mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 13.05.2024 : 11:12:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 106 107 108 109 110 [111] 112 113 114 115 116 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 348501 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #1650 : ponedeljek, 19.12.2005 : 15:14:05 »

Zdaj se spomnim, da je nekaj omenjala neke pocitnice Huh se pa ne spomnem, kam so sli sram

Vam bom pa jaz porocala: Bon je bil zelo zelo priden. Sicer se je v agilityju izogibal vsem oviram, ker so bile pac za njega nove, ampak vsakic, ko ga je Nadija popravila, je sel gor, tako da je v drugo sel na vsako oviro. V jumpingu sta bila tudi diskvalificirana, ker se je Bon izognil gumi in je potem skocil skozi v napacnpo smer, ampak sta vseeno lepo dokoncala.

Tako da obema vse cestitke Cheesy
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1651 : ponedeljek, 19.12.2005 : 15:36:23 »

Lilit,še dobro da imamo tebe,ker si poročevalka Wink
No,čestitke Nadiji in Bonu Wink Kiss

Bis pa je včeraj poziral za eno forumašico v Portorožu Wink! Upam,da bom lahko videla te slike Smiley
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #1652 : ponedeljek, 19.12.2005 : 18:22:02 »

Bravo Bon in ARIEB!!  Smiley Pa res upam, da bom končno enkrat v živo videla Schippkice tekmovati. Bagi in Bona..... moram malo spremljati kdaj so kakšne tekme.  Smiley

lp
Logiran
Ivanhoe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #1653 : ponedeljek, 19.12.2005 : 19:42:40 »

Arieb, drugič bo dosti boljše! Prvič je vedno najtežje, ker proiciramo našo živčnost na psa in potem je čisto zbegan...tudi druge ovire, ljudi, dvorana,itd. Zato so pa tekme, da se tam vadi in vadi....ko pa bo Bonu odgovarjalo in ko boš ti bolj flegma bo pa prvo mesto! Zagotovo že kmalu!
Sorry, da nisem utenila priti!
Logiran
Zoia
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 717


« Odgovor #1654 : sreda, 21.12.2005 : 19:01:26 »

Kaj pa kaksne pozitivne ali negativne lastnosti? ki bi me lahko pripeljale do dvomov, ali mi pasmo se bolj prikupile.. Smiley
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1655 : sreda, 21.12.2005 : 21:41:50 »

Nadija,najprej hvala za prekrasen paket Kiss Wink

Danes,smo z Bisom odšli na izlet v Lj. Seveda,smo se spomnili na igračko Kongo in smo takoj šli v tisto lepo trgovinico v Savskem naselju,in kupili rdeč kongo Cheesy! Bis je zelo vesel in pridno z njim skače naokrog Wink

Zoia...
pozitivne lastnosti-vedno je pripravljen za igro in učenje(če je zdrav),vedno te bo vedno veselo sprejel na zadnjih tačkah,naš Bis je zelo cartast-torej se radi čohajo,ne delajo problemov v stanovanju,ne uničujejo,gredo s teboj kamorkoli,radi so v avtu....to je samo nekaj...lahko bi naštevali še ure in ure
Seveda si pa preberi opis pasme,ki jo je zelo lepo opisala Tanja(Kaja) Wink

negativne-mogoče kdaj preveč bevskajo(čeprav je to samo opozorilo da nekdo prihaja)...vsaj,jaz se ne spomnem nobene druge

Bosta Nadija in Tanja,kaj več napisali Wink
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #1656 : sreda, 21.12.2005 : 22:44:41 »

Jaz sem pa zdaj skregana z Bonom  Angry Wink
V soboto na tekmi je najprej rencal na Grina, potem pa se name, lumpek Sad
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1657 : četrtek, 22.12.2005 : 08:15:53 »

Jaz sem pa zdaj skregana z Bonom Angry Wink
V soboto na tekmi je najprej rencal na Grina, potem pa se name, lumpek Sad

Ta je pa dobra Cheesy....Lilit,veš potem sem tudi jaz skregana z njim,ker
vedno rečni name in na Bisa Undecided Sad
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1658 : sobota, 24.12.2005 : 15:04:36 »

Družina Apat in diamantek Bis vam želimo vesele božične praznike in srečno novo leto 2006 Kiss
http://biscuit.moj-album.com/album/75152/?os=75804
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1659 : sobota, 24.12.2005 : 16:38:18 »

Bisko, tebe imajo pa res radi. Grin
Tudi nasa druzinica zeli Apatovim, pa ostalim, ki berejo nas siperke, tudi, lepe praznike, cim manj pokanja in cim vec daril ter srecno novo leto. lp
Logiran

Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #1660 : nedelja, 25.12.2005 : 21:37:52 »

Vsem črnuhcem želi irska banda vse najlepše, najboljše in oh in sploh ta najbolj fine stvari v novem letu! Srečno! Lp Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1661 : nedelja, 25.12.2005 : 21:42:29 »

Pa smo nazaj - nas niste videli na TV, ko smo takooooo mahali iz Podkorena, ko sta bili FIS tekmi  Grin Grin Grin
Citat
Vam bom pa jaz porocala: Bon je bil zelo zelo priden. Sicer se je v agilityju izogibal vsem oviram, ker so bile pac za njega nove, ampak vsakic, ko ga je Nadija popravila, je sel gor, tako da je v drugo sel na vsako oviro. V jumpingu sta bila tudi diskvalificirana, ker se je Bon izognil gumi in je potem skocil skozi v napacnpo smer, ampak sta vseeno lepo dokoncala.
Lilit - hvala za poroćilo, tako je bilo res! Jaz sem bila zelo zadovoljna. In bilo je super, in hvala Ivanhoe za vzpodbudne besede in res je - ODLIČEN TRENING, saj je tam čisto vse drugače (za nas začetnike in amaterčke), in seveda gremo spet na trening v Prestranek in Ajdovščino (jupiiii).
Pa moram povedat, da nisem bila nič živčna, šlo je preprosto za "spoznavanje novih ovir" - nekaterih se je malo bal (ohlapnega, gumo, kar ima na domačem terenu izredno rad), nekatere pa so mu bile zelo zanimive in jih je vmes kar malo povanjal (most, slalom). Ker pa imam posneto sem se marsičesa naučila, predvsem tudi videla moje napake - res mu malo preveč zaupam, barabici zlati mali  Wink

Zoia, ti bom kaj našipala, ko bom imela malo več časa.

Lilit - bosta takoj spet prijatelja, ko se mu ne boš zamerial kot skrbnica konkurentka Grina pred malo in mlado "rasl-terierko" Wink

Tudi mi
VESEL BOŽIČ[/glow]
(saj traja še do polnoči, a ne)
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1662 : nedelja, 25.12.2005 : 21:44:18 »

Citat
Tudi mi

(saj traja še do polnoči, a ne)

Se je "uštulila" Neža in se ni izpisalo... Wink Grin Grin Grin, manjka VESEL BOŽIČ

Tudi mi
VESEL BOŽIČ

(saj traja še do polnoči, a ne)

Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #1663 : nedelja, 25.12.2005 : 22:02:37 »

Hehe, Nadja, a zdaj sem pa jaz kriva? Yep, sinner at your service  Grin Grin. Hecam se. Nismo te videli v Podkornu, ne na televiziji. Morda si pa ti slišala eno bando s harmoniko in neutrudnim prepevanjem Na Vitranc bom odšeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel (pač situacijska priredba, kenedele). No pa nazaj k črnuhcom. Lp Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1664 : ponedeljek, 26.12.2005 : 13:10:51 »

Nadija, dobrodosla nazaj! Kiss

Bagi je bozicek prinesel novo igracko:
http://baguette.moj-album.com/album/54981/?os=1740524

Se pa nikakor ni mogla odlocit katera igracka ji je bolj vsec in je kar obe cuvala:
http://baguette.moj-album.com/album/54981/?os=1740528

Nekaj novih slik mojih dveh glodalcev je tudi tukaj:
http://baguette.moj-album.com/album/300845/

Imamo novo pridobitev, crno belo pujsiko, ki pa se nima imena. Bagi bi jo najraje pozrla! Wink
Logiran

Strani: 1 ... 106 107 108 109 110 [111] 112 113 114 115 116 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines