mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 12.05.2024 : 22:09:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 202 203 204 205 206 [207] 208 209 210 211 212 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 348455 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #3090 : sobota, 01.03.2008 : 09:33:16 »

Kalsang, saj vem, oprosti. sram Pa drugic... Smiley

Arieb, srecno pot, tebi tudi Simon. No, pa Barbki tudi.  Smiley Ory, se vidimo! Cheesy lp
Logiran

kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #3091 : ponedeljek, 03.03.2008 : 16:39:26 »

ARIEB se je ze oglasila iz Birminghama. Pravi, da so danes imeli vse od sonca do snega! Smiley Smiley Smiley
Logiran

Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #3092 : ponedeljek, 03.03.2008 : 21:21:30 »

kaja - hvala za lepe želje. Mi smo še doma, letimo v četrtek zjutraj in v Birminghamu pristanemo tako trapasto, da bomo ARIEB zamudili (priznam pa, da me je prav fejst strah, ker sem prejle vidla na TV, kako so v Hamburgu danes pristajali avioni.... neurje pa to :-) ).
Pozdravi ARIEB in povej, da mislim nanjo :-)
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #3093 : ponedeljek, 03.03.2008 : 21:25:08 »

Kaj naj recem...varen polet torej! Wink Upam, da ne bo kaksnih hujsih pretresov. Bom pozdravila Nadijo! lp
Logiran

Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #3094 : nedelja, 09.03.2008 : 15:26:00 »

Kako je bilo punce??? Jaz sem imela nocno moro od potovanja. London sem zapustila ob 5.30 in prisla v areno malo pred enajsto.  Sad Seveda sem zamudila Schipperke in tudi vas nisem nikjer vec nasla. Par jih je bilo se tam, ampak vecinoma so se razpodili po areni. Moram reci, da sem samo bezljala okoli in se 100X zgubila ..... prav jezna sem bila na vse skupaj. Naslednjic grem samo z avtom gor, nikoli vec z javnim prevozom.

lp
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #3095 : nedelja, 09.03.2008 : 17:36:48 »

Hoj, ory. Jaz sem pa ze mislila, da te ni bilo. Skoda, da nisi pogledala v katalog in poiskala Bona in Iro, ki sta bila v boksu, medtem ko smo mi firbcali in nakupovali. Smiley Saj smo vmes prisli pogledat kaj pocneta. A od Nadije telefonske stevilke nisi imela? Res skoda, da se nismo srecali. Sad

Imeli smo se pa krasno. Cheesy Bon in Ira sta bila pridna, precej drugacna od njihov siperk, pa vseeno zelo zanimiva za vse razstavljalce. Saj bo Nadija kaj vec povedala, naj pa samo omenim, da jih je izredno veliko prislo po ocenjevanju pogledat oba in vsi so se strinjali, da smo "mi" bolj podobni tistim psom na katalogu (na prvi strani je bila namrec slika siperk iz zacetka prejsnjega stoletja), kot njihovi sirokoplecni in kratkonogi psi. Eni so bili res precej dalec od tega kar smo vajeni tukaj. Sicer so mi bili nekateri kar vsec (kot psi), ampak smo se vsi strinjali, da to za nas niso siperke. Smiley

http://baguette.moj-album.com/slike/54923/K2Oq_BHbwVVdg85m.v.jpg

Tale samicka (na sliki desno) je bila najmanjsa siperka kar sem jih kdaj videla. Izgledala je kot majhna zogica, kratko telo, kratke noge in sirok hrbet, pa se malo predebela je bila.

http://www.moj-album.com/slike/54923/PXcjt9WftkBZGmhM.v.jpg

p.s. Ti pravis, da nikoli vec z javnim prevozom, jaz pa, da nikoli vec z avtom. Grin Grin Grin
Logiran

Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #3096 : nedelja, 09.03.2008 : 19:02:39 »

Jaaa, tole so pa mini psicke od Petra Tricklebanka. Njega sem pa uspela najt in malo poklepetati z njim in dvema njegovima prijateljema ki sta tudi razstavljala samce. Una mala je taka srcica..... kar ne morem verjeti, da je tako majhna!  Kiss
Kaja, nisem imela stevilke od nobenega, zato sem bla pa tako jezna. Na koncu dneva sem bila tako obupana, ko sem iskala avtobus do glavne postaje v Birminghamu, da sem se ne bos verjela zjokala pred enim policajem, ki je prisel mimo.  Shocked Revez me je tolazil in me osebno pospremil do postaje. Enostavno sem bila na koncu z zivci. En najhujsih dni v mojem zivljenju, cisto zares  Sad .....

Sem vesela, da ste se imeli lepo in kot vidim se tudi Nadijino ime pojavlja med rezultati!  Wink Vidim pa da je bila tudi moja vzrediteljica zelo uspesna. Njen Warrior je dobil RESERVE DOG CHALLENGE CERTIFICATE, Bacchus ki je pa njena vzreja pa je 1st v Postgrad klasi.

Kmalu prilimajte kaksno slikico, da se nagledam. Kako vama je pa vsec zlata BOB samica??

lp
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #3097 : nedelja, 09.03.2008 : 21:43:44 »

Ojej, Ory. Cry Res skoda, da si imela taksno smolo. Jaz sem imela sreco, da je bil Ales z menoj, ker ce bi bila sama, ne bi nasla niti Birminghama, kaj sele Cruftsa! Grin Orientacija ni ravno moja vrlina, zato pa mi ni problem sprasevat kje sem in kako najdem kaksen kraj. Wink Se mi pa zdi, da je bil London veliko bolj oznacen, kot Birmingham. Sva namrec tudi midva zjutraj pred Cruftsom iskala zeleznisko postajo in po nesreci izstopila iz avtobusa enih par postaj prej. Pol sva pa se malo pesacila, da sva nasla tisto bedasto New Street station. Roll Eyes Prejsnjo noc pa sva med iskanjem hotela zavila z avtoceste na napacnem izvozu (navigacija Kaja je zatajila Grin) in se tako ob 2 zjutraj vozila po predmestju Birm. in uzivala po praznih cestah. Se dobro, da sva si prej na eni bencinski crpalki kupila zemljevid mesta, da sva nasla ven iz tistih 100 krozisc. Ne vem no, ampak zdi se mi, da so malo obsedeni s temi krozisci. Roll Eyes Wink

Slike pa jutri, zdajle sem ze cist hin! Wink Mogoce pa se jutri ze tudi Nadija kaj oglasi, ce bo ze prisla domov. Smiley
Logiran

Simon_in_Bay
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 662


« Odgovor #3098 : nedelja, 09.03.2008 : 23:15:48 »

Ojla,
mi smo že tudi doma. Nadji čestitke za rezultate z Iro. Kar se krožišč tiče pa no comment, se mi še zdej vrti  Cheesy Grin Je pa to res nora razstave.
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #3099 : ponedeljek, 10.03.2008 : 21:04:09 »

Simon, torej ste se premislili in vseeno prisli? Je hudo a ne? Grin Ce te vlece na razstave! Wink
Kako ste se odrezali? lp
Logiran

Simon_in_Bay
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 662


« Odgovor #3100 : ponedeljek, 10.03.2008 : 23:00:20 »

Jah, če si še prijavljeni, potem pa te itak vleče.
Zame smo se odrezali super: lepo sva se predstavila, a žal sodnici Bay ni bila všeč, tako da se nisva plasirala. V soboto sem te iskal pri Šeltijih. Ste bili tam ali ste že bili doma? Kdaj pa se vračata Nadja in Branko?
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #3101 : torek, 11.03.2008 : 22:06:26 »

Pridna Bay za lepo predstavitev. Smiley
Zal sva imela le en dan namen obiskati Crufts in tudi letos sva se odlocila, da pogledava siperke. Mogoce pridejo seltiji na vrsto drugo leto. Wink Nadija in Branko pa naj bi se vrnila vceraj ampak ni nobenega glasu od njiju. Huh Mogoce sta se malo potegnila potovanje. Smiley lp
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #3102 : sreda, 12.03.2008 : 16:41:34 »

Jaaaa  Smiley mi smo potegnili  Grin in se vrnili včeraj pozno zvečer  Wink "Avtodomar" nam je že pred odhodom rekel, da lahko do maja ostaneva  Grin. Sva nazaj grede "skočila" do Normandije in Bretanije (za kar sem neizmerno vesela, saj na Atlantiku še nisem bila, ogledali smo si slavni Mont Saint Michele in St. Malo, jedla školjke, školjke, školjke in školjke - vse surovo, fenomenalno!), potem pa pod Parizom do Troyerja, pa čez Švico, s postankom ob Luganskem jezeru nazaj.

Sedaj še pakiram, se bom pa seveda še oglasila na temo o Cruftsu. Imam kar nekaj napisati in dodati tistemu, kar je že Kaja lepo napisala. Res sem strašno vesela, da sem šla, in sem prav hvaležna Kaji, da me je stalno "drocala", naj gremo in seveda Brankotu, da je ta podvig prvi podprl. Res sem presrečna, da sem šla, saj je ta razstava nekaj posebnega, in meni je še bolj odprla oči... in še bolj sem navdušena nad mojima diamantkoma... in šele sedaj sem videla, da imam res najlepša mala črnuhca Wink

Ory, res mi je žal Cry Prav neprijeten dan si doživela Undecided A po dežju posije sonce, a ne  Wink
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #3103 : sreda, 12.03.2008 : 17:26:24 »

A ni fajn, ko imava tako dobri boljsi polovici, da podpirata taksne podvige? Wink Se bolj pa me veseli, da ne samo podpirata (vsaj za mojega to velja), ampak sta celo pobudnika. Cheesy lp
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #3104 : sreda, 12.03.2008 : 18:00:07 »

A ni fajn, ko imava tako dobri boljsi polovici, da podpirata taksne podvige? Wink Se bolj pa me veseli, da ne samo podpirata (vsaj za mojega to velja), ampak sta celo pobudnika. Cheesy lp
Ha, ha, ha... tokrat je bilo tudi pri nas tako. Podpira - daje pobudo - je sponzor... Matr, a ni fajn :-)))
Logiran
Strani: 1 ... 202 203 204 205 206 [207] 208 209 210 211 212 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines