mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 13.05.2024 : 17:17:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 85 86 87 88 89 [90] 91 92 93 94 95 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 348514 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1335 : ponedeljek, 10.10.2005 : 14:14:28 »

Tanja,res lušne slikice Wink
Kako je pa drugače pri vas doma? Pestro,kot vedno?

Ory,se strinjam s tabo...tudi Arieb bi lahko kaj poslikala Grin
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #1336 : ponedeljek, 10.10.2005 : 14:18:39 »

ARIEB, kako se pripravi samca, da v šoli dela in posluša, če je v bližini njegova "ljubica", ki se goni!!?? Angry Huh
Enim lastnikom samcev je pa goneča psica samo izgovor, da pes tisti dan ne dela Wink Meni se psica sedaj goni, pa hodim z njo v šolo. Nihče ne ve, da se goni, razen moja instruktorica. Pazim pa, da ne hodi ravno mimo samcev. Pa dosedaj še nobenega samca ni zmotila. Če bi pa lastniki vedeli, da se mi goni, bi bila pa ona kriva za vse napake in lenobo tistega dne Smiley Smiley
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #1337 : torek, 11.10.2005 : 12:48:58 »

Citat
Pa dosedaj še nobenega samca ni zmotila. Če bi pa lastniki vedeli, da se mi goni, bi bila pa ona kriva za vse napake in lenobo tistega dne 
Lepo da imajo eni takšno srečo s samci.  Smiley Jaz te sreče nisem imela in tudi na začetku ure nisem imela pojma da se psička goni. Moj najstnik je pa celo uro ignoriral salamico  Shocked, me vlekel na drugi konec poligona in potihem neprestano cvilil. Potem sem šele zvedela, da se dama goni.....

Kaja, a je tale aport priučen ali Bagi sama od sebe rada prenaša polena?  Wink Ory je obsedela s temi zadevami..... večja kot je, bolj je zanimiva!
http://baguette.moj-album.com/album/54981/?os=1229519

lp
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1338 : torek, 11.10.2005 : 13:46:48 »

Hi, hi.. da "aport" Grin Grin Grin
Šiperke zelo rade prinašajo (beri: grizejo) vso mogočo in nemogočo "golazen", ki jo dobijo na tleh... Pri nas je sedaj največja fora vinsko listje, ki je na tleh, pa v vetru malo beži in ko ga pes ulovi, se med zabmi zdrobi... (hmmm, skoraj bi ratala pesmica).

Kaja, prideš v soboto gledat tekmo na Hrušico, tam bomo skoraj vsi, no, 60% iz sekcije Obala Wink
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #1339 : torek, 11.10.2005 : 13:48:31 »

Kaja, prideš v soboto gledat tekmo na Hrušico, tam bomo skoraj vsi, no, 60% iz sekcije Obala Wink
Arieb, kakšno tekmo? To je v moji bližini: hitro povej, kdaj, kaj, zakaj Grin Grin
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1340 : torek, 11.10.2005 : 14:01:26 »

Ory, bagi ima ful rada igrace ze od majhnega in vedno jih nosi za seboj. Wink Zunaj pa so palice zakon! To je tudi eden od nacinov, da to malo posast zdivjas. Je pa ni bilo potrebno kaj posebej uciti, je kmalu ugotovila, da palica sama od sebe ne leti po zraku in da jo mora prinesti meni. Ko pa ji nehas metat, pa sama nese palico cel sprehod v gobcu. Jo spusti na tla, gre lulat, potem pa jo spet pobere in nese naprej. Wink
Ni pa tak maniak kot je Kaja, ki bi se vedno rada tekala (lajajoc Roll Eyes) za palicami, potem pa dva dni komaj hodi. Sad

Arieb, skoda, da ni v nedeljo. V soboto imamo trening, ki ga ne bi radi zamudili. Pa tudi Bagi se ni pripravljena prenasati toliko psov naenkrat. Se delamo na tem....lp
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1341 : torek, 11.10.2005 : 14:12:57 »

Bina, je agility tekma, vodbišče KD Fido - Hrušica, ob 9.oo uri, vreme bo sončno. PRIDI!!! Boš?
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1342 : torek, 11.10.2005 : 14:32:44 »

Tanja opažam,da sta si Bis in Bagi karakterno zelo podobna Wink
Zunaj pa so palice zakon! To je tudi eden od nacinov, da to malo posast zdivjas. Je pa ni bilo potrebno kaj posebej uciti, je kmalu ugotovila, da palica sama od sebe ne leti po zraku in da jo mora prinesti meni. Ko pa ji nehas metat, pa sama nese palico cel sprehod v gobcu. Jo spusti na tla, gre lulat, potem pa jo spet pobere in nese naprej. Wink
Tudi Bis je že od malega nor na vse kar leti(mislim na žogice in palice).Ko gremo na sprehod,ponavadi nesem s sabo tenis žogico in je vedno zadovoljen Wink.Tudi,ko vadiva poleg opažam,da vse lepše naredi,če imam v rokah žogo ne pa priboljšek.
Je pa tako,da Bis ko najde palico,mu jo mečemo...nato,pa lepo na lep prostor pa žvečit palico,ker je to našemu gospodu zelo dobro...najbolj je pa hecen,ko oče drevesa obrezuje..in daja velje na kup..potem pa pride Bis pa malo razvleče...in po možnosti vleče za sabo največjo palico Grin

. Pa tudi Bagi se ni pripravljena prenasati toliko psov naenkrat. Se delamo na tem....lp
Tudi Bis ni za v prav številčnejšo skupino psov....očitno tega res ne mara...in ga sami tudi ne izpostavljamo temu....še vedno pa se rad igra z kakšnim psom,ki ni večji od beagla ali koker španjela Wink..no,vse je odvisno kako je Bis razpoložen...včasih pride prav tudi bokser Cheesy
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1343 : torek, 11.10.2005 : 14:36:52 »

Citat
najbolj je pa hecen,ko oče drevesa obrezuje..in daja velje na kup..potem pa pride Bis pa malo razvleče...in po možnosti vleče za sabo največjo palico
Jaaaa, tak je tudi Bon! In ker običajno obrezujem jaz (to mi je zelo lepo delo), sem prav pošteno jezna, ker mi res vse razmeče in znosi po parceli... Wink
Logiran
NATI
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 305


« Odgovor #1344 : torek, 11.10.2005 : 14:39:29 »

ARIEB,

Citat
Bina, je agility tekma, vodbišče KD Fido - Hrušica, ob 9.oo uri, vreme bo sončno. PRIDI!!! Boš?

Wauv! A bo Bon že tekmoval na svoji prvi agility tekmi? Smiley
Bomo držali pesti in tačke Wink

Upam, da ne boste tako mokri, kot smo bili mi lani.

Veliko uspehov in pozdravček!

Nati
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1345 : torek, 11.10.2005 : 15:51:15 »

Bis, pri nas pa igrace zunaj sploh niso zanimive. Zunaj se igra le s palicami. Zanjo igraca ni nagrada, za delo hoce biti poplacana s priboljskom.

Citat
Tudi Bis ni za v prav številčnejšo skupino psov....očitno tega res ne mara...in ga sami tudi ne izpostavljamo temu....še vedno pa se rad igra z kakšnim psom,ki ni večji od beagla ali koker španjela ..no,vse je odvisno kako je Bis razpoložen...včasih pride prav tudi bokser

To so pa siperke. Ko gledam Bagi med igro, je najbolj srecna, ce se igra z enim psom naenkrat. Ko jih je vec se pocuti ogrozeno. Verjetno je poleg njenega karakterja, za to krivo tudi dejstvo, da je bila vedno kadar je bilo vec psov revica vsa pohojena. In ker bi bilo prevec ustrezljivo do mene, ce bi gospodicna v taksnem primeru stopila korak nazaj in drzala gobec, raje stopi korak naprej in se dere.  Grin Zgaga! Ampak jo bo treba malo drzat nazaj, da ne bo na kaksni agility tekmi kaksnega psa kap..... Grin Grin lp
Logiran

kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1346 : torek, 11.10.2005 : 16:00:34 »

Pa se nekaj novih slikic z danasnjega sprehoda po soncku:

http://baguette.moj-album.com/album/54981/
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1347 : torek, 11.10.2005 : 18:12:55 »

Nati, a s` ti čist` preč  Shocked Roll Eyes Tongue
Ne, mi gremo samo družno gledat, ker so nas prestrašili, da gremo na božično tekmo Grin
A prideš tudi ti? Jaz bi bila vesela, če bi napisala: "Ja pridem, in Nati bo z Boštjanom tekmovala..." Wink
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1348 : torek, 11.10.2005 : 18:24:24 »

Ko se že vsi hvalite z jesenskimi fotkami - evo naše današnje:
http://www.moj-album.com/album/234690/?os=1239229
http://www.moj-album.com/album/234690/?os=1239232

pa še te od našega bratca Brijoša:
http://www.123dog.net/servlets/gateway/user/GalleryResults.jsp/tab/2/sub/2/id/221/hasresults/true/haspictures/true/typeid/1000/jlang/en/dogs.html
http://www.123dog.net/servlets/gateway/user/GalleryPicturesMore.jsp/tab/2/sub/2/id/221/groupid/15437/fromresults/true/jlang/en/dogs.html
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1349 : torek, 11.10.2005 : 18:27:58 »

Je Brijos ze ocka? lp
Logiran

Strani: 1 ... 85 86 87 88 89 [90] 91 92 93 94 95 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines