mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 12.05.2024 : 00:18:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Strani: 1 ... 110 111 112 113 114 [115] 116 117 118 119 120 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nike je doma  (Prebrano 271298 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1710 : nedelja, 22.06.2014 : 22:04:04 »

...in naredil ene par krogov z drugim cukrom - Snopso...  ljubezen ljubezen


* Maxi dirja (3).JPG (45.89 KB, 750x316 - pogledano 99 krat.)

* Maxi dirja (4).JPG (95.19 KB, 689x810 - pogledano 101 krat.)
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1711 : nedelja, 22.06.2014 : 22:09:49 »

Ko se je malo povaljal, mu je Mačja lepo povedala, da bo danes kopanje na vrsti - zato pa je tako mehak in disec.  Kiss
Fiby ga je celo po riti povohala, kaj takega pa še ne!  Shocked Za protokol: nicesar mu ni odgriznila, ce kaj manjka, so bili to oni v Horjulu! Wink


* Maxi (3).JPG (80.13 KB, 750x676 - pogledano 102 krat.)
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1712 : ponedeljek, 23.06.2014 : 11:13:48 »

Iiiiii, hvala, botrica, za krasne slikce!!!
In za presenečenje, sploh nisem vedela, da pridete!
Iz fotomateriala je razvidno, da je bila Naša skurjena do amena, ker se je zjutraj ob 5h (ker pošteni ljudje podnevi domov hodijo!) privlekla s poroke svoje nečakinje, kjer se je neizmerno zabavala. Temu primerno je rabila par dni za regeneracijo.

Zato je bila udeležba na OI bolj blitzposjeta, ker je bilo treba proti večeru še avte zamenjat, pa mal ljudi razvozit....ampak vseeno sva šla z Maxijem na OI, ker je tam blažen mir za naju Smiley

Na vadišču se Maxi obnaša kot doma in ne jaz ne on nisva vedela, da bi se morala bati Fiby  sram. In se nisva, itak pa je malo belo brihtno in je hitro ugotovilo, da pasja dama ne mara tiščanja vanjo. Čeprav je tamala cukr, tak, da bi jo človek v roke vzel in mečkal in čohal. In sem jo malo tudi pobožala!  Kiss

Všeč nama je bil tudi Nico in seveda Snoopy  Kiss Kiss.
Teta Ada na težo Maxija ni imela pripomb, seveda pa ji ga nisem dala prav blizu  Cool. Nikol ne veš.  Huh
Se je pa moral malo stisnit k tršici, ker je že dooolgo ni videl.  objem

Najbolj huda je bila Emi, ki ni dovolila, da bi se tam en mejhen bel skuštranc zmuval v naročje njene šefice.  Grin
Botrica je spet dala darile - mislim, ej , zakaj jest nimam nobene botre??  Shocked Sploh nisem vedela, da so botri zato, da nosijo darile.
In zdej moja prijateljica iz Nemačke navija za Die Mannschaft in jaz ji pokažem malega, zavitega v dekico Deuschland - fuzbal in se ji kr rola  Cool, ker ona ima samo tisto majčko črno s številko 10. Za katero jaz pojma nimam, kaj pomeni, ampak je neki v zvezi s prvenstvom  Lips Sealed.

Malo belo je povedalo, da je Šnopska the best!  Kiss Takoj sta se ujela, jin in jang.  Cheesy
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1713 : ponedeljek, 30.06.2014 : 15:26:18 »

Meni tudi rečejo, da sem pes iz Malte  Cry Cry
Hvalabogu Moja to vsakič kategorično zanika  Cool.

Prej je še takoj povedala, čigav sem, zdej pa ne več takoj. Ker pol se je začelo ja booooooogiiii revčeeek in na začetku je Moja (ki se je rodila blont!), še mislila, da je to namenjeno dejstvu, da sem izgubil lastnike, dom in da sem bil mogoče mal lačen, japajade.  Angry
Booooogi je bilo povezano z nadaljnjimi vprašanji, če sem bil revež v zavetišču, v kletki, privezan itd. Ob takih nebulozah pa Moja postane rahlo agresivna in fejst asocialna. In jest ji nč ne zamerim.
Pa razloži, da nisem bil prov nč revež, ko me je ona vidla in da je ne gledam tako iz neskončne hvaležnosti, ker me jerešila iz zavetišča, ampak da je zdej ona moj Vodja krdela in da jo zato tako gledam  Kiss.

Včasih mi reče, da sem ciganček, ker jest vem, kateri ljudje so fajn in tečem k njim in pol me oni čohajo. Ob takih je Moja čist normalna, ni nč asocialna. Po pravilu pa taki ljudje tudi ne lupajo gluposti, tko da mislim, da vem, na kaj je Moja alergična.  Wink.  Najbrž ji je zato všeč tisti Einsteinov izrek o človeški neumnosti.. Tongue

Danes sva bila na kavi. Pri odhodu je lastnica lokala rekla, da jaz pa lahko še pridem, ker se znam obnašat. Da včasih pridejo ljudje s psi, ki skooooz neki cviljakajo in skačejo in da to moti ostale goste. Da jaz pa da sem kulturan in sem vedno dobrodošel  Cheesy.
Je moja neki se hehetala, da uni tečni so najbrž rodovniški, pa ne vem, če je čist tako mislila  Huh.
Pa tud ni prov na glas priznala, da nisem jaz tako zelo lepo vzgojen, ampak da tak pač sem in da ma ona srečo  Roll Eyes.


http://shrani.si/f/1p/Vf/21kL06jo/20140629120636.jpg[/img]]


Vaš Maxi von Horjulski
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #1714 : ponedeljek, 30.06.2014 : 16:31:07 »

Vidiš prjatu Maxi, jst tud lahk pridem na kofi al pa na sladoled  veselje. Sam nisem pa čist sigurn, če za mojo to tudi vsepovsod velja  predaja pevka
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1715 : ponedeljek, 30.06.2014 : 18:33:54 »

Evo, še en dokaz, da so kuŠki iz Zavetišča Zilo Koltivirani in pridni! Pa tudi če kako Teslo misli daso is Malte ušli Grin

Maxi, maš srečo daje Tvoja Asocijalna, ker to pomeni da se rajši kot iz Človeki druži szi Žvalmi in to je pa za vašo Familijo najbol Pomembno!

Lp Roko
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1716 : ponedeljek, 30.06.2014 : 20:44:42 »

Maxi, jasd tudi zilo rad po kavah in pivih hodim, zato, ker pol jasd dobim smetano al pa keks. Tako da svojo kar se naprij velikokrat pelji u Lokal in bodi Priden, ker se splača.  Cool

Tvoj Prijatu Črni Regrat
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1717 : ponedeljek, 07.07.2014 : 07:56:22 »

Maxi, alergija tvoje šefice je čisto normalna, ji ne smeš ničesar zamerit Roll Eyes. Verjemi mi na besedo. Wink Sem prepričana, da je hitro razvila odlično sposobnost zaznave alergenov. Tongue
Sem vesela, da zdaj vem, kaj je bilo narobe z njo na AOI. Ker me je kar malo skrbelo, da je bila nekam čudna, nevidna, neslišna, skratka ... ampak je vse OK, aneda. huh Afro
P. S. Bodi priden na kofetu, se ponavadi splača. Wink
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1718 : ponedeljek, 07.07.2014 : 15:13:32 »

Zakaj ne telefoniram med vožnjo


Ne zato, ker se to ne sme, ker je to nevarno, ker s tem ogrožaš sebe in druge, neee, tega ne maram iz čisto egoističnega razloga - ker je vedno sranje, če telefon zazvoni med vožnjo! Angry

Oni dan odpelje omladinka (the older one) Maxija na sprehod. In sta odcapljala. Pipi in Melkijad.

Mati se spomnijo, da rabi žeblje in rajsnedle, da bo naredila klopico na vrtu in se odpelje v BTC. Ah, kok je fino, ko se že mladiči zrasli in greš lahko kam tudi sam. Al pa rajši ne.  sram

Nisem naredila treh ovinkov, stoje pred semaforjem se mi zazdi, da zvoni telefon. A dej. A loh. Pogledam - dva neodgovorjena klica. Prvi od ene sosede, drugi od moje omladinke. U redu, se ustavim in itak najprej kličem dete. Dete napol v solzah izdavi, da ji je Maxi ušel.
 bruham
Vdih - izdih.
 bruham
No, saj ne ušel, ampak ne ve, kje je.
Kar je isto.
 jezen
Vdih - izdih.

"Sva šla po tistem polju a veš tam kjer vedno in ga spustim samo če res ni nobenga a veš in res ni bilo nobenga in potem sem se samo okol obrnila a veš in ga ni blo in sem ga klicala in vedno vedno čist vedno pride zdej ga pa ni in jest zdej ne morem dihat in sploh ne vem, kje naj ga iščem in aaaaaa"
(saj če ste tole težko brali, sem jaz to morala poslušat in dešifrirat - in to pod pritiskom)

Ok, saj pridem čez 3 minute nazaj in ga greva iskat.

vdih

Pa mi možgani še mal logike premorejo - klicala me je soseda, ki je soseda tudi na vrtu, kaj če je šel mali tja?
Pokličem sosedo: "a ti mene mogoče zato kličeš, da mi poveš, da je moj pes pri tebi?"
Ja, reče, prišel je na vrt, jaz gledam, kje si ti, pa te ni nikjer....saj mi je bilo čudno, kako, da je spuščen in sam prišel, ker ga še nisem videla samega tle šetat...  huh

izdih

Skratka, ker sta šla na sprehod mimo naših vrtičkov in ker ga je malo naprej od njih odvezala, se je malo belo odločilo, da gre mene poiskat (mamino  ljubezen ). To malo ko zašiba med visoko travo, ga res ne vidiš. Najprej je šel na svoj vrtek, pa ni bilo nikogar, je šel še malo k sosedom in lej ga vraga, nobene znane face nikjer!
Potem je šel k edini sosedi, ki jo še pozna.Ta pa je prebrala cifro na oprsnici in obrnila telefon (in ugotovila, da to telefonsko ima že shranjeno hehe).

Mene je potem najbolj zanimalo, kje je hodil po vrtičkih? Po potkah ali kar čez gredice?
So povedale tete, da je šel samo po potkah, da to je pa tkooooo priiiiiiiden peeees  Cool.

1. Dete se kesa, ZELO kesa.
(ja vem, da bi se vsakemu lahko zgodilo, ampak kr nej se še mal kesa)
2. kesa se tudi Maxi 
3. jaz grem jutri kupit novo oprsnico in nov štrik. Just in case.
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1719 : ponedeljek, 07.07.2014 : 15:19:04 »

Maxi se je obnašal čisto logično in racionalno. Problem je, ker omladinka ne šteka, da je treba it na vrt, če sta že tam  Tongue
Važno, da je konec srečen  ljubezen
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1720 : ponedeljek, 07.07.2014 : 16:31:58 »

Jaooo, še meni si s svojo, pregovorno odlično pripovednostjo  bravo, Mačja, nabila adrenalin  Shocked huh
Ampak sem, glede na dolžino zapisa  Tongue, nekako slutila, da bo še vse hitro OK.



Iz zapisa pa vsekakor lahko povzamemo:
1. Da je zelo dobro, da ima mama toliko spretnostnih genov  bravo
2. Da je še boljše, da ima mama toliko logičnih genov  objem
3. Da je najboljše, da ima Maxi Mamo  super in ne samo sprehajalnih Omladink  Tongue Wink
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1721 : ponedeljek, 07.07.2014 : 16:52:05 »

Uf, kar vroče mi je ratalo....ampak konec dober, vse dobro.  Cheesy

Maxi, ne ga srat! Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1722 : ponedeljek, 07.07.2014 : 17:27:42 »

Uf , napeto Shocked. Ampak važno, da s srečnim koncem Smiley.
Mene kap, že če psice ne vidim, ko stoji pred mano, zakamuflirana med jesenskim listjem, kaj šele , da mi zares izgine Lips Sealed
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1723 : ponedeljek, 07.07.2014 : 17:43:01 »

Maxek je res scrkljan in navezan name, mora pa imeti tudi druzbo drugih ljudi. Ne more ne zivet, ce ni mene zraven. Na vrt gre  vedno z mano in tam ima svoj prostorcek, odkoder me ima na oku. Potem so tam se ene tri tete, ki ga vedno cohajo in jaz sem prepricana, da on misli, da one samo zaradi njega tja pridejo.

Je pa omladinka zafrknila stvar, ker ga ni stresla iz hlac, ko je prisla za njim in bo zdaj zacela spet od zacetka, kot bi rekla NoJinx.
Ravno toliko je mali samovoljen, da bo zdaj pri njej izkljucno na striku.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1724 : ponedeljek, 07.07.2014 : 18:35:49 »

Maxi, Maxi ...  Angry
Logiran
Strani: 1 ... 110 111 112 113 114 [115] 116 117 118 119 120 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines