mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 11.05.2024 : 15:17:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Strani: 1 ... 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nike je doma  (Prebrano 271289 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #630 : ponedeljek, 11.02.2013 : 22:59:53 »


tako milo gleda ... glih prov da te okoli prinese kokr si dolg/širok  ljubezen ljubezen


o, ja Smiley
Njej je dovoljeno vse, ne moreš reči ne temu milemu frisku.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #631 : ponedeljek, 11.02.2013 : 23:36:41 »

Lubica mamina sladka ljubezen ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #632 : ponedeljek, 11.02.2013 : 23:52:25 »

Nike Kiss ljubezen
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #633 : torek, 12.02.2013 : 00:04:19 »

Gospa, a vi mate enga polha doma  Shocked
 Kiss
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #634 : torek, 12.02.2013 : 00:49:34 »

Gospa, a vi mate enga polha doma  Shocked
 Kiss

Jap  Grin. Včasih tudi dva.  Grin Včasih pa vratne grelnike.  Grin
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #635 : torek, 12.02.2013 : 01:05:09 »

Oh, kak cuker macji...  ljubezen
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #636 : torek, 12.02.2013 : 09:07:43 »

Mene pa malo skrbi, ker ima gobec večji, kot je ona sama. Tongue  Da ni to levinja...  Huh Smiley
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #637 : sreda, 13.02.2013 : 00:24:27 »

Vcasih je treba koga malo pogurat, hehe...  pevka  Evil Saj za to so botrice, ne... Tule imas: http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,46214.0/all.html

Tale muca je zelo Nike podobna  Kiss
Tako in zdaj se poslavljam in tele teme sploh ne odprem več.  objem ljubezen objem

 predaja ...pa ne tuli zdaj, da sem zlobna! Jaz npr. ne bi priporocala, da naj zacetnik mladica vzame, sploh pa ne sarfplaninca, tudi ce je mickeno v rasti zaostal in si z mackami gnezdo deli... No, vidis, tudi za taka mnenja so botrice...  objem Ker ti si macja, saj razumem.  Kiss
Hmmm, Smet bi ti pa znala zelo dobro svetovati katerega ze mickeno bolj odraslega sladkega cucka bi ti in mladina lahko...   Evil 
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #638 : sreda, 13.02.2013 : 01:59:34 »

Joj, botrica, mi je skor ušlo zdele 
Pa jest sem tisto muuuco zraven gledala no...  predaja predaja


Vem, da Smet obvlada in je niti ne pokličem, prav zato  Lips Sealed
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #639 : sreda, 13.02.2013 : 12:17:12 »

Jaz pa vsak dan odprem tole temo, da vidim, če ste že nabavile psa Evil ljubezen objem
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #640 : sreda, 13.02.2013 : 13:09:56 »

A to je odlašanje samo zaradi tistih 10 min zjutraj (kolikor pri nas traja jutranje lulanje-kakanje)? Pa saj ste tri, no. Potem se boste pa teple, katera gre ven.
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #641 : četrtek, 14.02.2013 : 00:48:00 »

Ve se kar hecajte, saj kužki so čist zanimivi za gledat, dokler niso moji Evil

Danes sem šla svoje kosti na fitnes pretegnit in itak da hodim tja, kjer že na vhodu srečam mačka, ki ga imajo in noter še kakega psa do dva  Roll Eyes. Resno, hodim tja že 20 let in so vedno imeli kako žival in nam je to vsem tako normalno, da do danes niti pomislila nisem na to.

Torej danes stojim pri pultu in sem videla enega psa, ki je šel mimo, ampak ker je to tako običajno, ga nisem niti imela za mar. Nakar čutim pasje tačke na svojih mečih zadaj!  Grin. Kot mačje šapice se je čutilo, le večje in močnejši pritisk je bil  Huh.
Ta mali kajjazvem kakšen sorte kuža se me je odločit pozdravit  Kiss . Obrnila sem se, ga počohala in se je še malo stiskal, me šnofal in potem šel dalje  Roll Eyes Cheesy . Še moker je bil, najbrž je pred tem norel zunaj po snegu.
Sem si mislila, pa kje si mene našel, pa lih danes, ko so me že na forumu hecali  Shocked Huh Undecided

PS:
Omladink v take stvari sploh ne vpletam, tedve samo da vidita, da je kosmato in z ušesi, je že: oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo  Kiss Kiss. Pa magari je hrček!  Kiss
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #642 : četrtek, 14.02.2013 : 01:04:28 »

Ts, Mačja, kdo ti pa verjame... Tongue Se fitneskuža ne... pa tvoje iz tebe rojene omladinke ne, pa forumasice tudi ne...  Evil  Azn
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #643 : četrtek, 14.02.2013 : 01:04:36 »

Draga Mačja, nekaj ti povem. Saj veš, da sem tudi jaz mačja u nulo in tozadevno strašno pristranska, a ne. Ampak ... ko imaš enkrat kuŠka, ne rabiš več fitnesa plačevat. Recimo - jaz sem šla danes dvakrat za malo več časa s kuŠkom ven in sem seveda gazila po celem snegu (ker po glavni cesti, ki je edina čista je pa tudi totalno brezveze). Si ne morš mislit, kakšna kardio-vaskularna telovadba je to, gazit po Gorkijevi višini snega 1 km in več v eno smer in še enga v drugo smer. Pa da ne bi bila samo v tazadnjo lepo fitnes razbacana, sem še za ramenski obroč in roke poskrbela in sem spotoma še mal eno žogico metala. Si ne morš mislit, kolk energije ti pobere takole metanje žogice, ko si zamotan v dve majici + puhovko povrhu. Kot robokop na fitnesu, evo Grin
Druga stvar: ne rabiš hodit k jogi in meditaciji in kar je še takih reči, ki ti očistijo duha in možgane. Ko namreč hodiš v tišini po mojem revirju (saj si vidla včeraj tisto tišino na mojih fotkah), je boljše kot vsaka zadeva, ki jo moraš ali plačat ali enga drugega poslušat, ki te nekam usmerja ali vohat dišeče noge od drugih soborcev na joga blazinah in podobno.
Tretja stvar: fajn je. Pa četudi moraš vsake tolk (pre)slišat posmehovanje svojih najbljižjih češ, kako pa naša mati menja prepričanja hitrej kot frizure Evil, enkrat "no dog", drugič pa že "doggy, oooh sweet doggy" Wink

Saj vem, da tile moji argumenti niso ravno za dol past, ampak človek se vsaj potrudi Wink
Kljub temu, da ne bom nikoli zanikala, da so na vrhu piramide itak - mačke Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #644 : četrtek, 14.02.2013 : 08:13:48 »

Vesolje ti je mal namignilo, veš objem
Logiran
Strani: 1 ... 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines