FOX TERRIER WIRE
INTERMEDIATE, DOG
441
SNOW VALLEY MERLIN OF SI LUXUS
Word Winner (CACIB)lastnica Tina Testen, Slo
STAFFORDSHIRE BULL TERRIER
INTERMEDIATE, DOG
1593
SUURISUUN BOPPINGHAMS BIRULAI
Word Winner (CACIB), Best of Breed (BOB)lastnica Cvetka Bogovcic, Slo
DEUTSCHER SPITZ, WOLFSSPITZ
OPEN, BITCH
3632
LUISA SUNBARSKY PRAMEN
Word Winner (CACIB)lastnica Mihaela Ketis, Slo
NIHON SUPITTSU (JAPANESE SPITZ)
PUPPY, BITCH
4396
FLORENCE FUMIKO JAPONSKA
Best puppyvzrediteljica Silvana Pavlin, psarna Japonska, lastnica Alenka Pevec, Slo
LEONBERGER
JUNIOR, BITCH
8493
LA DOLCE LUNA`S DREAM PARTY FOR ME
Excellent, Hungaria Prime Junior (HPJ), Best junior, Junior World Winner, Rank: 1.
lastnik Marko Kobi, Slo
KRASKI OVCAR
CHAMPION, DOG
8778
FAUST KAMENGORSKI
Word Winner (CACIB), Best of Breed (BOB)vzreditelj Vitez Damijan, lastnica Mihaela Permozer, Slo
KRASKI OVCAR
CHAMPION, BITCH
8779
HITA SREDNJEDRAVSKA
Word Winner (CACIB)vzreditelj in lastnik Franc Kiseljak
Čestitke!
WDS rezultati, 16. 5. 2013 -
KLIKWDS rezultati, 17. 5. 2013 -
KLIKBIS fotke, 17. 5. 2013 -
KLIK
Pa še današnji BIS WDS:
Junior Handler Competition1. Savina Kristina, RU
2. Jeena Kantolsalo, FI
3. Linea Soegaard, DK
4. Luca Van Mourik, NL
Brace Competition1. Poitevin, F
2. Greek Hound, GR
3. Chinese Crested Dog, RUS
4. Pug, H
Breeding Group competition1. Lhasa Alpso, SF
2. Shih Tzu, RUS
3. Short-Haired Hungarian Vizsla, UA
4. Beagle, PL
Progeny Group Competition1. Rhodezian Ridgeback: Aresvuma Zulu Zuka, UA
2. Wire-Haired Hungarian Vizsla: Zöldmáli Alma, H
3. Russkiy Toy Long-Haired: Dolce Vita, A
4. Gordon Setter: Sangelfield Earldom First Chester, H
Best Minor Puppy1. Shih Tzu: Saffron Sherhy Obama, RUS
2. Lhasa Apso: Lady In Love Zloty Pies Z Czanca, PL
3. Pug: Tangetoppens Im Your Dream, N
4. German Pointer Wire-Haired: Alfonz Vom Holstef, SK
Best Puppy1. French Bulldog: Frustyle Royal Elegance, RUS
2. Bracco Italiano: You Can Touch As Soon As The Sun Goes Down, H
3. Pug: Alfeori Luminous Smile, SRB
4. Basset Hound: Lavinia Avaleur Du Sabre, B
Best Veteran1. Basset Hound: Big Ben Dominik, H
2. Short-Haired Hungarian Vizsla: Mayday Of Skyrocket, H
3. Standard Poodle Black: Samarcanda Wild Wild West, I
4. Maltese: Sun Isle's Perfect Piece Of The Puzzle, SloFCI VI. Junior Group1. Petit Basset Griffon Vendéen: Around Quite Special, SV
2. Grand Basset Griffon Vendéen: Hocus Pocus Van Tum - Tum's Vriendjes, NL
3. Dalmatinski Pas: Araidan Naurava Kulkuri, SF
4. Basset Fauve De Bretagne: Shiroblam Beau Vester, UK
FCI VI. Group1. Rhodezian Ridgeback: Faira Arif Kamilifu, RUS
2. Beagle: Szephegyi Szimat Virgonc, RUS
3. Basset Artesien Normand: Fricassee De Lapin Da Terra Quente, P
4. Dalmatian: Dalmino Voodoo Vision, CRO
FCI Goup VII Junior1. Wire-Haired Hungarian Vizsla: Zöldmáli Olivér, H
2. Weimaraner Short-Haired: The Golden Ring Carski Trakt, RUS
3. Spinone Italiano: Stannamore Genroso Fred Junior, PL
4. Gordon Setter: Ludstar Frederick Frankenstein, I
FCI Group VII 1. Gordon Setter: Goango Black Booms, SF
2. Pointer: Wilchrimane Ice Maiden, UK
3. Bracco Italiano Short-Haired: Sobers Atticus, I
4. Weimaraner Short-Haired: Casa De Juno Amazin Grace, P
FCI Goup IX Junior1. Cavalier King Charles Spaniel: Dan Zlodziejska Zgraja, PL
2. Pekingese: Sunrise Dragon Step To Glory, RUS
3. Miniature Poodle Black: Blackmore Hypnose, FR
4. Maltese: Sunn De Lion Usten Haver, RUS
FCI Group IX 1. Lhasa Apso: Chic Choix Cleopatra Eurydice, SF
2. Toy Poodle Black: Smash Jp Winner Take It All, JP
3. Pekingese: Will I Am At Stsanja, RUS
4. Pug: Tangetoppens Mysterious Ihle Grande, SV
Junior Best of Day1. Wirehaired Hungarian Vizsla: Zöldmáli Olivér, H