mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 14.05.2024 : 18:29:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: Psi brez povodca
Strani: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 ... 51   Dol
Natisni
Avtor Tema: Psi brez povodca  (Prebrano 140244 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #525 : sobota, 17.04.2010 : 19:50:25 »

Jih bom poklicala, definitivno!
Policijo je treba klicati na licu mesta, ne kasneje ...
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #526 : sobota, 17.04.2010 : 20:22:14 »

Policijo je treba klicati na licu mesta, ne kasneje ...
Kolegica je danes razlagala, da jo je pes ugriznil, ko je svojega majhnega dvignila pred enim velikim v nadlaket. Ker jo je zelo bolelo in je bila kar črna, je šele naslednji dan poklicala policijo in policaj je prišel k njej domov. Ko je videl, kako ima črno, je takoj začel postopek. Potem je morala pričat na sodišče in lastnica je plačala ne 100.000 SIT kazni.
Prijavila pa je samo zato, ker se je una baba (mlada Roll Eyes) usajala, da so si lastniki majhnih cuckov sami krivi, da jih njihova psica grize, ker pač oni bedaki kupujejo take majhne pse predaja butnglavc butnglavc Kakšen argument bruham
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #527 : sobota, 17.04.2010 : 20:31:29 »

Kolegica je danes razlagala, da jo je pes ugriznil, ko je svojega majhnega dvignila pred enim velikim v nadlaket. Ker jo je zelo bolelo in je bila kar črna, je šele naslednji dan poklicala policijo in policaj je prišel k njej domov. Ko je videl, kako ima črno, je takoj začel postopek.
Hehe, ni dvoma, ker je slo za poskodbo. Dvomim pa, da bi zaceli s postopkom, ce poskodbe ne bi bilo. No, ja, odvisno od policista, verjetno ... Tak primer sem na podrocju zivali ze dozivela (sicer ni slo za pse), pa policija (zaenkrat) ne namerava opraviti pogovora z osumljencem. Pravijo, da se mora spet kaj pripetiti, potem pa naj jih na licu mesta klicemo. Drug primer z drugega podrocja: mojega fanta je nekdo (neznanec) namerno zelel zbiti z avtomobilom (mogoce nekdo pijan za volanom?). Fant si je zapomnil registracijo, ni pa imel s seboj telefona. Zato je peš odsel na policijo, kjer pa so rekli, da bi moral poklicati z lica mesta. Ukrenili niso nic, so bili pa zelo prijazni ...
Torej: svetujem, da prijavite vsak napad psa takoj, s klicem z lica mesta. 
Logiran
_martina
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #528 : nedelja, 18.04.2010 : 09:23:41 »

Smo poklicali kasneje in so vseeno ukrepali  Wink
Logiran
Froša
rad pišem
****
Sporočil: 374


WWW
« Odgovor #529 : nedelja, 18.04.2010 : 11:37:24 »

zalarjeva, a si to sama preizkusila ali poznaš koga, ki ga uporablja? Bi se skoraj vrgla takoj v nakup, ampak ni ravno poceni Undecided
Hmm, me zanima če deluje tudi proti divjim svinjam... Roll Eyes

smem vprašti koliko pa je draga ta zadeva?
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #530 : nedelja, 18.04.2010 : 13:13:50 »

Če vtipkaš v Google: Dazer, ti bo vrglo ven takoj kaj to je in koliko stane Wink Nevem če lahko link napopam...
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #531 : nedelja, 18.04.2010 : 17:05:36 »

S poštnino 53 eur. Naročila v petek, dobila že včeraj. Bom poročala, če srečam divjo svinjo Evil
Ali pa vam samo poslala link do črne kronike... Undecided
Logiran
Froša
rad pišem
****
Sporočil: 374


WWW
« Odgovor #532 : nedelja, 18.04.2010 : 17:09:39 »

moksa zaželjeno poročanje tudi samo v primeru psa =)
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #533 : nedelja, 18.04.2010 : 17:48:42 »

Upam, da nisi vrgla denarja stran - če niso v zadnjih dveh letih dazerjev močno izboljšali, so blažev žegen - delujejo približno toliko ali manj kot oster NE ali MIRUJ. Moja psica ga je enemu tipu, ki je  nekaj piskal proti njej  celo vzela in odnesla..
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #534 : petek, 23.04.2010 : 14:53:15 »

Bom poročala, če srečam divjo svinjo Evil
Ali pa vam samo poslala link do črne kronike...


Moja psica ga je enemu tipu, ki je  nekaj piskal proti njej  celo vzela in odnesla..



A dajte no... Saj vem, da je resna tema, ampak po zoprnem in težavnem dnevu sta me ta dva vpisa nasmejala do solz Grin Grin
Logiran
_martina
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #535 : petek, 23.04.2010 : 15:35:40 »

Spet mi... Lips Sealed
Kaj lahko naredim s psom, ki je več kot očitno nekomu zbežal z verige? En kos in karabin ima še za vratom. Pes je zanemarjen in umazan.
Naj omenim še, da sem ga že dosti krat srečala, s tem da ni imel verige za vratom. Takrat se nama je izognil oziroma od daleč opazoval.
Danes je zgleda skliznu in terorizira okolico. Najprej je mene hotel napadet (sklepam ker sem mu ovirala pot do mojega psa) in sem ga uspela zadeti s štrikom. Ko se je hotel spravit na psa pa sem ga našutirala kot vrečo krompirja (žal). Ali lahko sploh kaj naredim, glede na to da je pes potem zbežal? Videla sem ga že večkrat, se pravi da je lastnik nekje v bližini doma..
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #536 : petek, 23.04.2010 : 15:42:43 »

Prijavi na policijo. To je najmanj...  Undecided
Logiran
_martina
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #537 : petek, 23.04.2010 : 15:44:14 »

Čeprav je pes v tem času lahko že na drugi strani Bežigrada?
Dejansko nama ni nič naredu, lahko bi bil pa pokol če moj pes nebi upošteval STOJ!  Roll Eyes
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #538 : petek, 23.04.2010 : 15:47:15 »

Kaj pa če bi nasmesto tebe bil na sprehodu s psom starejši človek ali neizkušena oseba, ki odreagirala drugače? Recimo dvignila psa v naročje in zapaničarla?  Undecided
Logiran
_martina
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #539 : petek, 23.04.2010 : 15:51:53 »

Ja saj vem, lahko bi bilo dosti hujše.
Nič, bom zdejle poklicala na policijo in njih vprašala
Logiran
Strani: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 ... 51   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: Psi brez povodca
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines