mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 05.05.2024 : 17:19:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Današnji sodni dan ...
Strani: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 76   Dol
Natisni
Avtor Tema: Današnji sodni dan ...  (Prebrano 230111 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.305


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #465 : petek, 17.09.2010 : 19:12:28 »

Upam, da ste vsi na suhem in da ni pri nikomer večjih nevarnosti zaradi poplav.
Logiran

AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #466 : petek, 17.09.2010 : 19:17:20 »

Pri nas ( Soča ) pa takole naliva  Lips Sealed

in takšna je bila Soča, no Mala korita Soče ob 12:15

Tole kamenje, ki je na tej fotki ob 12:15 še vidno, sedaj ni več, Soča ga je že orenk prekrila, žal, pa toliko naliva, da ne morem it šklocnt, trenutno stanje


Bomo pa mi danes po vsej verjetnosti celo noč dežurali, predvsem zaradi hudourniških potokov, ki znajo delati velik problem, ker se zlivajo v Sočo in ko je enkrat Soča prepolna udari nazaj in takrat poplavlja. Lani v božičnem času je toliko poplavila, da je zalilo hlev in so bile boge krave do kolen v vodi. Črpalke so že pripravljene, dežurstvo pa tudi, pa vseeno upam, da ne bo potrebno črpati kakšne vode  Undecided

Upam, da ste drugače vsi na suhem in da nikjer ni preveč hudo.
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #467 : petek, 17.09.2010 : 19:25:36 »

Jaz sem imela mini problem, priti iz centra Lj v Šiško. Do sedaj sploh nisem opazila, da vse poti (ne, ne vodijo vse poti v Šiško) KI vodijo v Šiško, potekajo tudi po podvozih. Danes so bili zaliti in jaz sem že gruntala kako se bom spravila domov, da ne bo še doma poplave  Wink. Na srečo so Celovško c odprli tik pred zdajci. Upam, da se bo dež ustavil in da ne bo hujših naravnih nesreč. Pazite nase!
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.305


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #468 : petek, 17.09.2010 : 19:31:17 »

takoda, ti si na sreco uspela priti domov, za AnaJ in njene pa drzimo pesti, da bo slo tole mimo brez skode za ljudi, zivali in premozenje.
Pri nas mocno dezuje, vendar zaenkrat ni hudega in upam, da tudi v naprej ne bo.
Logiran

Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #469 : petek, 17.09.2010 : 19:41:37 »

za AnoJ in njene pa drzimo pesti, da bo slo tole mimo brez skode za ljudi, zivali in premozenje.


Tudi mi mislimo na vas in držimo pesti!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #470 : petek, 17.09.2010 : 19:54:47 »

Srčno upam, da ste in boste vsi na varnem in da nikjer ne bo hujšega. AnaJ, čim mirnejšo noč vam želim. Soča je res čudovita, žal pa zelo dobro vem, v kaj se lahko spremeni.
Na Obali dežuje in piha jugo, nič posebnega.
Logiran
massy
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 63


« Odgovor #471 : petek, 17.09.2010 : 20:02:17 »

Tudi jaz želim vsem miren vikend.
V Zagorju še nikoli nisem videla tako veliko vode kot danes.
AnaJ, držimo pesti Kiss
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #472 : petek, 17.09.2010 : 20:13:11 »

Jaz sem imela mini problem, priti iz centra Lj v Šiško. Do sedaj sploh nisem opazila, da vse poti (ne, ne vodijo vse poti v Šiško) KI vodijo v Šiško, potekajo tudi po podvozih. Danes so bili zaliti in jaz sem že gruntala kako se bom spravila domov, da ne bo še doma poplave  Wink. Na srečo so Celovško c odprli tik pred zdajci. Upam, da se bo dež ustavil in da ne bo hujših naravnih nesreč. Pazite nase!

Aha, sva imeli isti problem očitno :/
Upam, da jo boste prav vsi dobro odnesli!
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #473 : petek, 17.09.2010 : 20:22:07 »

pri nas je Voglajna že kar visoko. Avte smo spravili na hrib. Vredne stvari smo spravili iz kleti. Imamo pa dva prostovoljna gasilca pri bajti, ki morata biti pripravljena( gasilski dom je v sosednji hiši).
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #474 : petek, 17.09.2010 : 20:36:28 »

Hvala vsem Kiss ... zaenkrat je še vse OK, sicer naliva kolikor more, ampak smo zgleda dodobra očistili kanale, kjer pridrvijo na plan hudourniški potoki in zaenkrat se še držijo svoje smeri...

Vsem po Sloveniji pa želim mirno noč, brez katastrof in prebedenih noči.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #475 : petek, 17.09.2010 : 20:42:56 »

kocka, v takih primerih pogledaš SEMLE Wink ali pa od tam greš na Vreme podrobneje, pa na radar - če ti ne napiše "Invalid PUJS", kot meni zdaj
Vi sploh ne štekate - mi imamo za jutri napovedano trgatev Huh in mi vse tisto na slikcah n'č ne nuca. Sem potem poklicala v NM (eno daljno sodelvako) in sem ne samo izvedela, da dežuje, pač pa še kaj dogaja na mikrolokaciji, pa kaj dogaja z grozdjem, pa še nekaj hitrih nasvetov za trgatev Cool. In to od ene gospe, ki je sploh ne poznam.
Nič od tega, razen invalidnih pujsov ni na teh vaših linkih Evil
Dragi moji, trgatev bo - samo ne jutri, ampak v nedeljo predaja butnglavc butnglavc trmoglavka
Še dobr, da bom doma lahko vahtala eno hrpo otrok, ki bi se nam drugače utopili v blatu stop butnglavc.

Vsem na zares ogroženih območjih pa želim miren vikend Smiley Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #476 : petek, 17.09.2010 : 21:56:54 »

Tudi jaz AniJ in vsem na ogroženih območjih želim varno noč in umiritev nalivov, pri nas skoraj ne dežuje tako smo zaenkrat na varnem.. Smiley
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #477 : petek, 17.09.2010 : 21:59:44 »

No pri nas je pa malo prej začelo bolj konkretno padat. Ampak ni niti približno tako hudo kot je drugod...
Logiran
sansa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 219


WWW
« Odgovor #478 : petek, 17.09.2010 : 22:48:24 »

Mi smo odrezani od sveta... Ampak na varni lokaciji. Undecided Avto je ostal 5 km od doma, pred cestno zaporo, s Čopko pa sva bili hudi frajerki in sva naredili obvoz mimo poplavljene ceste kar čez njive (ki so sicer bile tudi pod vodo, ampak vsaj ni bila deroča) in to s traktorjem. Je bila cela reševalna akcija.  Roll Eyes Ni bilo tako zabavno, kot se sliši...  Lips Sealed
Upam, da ne bo hujšega pri vas, ki ste na ogroženih področjih.
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #479 : petek, 17.09.2010 : 22:51:04 »

Uh, samo da ste na varnem!
Logiran
Strani: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 76   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Današnji sodni dan ...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines