mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 11.05.2024 : 07:10:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Strani: 1 ... 65 66 67 68 69 [70] 71 72 73 74 75 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nike je doma  (Prebrano 271279 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1035 : sreda, 17.04.2013 : 17:49:36 »

Jaz bi počakala še kakšen teden, dva, uporabi sprej + el. obesek, pri nas deluje.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1036 : sreda, 17.04.2013 : 17:51:03 »

Aja, pa tamalih Foresto se trenutno v spletni lekarni ne dobi, vprašaj pri kakšen vetu, tudi v lekarni na Miklošičevi ne.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1037 : sreda, 17.04.2013 : 18:43:04 »

Rizicno okolje je pa ze skoraj vsaka trava. Maxi je naletel na gnezdo zalege zraven teniskega igrisca pri Ruskem carju, kar ni neka silna gmajna Sad
Jah saj ... sem verjetno že nazaj napisala, kako smo jih sredi poletja pobirali s psov, sedeč na tedensko pokošeni travi, kamor senca poleti sploh ne pride do sedmih zvečer na kinoliškem poligonu Angry In tiste dni je bilo tako vroče, da smo se sicer zbrali ob sedmih zvečer, delati s psi pa smo začeli šele uro kasneje, ker se prej enostavno ni dalo ... pa naj še kdo reče, da klopi v tahujši poletni vročini "mirujejo". Ja, ziher. Pa pozimi tudi ... mogoče, pod 10 cm snega Angry

Jaz se čisto nič več ne zanašam na "nerizična območja" pa roso, senco, obeske in ampule 100%. Nekaj preventive, sicer pa časanje in pregledovanje vsak dan.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1038 : nedelja, 21.04.2013 : 17:31:26 »

http://shrani.si/f/2T/al/3scatrt5/1/20130413194804.jpg[/img]]

Moje življenje ni enostavno.
Dolgo časa sem živel sam z svojimi sestricami pujskami in smo se imeli odlično.
Potem je prišla ena čudna žvala, ki so jo tudi vsi po vrsti iiiii in ooooo in crkljali  wtf
Čez čas mi je razložila, da je ona tudi mačka, kot sem jaz maček. Sploh nisem vedel  Huh. Moje sestrice pujse jo imajo čisto rade, ampak jaz sem bil prvi!!! Zakaj nimajo samo mene rade???

Ta nova mačka se noče igrat tako, kot jaz hočem, ampak tako, kot ona hoče. In Naša ji ves čas pravi "luuuubica moojaaa" in potem se jaz zadovoljim z ostalimi človeki v tej hiši. Sej tudi mene Naša vzame in crklja, ampak me una nova mačka ves čas mal postran gleda in potem skoči še ona v naročje in reče: zgin!  Cry Cry
Pa sem se nekako vdal v usodo in ta nova mačka je zadnjič rekla, da sem čist kul in da nej jo še po desnem ušesu počoham, ko sem že ravno pri delu.  Kiss

Namesto, da bi se življenje normaliziralo, je zdaj prišla še ena žvala. Sem takoj videl, da ni mačka, in sem se rajši malo nazaj držal.
Nike sem vprašal, kva je to in ona pravi, da je to pes. Da ni to nič takega, pač ena kepa dlak več  Shocked. Ona se nič ne sekira, pes ali ne pes, ona gre in zasede točno tisti prostor, ki ga ona hoče in kadar ga hoče. Jaz še nimam tolk jajc, oz. jih sploh več nimam  Sad Sad in kako naj bom potem pogumen??!!
Sem pa se Naši maščeval.
Nama je prinesla nov wc, tak ogroomen, pokrit, da una nova bela kepa dlak ne bi brskala po najinih zakladih.
Nakar sem jaz zanalašč šel in se fajn polulal ZRAVEN stranišča  pevka
Je Naša bila prepričana, da to dela pes  in ga je vlekla reveža ob pol polnoči še ven kao lulat  veselje veselje in to ne enkrat!
On je cel zaliman moral ven, jaz sem pa lepo spančkal noter na toplem!

Zdaj sem nehal s tem, ker je Naša to pogruntala... mi je zadnjič med čohanjem lepo povedala, da ona VE, za kom pere vsak dan..
Upam, da se bo ženska zdej umirila.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1039 : nedelja, 21.04.2013 : 17:55:09 »

Mucko lepi Kiss

Revček zatirani, zapostavljeni in oh in sploh trpeči Cry Ob današnjem Dnevu Domobranca ti nekateri iz našega brloga sporočamo: Ne daj se! Hrana in Čohanje mora bit za vse mačke hkrati zdaj in takoj.
KuŠki so izvzeti, ker oni morajo vedet, da "nič ni zastonj" Tongue

Mislimo nate in te poTpiramo v Borbi za Pravico!

NVMM in Berto (kar poklič, če rabiš kakšno Pomoč) Kiss
Če bo šlo na slabše, pokličemo še Ma Čkota, da bi z Mišičasto Rokco red naredil Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1040 : nedelja, 21.04.2013 : 18:48:17 »

Je Naša bila prepričana, da to dela pes  in ga je vlekla reveža ob pol polnoči še ven kao lulat  veselje veselje in to ne enkrat!
On je cel zaliman moral ven, jaz sem pa lepo spančkal noter na toplem!

bwahaha, d best  Evil Evil Evil
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1041 : nedelja, 21.04.2013 : 19:07:06 »

Aha, poznana situacija.  Roll Eyes Mi imamo že dolgooooooo pred mačjim vecejem plenično podlogo-polovičko, da ni predrago- ker naša lubica Xenča protestira in se popiška pred wcjem. Sicer nekaj manj, ampak še vedno. Do sedaj še nismo ugotovili recepta in mačka je zdrava. Tudi tuš kabina je odlično mesto za kaj takega.  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1042 : nedelja, 21.04.2013 : 20:35:31 »

 

Mucko, ti si Car!  Cool  Afro
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1043 : nedelja, 21.04.2013 : 23:13:47 »

Je Naša bila prepričana, da to dela pes  in ga je vlekla reveža ob pol polnoči še ven kao lulat  veselje veselje in to ne enkrat!
On je cel zaliman moral ven, jaz sem pa lepo spančkal noter na toplem!

  Bravo, Mucko  bravo Evil
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1044 : nedelja, 21.04.2013 : 23:53:28 »

Lepa dekleta ljubijo barabe, ali kako že gre??  Roll Eyes Roll Eyes

Mali čupavi je priden in potrpežljiv z mano in mi ni nič zameril, še vesel je bil, da sva imela svoj quality time  Kiss
Zvečer zleze zraven, se zvije v klobčič in spančka. Moj kužifiks  Kiss
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1045 : torek, 23.04.2013 : 21:00:39 »

Maxi pravi, da je maturantski ples ful kul stvar, ker se on zato ob dveh zjutraj s šefico v visokih petah šetka okoli. In celo kaka! Maxi namreč, ne šefica. Šefica je bila samo zelo zelo važna (in mal je pojokcala).
Ga zanima, kdaj bo naslednji  Roll Eyes
Stari moj, to bo šele generacija 2017!!!  Evil

Sicer pa imam maturantko na sumu, da psa ne šeta sama  Cool. Ker on ne rabi it tolikokrat in za toooooliko časa lulat 
Pa slikat se je bilo treba v maturantskem gvantku s psičkom!
ne, do tega nimam dostopa, to je samo za fejsbuk... Undecided
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1046 : torek, 23.04.2013 : 21:13:39 »

Sicer pa imam maturantko na sumu, da psa ne šeta sama  Cool. Ker on ne rabi it tolikokrat in za toooooliko časa lulat 
Pa slikat se je bilo treba v maturantskem gvantku s psičkom!
ne, do tega nimam dostopa, to je samo za fejsbuk... Undecided
Grin Grin Grin Grin Mačja, a ni to fajn! Sem prepričana, da bo zaradi Maxija imela boljše ponudbe!  Kiss Kiss Kiss
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1047 : torek, 23.04.2013 : 21:20:16 »

Saj jaz vem, zakaj je osnovni položaj za psa ob levi nogi. Ker imaš na desni strani pušo  Grin!
Hehe, samo še vinčestrka mi manjka, pa bomo "ocenjevali" ponudbe!  Evil Evil Evil
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1048 : torek, 23.04.2013 : 21:36:51 »

Ravnokar vecerjam in berem poste (multitaskingwoman Wink).
Hehe, samo še vinčestrka mi manjka, pa bomo "ocenjevali" ponudbe!  Evil Evil Evil

In ravnokar in sem  prasnila poln zalogaj polnozrnatega kruha po zaslonu (debelo namazanega s putrom, da so se sezamova semena in soncnice lepo prijele ekrana)!  Roll Eyes
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1049 : torek, 23.04.2013 : 21:43:54 »

Ja, boš ocenjevala, ja... tempi passati, draga moja  Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 ... 65 66 67 68 69 [70] 71 72 73 74 75 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines