam vse tiste "pire, k sm t dowžna" Wink
Logiran
klovn
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.994


« Odgovor #1312 : sreda, 28.09.2005 : 11:15:22 »

Zdaj smo preverili vse tiste stvari okoli varnosti, ki smo se jih vsi skupaj bali - ni se za bati. Prostor je v nekem zabaviščno rekreacijskem parku z zaprtim parkiriščem - edini feler - močne glasbe - ja, glasbe, ne glasba, kajti je več teras in diskoteka  do treh zjutraj.

Sicer pa tako kot sem rekel - organizacija izjemna, vse klapa 300 na uro.
Če ne bi imel težav z avtom bi bilo res dolgočasno, tako pa sem se imenitno za/je/baval.

Za drugo leto - GREMO!!!
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1313 : sreda, 28.09.2005 : 12:58:35 »

Bis, trte nismo porezali ("bog ne daj"), smo pa trgali grozdje, ali bi se reklo: smo imeli trgatev Grin

No,ja takole sem mislila Wink
Bon in Ira sta me pa takoj opazila Wink
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #1314 : petek, 30.09.2005 : 11:06:07 »

Očitno bo lepo vreme, jaz pa sem pozabila, da imamo ob 17h pasjo šolo!!  Sad Bon, vso srečo na predstavitvi.... dokaži, da so Schipperke idealna izbira za vse tekmovalce v Small-u!!  Wink

lp
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1315 : sobota, 01.10.2005 : 16:19:28 »

Torej, včeraj je imelo naše KD v sklopu svetovnega dneva živali in velikega dobrodelnega koncerta znanih estradnih umetnikov ter v organizaciji društva proti mučenju živali PREDSTAVITEV ERP (enote reševalnih psov) in A (agility sekcije)  Wink.

Tj. bilo za Bona in mene prvič izven poligona, v gužvi in množici, glasbe, komentatorke… In sem zelo ponosna na Bona – v sklopu ERP je prikazal še vaje poslušnosti s povodcem in brez povodca (kar nisem delala oz trenirala od položenega izpita B-BH konec junija letos, torej 3 mesece) in je bil fenomenalen, razen pri »odpoklicu«, ko se pred mano ni usedel, ampak je kar švignil okrog neme v »poleg« , je bil 100%. Bravo mala moja črna pikica  Smiley!  Potem smo prikazali še agility – no, tu je bilo malo več napak (vsi smo začetniki, treniramo ca dober mesec dni), a za publiko so bile ravno napake agilitašev najbolj zanimive in so jih nasmejale.

Moj rezime: zelo uspešna in lepa predstavitev (upam, da tako mislijo tudi drugi)! Smiley Wink Cheesy Grin Shocked Huh Roll Eyes Grin Cheesy Wink Smiley
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #1316 : nedelja, 02.10.2005 : 10:27:44 »

Vidim, da je Bon uspešno predstavil svoje sposobnosti širši javnosti  Wink. Čestitke obema! ARIEB, zdaj pa mene zanima, na kakšen način vi dnevno sprehodite in vsaj malo izmučite svoje divjačke (takrat, ko na primer ni agilitija in podobnih zaposlitev)? Za Bisa že vem , kako potroši energijo...... No pa mogoče isto vprašanje še za Kajo in Bagi.

lp
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #1317 : nedelja, 02.10.2005 : 15:20:10 »

Slike so v galeriji mojpes.net... ene od Bona so prav lepe! Recimo ta:
http://www.mojpes.net/galerija/displayimage.php?album=621&pos=47

Ory in biscuit... vidve se pa morata zmenit, da nas enkrat drugic pridete pogledat, ce vama ze v petek ni uspelo Roll Eyes
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1318 : nedelja, 02.10.2005 : 21:46:09 »

ČESTITKE VSEM!!! Kiss
Lillit,Petra,Arieb....lepo ste se odrezali in mi je zelo žal da vas nisem videla v akciji Undecided

Lillit,kdaj imate agility...da vas pridem pogledat...ker me že res zelo zanima?!

Ory,naš Bisko si je na štajerskem našel novo ljubico,dvoletno koker španjelko Bony,s katero Bis pokuri odvečno energijo(slikice ju3) Wink,drugače je naš Bisko nabral koš kostanjev,pa dve srnici je pregnal...tako,da Bisu ni nikoli dolgčas Wink
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #1319 : nedelja, 02.10.2005 : 22:28:54 »

No slikice so res krasne  Smiley. Vidim, da ste majhni, večji in največji agilitaši. Lilit, jaz sem si že sedaj želela prit, pa sem se zadnji trenutek spomnila da šole res ne morem zamuditi. Bom pa ob kakšnem lepem popoldnevu z veseljem prišla  Wink.
Bravo Bis...... sem vedela, da si šarmer  Kiss! Billy ima tudi ene par ljubic. Sploh se ne more odločit, katera mu je najbolj všeč.  Roll Eyes Ena je trikrat večja od njega.......
Logiran
Strani: 1 ... 83 84 85 86 87 [88] 89 90 91 92 93 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines